Zhodnocení tréninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zhodnocení tréninku  Úvodní stránka -> Trénink -> Zhodnocení tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frybis


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2016 3:24 pm    Předmět: Zhodnocení tréninku Odpovědět s citátem

Zdravím, cca od konce března letošního roku jsem šel do diety a začal cvičit. Vystřídal jsem toho hodně, obzvlášť co se týče tréninku. To nejhorší bych řekl mám už za sebou, teď je mým cílem ještě víc stáhnout tuk a dostat se do fáze, kdy budu s tréninkovým plánem spokojenej, proto vás žádám o pomoc.

1) Jak jsem na tom teď, vidíte na fotce.
2) Od března/dubna během 6 měsíců do srpna jsem především shodil břicho, boky, taky tuk na zádech, ale prsa jsou ještě stále dost zatučněný. Teď vpodstatě stojím na místě, protože jsem sbíral jedno zranění za druhým, a tak jsem toho moc nedělal.
3) Jídlo neřešit, jdu teď zase do ketózy, která mi náramně vyhovuje jak pocitově, tak výsledky.

4) Aktuální trénink co jedu

2+1 splity (střídám A a B)

A - prsa + biceps + triceps
B - záda + nohy + ramena
¨
(nepíšu sem rozehřívací série, což je zpravidla jedna série s cca 50% MO a vysokým počtem opakováním, pro každej cvik)


A
...Prsa
Benchpress - 3x12 50kg, 3x10 60kg
Rozpažování s jednoručkami - 3x8 22kilovky, 3x6 24kilovky
Peck-deck - dvě série splácám s těžkou vahou, poslední je pak na prokrvení do selhání, takže lehká váha x cca 25
...Biceps
Bicepsovej zdvih ve stoje s ezetou a po posledním opakování pomalé spouštění - 4x6 30kg
Kladivový zdvihy s jednoručkama - 4x8 22kilovky
Scottova lavice - podobně jako u peckdecku, jdu dát dvě série s těžkou vahou do selhání, a pak jednu s malým závažím dokud bicepsy nezačnou pálit
...Triceps
Stahování kladky (lano) - 3x10 40kg
Kliky na bradlách - 2x8 svoje váha
Extenze obouruč s jednoručkou za hlavou ve stoje - 4x8 20kg


B
...Záda
Přítahy velké činky v předklonu - 3x10 60kg
Veslování v sedě (kladka) - 3x10 45kg
Přítahy jednoruček v předklonu - 3x8 26kilovky
...Ramena
Rozpažování v předklonu - 3x10 10kilovky
Tlak s velkou činkou nad hlavou, před a za hlavu - 3x10 40kg
Předpažování s jednoručkami ve stoje - 3x10 12kilovky
...Nohy
Díky zranění mám s nimi teď pauzu, naštěstí díky fotbalu a florbalu mám nohy silný a velký, dřív jsem dřepoval, k tomu se zase vrátím časem.

Objem A - cca 150
Objem B - cca 170

Hustota, respektive čas - 40-50min., málokdy přes 50min.


Prosím tedy o radu, jestli je to celý špatně, jestli se na to vysrat, nebo co poupravit. Samozřejmě tréninky pravidelně měním cca v rámci dvou týdnů, ty cviky jsou ale obdobný, jen lehce pozměněný.

Dík borci.

Tady teda můj progres od dubna do srpna. Moc se k tomu nevyjadřujte (negativně), během progresu se opravdu hodně chlastalo

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zhodnocení tréninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: