Prosba o radu a názor - cvičební plán



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prosba o radu a názor - cvičební plán  Úvodní stránka -> Trénink -> Prosba o radu a názor - cvičební plán
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gradencz


PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2016 11:51 pm    Předmět: Prosba o radu a názor - cvičební plán Odpovědět s citátem

Zdravím,
Chtěl jsem se zeptat na váš názor a nějáké rady ohledně cvičebního plánu co jsem teď vytvořil. Tenhle plán sem si vytvořil protože mám v plánu ze sebou něco začít dělat protože jsem "gaučový typ" a chtěl bych se dát do kupy a pak začít chodit cvičit do posilovny (jsem názoru že nejdřív je lepší začít cvičit takhle doma ať se mi zlepší fyzička a trochu stavba postavy (ochablé svalstvo atd)). Jinak s S znamená sprint

Teď něco o mě, jsem pohublý 21letý ektomorf (69kg,185cm) 7 letý kuřák a chci s tím rovnou seknout proto je v plánu napsán počet cigaret abych si zapisoval kdybych náhodou nějáké vykouřil a vím že pokuď chci začít aspoň trochu růst musím zařadit i jídelníček protože přeci bez živin to neporoste! :D a ještě sem se chtěl zeptat zdali má na tohle cvičení cenu kupovat bcaa pro lepší regeneraci.

Děkuji za názory a odpovědi :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tvuj plan je vicemene k nicemu. Bez rovnou do posilovny, kde si najdi trenera a nech se od nej vest. Problem kazdeho zacatecnika bude ve spatne mobilite, ta ti nedovoli cvicit spravne, technicky a v plnem rozsahu a nez cvicit spatne, to radeji necvicit vubec. Tohle asi nevyresis doma. Ale pokud si jo veris, tak se treba podivej na netu na serial "Škola síly" a připravuj se podle něj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já začínal podobně, stejně jako tobě se mi zdálo lepší chvíli si doma blbnout, než vyrazit něco zvedat. Líbí se mi, že sis to systematicky rozepsal a že budeš postupně přidávat. Taky bych ale doporučil hned od začátku myslet na základní mobilitu, jestli jsi doteď seděl, nejspíš budeš dost zatuhlý a rozhýbat se chvíli trvá.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

líbí se mi 30 den - 250 dřepů ambiciozní.
k tomu ty cigarety..
nerozumím tomu běhu? to jako 5m? po pokoji??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem se setkal s pár lidma, co cvičili takové ty "výzvy". Jakože první den X dřepů / kliků, další den přidat...

Např dvě holky.
chlubily se že mají za sebou několik stovek dřepů,ale strašně je bolely záda, tak přišly na konzultaci... Z toho co a jak dělaly fakt trochu chodil mráz po zádech :D. První opravdový dřep udělali v závěru konzultace a teprve pochopily co je to ten dřep...

vem si trenéra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
líbí se mi 30 den - 250 dřepů ambiciozní.


nazačátek to dřepama s vlastní váhou určitě nepokazíš... já než vůbec zjistil že se dají dělat s činkou jich udělal i 300 v kuse... 1000 do půl hodiny atd. a jak se to pak hodilo když jsem začal cvičit trochu vážně

máš to takový hrozně monotoní, pořád to stejný... dej nějaký shyby, kliky na bradlech, výskoky, sprinty do kopce, brusle... je spousta věcí co se dá vymyslet jestli ještě nechceš do posilky a bude tě to i víc bavit když to bude rozmanitější

a taky bych spíš doporučoval to rozdělit do nějakých serií, než pořád jenom na jednu (pokud teda chápu správně že to tak máš napsaný)... řekl bych, že u těhle cviků ti dá mnohem víc 4x10 než 1x15...

prostě je fajn že něco děláš, ale ten čas se dá využít mnohem líp, než podle toho co jsi si napsal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gradencz


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas: Děkuji za názor, vím že mobilita u začátečníků je to nejhorší protože většinu cviků dělají špatně, a právě si myslím že když takhle budu nějákou dobu cvičit s vlastní vahou a protahovat se že mě to s ní pomůže protože tělo už bude vědět a bude trochu připravené.

Magumi: Děkuji za podporu, snad to půjde :)

JPS1: No tak jako taky se na to dívám skepticky, ale když sem ten plán vytvářel studoval jsem hodně podobných plánů a všude to bylo podobně, navíc známý mě to doporučoval stejně a nebo prostě dělat to tak že udělat jeden den maximálku a podle toho každej den dělat každou hodinu třeba 50% z ní, ale to by u mě například nemělo cenu hlavně u kliků protože jich dám stěží v kuse 12 a jinak těch 5M je jakože 5 minut . A jinak to kouření je zlo proto to pouštím k vodě doteď lituji že sem s tím vůbec začal :)

RaptorMira: S tím není problém mám známého který mi poradí jak ty cviky dělat pořádně.

ryvaru: Děkuji za podporu :) jinak k té monotónosti, shyby jsou u mě pro zatím vyloučeny protože se přitáhnu tak 2x a kliky na bradlech chci zapojit až jich budu moc dělat víc a trochu ten plán do budoucna okořenit :) jinak s těmi sériemi si mě zasadil brouka do hlavy takže to zkusím nějak vymyslet :) děkuji ti za radu! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gradencz napsal:

ryvaru: Děkuji za podporu :) jinak k té monotónosti, shyby jsou u mě pro zatím vyloučeny protože se přitáhnu tak 2x a kliky na bradlech chci zapojit až jich budu moc dělat víc a trochu ten plán do budoucna okořenit :) jinak s těmi sériemi si mě zasadil brouka do hlavy takže to zkusím nějak vymyslet :) děkuji ti za radu! :)

Ke shybům si pořiď hrazdu a odporovou gumu, kterou zavěsíš na hrazdu a zavěsíš do ní nohy. Tím si je ze začátku zjednodušíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gradencz


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung - Děkuji za radu :) už se po ní dívám :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2016 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shyby vyloučeny, protože se přitáhneš jen 2x? A čím jiným chceš docílit toho, že se přitáhneš víckrát než tím, že budeš shybovat do zblbnutí? :) Klidně po těch 2.. znám hodně kluků co se nedokázali přitáhnout ani jednou a za pár tejdnů jich mrskali 10-15 bez mrknutí oka :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gradencz


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku: Nemyslím to tak že je úplně vynechám ale spíš je začnu dělat až trochu víc posilním :)

Jinak poznatky, dneska jsem u 5tého dne, dřepy jsou docela hodně velký záhul de to hodně citít, jinak u kliků jsem začal dělat 3 série po 7 zatím a budu to zvyšovat. U sklapovaček si pokaždé přídám nějáké navíc a asi je začnu dělat také v seriích :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TONIIIK


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gradencz napsal:
Riku: Nemyslím to tak že je úplně vynechám ale spíš je začnu dělat až trochu víc posilním :)

Jinak poznatky, dneska jsem u 5tého dne, dřepy jsou docela hodně velký záhul de to hodně citít, jinak u kliků jsem začal dělat 3 série po 7 zatím a budu to zvyšovat. U sklapovaček si pokaždé přídám nějáké navíc a asi je začnu dělat také v seriích :)


na nějaký "až" se vykašli, ušetříš si tim dost času.

nejdou ti shyby? shybuj. nejde ti bench? benchuj.... v jednoduchosti je síla, uvidíš :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

>>> Škola síly.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z vlastní zkušenosti bych přidal názor:
Víc mi pomohlo do toho šlápnout rovnou a pořádně ve fitku, než příprava na koberci v obýváku. Třeba ty sklapovačky. účinější a bezpečnější pro záda bude kladka Abdominal.. a nezatíží tolik kyčelní ohybače.
Shyby, na co čekat? Stroj s dopomocí a můžeš na něm viset jak dlouho chceš, když nemůžeš přidáš dopomoc.
Kliky bezva, ale proč ne rovnou lehký bench, s osou a malý jednoručky? koupíš si je domů? zbytečnost..
ale zase jde o cíl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prosba o radu a názor - cvičební plán
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: