Alavis Triple blend pro koně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Alavis Triple blend pro koně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
widle napsal:
to je mi jasné...2x2.5 cm mi jí chybí, špatně se mi chodí...doktor, co mi to operoval,říkal, že mám dojít na nějakou vyživovací injekci, celkem drahou...snad alavis pomůže...kámoš má podobný problmé, navíc závodí na motorce a prý mu to pomáhá......


no, alavis pomaja
ale nedela zazraky, tohle je na zazrak
nebo operaci
asi bych sel do te injekce

Já bych si raději zjistil informace o té injekci. Jsem skeptický o účinku nějaké zázračné injekce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

widle napsal:
to je mi jasné...2x2.5 cm mi jí chybí, špatně se mi chodí...doktor, co mi to operoval,říkal, že mám dojít na nějakou vyživovací injekci, celkem drahou...snad alavis pomůže...kámoš má podobný problmé, navíc závodí na motorce a prý mu to pomáhá......

Možná myslel tohle, ale prý to je spíš scam:
http://www.novinky.cz/domaci/369134-kmenove-bunky-do-kloubu-je-to-sarlatanstvi-varuji-ortopedi.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pomohli by ti funkčné svaly :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

secret78 napsal:
pomohli by ti funkčné svaly :)


Môžem sa, bez náznaku irónie, opýtať, aké to sú funkčné svaly?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
secret78 napsal:
pomohli by ti funkčné svaly :)


Môžem sa, bez náznaku irónie, opýtať, aké to sú funkčné svaly?


Funkčné v zmysle, že fungujú = plnia svoju funkciu. Keď máš napríklad preťažený a skrátený kvadriceps a ochabnutú zadnú stranu stehna tak potom kolenný kĺb nemôže pracovať správne (predstav si kladku s gumami kde jedna je silnejšia ako druhá, čo sa stane). Samozrejme to môže byť problém úplne niekde inde...ale vo všeobecnosti je to o tom, že svaly sú v nerovnováhe. Ďalšia vec je keď už niečo bolí, tak treba riešiť, kde je problém, nie kupovať kĺbovú výživu pre kone alebo brufeny. To je len dočasná, resp. doplnková pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
brownik


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 12:09 pm    Předmět: kolagen k Alavisu Odpovědět s citátem

Alavis jsem jiz ke spokojenosti pouzival a doporucil dost mym znamym. Momentalne jsem po plastice ACL leveho kolene a chtel bych ho zacit zase brat.. V prispevcich v tematu se nekolikrat objevilo, ze je vhodne doplnit jej o kolagen a vitamin C... Mohl bych poprosit o odkaz nebo nazev nejakych vhodnych pripravku? Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jezabelka


PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 3:44 pm    Předmět: Re: Alavis Odpovědět s citátem

Zdenda19895 napsal:
Jezabelka napsal:
Prosím, po jak dlouhé době užívání jste pocítili úlevu? Beru měsíc a zatím žádná změna k lepšímu.


Ahoj. Ještě pořád žádná změna? Jakou dávku bereš?


Tak teda nevím, zda mám zvýšit dávku (mám 52kg), protože dnes jsem náhodně našla produkt pro lidi a tam je poměr...Glukosamin Aid 1500mg, MSM 500mg, Chondroitin Liquid 400mg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda19895


PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2016 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všichni. :) Tak se s vámi podělím o své zkušenosti, s užíváním ALAVISu TRIPLE BLEND, po něco víc než dvou měsících. Po více než čtrnáct let trvajících bolestech loktů a ramen, kvůli těžké artróze, není ani památky. :) Úleva začala přicházet už asi po třech týdnech a stále se to zlepšovalo. Dnes nebolí ani při velké zátěži. Ještě občas trochu pobolívá pravý kyčelní kloub, po úrazu z roku 1975 na šachtě. Po čtyřiceti letech se začal ozývat. Díky ALAVISu je i tato bolest, jen občasná a mnohem slabší. Věřím, že i kyčel dá brzy pokoj. Bral jsem asi měsíc a půl, celou odměrku. Teď beru polovinu. Protože pořád cvičím, budu ALAVIS brát preventivně pořád. (Y)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne červenec 03, 2016 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdenda19895 napsal:
Ahoj všichni. :) Tak se s vámi podělím o své zkušenosti, s užíváním ALAVISu TRIPLE BLEND, po něco víc než dvou měsících. Po více než čtrnáct let trvajících bolestech loktů a ramen, kvůli těžké artróze, není ani památky. :) Úleva začala přicházet už asi po třech týdnech a stále se to zlepšovalo. Dnes nebolí ani při velké zátěži. Ještě občas trochu pobolívá pravý kyčelní kloub, po úrazu z roku 1975 na šachtě. Po čtyřiceti letech se začal ozývat. Díky ALAVISu je i tato bolest, jen občasná a mnohem slabší. Věřím, že i kyčel dá brzy pokoj. Bral jsem asi měsíc a půl, celou odměrku. Teď beru polovinu. Protože pořád cvičím, budu ALAVIS brát preventivně pořád. (Y)

Mám podobnou zkušenost,za 22 let cvičení,je to jediná věc co opravdu zabírá....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DubJ


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 10:10 pm    Předmět: výživa Odpovědět s citátem

Výživu pro koně bych nezkoušel..navíc jak koukám na složení tak tam není nic zvláštního jen to co v obdobných přípravkách pro lidi takže bych zázraky nečekal. Ptal jsem se po lékárnách a doporučovali mi nový GelActiv - ProteoEnzyme Q, že je to jako kombinace Proenzi (kloubní výživy) a Wobenzymu (enzymů proti zánětům) tak jsem to zkusil a překvapivě musím říct že už po dvou týdnech se mi hodně ulevilo. Takže doporučuju ten, koukám že i cenově to vychází líp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 10:21 pm    Předmět: Re: výživa Odpovědět s citátem

DubJ napsal:
Výživu pro koně bych nezkoušel..navíc jak koukám na složení tak tam není nic zvláštního jen to co v obdobných přípravkách pro lidi takže bych zázraky nečekal. Ptal jsem se po lékárnách a doporučovali mi nový GelActiv - ProteoEnzyme Q, že je to jako kombinace Proenzi (kloubní výživy) a Wobenzymu (enzymů proti zánětům) tak jsem to zkusil a překvapivě musím říct že už po dvou týdnech se mi hodně ulevilo. Takže doporučuju ten, koukám že i cenově to vychází líp.

Tak uveď to cenové srovnání s Altavistem. Myslím, že nejen já bych se tu chtěl pobavit (já dlabu Animal flex, takže jsem ohledně Altavistu nestranný)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se líbila perlička stran Alavisu u nás ve fitku..... opět typická moderní věta poslední doby: "Hej ten Alavis..to je pecka jak to zabírá, to je skoro jak (píííííííp)." .....Já na to: "Hmm a nevadí ti, že to je pro koně a obsahuje to spoustu látek, který ve složení napsaný nejsou?? Trávíš to dobře jo??" odpověď: "Tak jako posral jsem se z toho asi jako všichni, ale to je prý normální - však je to ku*va pro koně."
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:05 am    Předmět: Re: výživa Odpovědět s citátem

DubJ napsal:
Výživu pro koně bych nezkoušel..navíc jak koukám na složení tak tam není nic zvláštního jen to co v obdobných přípravkách pro lidi takže bych zázraky nečekal. Ptal jsem se po lékárnách a doporučovali mi nový GelActiv - ProteoEnzyme Q, že je to jako kombinace Proenzi (kloubní výživy) a Wobenzymu (enzymů proti zánětům) tak jsem to zkusil a překvapivě musím říct že už po dvou týdnech se mi hodně ulevilo. Takže doporučuju ten, koukám že i cenově to vychází líp.

Tak to o ceně je kravina, cokoli pro lidi je násobně dražší při přepočtu na stejný obsah látek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Väcsina sportovcov berie alavis.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Barny´s Triple Blend je poměrně nový výrobek (několik měsíců?), složení by mělo být totožné jako u Alavisu, akorát je to jiný výrobce a je to doplněk stravy pro lidi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joint Complex Fair Power ® | Survival
Unikátní směs 11 látek pro výraznou podporu kloubního aparátu. Nejsilnější složení na současném trhu.
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alavis Triple blend pro koně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: