zelený mladý ječmen


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zelený mladý ječmen  Úvodní stránka -> Ostatní -> zelený mladý ječmen
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sk


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hahaha...tady na foru se zase posledni dobou clovek nasmeje, vypada to, ze okurkova sezona skoncila a zacina se perlit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peta31 si na nespravnom fore, tu na ten bullshit nikto neskoci doporucujem forum modrykonik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 3:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

peta31 napsal:
my co to pijem : dcera už nemá streptokoky a přítel cvičí 2 denně každý den ve fitku , cpe se tím a ostatní jídlo jí jen minimálne, jí mín než já co mám 50kg, takže dostatečně vyživený je! má přes 100kg, zmizel mu vnitřní tuk na orgánech, nemocní nejsme,takže vliv to má.))) lepší než jíst ( na face--the best video you will ever see



mohl bych se optat jak se pozná že někomu zmizel vnitřní tuk na orgánech? to asi při pitvě až umřel ztoho že žil na ječmenu ne?



P.S. já taky nemocnej nejsem to asi znamení že nežrát zelený ječmen je stejně prospěšné :) a ještě ušetříte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Study


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

peta, nevím, na čem jedeš, ale už to neber. Rozhodně ti to neprospívá.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bio Chlorella | Empower Supplements
Unikátní zdroj vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin a aminokyselin.
539 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zelený mladý ječmen Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: