H.I.T. vs. Multisety


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - H.I.T. vs. Multisety  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> H.I.T. vs. Multisety
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle co to zase je
předkopy, zákopy a dřepy na multipressu? rýsuješ?
já jsem po dvaceti letech tréninku zjistil, že jsem naprosto blbej a nejlepší výsledky mám s tréninkem odjetým podle plánu, který sepsal někdo chytřejší než já. A něco mi říká, že jestli já jsem naprosto blbej, tak ty na tom nebudeš o moc líp...
Takový názorný příklad. Jedeš nějakou silovou/objemovou rutinu podle rozpisu. V ní je všechno spočítaný, zvyšuje se tonáž, cykluje se intenzita, všechno je perfektně vyladěný, před tebou to odjelo tisíc lidí a většina z nich se zlepšila. A ty se rozhodneš, že ten trénink vylepšíš třema sériema dřepů na MP A celý ten cyklus pošleš do hajzlu...
naturální trénink, který má přinést výsledky je ve skutečnosti největší opruz, jaký existuje, protože jdeš na trénink a musíš cvičit to, co máš v rozpisu, ne protisměrné kladky, na které máš hroznou chuť.
některé cviky/série částečně naznačují, že jsi pochopil, o čem by to mohlo být, jako třeba těch několik sérií se stejnou váhou, která se každý trénink zvyšuje. Ale proč proboha stejný přístup nepoužiješ na nohy? na mrtvé tahy?
skutečně bych se přimlouval za to, abys vyzkoušel něco vyzkoušeného. Nemáš takové penzum znalostí, aby sis tréninky sestavoval sám, obzvlášť, když je potom operativně měníš na tréninku podle toho, co ti zrovna napoví instinkt
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: út červenec 05, 2016 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Pavle co to zase je
předkopy, zákopy a dřepy na multipressu? rýsuješ?
já jsem po dvaceti letech tréninku zjistil, že jsem naprosto blbej a nejlepší výsledky mám s tréninkem odjetým podle plánu, který sepsal někdo chytřejší než já. A něco mi říká, že jestli já jsem naprosto blbej, tak ty na tom nebudeš o moc líp...
Takový názorný příklad. Jedeš nějakou silovou/objemovou rutinu podle rozpisu. V ní je všechno spočítaný, zvyšuje se tonáž, cykluje se intenzita, všechno je perfektně vyladěný, před tebou to odjelo tisíc lidí a většina z nich se zlepšila. A ty se rozhodneš, že ten trénink vylepšíš třema sériema dřepů na MP A celý ten cyklus pošleš do hajzlu...
naturální trénink, který má přinést výsledky je ve skutečnosti největší opruz, jaký existuje, protože jdeš na trénink a musíš cvičit to, co máš v rozpisu, ne protisměrné kladky, na které máš hroznou chuť.
některé cviky/série částečně naznačují, že jsi pochopil, o čem by to mohlo být, jako třeba těch několik sérií se stejnou váhou, která se každý trénink zvyšuje. Ale proč proboha stejný přístup nepoužiješ na nohy? na mrtvé tahy?
skutečně bych se přimlouval za to, abys vyzkoušel něco vyzkoušeného. Nemáš takové penzum znalostí, aby sis tréninky sestavoval sám, obzvlášť, když je potom operativně měníš na tréninku podle toho, co ti zrovna napoví instinkt


Ahoj Hulkie,pevně dané mám vršek pondělí->čtvrtek kde jedu kliky+přítahy+tlaky za hlavou a k tomu cvik na bic a tri,ve čtvrtek tlaky na nakloněnè jč+přítahy v předklonu jč+tlaky v sedě a k tomu nějaký bi a tri tzn. používám zakl. cviky,cil op. je 6op. na všechny sety s konstantnì váhou,takže dalšìm tréninku musím dát těch 6op ve všech setech,potom zvyším zátěž a tak furt dokola,na nohy úterý->pátek ,v uterý mám spíše primárně hamy a to zakopy,ten den jsem ve fitku a proto volim stroj,předkopy a dřepy na mulťáku oboji jen lehce,nevidím duvod hanit multipress pěkně to ten cvik izoluje což v utery chci a ano je to furt dřep....potom mám ještě lýtka taky v tom tr. Primárn tr.puvodně jsem chtěl jet po zakopech,ale ve fitku to tak chodì,že ne vždy ti vyjde volné stanoviště.V patek mám dřep s volnou činkou a to přibližně takovych 5 nebo 6 těžkých serií,potom mrtvola s rovnýma a výpony,tento tr. cvičím doma kde se max soustředím na dřep.Předkopy používám na zahřáti před dřepy,kdybych měl předkopy i doma tak je dám i v pátek,to je vše.Myslím že dá 1x lehce a 1x těžce na nohy je dobrý nápad,nevím co mají všichni proti mulťáku?

Jak jsem psal mě jde tady o "souboj" h.i.t. vs multiset,
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sdílím spoustu toho o čem píše truth seeker.

http://nattyornot.com/hypertrophy-a-myth-or-reality-can-we-even-grow/
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže dnes jsem přemýšlel jak vyřešit ty mrtvoly,jediná možnost kde se mi hodí je do pátečního treninku s dřepama,tzn. že nohy rozdělím na 2části a to út:Hamstringy->zakopy (možna legpres s nohama vysoko na platformě) a lýtka->vypony , pá:stehna ->dřep+mrtvola (lýtka).
_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st červenec 06, 2016 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dřepy a mrtvoly jsou podobný cvik, jsou daleko větší záhul pro tělo než šmrdlání vršku.
přimlouvám se za
dřepy
vršek
volno
mrtvola
vršek
dva dny volna

vykašli se na zakopávání, předkopávání. cvič dřepy a tahy těžce, třeba systémem 5x5.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st červenec 27, 2016 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se stalo? Jsi ve špitále?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mentzers boy


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Co se stalo? Jsi ve špitále?


Nejsem ve špitále ,ale

za 1. mě přestalo bavit sem psát a vůbec na ronnieho chodit
za 2. po 5. týdnu jsem s tím tréninkem skončil a 6. týden jsem už nezačal.Proč?Protože nic nůdnějšího jsem už cvičit nemohl,strašně mě to nebavilo,demotivovalo...takže jsem místo 6. týdne dával nějakou dobu na spravení nálady dal HIT fullbody a potom jsem cca 7-8 týdnu jel 3+1 kumulativní objemový trénink.
Nyní se sparingem kamarádem,který kulturistiku dělá závodně jedeme 100% HD,máme za sebou 5 společných tréninku,jedeme stylem 1+1,tak z 90% se trénink skládá jen z 1 série na cvik,používáme 4 denní rozdělení a používáme 3-5 cviku v závislosti jakou partií jedem ......používáme rest pause,negativní trénink,statickou kontrakci,vynucená opakování a jde to fajně.Navíc v novém fitku kam jezdíme to jde samo.

_________________
http://3tproject.blogspot.cz/
HIT HARD
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jo práce je pracná a zábava je zábavná, z čeho jsou koláče ti nemusím říkat.
no a ten obrázek s dvěma chechtajícíma se nebožtíkama... to je černý humor teda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - H.I.T. vs. Multisety Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: