Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skus pri tom benchi nemaxovat tak casto, ale snaz sa prebit aj svoje osobaky na opakovania.

skus dat napriklad v 1 trening s 95 kg 8 opakovani, dalsi trening daj 100ku 6x, alebo daj o jedno opakovanie viac ako na minulom treningu, az budes tlacit na 110 na 3-4 opakovania tak tu 120ku das. takto len stale testujes svoju silu ale nebudujes..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2016 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
skus pri tom benchi nemaxovat tak casto, ale snaz sa prebit aj svoje osobaky na opakovania.

skus dat napriklad v 1 trening s 95 kg 8 opakovani, dalsi trening daj 100ku 6x, alebo daj o jedno opakovanie viac ako na minulom treningu, az budes tlacit na 110 na 3-4 opakovania tak tu 120ku das. takto len stale testujes svoju silu ale nebudujes..


jo, díky, nějak takhle to teď chci jít, akorát budu asi častějc zařazovat něco jako 5x10, 4x8 a takovýhle highreps serky... doteď jsem měl v plánu 1x týdně takhle víc opáček (něco ve stylu pětek,...) a pak 1x jedničky na nějakou vyšší váhu + úzkej na větší počet opakování... nějak se z těch jedniček ale stalo zkoušení maxka, což jsem v úmyslu vůbec neměl, jenom mi nějak nešla pořád ta posraná 120ka...

pořád mi přijde že tam nějak blbě dávám ty lokty a s větší vahou někdy vystrkuju lopatky, takže menší váhy mi určitě prospějou... ta technika ještě zdaleka není dobrá a mám co dělat... zaměřím se na to teď v deloadu, tak snad se to trochu pohne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 22.8. -první den delaodu... trochu protahování, několik kratších procházek

po delší době jsem se zase dostal k tomuhle videu a zase parádně namotivovalo... prostě borec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam malo menovcov ale len tych najlepsich :P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po srpen 22, 2016 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
Mam malo menovcov ale len tych najlepsich :P


já jakožto mikuláš těch jmenovců mám asi ještě míň, ale zato si ze mě pořád někdo dělá prdel
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 23.8. -protahování

tak jsem se dokopal a objednal si nový bandáže... před závodama je asi vyzkouším jenom jednou, když to bude OK, tak už to budou čistě jenom soutěžní bandáže... jsou tuhý jako prase, mám z toho materiálu bandáže na zápěstí a blbě se i natahujou... ale snad aspoň budou víc dávat... doufám že je na těch 230-240 vůbec prosednu... k tomu magnesko, není to sice úplně levný (14E), ale bude to nadlouho a aspoň beru víc věcí než jenom jedny bandáže když poštovný je za 10E
http://power-sport.sk/eshop/bandaze/produkt/511-double-super-heavy-2-5m-cena-za-par
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vole, magnesko koupis v horolezeckym obchodu nebo exisportu za par haliru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2016 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
vole, magnesko koupis v horolezeckym obchodu nebo exisportu za par haliru


heh... no tak příště no jsem vosel

tak jsem napsal, ať mi to magnesko vyškrtnou... snad to půjde... podívám se po něm někde tady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 24.8. -kolo, plavání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

povedlo se mi asi si lehce natrhnout lýtko... pár dní zpátky jsem to trochu cítil, teď se to vybarvilo a mám tam 2 fialový tečky... při dotyku to pálí, jinak to ani necítím... otázka zní: má cenu jít s tím lehce cvičit? dřepy a mrtvoly s jedním kotoučem, nic náročnýho...

(je to to druhý lýtko než který cítím při dřepu a MT, takže to důvod problémů nebude)

začíná se to zase komplikovat no doufejme, že to natržení nebude takovej problém a to druhý se dá do příštích dřepů dokupy... už teď je to lepší, ale pořád to občas cítím i při běžných pohybech, takže to ještě dobrý určitě není
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sby


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řeknu ti svoji zkušenost. Bolelo mě rameno. Prděl jsem na to dost dlouho. Hlava většinou bolest přepere. 4 měsíce od prvních problémů jsem to bral jako nepříjemnost. Teď čekám, až se po operaci konečně normálně obleču:) Přišívali mi kompletně 2 vazy (při MRI byly z větší části urvané, po operaci už mi řekli, že byly komplet urvané - čekal jsem na ni skoro měsíc) a sešívali pouzdro. Ještě než jsem dostal výsledky z MRI, tak jsem s tou rukou dělal TGU s bestií a jiné blbosti...

Závěr si udělej sám, ale hlavně ať se daří. Motor máš slušnej. Tak to neposer zbytečným zraněním.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sby napsal:
Řeknu ti svoji zkušenost. Bolelo mě rameno. Prděl jsem na to dost dlouho. Hlava většinou bolest přepere. 4 měsíce od prvních problémů jsem to bral jako nepříjemnost. Teď čekám, až se po operaci konečně normálně obleču:) Přišívali mi kompletně 2 vazy (při MRI byly z větší části urvané, po operaci už mi řekli, že byly komplet urvané - čekal jsem na ni skoro měsíc) a sešívali pouzdro. Ještě než jsem dostal výsledky z MRI, tak jsem s tou rukou dělal TGU s bestií a jiné blbosti...

Závěr si udělej sám, ale hlavně ať se daří. Motor máš slušnej. Tak to neposer zbytečným zraněním.


díky moc... kdyby mě to nějak bolelo nebobych to jakkoliv cítil, tak to samozřejmě nechám v klidu... nebýt těch teček, tak o tom vlastně ani nevím... zkusím dát si něco naprázdno s osou a pak se pořádně protáhnout a rozhýbat... když se budu cítit, tak dám úplně lehounkou trojku... už 4. den necvičím a další 4 určitě nebudu, tak pokud to bude v poho, tak si dám aspoň něco málo do techniky... zase z toho nechci úplně vypadnout

ať se daří i tobě a rameno se dá brzo do kupy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2016 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dřep - 12x5x55
bench - 10x55 + 10x5x55
mrtvoly - technika s 55


tak trénink nakonec celej... lýtko se neozývalo, úplně v pohodě dřepy celkem fajn, akorát jsem si všimnul že okolo paralelu jsem ohýbal záda... ať jsem se snažil jak jsem chtěl, tak se toho nešlo zbavit... snad je to tou malou vahou a u vyšších je to lepší... co jsem koukal na kámoše, tak to takhle třeba má po dřepech už to stálo za ****, nějak mě to nebavilo, bylo to všechno hrozně těžký, nemohl jsem se dostat do techniky, byl jsem unavenej, neprotaženej... prostě hrozný tyhle lehký tréninky kde se pořádně nesoustředím nesnáším... v úterý už snad pořádný tahy a začátek druhý části přípravy

tenhle tejden taky dost příšerný jídlo... doteď to bylo celkem fajn, páč jsem tu byl většinou sám nebo jenom s rodičema, ale teď je to zase na píču totálně... tak asi polovinu bílkovin jsem musel doplňovat ze supláču prostě katastrofa od příštího tejdne si začnu část věcí kupovat sám, protože tohle prostě nejde... podpora od nich co se jídla týče leda velký hovno... porce mám tak asi stejný jako poloviční brácha co je o 6 let mladší a když si chci vzít něco dalšího, tak je to hroznej problém zítra jeden naštěstí pryč na nějaký oslavy, tak to aspoň pořádně naprasím... od příštího tejdne to beru do vlastních rukou, asi do toho spadnou veškerý moje prachy, ale tak aspoň bude dost bílkovin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 30.8. -posilka

mrtvola -sumo
2x5x55
5x95
3x135 -pásek
1x175
1x205 -trhačky
1x225
3x3x175 -bez trhaček (každý opáčko jako jedničky - položený, vždycky se celej uvolním a pak teprve zase tahám)
-sice nový maxko, ale bylo to dneska nějaký těžký technika ze začátku trochu vázla, hodně jsem to tahal zádama... 225 fakt na krev a nebylo to zrovna hezký pak 3x3, tam už technika byla lepší, hezky jsem zapojoval nohy a celkově se mi to docela líbilo... problém byl s úchopem, udržet 175 na hladký části křivý osy bez magneska je docela hard, ale nějak jsem to zvládnul

shyby
5xBW
4x5xBW+10kg
-jsem tragicky slabej

přítahy na záda na stroji
10x40
8x50
6x60
12x40
-chtěl jsem na přítahy osy (jak se přitahuje jedna část, druhá zapřená), ale kámoš půl hodiny přede mnou zlomil ten držák na to, takže jsem šel na nějakej stroj

přítahy VČ v předklonu
3x12x60
-pumpa

břicho sedlehy
4x10xBW+20kg
-lehký, ale byl jsem línej tahat si tam těžší jednoručku

ale jo, docela to šlo... silově sice nic extra, ale takhle zpětně hezkej trénink

váha momentálně na cca 83

dneska jsem tam po delší době viděl jednoho vietnamce co tam chodí už přes rok... vypadá to, že za účelem zhubnutí, protože je to jeden velkej knedlík... i přes vysoce efektivní trénink (břicho, břicho, břicho, peck-deck, břicho, břicho, biceps, břicho) se mu nějak nedaří se sebou něco dělat a vypadá pořád stejně... ten chudák musí mít fakt hroznou genetiku, lituju ho a když jsem mu po tréninku v šatně radil, tak vůbec neodpověděl... otázkou je, jestli mi rozuměl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:

dneska jsem tam po delší době viděl jednoho vietnamce co tam chodí už přes rok... vypadá to, že za účelem zhubnutí, protože je to jeden velkej knedlík... i přes vysoce efektivní trénink (břicho, břicho, břicho, peck-deck, břicho, břicho, biceps, břicho) se mu nějak nedaří se sebou něco dělat a vypadá pořád stejně... ten chudák musí mít fakt hroznou genetiku, lituju ho a když jsem mu po tréninku v šatně radil, tak vůbec neodpověděl... otázkou je, jestli mi rozuměl


to pretoze zeru ryzu!!!
Dostanes zlavu na topanky a handry! :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: