Subtilní postava = HGH jako řešení?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Subtilní postava = HGH jako řešení?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Subtilní postava = HGH jako řešení?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
Jestli je to otázka na mě, tak dvakrát. Ale já jsem fitneska, ne cool turista. Power-cleany nevím co je, takže ty radši nejedu.


Spletl jsem si tě s autorem topicu, proto jsem ten komentář smazal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:

sorry je to pořád dokola "žeř, pořádně makej, bla bla", nejste schopni pochopit, že existují i lidi, co fakt mají tak debilní genetiku, že trénink někdy pozdě veřer po celodenním stresu v práci a průměrným stravováním je nanic.
Asi bych si taky myslel, že ten dotyčný je spíš línej nebo něco podobnýho, kdybych neměl sám tu zkušenost. Vypadat normálně jako každej necvičící týpek v mém věku, tak na to se*u, jenže já vypadám spíš jak anorektik a odjakživa mi to vadí.


Sypacka je v tvem pripade nesmysl. Bohate by ti stacilo ten cas co travis v posilovne zefektivnit. Ocividne tam delas nesmysly a cvicit neumis. Ze nekdo vypada jak anorektik nez zacne s cvicenim neni nic divnyho. Sam jsem to mel taky tak (183cm/62kg). Zamer se na zakladni cviky, po zvladnuti techniky i o vetsi vahy. Zkus nejaky osvedceny treninkovy program a zarucene se zlepsis....

P.S.: jo a jeste neco. Asi bych prehodnotil zivotni priority. Tolik hodin travit v praci podle mne neni zrovna to prave orechove. Zijes totiz jen jednou, zadnej dalsi pokus uz mit nebudes a takhle si ten zivot moc neuzijes (pokud tedy nemas nejake uslechtile povolani, o kterem jsi presvedcen, ze je jeho vykonavani vyssim poslanim)....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a kolko vlastne merias? 75-80 kg nemusi byt nutne tragedia pokial mas do 180cm. Nie kazdy ma stavbu na viac. Ja len ci netrpis nahodou bigorexiou hehe
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli to HGH se dá nazvat sypačkou. Jinak už jsem si to objednal na jeden měsíc 30 tablet a uvidím, jestli to k něčemu bude.
Znova říkám ja cvičím +- už 6 let, věci jako korte apod. jsem zkoušel už dávno a funguje to. JENŽE já už nemám čas pouze cvičit, jíst a regenerovat protože mám debilní genetiku, tak večerní tréninky, kdy si pak dám nějaký menší jídlo a jdu spát mi nedávaj vůbec nic, tělo na to prostě nereaguje a dál pozvolna ztrácí váhu.

Mám 182cm, úzký ramena, předloktí a lýtka ještě hubenější jak holka. Ten HGH mě napadl, protože už jsem celkem delší dobu spekuloval nad tím, jestli nemůžu mít deficit nějaký chemie, testosteron, HGH, nevím, prostě něco.

BTW. může mít HGH nějaký vliv na zvýšení sebevědomí?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To si na tom rovnako nahovno jak ja akurat ze ja to az tak neprezivam, holt som lahka vaha a tak to proste je. Navyse nechapem preco sa stazujes ked do Toho ani niesi ochotny dat maximum..
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Nevím jestli to HGH se dá nazvat sypačkou. Jinak už jsem si to objednal na jeden měsíc 30 tablet a uvidím, jestli to k něčemu bude.
Znova říkám ja cvičím +- už 6 let, věci jako korte apod. jsem zkoušel už dávno a funguje to. JENŽE já už nemám čas pouze cvičit, jíst a regenerovat protože mám debilní genetiku, tak večerní tréninky, kdy si pak dám nějaký menší jídlo a jdu spát mi nedávaj vůbec nic, tělo na to prostě nereaguje a dál pozvolna ztrácí váhu.

Mám 182cm, úzký ramena, předloktí a lýtka ještě hubenější jak holka. Ten HGH mě napadl, protože už jsem celkem delší dobu spekuloval nad tím, jestli nemůžu mít deficit nějaký chemie, testosteron, HGH, nevím, prostě něco.

BTW. může mít HGH nějaký vliv na zvýšení sebevědomí?

Je to marný, je to marný, je to marný.
Na endokrinologii si nezajdeš, protože jsi si jistý, že z pohledu do zrcadla víš, že ti určitě chybí nějaké hormony a při hodu kostkou jsi se rozhodl, že to bude růsťák. Cvičit a žrát pořádně nezačneš, protože za vše může tvá genetika. Dle tvé poslední věty lze soudit, že máš problémy s holkama a určitě za to může tvá postava.
Vypadá to, že problém je jen v tvé hlavě. Jestli mě hodláš přesvědčit, že není, jdi na endokrinologii. Pak si tady založ log, hoď si tam výsledky z endo, piš si jídelníček a cviky. A za pár měsíců se ozvi znova a můžeme si popovídat o genetice.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kamo, vyjeb sa na cvicenie a najdi si ine hobby.
cinky nie su pre teba.
je to strateny cas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajdi za lekarom predtym ako zacnes experimentovat (hlavne ak o tom vies houno).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
kamo, vyjeb sa na cvicenie a najdi si ine hobby.
cinky nie su pre teba.
je to strateny cas


Já necvičím pro zábavu, ale aby se mě lidi neptali, jestli držím dietu a podobný kecy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napis sem prosim pet tvych poslednich treninku, vcetne vah a jidelnicek, cos jedl.

Pak tu zjisitime, ze to neni genetika, ale proste jen to ze necvicis a nezeres. Ty jsi idealni hejl pro podvodny marketing typu kupte si nas pripravek a za tricet dni z vas bude fotomodel. Kdybys tady zaplatil nekomu z fora, aby ti dal za petistovku par facek, stalo by te to o dost mene a tva promena by byla zrejme ucinnejsi. Pokud budes brat rustak a budes delat to co delas poslednich sest let, pak se zrejme nestane nic, protoze z ceho chces rust kdyz nezeres a z ceho chces nabrat svaly, kdyz jim nedavas dostatecny impuls?

Dalsi vecny hledac zkratek...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Napis sem prosim pet tvych poslednich treninku, vcetne vah a jidelnicek, cos jedl.

Pak tu zjisitime, ze to neni genetika, ale proste jen to ze necvicis a nezeres. Ty jsi idealni hejl pro podvodny marketing typu kupte si nas pripravek a za tricet dni z vas bude fotomodel. Kdybys tady zaplatil nekomu z fora, aby ti dal za petistovku par facek, stalo by te to o dost mene a tva promena by byla zrejme ucinnejsi. Pokud budes brat rustak a budes delat to co delas poslednich sest let, pak se zrejme nestane nic, protoze z ceho chces rust kdyz nezeres a z ceho chces nabrat svaly, kdyz jim nedavas dostatecny impuls?

Dalsi vecny hledac zkratek...


ALE já vím, že je to o stravě a o tréninku, ale prostě nejsem schopen to dělat tak poctivě jako dřív a jsem ten typ, co nenabere vůbec nic, když tomu nedávám maximum. TAKŽE si chci pomoct.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Olejnas napsal:
Napis sem prosim pet tvych poslednich treninku, vcetne vah a jidelnicek, cos jedl.

Pak tu zjisitime, ze to neni genetika, ale proste jen to ze necvicis a nezeres. Ty jsi idealni hejl pro podvodny marketing typu kupte si nas pripravek a za tricet dni z vas bude fotomodel. Kdybys tady zaplatil nekomu z fora, aby ti dal za petistovku par facek, stalo by te to o dost mene a tva promena by byla zrejme ucinnejsi. Pokud budes brat rustak a budes delat to co delas poslednich sest let, pak se zrejme nestane nic, protoze z ceho chces rust kdyz nezeres a z ceho chces nabrat svaly, kdyz jim nedavas dostatecny impuls?

Dalsi vecny hledac zkratek...


ALE já vím, že je to o stravě a o tréninku, ale prostě nejsem schopen to dělat tak poctivě jako dřív a jsem ten typ, co nenabere vůbec nic, když tomu nedávám maximum. TAKŽE si chci pomoct.
chces si pomoct necim co ti nepomuze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen na okraj, ta věc má ve vícero státech včetně USA status suplementu. není potřeba z toho dělat něco, co to není. nebudu sem dávat link na UK e-shopy, ve kterých se to prodává, ale to si snad každý může najít sám...
proč jsem to sem postoval bylo z jednoho prostého důvodu, aby neplatil nehorázné tisíce za něco co se prodává za 15 stovek, to je celé... jak s tou informací naloží je na něm. aspoň bude relevantní info o tom, co to udělá s průměrným pepíkem...
když se tady ptá někdo na tribulus, který zvyšuje bezvýznamně testosteron, nikdo mu nic neřekne, tady se odehrává třetí světová...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
jen na okraj, ta věc má ve vícero státech včetně USA status suplementu. není potřeba z toho dělat něco, co to není. nebudu sem dávat link na UK e-shopy, ve kterých se to prodává, ale to si snad každý může najít sám...
proč jsem to sem postoval bylo z jednoho prostého důvodu, aby neplatil nehorázné tisíce za něco co se prodává za 15 stovek, to je celé... jak s tou informací naloží je na něm. aspoň bude relevantní info o tom, co to udělá s průměrným pepíkem...
když se tady ptá někdo na tribulus, který zvyšuje bezvýznamně testosteron, nikdo mu nic neřekne, tady se odehrává třetí světová...


tak jestli to ma stejne zadny efekt jako tribulus, tak to je k nicemu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2016 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tribulus je rastlina co pravdepodobne asi nejak kusok ma vplyv na zvysenie testosteronu u starych ludi, zato ibutamoren je latka ktora priamo vyvolava tvorbu hgh.

Podla studii mu to len prospeje a jeden indivindi mu tu uz vypisuje ze ma skoncit s cvicenim... Sa pozrite do svojich policiek kolko chemie a aspartamu do seba tlacite.

Len to kludne skus, potom napis vysledky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Subtilní postava = HGH jako řešení? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: