zelený mladý ječmen


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zelený mladý ječmen  Úvodní stránka -> Ostatní -> zelený mladý ječmen
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
OMG 800,- za torchu rozemletýho mladýho obilí, který roste skoro zadarmo na poli To bude zase nějakej klon Herbalifu
Troufnu si říct, že když hodíš do mixéru trochu mladý trávy z louky, bude to mít podobnej efekt i chuť

Když trávu, tak do koláčků
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Miluji Octopussovo odborné závěry

Účinky jsou určitě zajímavé (cena už méně) nikolivěk zázračné. Kdo na to má, ať si koupí. Kdo ne, ať jde na louku trhat suroviny na zelený nápoj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Prostě abychom to nějak shrnuli - tohle si může koupit resp. se tím nechat zblbnout buď jen úplnej debil nebo pomatenec.

A že jich není málo. Třeba takový power balance vydělal určitě slušnou sumu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Octopuss napsal:
Prostě abychom to nějak shrnuli - tohle si může koupit resp. se tím nechat zblbnout buď jen úplnej debil nebo pomatenec.

A že jich není málo. Třeba takový power balance vydělal určitě slušnou sumu

Taky jsem si myslel, že Power balance si může koupit jen naprostý idiot A už jsem to viděl na X lidech z mého okolí, takže tipuju že jen v ČR se té pičoviny prodaly minimálně desetitisíce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
Octopuss napsal:
Prostě abychom to nějak shrnuli - tohle si může koupit resp. se tím nechat zblbnout buď jen úplnej debil nebo pomatenec.

A že jich není málo. Třeba takový power balance vydělal určitě slušnou sumu

Hele já to mám skoro doma - máma se z těhle věcí tak napůl "zbláznila", kupuje si zelenej ječmen, furt řeší teorii zahleňování, a onehdá mi dokonce říkala, že bych měl nosit tak a tak barevný oblečení, že to má takový a takový pozitivní účinky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidská naivita je nekonečný business prostě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RavenStalker


PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 1:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm takže ječmen je dobrá věc? Tak to ječmenný slad bude ještě lepší a kde jinde je nejlepší na světě než ten v český co se dává do Pilsnera... Takže je to vlastně taková reklama na pivečko, plné antioxidantů z blahodárného naklíčeného ječmene.

PS: Zelený ječmen? Jako ten produkt? Zní to jako pořádný bullshit ;-) citoval bych Octa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši vy si děláte prdel, ale já sám čuměl jak puk.
Přijel jsem ke známým a na polici kniha "Nápoje z trávy", nejdřív jsem myslel, že si dělají veselý chlast z konopí, ale ono kdepak.
Kupují od dealerů po dvou baleních obilí (balení velikosti balení mouky), každá krabička obilí za tisícovku! To nechají naklíčit, pak nalouhovat a tu zelenou sračku pijí každý týden. Jsem si čichl a myslel jsem, že se zbliju. Všecko "podložené" tabulkama na křídovém papíře, miliardy hodnot co to obsahuje, vyjádření typu "doktor Dobromil Vokurka doporučuje!" atd.
Dokonalý kšeft.
A to upozorňuju, že ti lidi co to do sebe perou jsou statkáři, u kterých bych tohle zblbnutí nikdy nečekal, takže brainwash jde obchoďákům od Green Ways dokonale.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luster


PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to zase tak uplne neodepisoval.. treba ucinky chlorelly sou pomerne dost znat, takze verim, ze i jecmen muze fungovat.. cena je vec druha, ale da se najit i kvalitni vyrobek za podstatne min penez
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RichardJanco


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 12:03 pm    Předmět: Zelene rostliny Odpovědět s citátem

No přesně tak, určitě bych to neodepisoval také.
S chlorellou a mladým ječmenem mám pozitivní zkušenosti, pomohlo mi to na problémy, které zmizely, od doby co to užívám ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bylo jen placebo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peta31


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung



Založen: 05. 06. 2010
Příspěvky: 3309
Bydliště: 666ti věžatá matička Praha

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 8:52 am Předmět: Re: zelený mladý ječmen Odpovědět s citátem




Cokoliv zeleného, krom absintu, má nejdříve projít přes skot či prase . Každopádně, prakticky každé jídlo obsahuje velké množství tělu prospěšných látek. Když tohle prohlásíš o čokoládovém dortu, kecat nebudeš
Ale zaujal mě ten brufen. Co si moje sklerotická paměť vybavuje, byla tu diskuze o tom, že tyhle protizánětlivé léky nemají ideální vliv na růst svalů

:: koukni na face: the best video you will ever see a pak papej to prošlé zelené
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peta31


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

my co to pijem : dcera už nemá streptokoky a přítel cvičí 2 denně každý den ve fitku , cpe se tím a ostatní jídlo jí jen minimálne, jí mín než já co mám 50kg, takže dostatečně vyživený je! má přes 100kg, zmizel mu vnitřní tuk na orgánech, nemocní nejsme,takže vliv to má.))) lepší než jíst ( na face--the best video you will ever see
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peta31


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

musíš se nejdřív vyčistit aby si ty živiny vůbec dokázal vstřebat, neměla jsem to na hubnutí mám 50kg už spoustu let jen jsem chteli jíst zdrave, nechci jíst vystresovaný hnusama krmený ATB dopovaná nepohyblivá zvířata,nechci jíst nabarvené navonené oslazené věci ani postříkaná chemikáliemi nezralé ovoce , zelenina, susšenkama kde nechápu složení, proste obchody jsou narvaný hnusama,,tohle obsahuje jednu složku pestovanou v čistýmprostedí a to mi stačí,na vuni si zvyknes, ale jímek tomu i chlorellu tam je hodne bílkovin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
peta31


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a hlavně dělají přednášky , je i speciální pro sportovce, tam se dozvíte jak fungujou enzymy a živá strava zelená, co tělo k správnému fungování potřebuje:)doktorka vám to tam vysvetlí ( kolem je v maldým veku toliklidí nemocných a vůbec nevím už co dceřikupovat, všechno v obchodech je na blití, už to není ani jídlo nebo je to nahnilý ci nezralý,ee, tohel je z čistého prostředí správně zpracované...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bio Chlorella | Empower Supplements
Unikátní zdroj vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin a aminokyselin.
539 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zelený mladý ječmen Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: