Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ryvaru


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
to pretoze zeru ryzu!!!
Dostanes zlavu na topanky a handry! :D


tvářil se jak kdyby mi vůbec nerozuměl a celkově byl tak nějak mimo a duchem nepřítomnej, takže sleva asi nebude

btw, dorazili bandáže... je to peklo... neuvěřitelně tuhý, ale snad na soutěž dobrý

včera jsem dal ještě druhou fázy tréninku - strongman... šel jsem převalovat balíky po poli náhodou to dalo docela zabrat, celý tělo jsem z toho cítil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 31.8. -zase sám doma... už se těším na posilku

v deloadu jsem přemýšlel nad benchem... hlavně nad polohou zápěstí, která se mi moc nepozdávala... nevím jak, ale prostě jsem si nějak zafixoval špatnou pozici (viz obrázek nalevo) a z toho plynula i špatná pozice loktů a ramen, taky se málo zapojovaly kozy na úkor ramen atd...prostě mi to sralo celej bench a já si to začal uvědomovat až poslední dobou... dneska teda už s "normálním úchopem (viz obrázek napravo) a bylo to mnohem lepší... nechápu jak jsem mohl bejt takovej vocas a takovou dobu tak benchovat


benchpress
14xosa
10x45
8x65
8x75
8x85
8x95
3x8x80
-dneska fajn... síla nějak extra nebyla, ale s tím zápěstím normálně se benchuje mnohem líp... takhle jako dneska jsem z toho kozy už dlouho necítil ty osmičky jsou docela vyčerpávající a síla jde rychle dolu, ale snad to bude fungovat líp jak ty silovější serie co jsem většinou jezdíval doteď

military press
6x45
4x6x50
-lehce, technicky... moc nebyla síla a nechtěl jsem trápit záda špatnou technikou, tak jsem zůstal na 50ti, i když jsem původně chtěl jít na 60+

dipy
10xBW
10xBW+5kg
10xBW+10kg
10xBW+15kg
10xBW+20kg
-lehký váhy, striktní a procítěný opakování

extenze triceps
2x8x37.5
-takhle nakonec nějaký těžký, tak jsem to zkrátil

bicák jedna superserie
-jenom tak narychlo tam dostat trochu krve... bicáky zaostávaj a i když s tím nechci nějak extra ztrácet čas, tak takhle jedna krátká pumpa by nemusela být na škodu

po tréninku na chvilku do rybníka a pak krátká procházka... dneska to bylo fajn akorát jak se na ty tréninky dívám se ze mě začíná stávat nějaká pumpička

dnešní aktuálka... chtěl jsem vyfotit napumpovanej vršek a stejně tam nejlíp vypadaj stehna
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2016 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechapem jak si mohol drzat cinku ako nalavo ved to by mi 100ka vypadla z ruk keby to hentak drzim :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
nechapem jak si mohol drzat cinku ako nalavo ved to by mi 100ka vypadla z ruk keby to hentak drzim :D

Přesně, já mám spíš nešvar že zápěstí vyvracím na druhou stranu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no já právě ze strachu abych to nepřevracel dozadu to převracel dopředu

čtvrtek 1.9. -po víc jak 2 měsících jsem si chtěl vzít rifle... z těch 4 co jsem ještě před prázdniny nosil jsem ale 2 vůbec přes stehna a prdel nenatáhnul a ty další 2 jsou mi tak těsný, že v tom sotva chodím do schodů a vyndat mobil z kapsy je docela slušnej výkon jsem zvědavej co budu dělat za pár let

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budeš nosit tepláky :D
nebo od Uncle Sama
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota 3.9. -posilka rumburk, tentokrát sám

dřep
osa
60
100
140
180
220
7x200

-docela to šlo 220 tentokrát hezky pohlídaná hloubka, točil jsem to zepředu i ze strany (mobil to sice zase zazoomoval, ale je to docela vidět) a ze všech úhlů bez problému uznatelný... navíc to nebylo pocitově ani zase tak těžký pak 7x200, tam už hloubka nic moc (asi jak jste ode mě zvyklí), ale ani jsem se o to nějak extra nesnažil... snažil jsem se o 8 opáček, což se bohužel nepovedlo... nikdo za mnou nebyl a já byl po 7 opáčku dost posranej a radši to odhodil... asi by se tam ještě to jedno vešlo, ale nechtěl jsem riskovat

hyperextenze
5x60
3x8x60

legpress
4x14x80

dřepy dneska docela fajn, cvičil se mnou starší borec... jeden z mála co v tom fitku stojej za to je mu skoro 50 a dával si tam 160 na opáčka úplně bez ničeho... vypadá tam pomalu nejlíp ze všech... prostě frajer já si dával docela na čas mezi těma seriema, což bylo pak na hovno když jsem po těch 200 zjistil, že vlastně o víkendu zavírají už v 5 a já mám tak asi 15minut na to dotrénovat a vypadnout (o těch 15 minut pozdějc jsem se dozvěděl dokonce že zavírají už ve 3/4 ale to jsem nevěděl, tak mají smůlu ) tak jsem tam rychle naflákal 8 serií na pumpu... to bylo něco strašnýho... mezi seriema pomalu kratší pauzy než byly samotný serie a mě se udělalo pěkně blbě, skoro jsem nemohl chodit (nepřeháním) a měl jsem tak asi 5 minut na to se vysprchovat a převlíct... super protein jsem do sebe dostal až půl hodiny od tréninku, jinak by asi letěl zase ven... tohle už nechci zažít

váha ráno 81.6
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je to video z těch 220 chtěl jsem nahrát jak zepředu, tak i ze strany, ale z tý kamery co točila zepředu mi to video nejde nějak upravit a tak je jenom video ze strany kde se to hned na začátku přiblížilo na max... naštěstí to z toho jakž takž vidět jde



edit: taky už mě pěkně serou tyhle tréninkový bandáže... jsou už fakt hodně vytahaný (troufnu si odhadnout že byly vázaný víc jak 200x) a hrozně moc řežou a zdaleka nedávají to co před rokem... snad mi sednou ty soutěžní tvrdý, protože věřím, že takových 10-15kg by to klidně hodit nahoru mohlo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7x200???
to som ja ešte ani nedal piče musím ísť nabudúce s tým zajebať 12 reps :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
7x200???
to som ja ešte ani nedal piče musím ísť nabudúce s tým zajebať 12 reps :D


máš co dohánět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
Berserk_Grom napsal:
7x200???
to som ja ešte ani nedal piče musím ísť nabudúce s tým zajebať 12 reps :D


máš co dohánět


It's on!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle 4.9. -po delší době s oddílem v boru

benchpress
14xosa
10x40
8x60
5x80
1x100
1x110
10x1x100 stopky
na úzko (cca 20cm) 4x8x80
-cvičil jsem se starším němcem, co pořádá ty závody kam se chystám a přijel si k nám zatrénovat... nadšenej sem z toho moc nebyl, protože jsme pořád přehazovali váhu a nešlo mi se úplně soustředit, ale aspoň jsme se trochu seznámili a něco málo jsem se přiučil jinak ten němec je fakt šílenec... nevím kolik mu je, ale takových 60 bych mu asi řekl a šel bench se 140

pumpa ruce

bench 2
3x14x50

nevím kde se dneska schovávala síla, ale bylo to asi někde hodně daleko... benche vůbec nešly, sice nic nebylo nějak na doraz, ale stejně ta 100 byla v těch rukách sakra těžká... na úzko mi to přišlo lepší... to docela šlo, i když taky je to akorát tak hovno výkon.... pak kratší pumpa na ruce a ještě pumpa bench, to jsem šel dost naširoko... napumpovanej sem byl hezky, to musím uznat, ale tak co z toho... trénink mizernej, ale jsem rád že jsem se zase viděl s klukama z oddílu a taky že jsem tam mohl zaplatit startovný a nemusel to složitě posílat přes účet

ranní váha 82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út září 06, 2016 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý 6.9. -posilka rumburk

mrtvola sumo -pásek
8xosa
6x55
5x95
5x135
5x155
5x155
5x155
-dneska lehce... silově pohoda, všechno položený... nějak jsem u toho cítil dolní záda (až u prdele), tak jsem to nechal na 3 pracovkách, pěkně mě to ale sere, protože technika se mi pocitově zdála dobrá, záda jsem se snažil mít co nejrovnější, tahal jsem to pěkně nohama... nevím no... taky to může být tím jak jsem seděl posraných 7 hodin ve škole na židli... to pro ty záda určitě dobrý nebude ale jinak to bylo celkem fajn... takhle lehký jsem to možná ani nečekal... lítalo to úplně bez problému

shyby naširoko
8xBW
5xBW+10kg
4xBW+15kg
8xBW
8xBW
8xBW
-jsem teda pěknej shybosráč neměl jsem je tak dlouho vynechávat z tréninku
po první serii se mi tam nacpala nějaká holka... já si akorát bral váhu na sebe a byl metr od tý "hrazdy" a ona se tam prostě vecpala a začala tam na mě vyloženě vystrkovat prdel... přišlo mi jak kdyby to bylo schválně... kdykoliv jinde než v tyhle 2 hodiny tréninku by mě to potěšilo, ale v tréninku to akorát nasere... nejradši bych trénoval ve fitku bez holek, pak koukám po kdejaký prdelce a vůbec se nesoustředím... dneska jsem to ustál celkem dobře, až na konci u předloktí už se to moc nedalo, páč tam jedna holka měla tu prdel fakt ukázkovou, no to bylo něco

přítahy VČ v předklonu -trhačky
12x60
10x80
10x100
10x100
30x60
-nic moc, docela cheating u tý stovky a poslední pumpovačky... ale tak co, záda jsem z toho cítil hezky

sedlehy nohy nahoře s jednoručkou
12x32
12x32
12x32
12x32
-fuj... ale dává to

předloktí pumpa
-nějak jsem to dneska odjel hrozně rychle, tak jsem dal na chvilku tohle, abych nemusel tak dlouho čekat na bus

ale jo, dneska to bylo docela fajn... zapoměl jsem si sluchátka, což mě pěkně nasralo a bylo tam fakt dost narváno, ale nikde jsem moc nečekal, tak to šlo... silově dobrý, pumpa taky... měl jsem dneska nějak plno energie... po delší době jsem se celkem dobře vyspal (čti vzbudil jsem se za noc míň jak 5x) a tak to šlapalo hezky, pauzy krátký a stejně plno síly na každou serii, tohle by mohlo být častějc... bohužel mám s tím spaním dost problémy a před závodama už budu dávat radši nějaký prášky

váha ráno 82.4 po tréninku 83.2 (přijde mi že se nějak zvětšuju i když váha nahoru zase tolik nejde... to je pozitivní )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st září 07, 2016 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 7.9. -posilka rumburk

benchpress
3x20xosa
2x10x40
2x8x60
2x6x80
6x90
6x100
2x6x90 stopky

-zase jsem dneska jel úplně jinak... rozšířil jsem úchop, pozměnil pozici ramen a loktů, ubral trochu na mostu,... prostě skoro všechno jinak, ale benchovalo se mi dobře... taky jsem dal mnohem víc rozcvičovacích serií, což jsem odkoukal od toho němce při minulím tréninku... a je to mnohem lepší... dneska to celkově šlo parádně, ta technika bude chtít ještě lehce doladit, ale už snad jenom detaily dráhy a tak... silově asi nejlepší bench vůbec, nikdo za mnou ani nebyl a těch 100 bylo i s nějakou tou menší rezervou

military press
10xosa
6x40
6x50
6x60
-silově dneska dobrý, ale trochu mě bralo rameno (citil jsem ho už od benche) a na 70ti už bych se i dost prasácky zakláněl, tak jsem poslední serku vynechal... ale na tu 6ku se 70 bych si i docela věřil

dipy
10xBW
6xBW+10kg
6xBW+20kg
6xBW+30kg
6xBW+40kg
-poslední serka už docela těžká, ale šlo to

rozpažky 3 serie po 12

rozpažování na zadní delty v předklonu 3 serie po 12


kliky 2x15 -stopky dole a výbušně nahoru

dneska super trénink... po včerejšku jsem nečekal žádný zázraky, ale síla byla a energie na rozdávání... takhle by to mohlo vypadat častějc pumpa na konci enormní (vím že to teď píšu často, to asi ten arginin, dávám ho teď hodně, protože ho tu mám hromadu a už je tuším prošlej) a když jsem se po tréninku viděl v šatně v zrcadle, tak mě vážně zamrzelo, že už nejsem s bývalkou, protože bych si u vtipu, že mám větší kozy než ona vážně nebyl jistej jestli to náhodou není pravda

ranní váha 82.0
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so září 10, 2016 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota 10.9. -posilka lužan rumburk

dřepík -tréninkový bandy
2x10xosa
8x60
5x100
2x140 -pásek
1x180 -bandy lehounce
1x210 -bandy lehce
1x230 -bandy
-ceklově to shrnu dole, tak jenom krátce k jednotlivým dřepům... posunul jsem to odkdy dávám pásek a bandy (přece jenom dávat bandy na 140 už je blbost) 210 lehounký a to jsem ty bandáže vážně nezavázal moc, s hloubkou nevím, netočil jsem to, ale asi nic extra, něco okolo paralelu, šel jsem to na rychlost... 230 lehčí než jsem čekal, hlavně na těch zádech, samotnej dřep úplně lehkej nebyl, trochu jsem v tý nejhorší fázy kus nad paralelem spomalil, ale celkem s jistotou.. hloubka nevím jistě, ale v momentě kdy jsem chtěl jít nahoru jsem zatnul zuby a šel ještě o pár cm níž... navíc mě z toho dřepu docela vzalo to lýtko a to bývá jenom u hlubokýho dřepu, takže si myslím, že hloubka byla slušná

dřepy 2 -na úzko, high bar, pomalu a kontrolovaně dolů, stopka těsně nad paralelem
5x100
5x120
5x130
5x140
-nechtěl jsem to lýtko zatěžovat když jsem ho po těch 230 cítil, tak jsem vymyslel tuhle variantu... kvadráky jsem z toho cítil pěkně, při těch normálních je moc nezapojuju, tak aspoň něco... stopka nad paralelem taky není špatná, většinou tam mám největší problém... váhy sice lehčí, ale na těch 140 jsem měl docela co dělat

legpress
10x100
9x140
8x180
7x220
6x260 -ke konci trochu dopomoc rukama
5x300 -dopomoc rukama
-ten legpress mám hrozně slabej.. to je děs.. asi to bude tou technikou na dřepu, kde kvadráky moc nezapojuju, asi s tím budu muset něco dělat - po závodech začnu jezdit víc kulturisticky a na tomhle taky zapracuju

zakopávání
10x30
10x40
10x50
8x60
-až na ty křeče do hamů dobrý

předkopávání -10. a 20. podržet
4x20x30
-jenom tak pumpa na závěr... navíc jsem hecoval a čpavkoval kámoše co přišli na mrtvoly, tak jsem se soustředil víc na ně než na mě

sed-lehy nohy nahoru
10x20
10x32
10x40
-měl jsem čas, tak jenom tak pár opáček... tenhle cvik mi přijde na břicho fajn, síla mi jde co se břicha týče docela nahoru

původně jsem počítal že dneska půjdu v boru na monoliftu v soutěžních nových nevytahaných bandážích... trénink ale tenhle víkend prej není, tak jsem musel do posilky do rbk a nesehnal jsem žádnýho sparinga... nic moc jsem se vyspal, neměl jsem vůbec chuť k jídlu, jídlo jsem musel do sebe cpát že jsem se málem pozvracel a bylo mi pěkně těžko a blbě... autobus jel o 2 minuty dřív, tak jsem musel dobíhat a to s velkou těžkou brašnou přes rameno je vážně chuťovka... v obchodě kde jsem si chtěl koupit energeťák mi zavřeli pár minut před tím než jsem přišel... ve fitku (a nejenom tam) příšernej vzduch, hrozný vedro a dusno, asi taky nějakej blbej tlak nebo co... než jsem začal trénink už mi několik lidí řeklo že to dneska nejde... předtréninkovku jsem pil asi 2 minuty a to nad umyvadlem a každou chvilkou čekal jak se z toho pobleju... blbě mi bylo v podstatě celej trénink, na dřepech se mi nechtělo ani do jediný serie, měl jsem chuť se zbalit a jít pryč... o to víc si cením těch "výkonů" protože dneska to bylo vážně dost napíču... já jsem ale stejně těch 230 dřepnul a to v podmíkách a s jistotou že bych to nečekal... neříkám to často, ale po dnešku jsem na sebe hrdej a mám ze sebe radost... prostě když jsou blbý podmínky, tak člověk musí zamakat ještě víc místo nějakejch výmluv celkově dneska trénink super, jenom škoda toho lejtka blbýho... po závodech mu dám pokoj ať se dá dokupy, teď zatím musím ty tréninky tomu nějak přizbůsobit... po tréninku zase pěšky nakupovat, ať mám dost bílkovin... prachy mizej rychle, ale tak jestli to chci někam dotáhnout, z toho co mi dávaj doma to nepůjde

váha po tréninku 81.8

ještě taková menší "úvaha" kdyby někdo měl chuť číst asi tak měsíc zpátky, spíš o něco dýl jsem dost vážně uvažoval o nějaký lehký sypce do přípravy na tyhle závody, abych se pokusil o svěťák ve dřepu (nemyslím teď ve wuap, ale napříč všema federacema včetně ipf do 83) a pak že bych jel zase nejmíň rok bez toho... ale nakonec jsem se poradil s pár lidma (včetně třeba berserkera) a urovnal si to v hlavě a rozhodl se zůstat podle původního plánu čistej, na nějakej rekord se vykašlat a jet si prostě zazávodit bez většich ambicí... no teď to docela začíná vypadat že bych se mohl o ten rekord pokoušet když všechno vyjde a sednout závodní bandáže i naturálně... nechci nic předpovídat, ale když to půjde optimálně a nic se neposere, tak na 240-250 mám a dám do toho všechno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: