Kardio po tréninku nohou



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kardio po tréninku nohou  Úvodní stránka -> Trénink -> Kardio po tréninku nohou
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skalka


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 1:40 pm    Předmět: Kardio po tréninku nohou Odpovědět s citátem

Zdravím, včera jsem jel tvrdý trénink nohou a podle tréninkového plánu mám dneska 8-10 km kardio. Nohy mě ještě teď pěkně bolí. Jaký máte názor na to si jít zaběhat den po tréninku nohou?

Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen bez pomuze ti to pri regeneraci to ze te nohy boli po treninku nohou neznamena ze je s nimi neco spatne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak záleží, čeho chceš dosáhnout, žejo. Jestli bys rád nabral nebo zhubnul nebo cvičíš jen tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlata


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2016 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja druhy den po treninku nohou sotva stojim...natož chodím...takže běhaní je těžké sci fi
_________________
Ve skutečnosti si o sobě myslím, že jsem citlivá a inteligentní lidská bytost... Ale s duší klauna, který vždycky všechno pos**e... :D

Peter.Ustinov: na tobe by se dala udelat nejedna diplomka z oboru psychologie :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Elektro41


PříspěvekZaslal: ne září 04, 2016 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

většinou to vidím tak, že běhání dávám po hořejšku, nebo lehčím tréninku nohou. Ale samozřejmě záleží na tom, o co ti jde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kardio po tréninku nohou
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: