Cvičenie len s "VVT" TRX a odporovými gumami


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičenie len s "VVT" TRX a odporovými gumami  Úvodní stránka -> Trénink -> Cvičenie len s "VVT" TRX a odporovými gumami
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trubens


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

charvi napsal:
nejaka aktualka aby sme vedeli na cem si a z ceho vychazet;) forum ctu uz velmi dlouho a mam za to,ze nekdy byl i slib aktualkyae na tu nedoslo,takze treba ted?


Na aktuálku (keby som sa odhodlal) si počkaj možno taký týždeň, nech naberiem kilo a pol čo som zhodil pri 42 hodinovej hladovke (dávam 2x mesačne).... Nezdá sa to, ale keďže "neprasím", tak mi trvá skoro 2 týždne, kým priberiem pôvodnú váhu spred (hoci len 42 hodinovej) hladovky naspäť ... No a hneď potom dávam ďalšiu 42 hodinovú hladovku (11. deň po Nove a 11. deň po Splne)... A to len z jedného jediného dôvodu.... je to zdravé ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aktualka nebude, rozhodne se ze ho tady vseci sikanujou, necha si dat ban a za mesic je tu zpatky s jinym nickem :))
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
aktualka nebude, rozhodne se ze ho tady vseci sikanujou, necha si dat ban a za mesic je tu zpatky s jinym nickem :))
a jinym super treninkem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: so srpen 20, 2016 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foto možno bude, ak, tak do budúcej soboty, resp. do nedele doobedia. V nedeľu totiž začínam hladovku. A... možno ma v blížšej (pár mesiacov) budúcnosti bude čakať operácia menisku a hernie (kurva, na tých TRX fakt treba vedieť cvičiť...)... ...veď sa na tú tému (operácia hernie a menisku) opýtam v ďalšom topicu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charvi


PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak co to foto?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi zas hladovka. To je to kilo tak šíleně znát, že se stydíš za formu po hladovce?
Stačí se najíst, napít a nevysr..t a kilo je tam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

charvi napsal:
tak co to foto?


fotky zde, řekl bych, že na to je jak tupý nevypadá vůbec špatně...
http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=370&start=450
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

po osmi letech by to mělo být znát. Teď jde o to co se dělo ty dva roku po tomhle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Netusim zmysel tohto topicu - zrejme odpoved by bola: rob nove cviky, potesis svaly. To by si mal uz vediet aj sam.

Aaavsak aby bolo ostatnym jasno cvicit s vlastnou vahou len kvoli vzhladu ak nie si vypasene prasiatko nie je dobry napad. Ako postavu si vyformujes, bude pociatocny boom ale potom budes stagnovat. Cvicenie s vlastnou vahou prinasa ovocie vtedy ked mas ciel aj nieco target="_blank" class="postlink">dokazat
( ).
Potom svaly, sila pridu same a nevies ako. Minusom je vacsie namahanie tela...

Ronnie nefunguje ti to - v nahlade youtube link zobrazuje spravne po postnuti ee. A ked das youtube ako url tak ti pre istotu hodi vizualne prazdny prispevok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
po osmi letech by to mělo být znát. Teď jde o to co se dělo ty dva roku po tomhle.

Objemovo som sa nezhoršil, akurát som vylepšil slabiny (hamstringy, vnútorná strana stehien, vnútorná strana pŕs). Hamstringy vďaka robeniu "bridge" na TRX (zakopávanie na stroji mi dosť slabo reaguje na hamstringy), a vnútornú stranu stehien a pŕs pomocou odporových gúm....... PROSTE SÚ TO SUPER VECIČKY...


Naposledy upravil Trubens dne st srpen 31, 2016 10:13 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, ja som pred dvoma týždňami zaradil do môjho cvičenia ešte 1 tréning v posilňovni 1x týždenne (celé telo), 4 série o 5-6 opakovaní na prsia, chrbát, na ramená 3 série o 5-6 opakovaní, a k tomu mŕtve ťahy 5 sérií po 8 opakovaniach, 2 série zakopávania o 10 opakovaniach, 2 série prinožovania o 10 opakovaniach, 2 série na priame brušné svaly a hyperextenzia doplnkovo o viacero opakovaniach....... Nie je to ťažký tréning, je ľahký, ale nebolo mojim úmyslom aby bol ťažký, preto tak málo sérií.
Ten tréning som ale do môjho "objemu tréningu" nepridal, ubral som z tréningov "TRX, odporových gúm a izometrického tréningu po rovnakých častiach tak, aby som to čo som ubral na nich, nahradil jedným fullbody tréningom v posilňovni. A som za to rád.
VIEM, ŽE ČINKY VŽDY MAJÚ SVOJE MIESTO V CVIČENÍ NA SVALY TELA , hoci v mojom prípade majú doplnkové miesto a nie hlavné.


Naposledy upravil Trubens dne st srpen 31, 2016 10:21 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
asi zas hladovka. To je to kilo tak šíleně znát, že se stydíš za formu po hladovce?
Stačí se najíst, napít a nevysr..t a kilo je tam


Pravda, zabudol som sa odfotiť....... Dnes idem do posilňovne s kamošom.... mohol by ma sfotiť.... Keď bude vedieť fotiť na mobile (nie som si istý )... Keď mi urobí fotky, postnem ich tu. Ale asi si idem skrátiť chlpy okolo bradaviek, nech lepšie vynikne spodok pŕs
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičenie len s "VVT" TRX a odporovými gumami Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: