deníček...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - deníček...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> deníček...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes začnu nejdřív tou omáčkou než se dostanu k tréninku. Protože mě pořád při sumu tahá něco u kyčle (jindy než při sumu to necítím) napadla mě spásná myšlenka, že zkusím sumo v dresu. Našel jsem tu prehistorickýho centuriona, kterýho už jsem ani nenabízel k prodeji, páč je fakt vytahanej jak trenky. Vypadalo to takhle:

Sumo raw
2 x 10 x 60 kg
2 x 5 x 100 kg
5 x 140 kg
Půldres
1 x 180 kg
1 x 200 kg
1 x 220 kg
1 x 240 kg
1 x 260 kg
Klasikou raw
12 x 200 kg stopkama

Pocity s dresu.. Kyčel jsem tak nějak necítil, ale hnus hnus a ještě jednou hnus. 260 ještě teda relativně lehce, ale s mým bývalým technickým sumem to má společnýho akorát to, že stojím rozkročmo. Tahal jsem v podstatě sumo rumunem, lopatky před činkou, no prostě ohavnost. A úplně jsem si při tom odpálil hamsy. Chtěl jsem pak ještě aspon něco odzvedat, kolega měl naloženo 200, tak jsem na to hópnul... i 12 lehce, ale už mě braly křeče do zminovanejch hamstringů, tak jsem se na to vybod. Věřím, že na 15 opak tam je.

Doplnky na horní záda, 3 cviky, 4 série, 20-12 opak. Nezajímavý kladkostroje.

Oly dřep
5 x 60 kg
5 x 100 kg
5 x 140 kg
5 x 5 x 170 kg
Hodně na úzko s činkou fakt vysoko. Tady jsem totálně dojebal kvadráky. No, těším se zítra do práce. :) Bude to žůžo!
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

dnes:

Benč
20 x 40 kg
10 x 60 kg
5 x 5 x 80 kg

Doplnky na biceps + boční ramena. Dnes jsem zase nějak v práci ofouknul na spodní totálně propocený záda. Zatím se to jen zhoršuje a začíná mi to střílet přes prdel až do hamstringu... Aby se mi tak ještě rozjel ishias kurnik...
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

dnes:

Tahy klasikou
2 x 10 x 60 kg
2 x 10 x 100 kg
5 x 140 kg
3 x 170 kg
1 x 200 kg
5 x 3 x 225 kg
Záda se umoudřily, ale musím to stále držet v teple. Úplně cítím, že jakýkoli závan větříčku by mě zase znehybnil. Ještě v poslední sérii rezerva 2 opáčka určitě. Spokojenost.

Oly dřep
6 x 60 kg
6 x 100 kg
5 x 6 x 130 kg

Doplňky na horní záda, 2 cviky, 4 série 20-10 opakování.

Kdo nevíte co zítra zítra s odpolednem, kamarádi pořádají v Holýšově sranda benč v baru Sixtysix. Start od 14 hod. Přihlásit se může každý. Výsledky zvednutá váha - TH závodníka. Aspon prubnu maxko po 4 měsících tréninku.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

dnes benč na soutěži v Holýšově. Srandamač v baru u kámoše, super atmosféra, hromada lidí a hlavně výkony jak na republice! Výsledky zvednutá váha mínus váha závodníka, navážil jsem 118,8 kg, takže jsem se svým výkonem skončil 7., ale to mě vůbec nevadilo. Nejel jsem tam dělat nějaký výsledek, nijak jsem se na to nepřipravoval. Hlavně je zase vidět, že jsem vyloženě závodní typ, na tohle bych se v tréninku nedostal a hlavně tomu absolutně neodpovídají nějaká opakování na určité váze.

rozcvičovna:
20 x 20 kg
20 x 50 kg
12 x 80 kg
1 x 110 kg
1 x 140 kg

plac:
1.pokus: 160 kg OK
2.pokus: 175 kg OK
3.pokus: 180 kg OK

Byly 4 pokusy, ale čtvrtý už jsem vynechal. Nemělo cenu to hrotit, jestli by šlo třeba o 2,5 kg víc?? váhy nemám ošahané, v rukách vše jak barák, díky tomu že víceméně chodím jen samé high reps série. Jsem s pokojenej s tím co jsem dal, počítal jsem že skončím na cca 170-175 kg.

Jinak teda ještě info. Příští týden budu startovat na MČR v mrtvém tahu v Podivíně, rozhodl jsem se teď koncem týdne, protože by mě asi mrzelo, když už tam budu, že bych se jen koukal. Budu tam mít snad 15 závodníku startující za můj klub. Vedení FČST mi vyšlo vstříc a start mi byl vyjímečně povolen už dlouho po uzavírce. Cíle si žádné nedávám, i když v mrtvole by to mohlo být trošku lepší, protože už nějaký ten pátek zařazuju tréninky vyloženě na sílu. Půjdu klasikou raw, to jsem naposledy šel v IPF asi 2010. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2016 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foto účastníků a organizátorů atd...

Jinak nejvyšší výkon byl 220 kg, druhý nejvyšší 195 kg a já jsem dal třetí nejvyšší váhu a to těch 180 kg. Ale jak říkám, neuvěřitelný výkony podávali lehký mladíci, spousta kluků s vahou kolem 80-90 kg se motala kolem 170 kg. Fakt super!

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný Tome,
je vidět, že to tam pořád je.
Jinak na tý fotce jsem tě skoro nepoznal, jsi strašný monstrum.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, trochu mně postavou (i tím trikem) připomíná Mishe Koklyeava :D

Ps. Uvidíme se v Podivíně :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Pajas! ;-)

Dejve, jestli Ti připomínám Koklayeva, tak doporučuju zajít na oční, nebo k Chocholouškovi! Bych vedle něj vypadal jak do školky! :)

Včera doplnky horní záda + biceps, dnes ramena + triceps + mini benč 5 x 5 x 80 kg. Nebudu to rozepisovat, jsem na to dnes línej.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st listopad 02, 2016 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video z Holýšovskýho benče...

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čauec,

týden opět hektickej, pár tréninků proběhlo, ale vše hodně lehce, víc než psaní u PC jsem se věnoval regeneraci a totálnímu odpočinku.

Zapíšu jen včerejší benče:

20 x 20 kg
20 x 60 kg
10 x 80 kg
10 x 100 kg
10 x 120 kg
4 x 5 x 120 kg
Chtěl jsem jít 5 x 10 a zopakovat tak předposlední trénink před Holýšovem, ale hodně jsem cítil, že CNS ještě není v poho od maximálky před týdnem. Dojel jsem to teda aspon po pětkách dynamicky.

Dnes:

Tahy klasikou
2 x 10 x 60 kg
2 x 5 x 100 kg
3 x 140 kg
1 x 170 kg
1 x 200 kg
1 x 220 kg
1 x 240 kg
poslední tahy před MČR. Vždycky jsem měl tak nějak z přípravy odhad co plus mínus dám. Teď žádná klasická příprava nebyla, díky tomu že jsem se pro start rozhodl teprve před týdnem. Nic těžkýho jsem do té doby nechodil, víceméně jen dynamiku a velký objem práce, tak jsem sám napnutej co z toho bude na podiu.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sestřih z dnešního tréninku:

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec vidím, že jsi z plzeňska... Kde konkrétněji? Že by sme dali společný trénink
kdyžtak pm
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flew napsal:
Zdarec vidím, že jsi z plzeňska... Kde konkrétněji? Že by sme dali společný trénink
kdyžtak pm


Ahoj, konkrétně Domažlice. Na rovinu a upřímě, nebudu Ti nic slibovat, protože toho mám tolik, že jsem rád, když se jednou do měsíce sejdu aspoň takhle s nejbližšími přáteli, natož ještě s někým ,,cizím".
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus,

dnes úplně poslední trénink před Podivínem.

Tahy
2 x 10 x 60 kg
6 x 80 kg
3 x 100 kg

Benč
20 x 40 kg
10 x 60 kg
5 x 5 x 85 kg

Tlaky ramena s JČ
4 x 20 x 20/20 kg

Kladka před hlavu
4 x 20 x 60 kg

váha mi leze hnusně přes 120 kg, asi to trošku odvodním, když už zvednu prd, tak ať aspoň v kategorii nejsem nejtěžší... Těším se na sobotu jak malej :) Ale nějak nevim jestli je to dobře.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

konečně se dostávám k deníčku. :)

V sobotu MČR v mrtvole, přemýšlím čím začít... no prostě tím nejdůležitějším... Poznal jsem tam zdejší DankuAngel a ta na mě udělala takovej dojem, že už víc psát nebudu.

Takže to je vše a čus.

Nee tak samozřejmě, krásná paní zdejšího bizona Maciaka DankaAngel byla pak už jen třešničkou na dortu a příjemným překvapením na závěr dne. :)

Konečně jsem se poznal právě s Maciakem a hlavně Ripperem, kterého beru jako jednoho z největších talentů pro lift vůbec! A co je hlavní oba super fajn skromní lidé, o to víc si jich od teď vážím. Na úplném konci závodního dne jsem přišel na to, že ten šmejd, kterej nám z juniorů vlez i do kategorie mužů a vyfouk mi pohár, je místní WannaYouMother (fucker), takže tímto ti opět říkám, že seš pěknej buzík!

Ne, samozřejmě si dělám srandu, podals super výkon a škoda, že jsem to zjistil až tak pozdě, že to seš ty. Určitě víc pokecáme na dalších závodech.

Nu a pak tu byl ještě Dave, super borec, sympaták, se kterým už se znám od MČR 2014 a opět jsem ho rád viděl!

Ted už tedy k mému působení...

Celej den hodně hektickej, protože jsem měl na place 13 závodníků, u toho už se člověk zapotí.

Psal jsem, že to trochu odvodním, ať nejsem v kategorii nejtěžší, když už zvednu nejmín... Odvodil jsem to nakonec nechtěně, když jsem celý čvrtek problil a prosral. Nevím proč, ale stalo se. Naváženo teda jen 116,4, tím jsem byl v kategorii stejně nejtěžší a stejně jsem zvedl nejmíň!

Zvedal jsem tedy asi po 6 letech klasikou raw.

Rozcvičovna
10 x 60 kg
10 x 100 kg
3 x 140 kg
1 x 170 kg
1 x 190 kg
1 x 210 kg
1 x 230 kg

Na place:
1.pokus 250 kg good raketa až jsem se divil, protože v rocvičovně 230 těžký jak barák
2.pokus 270 kg good
3.pokus 280 kg good

Věřil jsem si na 270 kg, 280 nad očekávání a udělalo mi to fakt radost, protože to je pouze 2,5 kg za svým starým all time natural osobákem v klasice ještě z IPF. Ted po 4 měsících a 3 týdnech tréninku.

Video 280:



jenda fotka jak vyvolávám déšt! :)



a závěrečné foto ronnie týmu!

Ripper, WannaYouMother, Dave, ich, Maciak, DankaAngel


Dnešní trénink:

Benč
20 x 40 kg
20 x 60 kg
10 x 80 kg
5 x 100 kg
3 x 130 kg
5 x 3 x 150 kg

Tlaky na šikmé s JČ
10 x 30/30 kg
10 x 40/40 kg
8 x 55/55 kg

Motýlek
3 x 20-10 60-85 kg

Triceps kladka
5 x 20-10 opak
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - deníček... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: