Powerlifting sutaz roku!!!


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Powerlifting sutaz roku!!!  Úvodní stránka -> Soutěže -> Powerlifting sutaz roku!!!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 9:43 am    Předmět: Powerlifting sutaz roku!!! Odpovědět s citátem

Kto z vas je rovnako nadseny z Boss of Bosses v auguste ako ja? :D

Mena ako Pete Rubish a Dan Green su len jedny z mala

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

určitě se taky těším, ale podle mě by mohla být ještě zájímavější soutěž Big dogs co má být v Austrálii.... mají tam být ti vůbec nejlepší lifteři (asi teda kromě Zahira) a podle mě tam padne nejeden total přes 1100kg měl by tam jet i Petr Petráš a to vypadá že s hodně slušnou formou a že by mohl ohrozit i jména jako Malanichev nebo Lilliebridge... navíc za 1. místo v přepočtu cca 300 000kč, což už je na powerlifting moc hezká částka... za mě to zatím se soutěží roku vypadá teda právě na tuhle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

o tej som doteraz ani nepocul, zvlastne :D nemaju taku dobru propagaciu a meno ako animal zrejme.

ta listina zavodnikov:

1135kg - Andrey Malanichev
1075kg - Odell Manuel AUS
1055kg - Petr Petráš CZK
1055kg - Chad Wesley Smith USA
1052kg - Burley Hawk USA
1045kg - Brandon Allen USA
1045kg - Shawn Doyle USA
1015kg - Brandon Lilly USA
985kg - Alex Simon AUS
985kg - Robb W. Philippus USA
957.5kg - Matt Fryfogle USA
955kg - Gawain Johnstone AUS
950kg - Wayne Howlett AUS
950kg - Rhyss Keane
930kg - Luke Poli AUS


To bude MASA! A pozeram ze Brandon LIlly, tomu tiez dobre ide po tom zraneni kolena.
dostat sa len raz na taku uroven : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2016 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě možná přijede Eric Lilliebridge... zatím to je nejistý, ale pořád je tam šance... ten má teď taky slušně našlápnuto po tom zranění a těch 1100 by mu padnout mělo, jestli bude závodit docela se vyplatí sledovat na FB borce Markos Markopoulos... dává tam dost zajímavých věcí nejenom o těhle závodech, ale celkově o powerliftingu, různý videa, historii a tak...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevíte někdo kde se dostat k výsledkům BOB3? zatím co jsem našel je v kategorii do 100kg vítěz Jury Belkin (995 - 370,230,395) na 2. místě Kevin Oak (975.5) a až na 3. místě Dan Green (950) kdyby někdo věděl víc, nebo kde jsou nějaký výsledky, tak určitě dejte vědět


Naposledy upravil ryvaru dne ne srpen 21, 2016 10:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nějaký čísla jsou tady...
http://www.openpowerlifting.org/meet.html?f=WRPF&d=2016-08-20&n=Boss%20of%20Bosses%203%20Invitational

čekal jsem teda víc od Greena a hlavně od Peta Rubishe... po tom co dával videa z tréninků tak se na závodech nějak moc nepředvedl... Richard Hawthorne měl už taky total asi o 50kg lepší... Tee Cumins a Brandon Lilly taky žádný extra výkony... no myslel jsem, že ty čísla budou o chlup lepší no

Btw Belkinovy chybělo locknout 410, od čehož byl prej opravdu hodně blízsko a měl by total přes 1000 ve stovce navíc mu je teprve 25, takže má asi ještě docela dost před sebou... to jsem zvědavej kde bude za pár let
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pár těch známějších lifterů sem hodím v kilech... ostatní jména mi nic moc neříkaj, tak kdo chce ceklový pořadí, tak na tom odkazu v librách

Yury Belkin (99.8) - 370,230,395 - 995
Kevin Oak (99.9) - 390,227.5,358 - 975.5
Dan Green (99.6) - 375,220,355 - 950
Rob Hall (135) - 377.5,267.5,365 - 1010
Pete Rubish (109) - 332.5,202.5,385 - 920 -dřep šel bez bandáží
David Zyski (122.1) - 357.5,240,350 - 947.5
Richard Hawthorne (58.7) - 232.5,122.5,265 - 620
Tee Cumins (99.3) - 357.5,195,317.5 - 870
Brandon Lilly (154.5) - 295,230,337.5 - 862.5 -dřep šel bez bandáží
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rubish mal v plane dat 900 total, co predcil o 20 kg a dal all time osobaky na drep a bench a sutazny osobak na tah, neviem co viac si od neho cakal :D
A Lilly moze byt rad, ze moze chodit, nie drepovat 300, po tom, co sa mu stalo pred 2 rokmi.
Inak uzasne vykony, hlavne Belkin!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Rubish mal v plane dat 900 total, co predcil o 20 kg a dal all time osobaky na drep a bench a sutazny osobak na tah, neviem co viac si od neho cakal :D
A Lilly moze byt rad, ze moze chodit, nie drepovat 300, po tom, co sa mu stalo pred 2 rokmi.
Inak uzasne vykony, hlavne Belkin!


no z těch videí co dával rubish před soutěží jsem čekal o něco víc... aspoň teda na mrtvole, ale výkony samozřejmě pěkný... to že lillymu to jde dobře i teď po zranění jsi psal ty o kousek víš, tak jsem čekal že se aspoň trochu přiblíží těm výkonům co podával belkin to je hroznej stroj... hlavně ty jeho tahy jsou neuvěřitelný, oak taky parádní... nečekal bych že se dostane před greena
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rubish sam povedal ze sa k tym vykonom nepriblizi lebo ich dava v trhackach
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

naprosto krásnej souboj... 3 top lifteři, parádní podívaná

Yury prostě neuvěřitelný... ohromná síla, super výkony... ideálně zvolený pokusy... prostě na to by se dalo dívat celej den... ještě pár měsíců zpátky ho skoro nikdo neznal a teď dělá díru do powerlifting světa... začíná to být můj oblíbenec

Kevin super výkony... zase tak jsem se o něj nezajímal, ale neměl jsem ho za nějakýho top liftera a teď předvedl takový váhy na dřepu že bych to do něj teda ani omylem neřekl... pro mě pěkně velký překvapení...

Dana asi dost ovlivnilo to stahování váhy do 220ky nebo mu to nějak nesedlo (přece jenom ty závody organizoval, tak asi měl okolo stres a tak...), protože výkony ač měl pěkný byly všechno velkej kus pod jeho maximálkama a pod tréninkovejma výkonama (viz třeba 3x365 dřep z posledního/předposledního tréninku před závodama a další)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak rubish byl kousek od zapsání mrtvoly 392.5kg, ale sjela mu jedna strana... (což teda vůbec nechápu jak se mohlo na soutěži vůbec stát ) a vypadlo mu to z ruky, takže nolift

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prekvapilo ma ze mu neumoznili dalsi pokus
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soutěž BIG DOGS v austrálii se blíží, měla by proběhnout už tento týden, 29.10.!!
hlavní tahák je samozřejmě souboj Andreye Malanicheva a Eric Lilliebridge aneb 2 momentálně nejlepších lifterů... jak už většina asi ví, bohužel se nezúčastní Petr Petráš kvůli natržení prsního svalu na MS GPC v srbsku který z toho mohl udělat ještě zajímavější souboj o nejlepšího trojbojaře naší planety... i tak to bude ale asi nejnabytější soutěž která kdy proběhla a očekává se okolo 5ti totalů přes 1000kg

-měl by být live přenos, ale nebude to nejlevnější, kdyby si to někdo chtěl zaplatit a streamovat to na YT tak hádám že mu pár lidí včetně mě bude dost vděčných
http://prorawpowerlifting.cleeng.com/proraw-big-dogs/E613687768_AU



a brzy na to se dá čekat další mega akce, v Moskvě proběhne 15.-20. listopadu mistrovství světa WRPF pořádaný přímo Kirillem Sarychevem a budou určitě k vydění další rekordní čísla
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Powerlifting sutaz roku!!! Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: