Opuch po cheat dni.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Opuch po cheat dni.  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Opuch po cheat dni.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
19losos94


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 7:17 pm    Předmět: Opuch po cheat dni. Odpovědět s citátem

Čus. Mam special dotaz.
Vi mi nekdo vysvetlit proc už podruhé sem na dalsi den po cheat dni (vždy cca rok jedu tzv. clean a pak cheat) cely opuchnutý? Ale fakt je porádne. Opuchnutá tvár, nohy, ruce. Napr. hodinky na ruce sem musel zapínat o dve dirky dále. A to sem naposled nemel ani žádnom vyslovene cukrovinku. Prevažne hodne pečiva s burakovým máslem a celkove pečiva.
Jeste sem to takhle prehnané nevidel u nikoho, tak me zajima cim to je/muze byt spusobene nebo jak to omezit. DIk
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pilarius


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadlo mě třeba to, že arašídy jsou vcelku silný alergen. Nemáš třeba nějakou mírnou formu alergie na ně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
19losos94


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pilarius napsal:
Napadlo mě třeba to, že arašídy jsou vcelku silný alergen. Nemáš třeba nějakou mírnou formu alergie na ně?


Nene, arasidy a celkove i jine orechy jim porad po cely rok skoro denne. A žadne problemy necitim. Me osobne napadlo spise to pečivo a kynuté výrobky. Ale radej se zeptám, jestli mi nekdo nedá i jinou variantu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 1:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodne sacharidu, hodne soli, hodne insulinu, to vse zpusobuje zadrzovani vody v tele.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takže to příště co? nedělej..
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Hodne sacharidu, hodne soli, hodne insulinu, to vse zpusobuje zadrzovani vody v tele.


Jo, ale je rozdíl mít navázanou vodu která se dá za dva tři dny v pohodě shodit právě omezením sacharidů, a být oteklej.. Respektive já to myslím tak, že kdyby člověk otíkal jen po tom, co se napere rohlíkama a buchtama a knedlíkama.. tak su oteklej každej druhej týden :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

soudil bych spíš někam k tý alergii, ale to je věc pro alergologa.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Opuch po cheat dni.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: