Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 852, 853, 854 ... 878, 879, 880  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...  Úvodní stránka -> Ostatní -> Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sk


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:

Nejsem právník, ale:

a) pokud to jde ve zdravotnictví (pevné nervy paní Aholove, taky znám dost podobných sester), tak to nějak legálně asi jde

b) spousta firem funguje tak, že přesčas nevykazuješ, bo to děláš "z vlastní vůle, pro dobro firmy" aka "hele Franto, prostě dneska potřebujem, aby jsi dělal o 4 hodiny déle. Dostaneš za to v úterý hodku volna a pětikilo na ruku, můžeš dojít v to úterý ne na 8, ale na 9. Prosím? Že němáš čas? Tak pokud to je problém, klidně nemusíš dojít vůbec a to už napořád. Chápeš jistě, co tím myslím, Františku".


a) situace sester a doktoru legalni neni, navic psal, ze se jedna o nejakych 60h ...coz se ,,ojebava a maskuje,, mnohem snadneji nez 80h :)

b) to co popisujes je bezne, opet nelegalni :) a zase i z toho popisuje je videt, ze se jedna o nejakou narazovku. Navic u nejake pochybne firmy, kde asi nebude zrovna dvakrat fungovat kontrola dochazky a pod.

ja jsem jen zpochybnil pravidelnou pracovni dobu 80h tydne, zvlast kdyz se tu zacala resit nejaka velka zahranicni firma, kde bude nejspis elektronicka kontrola dochazky atd...

to daymoon: bezne se stava, ze zamestnanec anonymne napraska firmu na OIP, nevim teda o pripadu prac doby, ale taky nevim o firme, kde by zamestnanci delali opravdu 80h :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
to daymoon: bezne se stava, ze zamestnanec anonymne napraska firmu na OIP
To nechápu. Pokud se mu ve firmě nelíbí, může jít. Ublížit firmě může dost, pokud je na něm závislá a on odejde pryč. Ale pokud se nic nestane, když odejde, ...
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
Magumi napsal:
sk napsal:
Magumi napsal:


Pracovní dobu není problém právně ošetřit tak, aby neporušovalo žádné předpisy. :)


Tak to budu rad, pokud mi posles vzor takoveho reseni, ktere mi umozni zamestnat cloveka na 80h tydne po dobu celeho roku napr.


Není jedno řešení pro všechny. Na to jsou advokáti, aby ti ušili na míru konkrétní řešení pro tvé potřeby. :)


advokati se te leda tak budou snazit vysekat z pruseru, az te nejaky nastvany zamestnanec praskne na OIP...


Jestli jsi z oboru, tak víš, že většina lidí v těhle poradenských firmách funguje na mandátku a ne na pracovní smlouvu.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
sk napsal:
to daymoon: bezne se stava, ze zamestnanec anonymne napraska firmu na OIP
To nechápu. Pokud se mu ve firmě nelíbí, může jít. Ublížit firmě může dost, pokud je na něm závislá a on odejde pryč. Ale pokud se nic nestane, když odejde, ...

Bereš to moc z pozice kvalifikované síly, která nemá problémy si sehnat jinou práci. Zdaleka ne všichni mají to štěstí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
sk napsal:
to daymoon: bezne se stava, ze zamestnanec anonymne napraska firmu na OIP
To nechápu. Pokud se mu ve firmě nelíbí, může jít. Ublížit firmě může dost, pokud je na něm závislá a on odejde pryč. Ale pokud se nic nestane, když odejde, ...


Nj, ale kam pujde, kdyz je v regionu treba 20% nezamestnanost...nemluve o tom, ze ostatni mistni firmy se k zamestnancum chovaji stejne mizerne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:


Jestli jsi z oboru, tak víš, že většina lidí v těhle poradenských firmách funguje na mandátku a ne na pracovní smlouvu.


tohle ale zase silne zavani svarc systemem :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:
Magumi napsal:


Jestli jsi z oboru, tak víš, že většina lidí v těhle poradenských firmách funguje na mandátku a ne na pracovní smlouvu.


tohle ale zase silne zavani svarc systemem :)


Jenom, když se to špatně formuluje. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
U nas v IBM je to uz dokonce naopak, ja bych chtel makat vice hodin, prescasu, pracovni pohotovosti, ale nemuzu kvuli nejakym debilnim zakonum a nasemu HR co vse hlida a ridi.


Hned v pondeli jim koukej podekovat, ze muzes pracovat v tak solidni firme :)

Neco takoveho je dnes opravdu vzacnost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby sa predislo dalsim spekulaciam, v takychto firmach nikto tieto brutalne nadcasy zamestnancom nenariaduje, tam sa nehra o cas, ale o performance. Je na kazdeho zvazeni, ci do toho ist a kedy odist, aspon je to zaplatene a karierne vyhliadky su dobre. Kamarat robil koncipienta v momentalne jednej z najziskovejsich advokatskych kancelarii na Slovensku (nie je zahranicna, ale slovenska, taka haluskova verzia ceskeho Havel, Holasek and p.), zacinal na 12 000 Sk, tusim brutto :) Hodili mu nejaku stovku (uz v eurach) naviac, ked chcel odist. Tam sa tiez tahalo bezne do vecera, praca aj na vikend a viete ako to mali osetrene? Nijak. Roboty bolo dost a nikoho o siestej nenapadlo sa zdvihnut a odist, ked tam vsetci sedeli a makali. Btw. tato firma pravidelne inzeruje a ako benefit ma napisane stravne listky...

BG: Ano, IT je teraz Eldorado, mozes si pekne zarobit aj bez takychto stresov.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AHOLA napsal:
Kamarat robil koncipienta v momentalne jednej z najziskovejsich advokatskych kancelarii na Slovensku (nie je zahranicna, ale slovenska, taka haluskova verzia ceskeho Havel, Holasek and p.), zacinal na 12 000 Sk, tusim brutto :)


Clovek s titulom (alebo tesne pred obdrzanim) za 12k brutto?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, s titulom. Teraz robi VSU na sude, zaraba viac a za 8 hodin denne a to su VSU plateni velmi slabo.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

když jsem šel dneska z posilky na autobus, tak mi holka (cca 20, určitě o dost starší jak já) co jsem jí nikdy v životě neviděl řekla, že mám hezký a sexy tělo

udělalo mi to větší radost než 225 na mrtvole... víc takových holek, prosím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já myslel, že robíci jsou jen v Red Dwarf!

https://www.novinky.cz/domaci/413235-pro-prazskou-nemocnici-motol-pracuji-roboti-nekolik-pater-pod-zemi.html
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="ryvaru"]když jsem šel dneska z posilky na autobus, tak mi holka (cca 20, určitě o dost starší jak já) co jsem jí nikdy v životě neviděl řekla, že mám hezký a sexy tělo

Tohle napiš do článků "motivace" a ještě dostaneš odměnu To musí zabrat!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
když jsem šel dneska z posilky na autobus, tak mi holka (cca 20, určitě o dost starší jak já) co jsem jí nikdy v životě neviděl řekla, že mám hezký a sexy tělo

udělalo mi to větší radost než 225 na mrtvole... víc takových holek, prosím

Nebyla to šlapka co hledala kunčofta?
btw. a kolik ti je, když 20ka je "o dost" starší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pochlubte se, co se vam povedlo, z ceho mate radost, atd... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 852, 853, 854 ... 878, 879, 880  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: