Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st září 28, 2016 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kozy a chrbty.

Ahá a bicáky


Bench press:
2x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x115kg
4x3x125kg
https://www.instagram.com/p/BK6CTr7BRn2/?taken-by=pete_mad_lennack
1x12x100kg

Incline tlaky s VČ:
3x6x80kg
1x8x80kg

Protismerky vsede:
1x10x32kg
3x10x37kg

Zhyby v supersete s chorvátskymi pazhybmi:
4x6xCarabas + 4x10xCarabas

Toto sú chorvátske pazhyby:


Biceps - kladka:
4x6x60kg

Hodnotenie tréningu: Celéééé dobré! Mám rád, keď cvičím s Nabukom, pomáha a točí videá, ako keby som ho za to platil A fakt mu neplatím (dosť, že musím platiť Sorayi, aby sa tvárila, že sme pár!) a ešte ma na tréning vyváža autom.
Bench stále v pohode, tie 125ky boli tak akurát, od budúceho týždňa už sa ide na váhy, kde sa začínam trápiť. Ale nedbám, musím sa k tomu postaviť... ľahnúť si... ako chlap!
Ako vidieť na videu, dnes pohoda, ešte bola energia aj na robenie debilín Dokonca som si po tom celom fukol len tak bez chlebíka dvanástkovú sériu benchu. Energia však došla, keď som si vymyslel ultimátne debilný superset zhybov a pazhybov To by jeden neveril, ako som už po druhej sérii zvažoval, či sa na to nevyseriem a to sa pokladám za celkom bojovníka Tretia séria bola kľúčová, po nej som sa rozhodol, že už to doklepem, ale chýbalo tááák málo, aby som to nechal tak. Chrbát neskutočne napumpovaný, zadné ramená umierali, predlaktia a bicepsy začínali ísť do kŕčov, energia dochádzala Úplná pecka a vršok chrbta nabombovaný, takže elastické tričko malo čo robiť, aby dostatočne elastikovalo a vizuálne skoro zanikli moje hrby, ktoré volám vzpriamovače. Ale len skoro.
No a na záver bicepsíky, ale len na homokladkách. Ale aj tie pomáhajú, lebo Nabuko ma obvinil, že mi narástli ruky (ale možno myslel, že sú len dlhé, nie hrubšie, hm...!)

Legínonania tam na mňa pozerala, že aký super cvik sú tie pazhyby, keď som pri nich skučal od nevládnosti Asi to ešte necvičila, inak by takú neuváženú chujovinu nevypustila z úst.

Ale tak aký bol celý tréning skvelý, tak sa tam dnes nevyskytol žiaden exot a nebolo sa prečo smiať, takže sme len obdivovali Legínonaniu, keď sa Soraya nedívala, a cvičili. Trapas, no

Ba, kecám! Väčší Teplý brat sa ukázal!!! A vďaka nemu som pochopil, že nie je dobre makať a snažiť sa. Po dlhšej pauze totiž akýkoľvek progres mizne a človek má depky a je smutný. On ake nikdy žiaden progres nemal a tak mohol prísť a pokračovať tam, kde prestal. Spokojne a šťastne Happy life.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: čt září 29, 2016 6:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
[b


(dosť, že musím platiť Sorayi, aby sa tvárila, že sme pár!) a ešte ma na tréning vyváža autom.
]


..někdo to má tak, že musí platit, aby se k němu nehlásila..
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dvoch rokoch od odloženia meča premýšľam nad kardiom, tentokrát:



Len netuším, kam by som to napchal, absolútne nemám voľno... Aaaah Nabuko, že si to spomínal!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mas za to ze ma zneuzivas na robenie videi a vyvazenie a ani nechces za to platit .
Ale do toho by sme sa mohli pustit. Ked som pred 11 rokmi so sermom zacinam toto bola prva vec co som chcel robit Tak uuz by sa patrilo k tomu doistat
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbát a nohy a trošíčku ramená

Sumo dédlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x3x170kg
1x1x190kg belt on
1x2x210kg
1x2x215kg videjo:
https://www.instagram.com/p/BK_MwtpBa7k/?taken-by=pete_mad_lennack
2x2x210kg

Drepung:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x150kg belt on

Pendlay rows:
4x6x80kg

Pazhyby ala Croatia:
4x10

Krčenie ramien v miernom predklone:
4x10x25kg v každej ruke

Military press:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x50kg
1x3x60kg
1x3x70kg
1x3x80kg
1x1x85kg
1x6x70kg

Upažovanie - kladka:
4x10x13,5kg

Hodnotenie tréningu: Ďalšia dobrá pecka - žeravý klinec zatlčený rovno do CNS
Mŕtvoly fajn, zohnal som si na to kecky, lebo naboso mi utekali nohy do strán, skusmo som šiel aj na 215kilo, ako vidieť na videu. Ale už som to moc nezvládal, bolo to nad moje sily, tak som zas zoskočil na 210kg. Posledná séria už mi prišla ťažká ako sviňa, ale Nabu tvrdil, že chrbát rovný, len ma cukalo Sranda, to som vôbec nezaznamenal, skôr sa mi zdalo, že to ide pomaly, ale plynulo hore Subjektívne videnie situácie je funny, dúfam, že podobne debilne nevnímam aj hĺbku drepov, to by ma mrzelo.
No, ale urobil som si radosť, myslím, že dvojku s 215 som s položením ešte nedal, tak ja neviem, je to PR? Dúfam, že hej, lebo všetci tu PéaRkujú, len ja som ako od macochy.
Drepy celkom fajnové, už bolo cítiť unavený chrbát, ale nohy šli fakt pekne. Žeby sa mojim mizerným drepom blýskalo na lepšie časy? Bolo by načase, fakt si tu medzi miestnymi mašinami pripadám ako nedorobený.
Potom už len kadejaké pumpičky, hlavne zamerané na vrch chrbta a trapézy, nech trošku posilním aj túto časť chrbta, lebo môj chrbát je tvorený fakt len vzpriamovačmi.
A ramienka len tak zľahka na záver, aby sa nepovedalo...

Nabuko dnes šiel ako píla, bolo síce vidieť, že tá váha už si vyberá svoju daň, ale bojoval ako tiger, klobúk dole. Nechal sa hecnúť do každej série a dal do nej všetko. Uvidíme, ako mu to pôjde s prihadzovaním, ale zatiaľ super.

Vadik sklamaný, že sme nešli hrudník Neborátko, je smutný, že ja z môjho programu proste neustúpim. Tak si dal cicky sám, ale sťažoval sa, že ich vôbec necítil, ako keď ide so mnou.

Po asi troch mesiacoch sa ukázal Oťas. Ja by som po takej dobe bez tréningu vyzeral ako 70 kilový medzinárodný šampión v hladovke, on má stále pracky o polovicu väčšie ako ja

Inak sa nič také zaujímavé nedialo, len som synovi majiteľov navrhol pridať nejakú tlmiacu vrstvu pod tie mŕtvoly, keď tam Nabuko vyčerpane jebol činkou o zem, v Indonézii bolo zemetrasenie

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

kolik měříš? Připomínáš mi mě v začátcích, když jsem začínal koketovat se sumem. :)

Také jsem tahal takovým polosumem, dost podobně jako ty. Co jsem za roky pokus omyl vysledoval, tak je to takový sumo nesumo. Stojíme sice rozkročmo, ale zabíraj při tom víceméně stejný partie jako při klasice.

Cesta k síle vede jednoznačně k pomalýmu rozšiřování postoje, mě to ze začátku hooodně bolelo, kyčle a hlavně třísla protestovali, ale nevzdal jsem to a posunulo mě to tenkrát hodně vpřed. Fakt se mi zdá, že jsi podobnej čahoun jako já, takže by ti to časem taky mohlo vyhovovat. Rozšíření postoje na max mi přineslo podstatný zkrácení dráhy, díky tomu při začátku tahu nejdu v bocích tak do hloubky. To vše se rovná posunutí max do plusu. Zkus to.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 30, 2016 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau Tome,

meriam okolo 185cm, neviem, či som čahoun Ja som skúšal aj širší postoj, ale nejak mi to moc nešlo. Oproti klasike aj toto je progres, hodne sa zrýchlila regenerácia a ide to viac cez nohy, čo cítiť hlavne pri vyšších počtoch opakovaní.

Ako... skúsiť to môžem, či to niečo prinesie. Ale dnes už nie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
čus,

kolik měříš? Připomínáš mi mě v začátcích, když jsem začínal koketovat se sumem. :)

Také jsem tahal takovým polosumem, dost podobně jako ty. Co jsem za roky pokus omyl vysledoval, tak je to takový sumo nesumo. Stojíme sice rozkročmo, ale zabíraj při tom víceméně stejný partie jako při klasice.

Cesta k síle vede jednoznačně k pomalýmu rozšiřování postoje, mě to ze začátku hooodně bolelo, kyčle a hlavně třísla protestovali, ale nevzdal jsem to a posunulo mě to tenkrát hodně vpřed. Fakt se mi zdá, že jsi podobnej čahoun jako já, takže by ti to časem taky mohlo vyhovovat. Rozšíření postoje na max mi přineslo podstatný zkrácení dráhy, díky tomu při začátku tahu nejdu v bocích tak do hloubky. To vše se rovná posunutí max do plusu. Zkus to.

do bodky suhlasim.
tiez som tak volekedy tahal ale nema to perspektivu takto sa prestanes zlepsovat.
mna pri sirsom postoji velmi boleli kycle tak som vela strecoval a trvalo to pol roka ale priniselo to svoje ovocie, zmena techniky mi dala +40kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2016 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky chlapi, určite to skúsim. Budúci týždeň mi vychádzajú ľahšie mŕtvoly, tak by to šlo. Hádam si nepustím činku na nohy, to by som sa nasral
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2016 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný trénink, na mrtvole jsi napálil pořádnou intenzitu, tolika dvojek 210+... no a dvojku s 215 ještě zataženou nemám, takže si píšu na příští rok ;) a dřepy po mrtvole tedy obdivuji, to už by se mi klepala kolena :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2016 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pěkný trénink, na mrtvole jsi napálil pořádnou intenzitu, tolika dvojek 210+... no a dvojku s 215 ještě zataženou nemám, takže si píšu na příští rok ;) a dřepy po mrtvole tedy obdivuji, to už by se mi klepala kolena :D


Ty nekecaj, hocičo z toho by si dal s prstom v nose

Nácvik mŕtvol so širším postojom

up to 130kilo

Strečing

Hodnotenie tréningu: Za celý dnešok som zjedol pečenú slaninu s chlebom (ale fajnová bola ah jaj!), keď sme so Sorayou boli v prírode
https://www.instagram.com/p/BLEEExwhfRl/?taken-by=pete_mad_lennack
Takže slušný pôst, ale nedbám, dožeriem sa teraz pred spaním (už varím vajcia a čaká ma ešte fazuľa s klobásou) a aspoň si telo oddýchlo od neustáleho trávenia.
Po opekačke mi to nedalo a šiel som (hoci so svalovkou na vzpriamovačoch) skúšať širší postoj na mŕtvole podľa doporučenia Maciaka a Toma.K.
No, šlo to. Fakt je, že žiadna reálna váha na činke nebola, šiel som len pár desiatok so 60 a 80kg, aby som prekrvil vzpriamovače a potom pár jednotiek cca do 130 kilo. A pohoda, uvidíme, čo s tým spraví vyššia váha. Ale už teraz viem povedať, že bederné kĺby a kolená ma budú nenávidieť Ale poddá sa to a hádam mi to časom aj pomôže. Len to bude chcieť asi viac mobility.

Strečing padol skvelo, poriadne som ponaťahoval nohy aj chrbát pred zajtrajšími drepmi. Trochu sa obávam, že ma to zas bude lámať ako minulý týždeň, keď som mal taký utavený chrbát a klátil som sa pod tým jak Ježiš keď niesol kríž. Ale čo sa dá robiť, popasujem sa s tým. Keď Nabuko môže drepovať po maratóne, ja kurva nemám výhovorku!

Rasputin trénoval nejakých dvoch týpkov. A trénoval ich mega tvrdo. Tak si vzal na to opasok aj rukavice, aby si neublížil, keď im predvádzal veslovanie s kladkou Pááánebože, to je neborák neborácky! Oni tí dvaja neboli o nič lepší, tí sa báli vliezť aj na stepper, aby sa nezranili.

Bacuľatý chlapec, čo už nie je bacuľatý si so mnou dával mŕtvolu (alebo ja s ním?) a celkom mu to šlo, ešte 120 ťahal pomerne pekne, aj keď už pokrivkávala technika. Potom sa ma pýtal, či si viem udržať techniku aj pri vyšších váhach, tak som sa smial, že jasné, že nie, ale že sa snažím ísť len do váh, kde by som ju ešte ako tak mal udržať Ah, strašný klamár som, ale hádam ho tým ušetrím zranenia.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2016 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohový deň a do toho kus cicky

Drepung:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x90kg
1x3x130kg belt on (radšej, vzpriamovače stále nejaké mŕtve)
1x3x150kg
3x3x167,5kg
1x4x167,5kg

Legpress:
4x8x240kg so stopkami, lebo malá váha

Glute ham raises + Drepy v supersete:
4x10 + 4x6x100kg

Bench press:
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
1x9x110kg PR, ale chcel som 10
3x6x110kg
1x6x110kg posledná stopka

Lýtka v MP:
4x10x110kg

Hodnotenie tréningu: Mocný tréning a motivačný tréning.
Zo začiatku sme s Nabukom boli nejakí leniví, upršané usoplené počasie si vybralo svoju daň, ťažko sa nám hľadala motivácia, ale keď sme sa rozbehli, boli sme akční ako žobrajúce cigánčatá na Hlavnej v Košiciach, keď sa otvoria letné záhrady.

Predovšetkým musím pochváliť Nabuka. Včera odbehol 12km štafetu na maratóne, dnes lámal drepové PRka jedno za druhým. Je to bojovník a neodpustil si absolútne nič, všetko do bodky splnil, čo mal predpísané. Klobúk dole, aspoň ma namotivoval k tomu, aby som si aj ja mohol odškrtnúť svoje "splnené".
Prvá pracovná trojka teda nevyzerala nijak zázračne, ale to mám stále tak. Kým rozhýbem tie svoje artritické dlhé končatiny, evolúcia vytvorí nové druhy. Druhá séria už bola parádna, ale pri tretej predo mňa do stojanu vliezol Dlhé Bidlo a začal (o) tam robiť nejaké mŕtvoly s 50kilami a to ma tak rušilo, že som tú trojku dodrepoval fakt len tak tak Ale poslednú sériu som zabral a urobil pekné 4 drepy, čiže stále jedno opakovanie nad plán
No, potom ľahší legpress a potom glute ham raises a k tomu som nevedel, čo pridať, tak som dal drepy, lebo ich bolo málo
Benchpress super. Keď som sa rozhýbal, pokúsil som sa o desiatku so 110kilami, ale veľmi tesne som zlyhal a tak mám aj radosť, aj sa cítim trápne ako Rasputin s opaskom a rukavicami, keď robí brušáky, až mu vlaje brada

Oťas mi dnes preventívne napísal sms, že nohy so mnou nepôjde Ale po chvíľke pozerania na mňa a na Nabuka, ako sme po sebe vrčali "Witness me!" a "Toto neni váha!!!" a "Kurva, toto dáš ako nič!" povedal, že mu to chýba a že skúsi čo najskôr dostať sa do formy, aby mohol ísť s nami

Inak sa asi nič zaujímavé nedialo, alebo možno aj hej, ale mal som drepovací amok a tak som si veľa nevšímal Hádam len to, že keď som ešte len došiel do šatne prezliecť sa na tréning, už mi tam chlapec referoval, že: "Sebedeštruktor s tým svojím kamošom už zase zabrali celý stojan a robia v ňom predlaktia a bicepsy", ale potom, ako som videl, sa presunuli. A šli robiť biceps a predlaktia na benchovaciu lavicu s veľkou činkou, pritom tam je činiek na bicáky za tri prdele... Toto fakt niiikdy nepochopím.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní tréninky. Může tě těšit, že teď dřepuješ víc než já. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
Parádní tréninky. Může tě těšit, že teď dřepuješ víc než já. :)


Neboj, Vlk ťa plnohodnotne zastúpil
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2016 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Magumi napsal:
Parádní tréninky. Může tě těšit, že teď dřepuješ víc než já. :)


Neboj, Vlk ťa plnohodnotne zastúpil


kdepak, já jsem furt ten třetí vzadu... Magumi dává v pohodě zahřívací trojku 170 a ještě high-bar atg, Tys tam teď nalámal několik sub-170 trojek v sérii, já dám jednu a je to pro mě osobák :D

pěkně trénuješ, je vidět ten progres, je to motivace makat, i když teď máme shazovací období (Magumi shazuje, já se snažím).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: