Focení - nabídka spolupráce (OVA a okolí)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Focení - nabídka spolupráce (OVA a okolí)  Úvodní stránka -> Fotografie -> Focení - nabídka spolupráce (OVA a okolí)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patrikfm


PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 9:18 pm    Předmět: Focení - nabídka spolupráce (OVA a okolí) Odpovědět s citátem

Ahoj, začínající fotograf hledá člověka ve věku 17-28 let z Ostravy a okolí, který dělá fitness nebo bojové sporty, a má zájem prosadit se v modelingu, případně se věnovat těmto sportům profesionálně. Bez oboustranných nároků na finanční odměnu: já budu mít možnost potrénovat se ve focení, ty získáš fotky pro svou prezentaci (jak s nimi pak naložíš, je na tobě).

V případě zájmu napiš a pošli svou fotku na patrikfm (zavináč) yahoo.com - a domluvíme se, co a jak. Nějaké zkušenosti už mám :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nic ve zlém, ale mě to přijde jako erotická seznamka. Až se budu chtít prosadit v modelingu, nepojedu za začínajícím amatérským fotografem aby se na mě "pocvičil"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TFP focení (time for print) je vcelku běžná praxe mezi fotografy a modelkami....hlavně tam, kde se obě strany potřebují přiučit nebo obohatit portfolio. Taky jsem takhle fotila a byla to příjemná zkušenost. Fotograf chtěl nafotit fotky v nočním zimním městě a ozkoušet si světelné podmínky a pro mě to byly krásný fotky jen za můj čas.

Erotiku bych v tom hned neviděla.

Kritéria nesplňuju, tak jen popřeju hodně štěstí při hledání. Snad se tu pak někdo fotkami pochlubí.

http://tipyjakfotit.cz/co-znamena-foceni-formou-tfp/
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to potom jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Focení - nabídka spolupráce (OVA a okolí)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: