Boty,dres,



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Boty,dres,  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Boty,dres,
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZkaZZa


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 4:03 pm    Předmět: Boty,dres, Odpovědět s citátem

Zdravím.
Doporučí mi někdo boty ? Konkrétní model ?
Sháním boty kvalitnější a draží klidně. Cvičím silově , vzpírání,powerlifting,strongman, atd..
+ uvažuji nad dresem , ale nevím jestli to má cenu. S největší pravděpodobnost v powerliftingu nikdy závodit nebudu , chtěl bych zkusit strongmany za 2-3 roky do 105 nebo 90 kg. Ale pokud máte na nějaký tip klidně jsem hoďte název atd..
Díky beru veškeré rady a tipy :)


Naposledy upravil ZkaZZa dne so říjen 15, 2016 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, odporucam ti chuck taylor's a na vzpieranie vzpieracske boty, ja som spokojny so vzpieracskymi botami z goodlift.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus boty od matochy, můžu vřele doporučit, můžeš si říct co a jak, dělá se to na míru a ručně... hlavně ale ne z goodliftu, tam si přirážej nehorázný prachy

http://www.sportovniobuv.wz.cz/Uvod.htm
-napiš mu nebo zavolej... cena bude nejspíš něco přes 1000, podle toho co budeš chtít já mám boty na dřep a vyšlo mě to na nějakých 1700-1800 i s poštovným (a to že to poštovný bylo drahý jak svině)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Boty,dres,
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: