Harleen´s Log-Ponyfitness :D


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Harleen´s Log-Ponyfitness :D
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlata


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



poslusne hlasim ze jsem zmatlana jak paprika, operaci jsem prezila a uz rozesmivam sestry i doktory v cele nemocnici jsme 3 holky na jednom pokoji, vsechny zmatlany a hladovy do21hod jsou navstevy :D nechce mi nekdo donest ananas a obejmuti?

btw. mam hrozne sexy samodrzici podvazky

edit
a z celyho srdce vam chci moc podekovat za slova podpory ... hodne mi to pomaha, mam vas rada a tehle zajem pro me moc znamena a tesi...jste bajecne osobnosti a jsem moc rada ze vas znam.ů
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kde ležíš? že bych se stavil... , a to byla operace čeho? to nebyly ty prsa?
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zlata, veľa síl a rýchle uzdravenie, budeš rýchlo späť!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cipinek, ty gatě jsou kvůli tromboze.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přeji ti brzké uzdravení, poníci se zotavují rychle
Kdybych to neměl stoprocentně přes celou ČR, tak bych se tam i stavil no :o)
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


moc moc dekuji za podporu :)) zkusim prepnout na pony mode asnad to pujde lepe :)jinak otazecka :))

po tom co jsem predvedla v nemocnici, kdyz jsem byla sjeta jak paprika (nekteri modří už vědí), tak mi odmitli dat leky proti bolesti, pry že když budu trochutrpet, že alespon budu ležet a nebudu vymyslet kraviny! (ano, protoze par hodin od operace jsem se spojila se spoluzmaštenou spolupacientkou a spolupodpíraje jsme zahajily misi najit jidlo...i pres zakaz opousteni postele , natoz pokoje, natoz chodby...nacapali nas jak jsme u kuchynky....ale vyžebraly jsme 4tousty, 2misky piškot, puding a polevku..kterou jsem si musela hlidat jelikož jak jsem přivrela oci uz mi u ni stala spolusjeta spolupacientka se slovy "tbe dali víííc!" )

no ne ze bych mela roupy a chtela neco delat ale ta bolest uz zacina bejt nesnesitelna a chtela bych aspon spat.... je neco co se da uzivat po operaci aco faktfunguje? ibalgin a paralen jsou jak lentilky na ktere mam vysokou toleranci..vypnout se xanaxem a neurolem mi taky neprijde jako idealni varianta
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Humanic145


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co mě napadlo jako první NIMESIL :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na silné bolesti u mě Nalgesin, Aulin, Zaldiar nebo nejhůř Tramal. Bacha Zaldiar je fakt silný a může mít nežádoucí účinky.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Na silné bolesti u mě Nalgesin, Aulin, Zaldiar nebo nejhůř Tramal. Bacha Zaldiar je fakt silný a může mít nežádoucí účinky.


Tak ono i ten ibalgin má dlouhodobě celkem podstatný nežádoucí účinky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maerlyn0 napsal:
Makuška napsal:
Na silné bolesti u mě Nalgesin, Aulin, Zaldiar nebo nejhůř Tramal. Bacha Zaldiar je fakt silný a může mít nežádoucí účinky.


Tak ono i ten ibalgin má dlouhodobě celkem podstatný nežádoucí účinky.


Se ti to krásně spojilo v odkaz do e-shopu. Nicméně....ibalgin mě osobně nikdy nic nezpůsobil kdežto Zaldiar hned na první dobrou nespavost, úzkost, noční děsy....výživná sranda to byla no. Přestalo mě bolet naprosto všechno.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Maerlyn0 napsal:
Makuška napsal:
Na silné bolesti u mě Nalgesin, Aulin, Zaldiar nebo nejhůř Tramal. Bacha Zaldiar je fakt silný a může mít nežádoucí účinky.


Tak ono i ten ibalgin má dlouhodobě celkem podstatný nežádoucí účinky.


Se ti to krásně spojilo v odkaz do e-shopu. Nicméně....ibalgin mě osobně nikdy nic nezpůsobil kdežto Zaldiar hned na první dobrou nespavost, úzkost, noční děsy....výživná sranda to byla no. Přestalo mě bolet naprosto všechno.


Co to  Ono to krátkodobě nic neudělá, ale dlouhodobě to tak ničí sliznici žaludku, že Ibalgin fakt nebrat, je to svinstvo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledni co by chudak Zlatka potrebovala je zavislost na tisicich lecich...

Kamarad byl obdobny pripad a pomohlo mu THC, akorat nevim aby by pak nebyl problem s antidopingovkou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Posledni co by chudak Zlatka potrebovala je zavislost na tisicich lecich...

Kamarad byl obdobny pripad a pomohlo mu THC, akorat nevim aby by pak nebyl problem s antidopingovkou...


wohou deprese, nespavost, noční desy jsem uz prodelala v dectvi to uz znovu prosim ne, dekuji bez toho se obejdu :D

na zavody se drive jak za rok nedostanu tak jestli mate kvalitni zdroj THC nebudu se bránit
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
cipinek


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

umělý prsa, THC, bože jak hluboko jsi klesla...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem



mam 4. den od operace, a uz alespon mohu dychat aniz bych mela pocit ze si neco utrhnu.
moc dekuji za rady a starost jakou mate, opravdu me to hřeje na srdci. stale to zkousim bez leku, at trenuji alespon psychickou odolnost.
jsem vdecna svym rodicum že všechny sladkosti a pečivo schovali do vysokých přihrádek, jellikož ruce nezvednu výše než do urovne brady ale i tak mam pocit že kynu a zaroven jsem totalne zadna ...bolesti zad se stupnují a zacinaji byt horsi jak pooperační bolesti. tak mě napada... někdo na masaz? ale jedine v sedě,trapezky,šíje a pod lopatkami ? kočička je sice uzasna společnice,. leze po me... snaží se mi prsa zalehnout svou laskou a péčí ale kdyz mi na nic nesedi slon, sedí ona...
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Harleen´s Log-Ponyfitness :D Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 135, 136, 137, 138, 139  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: