Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Berserk_Grom napsal:
Zkus používat bezpalcovej úchop na dřepech, to taky pomáha na ochranu zápěstí.


Ne, to prosím v rámci bezpečnosti nedělej :)



Dovod? :O
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá srpen 19, 2016 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za rady, něco podle toho videjka určo zařadím ...Nicméně zápěstí jsem dneska už skoro necítila, 3 dny jsem mazala voltarenem a při cvičení fixovala obinadlem a už skoro o tom ani nevím, tak super....no dneska jsem pos*ala něco jiného ...

19.8.2016 3.2

Zahřátí

Mrtvý tah sumo
10x50kg
6x60kg
4x65kg
4x80kg
2x3x90kg
3x100kg
3x3x110kg
3x115kg


Benč pres
2x10x20kg
10x30kg
8x40kg
7x45kg
6x50kg
3x60kg
1x65kg
...konec


Včera při rozpažkách s jednoručkama jsem na chvíli ztratila pozornost a při jednom opakování jsem ve spodní pozici nezabrzdila, ale levá ruka se mi trochu "vyvrátila" a činka mi vypadla na zem.... byla to lehká váha, nic mě nezabolelo, nic jsme necítila tak jsem to neřešila... No ale dneska jsem při benči tak od 40 kg začla nějak víc cítit levej prsní sval, že je nějak víc namoženej a tahá...tak jsem si řekla, že to zkusím rozhýbat, no ale s vyšší váhou jsem to cítila čím dál tím víc... S 65 kg už to netahalo, ale výrazně zabolelo v záběru, tak jsem okamžitě házela činku do stojanu a stačilo...Bohužel už se to rozbolelo, takový to, když si člověk znovu natáhne už namoženej sval ... ale tak nic neruplo, modřina není, funkčnost 100%, napuchlý to taky není, tak snad dobré ...

Triceps kladka
5x10x?

Mrtvý tah sumo - "till knees"
6x60kg
4x65kg
4x80kg
3x3x90kg


Už jsem byla psychicky rozhozená, nedokázala jsem se soustředit, tak jsem něco málo dojela silou vůle a radši to zabalila...No jsem kráva, měla jsem přestat už když jsem to začla cítit špatně, ale chybama se člověk učí...
Aspoň mrtvolky mi udělaly radost .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai


Naposledy upravil Scheila dne po srpen 22, 2016 8:35 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22.8.2016 3.3

Super rychlé zahřátí

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x50kg
4x60kg
3x70kg
3x3x80kg
3x2x90kg - pasek

Benč pres
2x10x20kg
10x30kg
5x40kg
4x50kg
3x60kg
5x3x65kg
3x70kg

Dřep
6x50kg
6x60kg
3x6x70kg
10x70kg

Triceps kliky na bradlech
5x6

Dneska jsem se vyjímečně pohybovala po Praze a tak jsem zavítala za Kulíškem do Areny a mám z toho zážitek na dlouho . Opravdu si vážím a obdivuju lidi, kteří něco dokázali, maji obrovské znalosti a zkušenosti a jsou ochotní se zajímat třeba i o toho posledního v řadě jen tak z dobroty srdce...
Dneska mi to přišlo jako lehčí trénink na svaly, ale o to těžší trénink na hlavu... Dozvěděla jsem se spoustu drobností, které ale dohromady tvoří nezanedbatelnou část celkového výkonu... No zase mám nad čím přemýšlet a na co se soustředit ...
Poslední dobou se snažím být nejvíc pozitivní jak jen dokážu, a i díky takovýmto drobnostem, jako je 1 trénink z tisíce, jsem moc moc šťastná...Zkuste to taky

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.8.2016 3.4

Zahřátí

Mrtvý tah - klasika
10x50kg
2x6x60kg

Mrtvý tah z deficitu - klasika
4x60kg
3x70kg
3x80kg
4x3x85kg

Benč pres
2x10x20kg
10x30kg
6x40kg
6x50
6x55kg

Horní kladka - triceps
5x10x?

MT dotahy z boxů - sumo
6x50kg
4x80kg
2x4x90kg
4x100kg
4x4x110kg

Goodmorning
8x40kg
7x50kg
5x5x50kg


Dneska celkem podprůměr, nějak mi nezbyla energie a nemohla jsem se nakopnout do "tréninkového módu" ... Bylo to těžký a byl to děsnej opruz, ale co jsem měla jet, to jsem odjela a stačilo ....Jenom teda benče jsem zkrátila, měla jsem jet 5x6x55kg, ale po první sérce s 55kg jsem cítila jak mi to levé prso zase zatuhlo, začlo tahat a bolet v záběru, tak jsem to zabalila tentokrát už včas ... Je to zvláštní, v pátek minulej týden to bolelo jak čert, celou noc, přes víkend se to zlepšilo že jsem o tom vůbec nevěděla...v pondělí jsem na benče měla sílu jako hrom, vůbec jsem si na to nevzpomněla, 70kg papír, v úterý to namožené vůbec nebylo, ani dneska, až do chvíle kdy jsem si nahodila nějakých 50 kg, tak to začlo bolet... jestli tam je nějakej malej zánět, nebo je těch benčů a tlaků už moc, tak je to přetrénované a nestíhá se regenerovat???
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.8.2016 4.1

Zahřátí

Dřep
10x20kg
8x40kg
5x50kg
5x60kg
2x3x70kg
2x80kg
1x90kg
1x100kg
1x105kg OR
1x110kg OR


Rozpažky na prsa JČ
5x10x6kg

Zakopávání vleže
5x10x?

Dřep
5x50kg
5x60kg
3x5x70kg

Předkopávání
5x10x?

Zkracovačky na šikmé
3x20

Streč


Blíží se konec 2. cyklu Sheika, proto jsem se rozhodla, že si "lehce" oťukám současné maximálky, abych věděla z čeho můžu vycházet do dresů...Mám smíšené pocity, sice jsem si dřepla 2 osobáčky, nicméně jsem doufala, že to bude lehčí, než to bylo ...Těch 110 kg, byl snad nejtěžší a nejvydřenější dřep vůbec, hloubka byla asi na hraně???

Závodím od roku 2014, dohromady asi 1,5 roku, měla jsem mezi tím jednu půlroční a druhou asi 3 měsíční zdravotní pauzu... Letos se mi konečně daří cvičit konstantně, bez pauz delších jak 3 týdny, ale příjde mi, že každé kilo na dřepu musím neuvěřitelně vydřít... Nikdy mi nedělalo problém se pohybovat kolem 90-100kg, ale přehoupnout se nad 100 kg bylo téměř nemožné, ať jsem dělala co jsem dělala. Pro srovnání moje výkony z mé první RAW oblasti 2014: 102,5kg/50kg/115kg s TH 67,2kg...Tady je krásně vidět, jak veliký progres mám na benči a i na mrtvole, ale ten dřep ...Takže DOUFÁM, že se mi konečně ta stovka podařila prolomit a půjde to nahoru ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2016 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekny suboj s tou 110kou paci sa mi ze si to nevzdala
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheili gratulace k osobákům - určitě to takhle půjde i dál. Makáš jak barevná a jde ti to. O tvojí síle a figuře se mi může tak max. zdát.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
pekny suboj s tou 110kou paci sa mi ze si to nevzdala


I kdybych tam měla chcípnout, tak to nevzdám , jsem bojovnice .

Makuška napsal:
O tvojí síle a figuře se mi může tak max. zdát.

Díky Makuš , ale teda podle toho, jak vždycky nadáváš, když ti přibude gram svalů, tak bych řekla, že nic víc, než aby se ti o mé figuře zdálo, bys stejně ani nechtěla .

29.8.2016 4.2

Zahřátí

Benč pres
2x10x20kg
8x30kg
5x40kg
5x50kg
2x3x55kg
2x3x65kg
2x60kg
1x70kg
1x75kg - lehký
0x80kg - při spouštění se mi rozepnula bandáž, tak mě to rozhodilo.
0x80kg - tak tady už se nebylo na co vymlouvat, 10 cm nad hrudnikem mě to zazdilo .
7x70kg

Tlaky na ramena ve stoje VČ
10x20kg
8x25kg
4x5x30kg

Tlaky na prsa v leže JČ
10x10kg
10x12kg
3x10x14kg

Mezilopatky

Plank - 3x60 sec

Streč


Víkend ve znamení obžérství v rámci 2 rodinných oslav...dnes jsem stoupla na váhu a +3 kg , no jako ručička mi k 66kg nešla už hodně dlouho ... Jo, a poznatek č. 2, není dobré po svíčkové, dortu, asi kilu sladkostí a pár dcl vína na 10cm podpatcích se snažit shybovat na dětských průlezkách , jsem ráda, že jsem ty benče dnes byla vůbec schopná odjet...
No a co se týká tréninku, tak to šlo . Těch 80 kg tam zatím prostě nebylo, i když jsem do toho dala vše... Musím zvýšit váhu v pracovních seriích, 65kg je už málo a pak se to třeba posune. Ale těch 7x70 jsem teda nečekala , škoda jen, že jsem prý na poslední 2-3 opak zvedla řiťku, ale i tak radost ...

Jo, a poslední měsíc mě pobolívaj spodní záda, myslela jsem, že to je namožené z tréninku, ale není...bolí mě to z 8hod sezení v práci u PC ... Přijde mi, že je mam zablokované, zatuhlé, furt si je musím prokřupávat aby mě to povolilo...Nemáte někdo nějaký tip jak přežít sedavé zaměstnání? Nějaké kompenzačky a tak... ?
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc krásně ti to jde. :) Možná bych u toho dřepu zkusil držet hlavu víc rovně, u high bar to nevadí, ale když ji takhle zakláníš u low bar, může se stát, že to zalomíš moc a nervový systém automaticky ubere sílu, viz tady zhruba od 13. minuty.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Moc krásně ti to jde. :) Možná bych u toho dřepu zkusil držet hlavu víc rovně, u high bar to nevadí, ale když ji takhle zakláníš u low bar, může se stát, že to zalomíš moc a nervový systém automaticky ubere sílu, viz tady ....


Děkuju , za pochvalu i za radu .

31.8.2016 4.3

Zahřátí

Mrtvý tah - sumo
10x40kg
8x60kg
5x70kg
4x80kg
2x3x90kg
2x100kg
1x110kg
1x120kg
1x130kg OR
1x135kg OR

1x110kg

Veslování v sedě
5x10x?

Mezilopatky

Triceps. kliky na bradlech
5x6

Goodmorningy
5x40kg
5x5x50kg

Streč


Dneska poslední těžkej trénink na konci cyklu, před pauzou... mám docela radost , o chlup jsem si vyrovnala svůj EQUIP osobák (135kg jsem v dresu zatáhla tak 2-3x a 140kg jen 1x v únoru) ... Jenom teda u těch 135kg už technika "trochu" vázla , takovej kočičák jsem už dlouho nevyplodila...nechápu, jak někdo tak může tahat furt, myslela jsem, že mi páteř vystřelí do vesmíru , ale já to prostě musela zvednout ... Zítra už jen lehké benče a dřepíky ať se ještě trochu protáhnu ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Makuška napsal:
O tvojí síle a figuře se mi může tak max. zdát.

Díky Makuš , ale teda podle toho, jak vždycky nadáváš, když ti přibude gram svalů, tak bych řekla, že nic víc, než aby se ti o mé figuře zdálo, bys stejně ani nechtěla .


Scheili to já brblám páč musím - každý gram navíc tahám nahoru na tyč a tahá se to tam pak dost blbě. A navíc.....nutno si přiznat, že ty máš 66kg a vypadáš tak na 55kg a já bych chtěla mít 55kg, ale vypadám tak na 70kg.

Každopádně ti to jde výborně a tvoje umělecký fotky jsou úplně perfekt.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Makuška napsal:
Scheila napsal:
Makuška napsal:
O tvojí síle a figuře se mi může tak max. zdát.

Díky Makuš , ale teda podle toho, jak vždycky nadáváš, když ti přibude gram svalů, tak bych řekla, že nic víc, než aby se ti o mé figuře zdálo, bys stejně ani nechtěla .


Scheili to já brblám páč musím - každý gram navíc tahám nahoru na tyč a tahá se to tam pak dost blbě. A navíc.....nutno si přiznat, že ty máš 66kg a vypadáš tak na 55kg a já bych chtěla mít 55kg, ale vypadám tak na 70kg.

Každopádně ti to jde výborně a tvoje umělecký fotky jsou úplně perfekt.


Naštěstí už zase jen 63 kg , už jsem stihla eliminovat ty neblahé následky obžérství ...A já jsem docela vysoká, mám cca 170 cm, takže se ta váha docela rozloží, ale není to tak dávno (asi 3 roky nazpět), kdy jsem měla 70 kg a vypadala na 85 kg , vždy když si na to vzpomenu tak děkuju, že mi činka přešla přes cestu ... A neboj, na 70 kg rozhodně nevypadáš, podle videí bych ti víc jak 55 kg určo netipovala ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k osobaku!!!

Scheila napsal:
nechápu, jak někdo tak může tahat furt, myslela jsem, že mi páteř vystřelí do vesmíru *


Ak ta boli chrbat z tahov, tak pretoze to malo tahas cez nohy. Z videa mi pride ako by si robila klasicky mrtvy tah s nohami nasiroko, a ramena pred cinkou, z coho vyplyva vacsia zataz na spodny chrbat.
Skus si do toho viac sadnut aby si mala ramena priamo v jednej linii s cinkou.
Mozno budes spociatku tahat menej, ale za to castejsie, a ked posilnis nohy, casom budes isto vyssie vahy tahat.
Zameraj sa tym padom aj na posilnenie kvadricepsov (predne drpey, olympijske drepe, box drepy nauzko)
Drzim palce. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Gratulujem k osobaku!!!


Ak ta boli chrbat z tahov, tak pretoze to malo tahas cez nohy. Z videa mi pride ako by si robila klasicky mrtvy tah s nohami nasiroko, a ramena pred cinkou, z coho vyplyva vacsia zataz na spodny chrbat....


Děkuju ... A právěže to bylo myšleno tak, že normálně tahám (snažím se) technicky, viz videa s dotahy apod, a záda mě z MT už dloooouho nebolela (nebolela mě ani teď, ale byl to hrozně nepříjemný pocit a pnutí hlavně v horní části zad, kde vniká ten "kočičák" - proto to střílení do vesmíru)...ale u těch 135kg jsem k tomu prostě šla, že to zvednu ať se děje co se děje, a techniku jsem neřešila, moc jsem si to přála zvednout ...a teď zpětně z toho mám ještě větší radost
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1.9.2016 4.4

Zahřátí

Hrozně se mi nechtělooooo.
Benč pres
2x10x20kg
8x30kg
5x40kg
5x50kg
2x3x55kg
5x5x60kg

odjeto silou vůle, v pauzách jsem hajala na lavičce a smutně koukala po okolí, jestli mě někdo nevysvobodí ...myslela jsem na to, že cvičit musím, páč jsem před tréninkem sežrala švestkovou buchtu a tatranku .

Dřep
Ve stojanu na dřepy jsem stála asi 5 minut, a koukala....a přemýšlela, jestli se odhodlám k dřepu....
10x20kg
6x40kg

Tak, ale ttaaaaaaak hrozně se mi nechtělo, bohužel všechnu vůli jsem vyčerpala na benče, tak jsem se na to vys*ala a šla hledat nějaké cvičení, u kterého můžu sedět anebo ležet.

Předkopávání
5x10x?

Legpress
15x75kg
10x100kg
3x10x130kg
10x155kg

to bylo děsně faaaaajn, dá se u toho pěkně hajat a příjemně pálí stehýnka ...

Mezilopatky

Dneska jsem byla zase za mimoňka ...ale už mi to nevadilo ... A za odměnu, že jsem byla tak šikovná a zvládla to, tak jsem dostala pekanový pletenec z Lidlu - oooomg nejlepší buchta ever, tím bych se mohla futrovat od rána do večera ... Teď to vidím ještě na mísu popcornu ... Ještě že jsem trojbojařka, bikina by ze mě byla mizerná ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: