Petr Petráš


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Petr Petráš  Úvodní stránka -> Strongman -> Petr Petráš
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xien


PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CIZOPASNIK napsal:
Čestmír určitě startovat nebude.


Ahoj Michale nevíš proč nestartovali Čestmír Šíma a Petr Petráš? Nejsou zranění? Díky
_________________
rozdělení mužů
do 80 kg - žena nebo chlapeček
80-100kg - chlapec nebo dorostenec
100-120kg - průměrný chlap
120-140kg - obrovský chlap
140-160kg - dinosaur
nad 160kg ideální chlap
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferry


PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čestmír se připravuje na strongman sezónu a Petr léčí nějaké zranění. Více informací se pravděpodobně dozvíte v dalším videologu, který vyjde až se natočí.
_________________
"Your body doesn't fail you, you're choosing to fail." - Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xien


PříspěvekZaslal: ne duben 12, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ferry napsal:
Čestmír se připravuje na strongman sezónu a Petr léčí nějaké zranění. Více informací se pravděpodobně dozvíte v dalším videologu, který vyjde až se natočí.


Díky za zprávu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám obmedzený prístup na stránku ronnie.cz (nemôžem prispievať do mainpage), tak sa spýtam tu...... Petr Petráš píše v článku (z dnešného dňa), na otázku ohľadom veľkých váh a zranení toto : ". ..Víš co, já myslím, že to je hodně geneticky dané. Měl jsem sparinga, který byl takový jako já. Stejné chlapisko. Ale na tyhle věci prostě trpěl, trhalo se to a na ty výkony se prostě nešlo dostat, protože ta zranění tam byla. Kdežto já nikdy žádné neměl ...."


Petr Petráš nemal zranenie ? Veď už len aj viem o nejakých dvoch zraneniach čo mal...
Čo je to teda za blbosť ??? ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trubens napsal:
Mám obmedzený prístup na stránku ronnie.cz (nemôžem prispievať do mainpage), tak sa spýtam tu...... Petr Petráš píše v článku (z dnešného dňa), na otázku ohľadom veľkých váh a zranení toto : ". ..Víš co, já myslím, že to je hodně geneticky dané. Měl jsem sparinga, který byl takový jako já. Stejné chlapisko. Ale na tyhle věci prostě trpěl, trhalo se to a na ty výkony se prostě nešlo dostat, protože ta zranění tam byla. Kdežto já nikdy žádné neměl ...."


Petr Petráš nemal zranenie ? Veď už len aj viem o nejakých dvoch zraneniach čo mal...
Čo je to teda za blbosť ??? ...


Samozřejmě, že Petr stejně jako kdokoli ze světové špičky pár zranění za karieru měl, ale je to myšleno spíš tak, že někdo, ač má potenciál atd tak se na ty výkony nikdy nedostane, protože zatímco např u Petra přijde nějaké drobné zranění třeba jednou do roka, u ostatních při těžkých vahách třeba i jednou dvakrát do měsíce.

Sám nemám zdaleka takový talent jako Petr, nešahám mu ani po kolena, ale na nějaké váhy jsem se v pwl dostal a jsem přesně ten případ Petrova bývalého sparinga. Jakmile to drtím delší dobu, vždy se mi tuhle něco natáhne, támhle něco poodtrhne, za cca 9 let závodění v trojboji jsem těch zranění, které mě omezily na delší dobu než měsíc měl víc než bych spočítal na prstech obou ruk. To se pak ty výkony posouvají hodně těžce, když se člověk spíš pořád vrací tam kde byl před pár měsíci.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://powerlifting.ronnie.cz/c-26686-petr-petras-otazky-odpovedi-a-plany-do-budoucna.html

1. otázka (3:15)
Pavel Vacek : Petr, víš co je to plank ?
Petr : Vím, delám to

2. otázka (3:42)
Pavel Vacek : Dělals někdy nejaký cviky na stabilizačný systémy ?
Petr : Né, nedělal sem...
Pavel Vacek : ...tohle né....



Ako je mi sympatický, ale... Ak má byť lepší tréner než ostatní tréneri LEN PRETO, lebo má geneticky obrovskú silu, tak "díky pekne"...... Nikto súdny nech mi netvrdí, že Petr má nejaké extra know-how... Ide proste len o to, že má geneticky obrovskú silu, ktorú ešte dovybudovával OBYČAJNÝM SYSTÉMOM (X sérií drepov, MT, benčov, hrazdy, príťahov, X sérií doplnkových cvikov), nie je v tom "žiadna veda", a ako vidno, Petr si ešte potrebujem prebrať kopu vecí...Naučiť sa základné veci... Nevie ich, a už chce robiť trénera.... Petrovi by rástla sila ( + - ) z AKÉHOKOĽVEK tréningového systému, ktorý by používal základné cviky s veľkými váhami, a doplnkové cviky s vyšším počtom opakovaní...
Irónia je, že Pavel Vacek nevystrihol ten "brept", čiže druhú otázku, kde sám musel vedieť (ak nie je taký istý nevzdelanec ako Petr), že Petr robieva cviky (alebo aspoň jeden cvik) na stabilizačný systém (konkrétne "plank"), a keď Petr povedal "Né, nedělal sem", tak Pavel na to "...tohle (teda) né..."....
KOCÚRKOVO....

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Petr Petráš Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: