Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JPS1


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a tím by se to dalo uzavřít, aby někdo nedostal chuť na auto zdarma.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urbánek


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 7:02 am    Předmět: Nespalte se s "nespaltesem" Odpovědět s citátem

Jezdím už spoustu let služebním vozem po celé Evropě, takže je mi nějaký Dexcar úplně u prdele. ALE

když tady vidím zakladatele jakési místní sekty jménem "nespaltese" , který ani nemá odvahu se podepsat jménem, nějak mi to nedá a musím reagovat. Miluji český cyklus "Básníků". Je tam hodně moudra ze života, což možná tuctový divák ani nepostřehne. Na manipulátora "nespaltese" a jeho bezhlavě přitakávajíci stoupence naprosto výstižně sedí právě jedno ze zmíněných mouder : "NEJVĚTŠÍ KATASTROFOU LIDSTVA JE FAKT, ŽE ČASTO NEJVÍCE PŘEMÝŠLEJÍ TI, CO TOHO NEJMÉNĚ VĚDÍ".

Jsem sice pokřtěný, ale nejsem věřící. To však neznamená, že jsem nevěřící primitiv, který má tu drzost cokoliv popřít jen proto, že jeho mozek se s tím neumí vypořádat. Co nevím, to netvrdím, čemu nerozumím, o tom neplácám a už vůbec ne veřejně! Pokud si průměrně chápající jedinec přečte definici rozumu, správně ji pochopí a dosadí do zmíněné rovnice fakta, bude mu jasné, že to, co tady silácky a rádoby zasvěceně prezentují "nespaltesáci", je jen nesmyslné blábolení typické lidem, kteří toho v životě moc nedokázali, tak se alespoň snaží, tak nějak po svém, pokud možno anonymně, seberealizovat v různých fórech, kde se z nich rázem stávají "odborníci na všechno". A když jim tam na jejich rozumování začnou houfně pobekovat ovečky, připadají si jako ti jednoocí, kteří jsou králi mezi slepými.

Můj bratr žije 21 let ve Francii a jeho žena Michele je blízkou spolupracovnicí současného ministra financí a významného komisaře EU Pierre Moscovici. Počátkem tohoto roku mě pozvali na týden do Créteil. Když jsme tak jednou diskutovali o nových trendech, zeptala se mě Míša, jestli už i u nás využíváme Dexcar. Připadal jsem si hloupě, že zase něco nevím, tak mi ukázala fotografii auta s nějakou reklamou a řekla, že za rok takovými auty budou jezdit všichni kolegové z kanceláře. Vzpomněl jsem si, že tato auta už jsem několikrát někde na svých cestách potkal. Trvalo mi dlouho, než jsem pochopil, co mi vysvětluje, zpočátku jsem si myslel, že se jedná o vtip, ale ona naprosto vážně řekla, že se s tím nápadem s kapkou nedůvěry svěřili "šéfovi" ale ten jim kupodivu pohotově odpověděl, že o tomto, ekonomiku oživujícím projektu už ví delší dobu a doporučil jej i svým příbuzným. Nebylo tedy co řešit, ale chtěl jsem tomuto zázraku přijít na kloub, tak jsem si to vše v úzkých souvislostech nechal vysvětlit ještě jednou a brácha pro jistotu tlumočil. Nejde zdaleka jen o matematiku (!), jak tady pan chytrý prezentuje. Projekt je hodně sofistikovaný a jeho autoři počítali se vším, tedy i s nutností regulace a po čase postupně omezovat počet zájemců , samozřejmě i cenu služby atd. Těžko bych teď tento složitý mechanismus po takové době někomu vysvětloval, pokud ano , rozhodně ne písemně v nějaké diskusi a musel bych mít v ruce veškeré materiály. Je fakt, že když jsem shlédnul počeštěnou verzi na Internetu, chybělo mi tam dost informací, které popisují v souvislostech právě onen mechanismus. Nemyslím si však, že by tyhle interní informace měly být veřejně dostupné, protože se jedná o firemní know-how a Dexcar pochopitelně nemá zájem na vzniku konkurenčních firem. Vzpomínám si , že Míša tyto materiály přinesla z práce nebo od nějakého advisora Dexcar s tím, že je má půjčené pouze k nahlédnutí pro vlastní potřebu. Minulý měsíc mi brácha volal , že jedou na víkend do Lyonu, mají tam zajištěné ubytování a počítají i se mnou, abych viděl Míšu s kolegy na předávání aut s reklamou. Této velkolepé akce jsem se nemohl zúčastnit, tak mi alespoň poslali video. Zapomněl jsem zmínit, že Míša ani další tři kolegové, kteří si auta u Dexcar objednali, nemuseli samozřejmě žádné další zájemce o auto "shánět" nebo jak to tady pan chytrý prezentuje.

Vlastně ani nevím, proč se něčím takovým tady někdo vůbec zaobírá. Když si kupuji akční zpáteční letenku za symbolickou cenu, taky nikoho nepodezírám, že je to podvod e nepotřebuji znát mechanismus, který mi toto umožňuje. Mimochodem, Dexcar musel uzavřít mimořádné smlouvy s vedením spousta světových automobilek a taky s nadnárodní společností MasterCard Worldwide, která vydává platební karty všem zákazníkům firmy Dexcar, jejíž logo je na kartě zobrazeno. Uvědomuje si snad někdo se zdejších chytrolínů, cože je to vlastně za společnost ?!? Myslíte si snad , že ve vedení MasterCard jsou takoví "odborníci" jako vy a začnou vydávat karty jen tak na požádání každému, kdo za nimi přijde?!?

Jestli mám na něco alergii, tak na lidskou blbost a tou nevětší blbostí s drzostí se snoubící je, když člověk ve své hlouposti a neznalosti místo toho, aby si zjistil a taky správně pochopil fakta, začne za hlupáky označovat ty, kteří jsou kompetentní a na rozdíl od nich vědí. Zásadně nevysedávám u internetových "diskusí" a hlavně je ani nečtu, protože vím, jaký typ lidí tam většinou ventiluje scé rozumy. Abych nebyl za blba, zjišťuji si potřebné informace přímo u zdroje a doporučuji to pro příště i chytrolínům, ale to by zase nemohli do ničeho šťourat, že... S přáním pohodového dne Jaroslav Urbánek

P.S. Jestli to vážně někdo nepobral a myslí si, že jsem pisálek, který se ukájí psaním na nějakých diskusích, tak vězte, že nejsem. Jeden dlouhý román, kde je vše řečeno a dost, takže mi tu klidně odepisujte nějaké bláboly, ale já už do tohoto "klubu" raději nevstoupím, nehodlám si zvyšovat krevní tlak a ničit zdraví pro blbost jiných :)[/b]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se bavím. Ale jo, kdysi dávno jsem měl kolegy, kteří si platili podíl ve společnosti, která měla zaručený systém jak vyhrát v nějaké australské loterii, tudíž by mě neměla překvapit žádná lidská blbost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mě pos*er Jak může bejt někdo tak hloupej a skočit na špek takovejmhle chudákům co očividně přechodili downův syndrom?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jan Urbánek: na začátku příspěvku vám chybí tag [ b ], pak to bude teprve celé tučně.

pokud komunita není schopna generovat dostatek prostředků na operativní leasing - a pak je otázka, zda nejsou výhodnější nabídky na trhu - pak přežívá pouze díky novým registracím a těch časem musí ubývat, takže se bude pracovat s výší registračního poplatku a zřejmě a i čekací dobou. nic pro slušné lidi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
charvi


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento topic je v posledni dobe proste best :))) nejlepsi jsou ti co ,,prozreli,, a oni ci jejich znamyi/rodina v tom frci . Je to uplne nejvic,nejlepsi vec na celem svete ten drexcar.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nespaltese


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 5:17 pm    Předmět: Re: Nespalte se s "nespaltesem" Odpovědět s citátem

urbánek napsal:
Jestli to vážně někdo nepobral a myslí si, že jsem pisálek, který se ukájí psaním na nějakých diskusích, tak vězte, že nejsem.


Jsi na tom stejně jako ostatní postižení systémem Dexcar, buď jsi to ještě neprokoukl a skutečně tomu věříš, a nebo jsi to už prokoukl, ale máš v tom už utopený peníze a tak se snažíš ostatní přesvědčit. Tipuju druhou variantu.


Naposledy upravil Nespaltese dne st prosinec 21, 2016 12:42 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ka_kamila


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moje auto má snad hodnotu 50 tisíc a vzdálenost mezi body A-B překoná. Když potřebuju, otočím kolečkem a zatopím si nebo zatočím kličkou a větrám. Kdybych k tomu měla zbytečných těch potřebných 50, tak mám (myslím) zase auto, který mě doveze A-B, bude topit a větrat, akorát možná na čudlík a možná si zatopím i v sedadle nebo si v horku z něj udělám lednici, ale pořád to účel (A-B) splní. Takže souhlasím s tím, že kdo chce dělat dojem, nemá na to a nechápe, že všechno má svou cenu a nic není zadarmo, měl by za svoji "hamtivost" asi zaplatit... A jak jsem stará, tak jsem naivní, že ani těm, komu to vyjde, to štěstí nepřinese... S tímhle žít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 8:33 pm    Předmět: Re: Nespalte se s "nespaltesem" Odpovědět s citátem

urbánek napsal:
Jezdím už spoustu let služebním vozem po celé Evropě, takže je mi nějaký Dexcar úplně u prdele. ALE

když tady vidím zakladatele jakési místní sekty jménem "nespaltese" , který ani nemá odvahu se podepsat jménem, nějak mi to nedá a musím reagovat. Miluji český cyklus "Básníků". Je tam hodně moudra ze života, což možná tuctový divák ani nepostřehne. Na manipulátora "nespaltese" a jeho bezhlavě přitakávajíci stoupence naprosto výstižně sedí právě jedno ze zmíněných mouder : "NEJVĚTŠÍ KATASTROFOU LIDSTVA JE FAKT, ŽE ČASTO NEJVÍCE PŘEMÝŠLEJÍ TI, CO TOHO NEJMÉNĚ VĚDÍ".

Jsem sice pokřtěný, ale nejsem věřící. To však neznamená, že jsem nevěřící primitiv, který má tu drzost cokoliv popřít jen proto, že jeho mozek se s tím neumí vypořádat. Co nevím, to netvrdím, čemu nerozumím, o tom neplácám a už vůbec ne veřejně! Pokud si průměrně chápající jedinec přečte definici rozumu, správně ji pochopí a dosadí do zmíněné rovnice fakta, bude mu jasné, že to, co tady silácky a rádoby zasvěceně prezentují "nespaltesáci", je jen nesmyslné blábolení typické lidem, kteří toho v životě moc nedokázali, tak se alespoň snaží, tak nějak po svém, pokud možno anonymně, seberealizovat v různých fórech, kde se z nich rázem stávají "odborníci na všechno". A když jim tam na jejich rozumování začnou houfně pobekovat ovečky, připadají si jako ti jednoocí, kteří jsou králi mezi slepými.

Můj bratr žije 21 let ve Francii a jeho žena Michele je blízkou spolupracovnicí současného ministra financí a významného komisaře EU Pierre Moscovici. Počátkem tohoto roku mě pozvali na týden do Créteil. Když jsme tak jednou diskutovali o nových trendech, zeptala se mě Míša, jestli už i u nás využíváme Dexcar. Připadal jsem si hloupě, že zase něco nevím, tak mi ukázala fotografii auta s nějakou reklamou a řekla, že za rok takovými auty budou jezdit všichni kolegové z kanceláře. Vzpomněl jsem si, že tato auta už jsem několikrát někde na svých cestách potkal. Trvalo mi dlouho, než jsem pochopil, co mi vysvětluje, zpočátku jsem si myslel, že se jedná o vtip, ale ona naprosto vážně řekla, že se s tím nápadem s kapkou nedůvěry svěřili "šéfovi" ale ten jim kupodivu pohotově odpověděl, že o tomto, ekonomiku oživujícím projektu už ví delší dobu a doporučil jej i svým příbuzným. Nebylo tedy co řešit, ale chtěl jsem tomuto zázraku přijít na kloub, tak jsem si to vše v úzkých souvislostech nechal vysvětlit ještě jednou a brácha pro jistotu tlumočil. Nejde zdaleka jen o matematiku (!), jak tady pan chytrý prezentuje. Projekt je hodně sofistikovaný a jeho autoři počítali se vším, tedy i s nutností regulace a po čase postupně omezovat počet zájemců , samozřejmě i cenu služby atd. Těžko bych teď tento složitý mechanismus po takové době někomu vysvětloval, pokud ano , rozhodně ne písemně v nějaké diskusi a musel bych mít v ruce veškeré materiály. Je fakt, že když jsem shlédnul počeštěnou verzi na Internetu, chybělo mi tam dost informací, které popisují v souvislostech právě onen mechanismus. Nemyslím si však, že by tyhle interní informace měly být veřejně dostupné, protože se jedná o firemní know-how a Dexcar pochopitelně nemá zájem na vzniku konkurenčních firem. Vzpomínám si , že Míša tyto materiály přinesla z práce nebo od nějakého advisora Dexcar s tím, že je má půjčené pouze k nahlédnutí pro vlastní potřebu. Minulý měsíc mi brácha volal , že jedou na víkend do Lyonu, mají tam zajištěné ubytování a počítají i se mnou, abych viděl Míšu s kolegy na předávání aut s reklamou. Této velkolepé akce jsem se nemohl zúčastnit, tak mi alespoň poslali video. Zapomněl jsem zmínit, že Míša ani další tři kolegové, kteří si auta u Dexcar objednali, nemuseli samozřejmě žádné další zájemce o auto "shánět" nebo jak to tady pan chytrý prezentuje.

Vlastně ani nevím, proč se něčím takovým tady někdo vůbec zaobírá. Když si kupuji akční zpáteční letenku za symbolickou cenu, taky nikoho nepodezírám, že je to podvod e nepotřebuji znát mechanismus, který mi toto umožňuje. Mimochodem, Dexcar musel uzavřít mimořádné smlouvy s vedením spousta světových automobilek a taky s nadnárodní společností MasterCard Worldwide, která vydává platební karty všem zákazníkům firmy Dexcar, jejíž logo je na kartě zobrazeno. Uvědomuje si snad někdo se zdejších chytrolínů, cože je to vlastně za společnost ?!? Myslíte si snad , že ve vedení MasterCard jsou takoví "odborníci" jako vy a začnou vydávat karty jen tak na požádání každému, kdo za nimi přijde?!?

Jestli mám na něco alergii, tak na lidskou blbost a tou nevětší blbostí s drzostí se snoubící je, když člověk ve své hlouposti a neznalosti místo toho, aby si zjistil a taky správně pochopil fakta, začne za hlupáky označovat ty, kteří jsou kompetentní a na rozdíl od nich vědí. Zásadně nevysedávám u internetových "diskusí" a hlavně je ani nečtu, protože vím, jaký typ lidí tam většinou ventiluje scé rozumy. Abych nebyl za blba, zjišťuji si potřebné informace přímo u zdroje a doporučuji to pro příště i chytrolínům, ale to by zase nemohli do ničeho šťourat, že... S přáním pohodového dne Jaroslav Urbánek

P.S. Jestli to vážně někdo nepobral a myslí si, že jsem pisálek, který se ukájí psaním na nějakých diskusích, tak vězte, že nejsem. Jeden dlouhý román, kde je vše řečeno a dost, takže mi tu klidně odepisujte nějaké bláboly, ale já už do tohoto "klubu" raději nevstoupím, nehodlám si zvyšovat krevní tlak a ničit zdraví pro blbost jiných :)[/b]


Já jsem u Míši na návštěvě týden po tobě a říkala mi, že ten večer hráli hru "jakou píčovinu nakecají tomu blbovi z česka a von to sežere" a říkala, že se ještě týden potom za břicho popadali...
moje auto řídí taky každou chvilku někdo jiný, většinou maníci z drink and drive
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mulder


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 5:12 am    Předmět: Ekonomika a udržitelnost Dexcar Odpovědět s citátem

Prosím editory Ronnie, aby přistupovali objektivně k vyjádření k přispěvku ,,Nespaltese"". Jmenuji se Zbyněk Čep a jsem Advisor poradce společnosti DEXCAR v ČR od 1.9.2016.

Musím předem uznat, že přo klienta uvažující o pořízení vozu zní až mimozemsky podmínky společnosti Dexcar. Nic méně při objektivním posouzení a né spekulacím zjistíte, že ekonomická udržitelnost projektu je pro DEXCAR Alfa i Omega celého business plánu.

Předem mi dovolte pár informací o DEXCAR:
- společnost založena 2014 ve Švýcarsku
- je to UG tedy akciová společnost
- společnost Dexcar po celé 2 roky provozuje v ESSENU autopůjčovnu a nikdy nepřestala auta půjčovat
- majitelé jsou právnici, obchodníci a ekonomové z Německa, Švýcarska, Rakouska, Italie
- společnost má 4 pobočky v EU a nově v Brazili
- auta mají pouze domácí tedy Německé značky Audi, Volkwagen, Mercedes, Opel a BMW
- nově od října 2016 i Fiat
- všechny zmíněné automobilky garantují slevu 30% na všechny modely z katalogových cen
- Dexcar je kombinace AUTOPŮJČOVNY a OPERATIVNÍHO LEASINGU, kdy základní model spolupráce je postaven na SLEVĚ 30% z katalogových cen a zpětném odkupu automobilu za 50% automobikou. Kdy Dexcar dodá automobilce auta do 2 let stáří s nájezdem do 50.000 km.
- k dnešnímu dni je v Dexcar 33.000 zaplacených objednávek na auto za pouhých 24 měsíců
- v ČR a SR je už sepsáno 1.100 objednávek za 45 dní

Pokud to klientům a zájemcům ještě nedošlo, nejsme MLM. Je tam víc faktorů, které sami o sobě dokazují, že ten kdo píše NEGATIVNÍ komentáře není seznámen s ekonomikou tohoto projektu a tímto článkem poškozuje DEXCAR.

Zásadní rozdíl je v systému fungování SHARE EKONOMY a MLM. Kdy klient auto nevlastní ale pouze pronajímá. Pokud by Dexcar byl MLM musel by každý klient do systému přivézt min. určitý počet osob, což zde tak není. Klient, který si objedná auto se nestává majitelem auta, ani se nestává automaticky poradcem či OZ, ale je pouze klient. Společnost DEXCAR garantuje všem bez ohledu na to v jaké zemi EU žije dodání automobilu do 24 měsíců! Bez ohledu na to, jestli někoho doporučí.

Prosím pějně, pokud někdo chodí do mateřské školky, tak nemůže na něj začít chrlit kvantovou fyziku. Omlouvám se, ale to samé udělal kolega, který se tady snaží poškodit dobrý úmysl Dexcar v ČR a to pomoci k autu přes 80% populace.

Věřím, že tento příspěvěk není potřeba mazat ani upravovat. Lidé ať sami přemýšlý o tom, kdo je Dexcar a co je jeho hlavním záměrem. Můj názor je, že 1.100 klientů nejsou hlupáci, jsou to lidé jako Vy a využili jen možnosti pořidit si nové auto formou pronájmu né koupí, neboť každý, kdo má auto ví, že auto stojí spoustu peněz.

Zbyněk Čep
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nezlobte se, ale to ze 99% lidi povazuje Dexcar za podvod neni jejich vina, ale vina Dexcaru. Informace o tom jak Dexcar funguje na netu nikde nejsou ... jen nejaka vagni prohlaseni. Kdyz si prectete mistni prispevky zastancu Dexcaru, tak to je fakt spatne PR.

Kazdopadne k tomu co jste napsal...me osobne by zajimalo, kde se vezme teda tech zbyvajicich 20% ceny vozu...kdyz na novy dostanete 30% slevu a po 2 letech ho prodate za 50% z5. (coz je nejakych 175k u auta za 500k)

Navic pochybuju, ze muzete automaticky pocitat s 50% cenou vozu za odkoupeni, protoze urcite relativne velke procento tech aut bude treba nabourane.

max najezd 25k km za rok neni sice malo, ale taky to neni moc (napr. ja bych se do toho urcite nevlezl)

no a to vsechno s tim, ze Dexcar musi platit svoje zamestnance a musi na tom taky neco vydelat

Takze takove Q/A by mely viset na vasem ceskem webu jeste predtim, nez zacnete nekoho obvinovat z pomlouvani Dexcar a z neznalosti informaci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:17 am    Předmět: Re: Ekonomika a udržitelnost Dexcar Odpovědět s citátem

Mulder napsal:

pokud někdo chodí do mateřské školky, tak nemůže na něj začít chrlit kvantovou fyziku.
Lidé ať sami přemýšlý


Mily Zbynku (jsme na open foru, proto budme familiarni),
mozna bych nez o vyssich levelech typu "kvantova fyzika" zacal u vlastniho pravopisu (zakladni skola), perla SHARE EKONOMY ti rovnez nezvysuje prestiz.
To, co tady predvadis, je IMO mizerna agitka na urovni prodejcu hrncu.
(Pokud vadi absence diakritiky pak vez, ze dlouhodobe pobyvam v zahranici, mozna i proto me neohromuje "spolecnost zalozena ve SVYCARSKU", ach to pozlatko...).
Nejkomictejsi je obhajoba on lidi, kteri se zde regli s jedinym umyslem, a sice tohle letadlo obhajovat (sedite vsichni v jednom kanclu?).

SHARED HRNEC rulez.
Varecky budeme sdilet taky?

PS: mizerni obchodaci vsech zemi, vylizte si prdel.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mulder


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:37 am    Předmět: Odpověď na UDRŽITELNOST DEXCAR Odpovědět s citátem

Dobrý den všem, kteří chtějí vědět, jak je to možné, že DEXCAR pronajme auto za jeden jediný poplatek.

Předem bych rád řekl, že nejsem MULDER to je jen NICK pro tuto diskuzi. Jmenuji se Zbyněk Čep a krom toho, že zastupuji Dexcar, jako jejich poradce, jsem i SPEAKER a všem našim poradcům poskytuji cenné iformace z oboru AUTO-MOTO, kde se pohybuji již od 17 let. V současné době pracuji, jako OŘ v mezinárodní společnosti v oboru PHM s pobočkami v 5 zemích. Proto si jako člověk pohybující se v oboru nemyslím si, že by DEXCAR poskytoval málo nebo zkreslené informace.

Dexcar je největší projekt na podporu prodeje nových aut v EU od krize v roce 2008. Dexcar je podporován přímo Německou obchodní komorou a má smlouvy přímo s výrobci.


Odkup a prodej od AUTOMOBILEK:

- sleva je rozdělena na 20% výrobce a 10% dealer (v dané zemi, nyní jen v Německu)
- odkup za 50% s nájezdem 50.000 km pokud je km více ja tam poplatek cca 0.90 EUR/km
- automobilka si 2 leté auto + - nájezdem 50.000 km prodá za cca 70% původní katalogové ceny (stačí si zadat TipCars a najdete ceny, které toto potvrzují)


Financování Dexcar:
- je postaveno na základě pořadníků
- každý klient je ve smlouvě obeznámen, že firma má 2 roky = 24 měsíců, aby klientovi, POZOR KAŽDÉMU KLIENTOVI GARANTOVALA nové auto s pronájme za jeden poplatek OPĚT NA 24 měsíců
- klient nemusí NIC dělat a auto vždy dostane
- celý systém je postaven na průchodem pořadníku, kde každý průchod pořadníkem generuje obrat a následný zisk
- jak si kolaga nahoře v diskuzi myslí, není to tak jak počítá a ty čísla jsou nepravdivá
- udržitelnost systému má své specifikace a pravidla
- DEXCAR je matematika nic víc nic míň

Celý systém je postaven na tom, že jeden klient může ale nemusí doporučit max. 2 klientům auto a to ještě přes svého ADVISOR PORADCE. V Dexcar je ZAKÁZANO, aby někdo prezentoval či doporučoval klienty, pokud není certifikován a nemá podepsanou smlouvu s mateřskou společností.

Podívejte se do kontaktů na DEXCAR.CZ, kolik je poradců na 1.200 objednaných aut!

Dexcar není MLM ani podvod! Dexcar řeší 90% lidí problém s autem a následnými náklady.

Zbyněk Čep
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: