Kulich už zase skáče přes kaluže


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulich už zase skáče přes kaluže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kulíšek


PříspěvekZaslal: út září 27, 2016 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
kulíšek napsal:
An other day in da office...

No, je ze mě skuteční podnikatel... alespon v tuhle dobu. Piku hektolitry kafe, strkám si sirky do očí, abych neusínala a... netrénuju... Včera jsem byla jen mrknout na Adu, překontrolovat techniky a povzbudit na osobáky (už dřepuje přes 100, benčuje 60 a tak :)) A v rámci toho jsem si dala 2x5/75 benč... to je vše, skoro jsem ani nevypínala motor u auta...

Leze mi to na mozek.... přemýšlím o nějakém lehce radikálnějším zákroku, třeba lobotomii

30dní...


Vydrž a neboj, půjde to.



_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau všici :)

Co napsat... asi to, že není co psát.... Netrénuju téměř vůbec. Nestíhám, pracuju. Když už mám chvilku, tak jsem většinou tak vymrtvená a unavená, že na nic nemám sílu, ba ani náladu... Za posledních 5 týdnů, kdy funguju v tohle režimu, jsem poněkud ztělnatěla. Solidní objem + 4kg na 69... Ufufff... Vinu nedávám sobě, ale pekařství, které je hned vedle areny, mamince a jiným rychlým občerstvením, především pak pizzerce, kterou máme na Kladne vedle vchodu do baráku. Hanba jim všem!

To nejhorší je ale snad za mnou a od příštího týdne plánuju najet zase na nějaký normální režim a za další týden, po otvíračce, už to bude zase klasické peklíčko. Vzdala jsem se veškeré zodpovědnosti za svůj sportovní život a předala ji do rukou Lojzika Škeříka a Honzíka, kteří se mě trenérsky ujali a tak vše, co se stane, je jen na nich. Takže běda jim, jestli mi to nepůjde :D
A po tom, co mi Lojza na posledním trénnku popsal, jaké má se mnou velké plány, což mimochodem zahrnovalo i větu - normálně jsem přísný a zlý, ale na tebe budu uplně nejzlejší protože jsi stará a máme málo času a hodně plánů, tak už se nebojím ničeho.... takže tak :D


Takže ještě chvilku vydržte, ale těšte se, bude to velké :))

Pac a kdo nemáte co dělat, uvidíme se příští sobotu v Jitrnicích :)
http://kulturistika.ronnie.cz/c-25961-arena-pavly-kladivove-otevira-sve-brany-i-v-jinonicich.html
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Esli delas co te bavi, tak neni co resit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Esli delas co te bavi, tak neni co resit


Jako sedět 20 hodin denně u počítače, schůzovat a řešit neustálě bambilion nesmyslů mě nebaví ani náhodou... Strašně mě vysiluje debilita některých lidí a vůbec... už aby to fakt bylo za mnou

Jsem na tomhle světě, abych cvičila... na sezení fakt nejsem...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Judson napsal:
Esli delas co te bavi, tak neni co resit


Jako sedět 20 hodin denně u počítače, schůzovat a řešit neustálě bambilion nesmyslů mě nebaví ani náhodou... Strašně mě vysiluje debilita některých lidí a vůbec... už aby to fakt bylo za mnou

Jsem na tomhle světě, abych cvičila... na sezení fakt nejsem...


No tak to nedelej, tak jednoduche to neni ?
Ja nezivit rodinu, tak bych urcite v praci zvolnil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
kulíšek napsal:
Judson napsal:
Esli delas co te bavi, tak neni co resit


Jako sedět 20 hodin denně u počítače, schůzovat a řešit neustálě bambilion nesmyslů mě nebaví ani náhodou... Strašně mě vysiluje debilita některých lidí a vůbec... už aby to fakt bylo za mnou

Jsem na tomhle světě, abych cvičila... na sezení fakt nejsem...


No tak to nedelej, tak jednoduche to neni ?
Ja nezivit rodinu, tak bych urcite v praci zvolnil.


Není, otvírám druhý gym a celé to stojí na tom, co udělam a protože máme termín, tak mě všici honí, jak nadmutou kozu... žádná legrace, pane :/
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsi skoro v cíli. :) Je mi jasný, že to musí být šílený, ale brzy to otevřeš, a po pár týdnech prvních zmatků si to začne sedat a bude to lepší. Bojovky ti nikam neutečou, máš za celý život tak natrénováno, že budeš zpátky, ani nebudeš vědět jak.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so říjen 08, 2016 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Už jsi skoro v cíli. :) Je mi jasný, že to musí být šílený, ale brzy to otevřeš, a po pár týdnech prvních zmatků si to začne sedat a bude to lepší. Bojovky ti nikam neutečou, máš za celý život tak natrénováno, že budeš zpátky, ani nebudeš vědět jak.


Viz co jsem psala v tom dlouhém prvním postu :D

Jsem stará, musí být na mě zlý
Času málo... ještě chceme něco pobít

Každopádně díky a těším se na setkání :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

edit: delete


Naposledy upravil Olejnas dne st říjen 19, 2016 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já tam nebyl, tak nemůžu komentovat, ale pásek si snad koupit můžeš za svý, ne
edit: a ty ostatní připomínky, věř tomu, že je tam dalších sto dvěstě třista zákazníků a těm zas bude vadit úplně něco jinýho, posilovnu šitou na míru tobě asi nikdo neudělá, leda ty sám, ale to se trochu prodraží, před pár týdny jsi tu psal, jak to tam bude úplně na ho... a komerční a že už tam ani nebudeš chodit:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edit: delete


Naposledy upravil Olejnas dne st říjen 19, 2016 10:32 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Bohuzel, stara dobra Arena, tak jak ji zname, konci, respektive se bude stehovat do Kloboucnicke ulice, ale co jsem pochopil, bude zamerena predevsim na vedene hodiny a funkcni trenink, takze open gym tam snad vubec nebude, ci bude nejaka divna oteviraci doba a take se znatelne maji zvysit ceny, ale cert vi, protoze kazdy den slysim neco jineho a osobne jsem z tohohle pristupu vedeni Areny zklamany a otraveny. A nejsem bohuzel sam. Namisto toho, aby lidi co tam cvici mesice a roky resili, jak se tesi na novou Arenu, tak resi, kam zacnou chodit cvicit jinam...



kolik máš v pase? mám tu jeden lifterský tlustý pásek, co je na můj vkus moc tlustý, klidně ti ho pošlu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

edit: delete


Naposledy upravil Olejnas dne st říjen 19, 2016 10:32 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie, Olejnas to nemyslí ve zlém. Kulíšek mu bude určitě vděčná za postřehy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hulkie napsal:
Bohuzel, stara dobra Arena, tak jak ji zname, konci, respektive se bude stehovat do Kloboucnicke ulice, ale co jsem pochopil, bude zamerena predevsim na vedene hodiny a funkcni trenink, takze open gym tam snad vubec nebude, ci bude nejaka divna oteviraci doba a take se znatelne maji zvysit ceny, ale cert vi, protoze kazdy den slysim neco jineho a osobne jsem z tohohle pristupu vedeni Areny zklamany a otraveny. A nejsem bohuzel sam. Namisto toho, aby lidi co tam cvici mesice a roky resili, jak se tesi na novou Arenu, tak resi, kam zacnou chodit cvicit jinam...

Ano, ale kde presne pisu to, o cem ty tu mluvis? BTW oni jsou dve Areny. Nova a puvodni, co se bude stehovat do Kloboucnicke.

Pockam az co napise Pavla a pak si kdyztak pasek koupim vlastni, ale jsi moc hodny a tve nabidky si vazim.


Tak potom nechápu, nač si stěžuješ, když ti to pasuje v té staré.
To BTW jsi tady předtím nepsal, to je úplně nová info:)
Což je vidět z toho quotovaného příspěvku...
jsem hodný a mám sociální cítění a když bratr ve zbroji nemá na pásek, musím ho podpořit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: