Sloty - Strongman, trojboj, všechno bude!


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sloty - Strongman, trojboj, všechno bude!  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Sloty - Strongman, trojboj, všechno bude!
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sloty


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2016 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu mě pobolívá úpon levý achilovky, tak dam nějakou domu volno od běhání.

Dřep
5x110
2x5x130
5x140
5x145
5x150
No... nechtěl jsem přidat od minule 30kg na jednu stranu jsem na sebe nasranej, že jsem se nechal unést a takhle jsem přihodil, na druhou stranu jsem rád, že to jde takhle rychle hore. So much to taking it slowly

Dosedy na low box
5x3x140
Good, baví mě dosedy

Bench
3x90
6x3x105 - všechno se stopkama, Pořád relativně heavy, ale mnohem lepší než minule, ty stopky mě dost omezujou, ale rád bych u nich vydržel.
11x90

Rozpažky
5x15x15

Bajc s JR
5x10x17,5

Břicho stroj
8x12

Shyby neutrální úchop
5x6 - klasicky nahoře podrženo a pomalu dolu, na protažení.

Luxus trénink, teď se pokusim nějakou dobu nezatěžovat nohy, protože dostávaj poslední několik tréninků pořád strašnou čočku a mam takový perma svalovku by se dalo říct.


Napíšu dneska i žraso, abyste +- viděli, jak teď žeru. Celý prázdniny (3 měsíce) jsem jedl totální junk shit, takže teď jim hodně clean a nějaký cravings ani nejsou...

1.
Vločky 125g
Chia 30g
Vícesložkovej protein 40g
Sušený ovoce
Jablko
Hruška

2.
6 vajec
2 papriky
2 mrkve
5g fish oil

15g BCAA
TRÉNINK

3.
330g vepřová panenka
150g rejže
2 mrkve
2 rajčata
1 cuketa
Kreatin 10g
5g fish oil

Takže jak vidíte jim teď většinou 3x denně a vyhovuje mi to tak, jak to praktický. Odhadoval bych to tak na 2500-3500 kcal denně. Občas dávam mezi jídlama ovoce/zeleninu/ořechy když mam hlad. Někdy dam taky po tréninku Hydro s maltou a někdy tam taky dam nějaký to cheat meal když je chuť, ale jak řikam, moc teď chuť neni naštěstí jim teď hodně pestře, každej den něco jinýho, ale schéma je jasný: Ráno hodně sachrů, bílkovin a trochec tuku. Před tréninkem B a T a po tréninku hafo B i S
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera bohužel spánek minimum, alkohol maximum leč bylo to nevyhnutelné a dobré ráno svalovka všeho jako prase, no což. Dneska jsem byl rád, že jsem rád, ale nějak jsem něco odcvičil.

Běh 10min 1,9km

Military press
5x60
5x6x65

Tlaky v sedě s JR
4x10x25

Krčení ramen
5x10x120

Přítahy k bradě
5x10x40

Shyby
5x5

Skull-crushers s JR
5x5x17,5

Břicho
8x40

Stálo to za hovno, ale odcvičeno
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bastifantasty


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou za rok dá clean day a hned to musí cpát do svýho logu . Jinak nevím, kde si vzal 2500 - 3000kcal, buď si na tom mizerně s počtama nebo si zapomněl zapsat těch 150g moučkovýho cukru, ve kterym si namáčíš všechno před tim, než to strčíš do dutiny ústní . Musím ale bohužel podotknout, že moje utěšování se "alespoň na dřepy ho válcuju", mi vydrželo necelý týden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: so říjen 15, 2016 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Basťoch: Musim uznat, že jsi mě s moučkovym cukrem rozesmál hele jim fakt clean (krom moučkáče samozřejmě), ale tlustej jsem pořád o tom žádná, to mam vypáleno v DNA dvoušrobovici a žádný množství clean foodu s tim nic neudělá a na dřepy mě pořád ještě válcuješ bohužel : (

Dnešní cvičba
Běh 10min 2km

Mrtvolka
5x150
10x5x180
No... první 4 sérky v poho a svižně, ale u 4. jsem si řikal, že se na to po 5. vyseru, u 6. jsem si řikal, že 8 a dost a u 8. jsem si řekl, že už to musim hecnout cíl je teda jasnej - 10x5x200 pak už konečně snížim objem, musim uznat, že toho začínam mít dost, zejtra určo volno (nejen proto, že je tu v neděli zavřený fitko :D )

Shyby nadhmat
5x5

Stroj rows
4x10x76

Kozy tlaky stroj
15x76
4x12x85

Dragon flags
5x3
Moc to na tý lavici, co tam máme nejde, ale lepší než nic

Bajc s VČ
5x10x40
Pumpiiiiing


Good good, už se pomalu těšim na snížení objemu práce, dávam tomu tak 2 týdny ještě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V sobotu po brutal dopolednim tréninku se mi udělalo blbě. Bolest hlavy, bolest v krku, teplota. Pořádně jsem se vyspal a v neděli mi bylo mnohem líp a protože bylo po dlouhý době neskutečný počasí, tak jsem já génius jel do města (na kole), v neděli večer mi bylo zas hůř a dneska zase dost na pytel, bolest v krku a celková přešlost. Uvažoval jsem, že dám dneska ještě volno, ale příliš jsem se na ten trénink těšil, tak jsem to hecnul. Navíc mám zkušenost, že když je mi trochu blbě a dám cvičbu tak mi to většinou pomůže (podobnou zkušenost mám btw i s alkoholem, budu výbornej doktor )

Bench
6x80
8x6x100
Supr, na 8x6x100 jsem chtěl končit tenhle cyklus, ale celkem to šlo, spokojenost.

Čelní dřep
5x90
8x5x115
Blbý, blbý, sedlo to mnohem hůř než minule, připisuji to na úkor nemoci a příště to bude lepší

Přítahy v předklonu - nadhmat
5x10x80
Dobré

Shyby - podhmat
6x6
Dobré

Extenze jednoruč
4x10x12,5

Biceps kladiva
4x7x22,5

Šikmý břišní s kettlebellem
5x10

Spiderman-plank
2x1min

Plank
2x1,5 min


Dobrá cvičba, doufám, že jsem se nepřepočítal a bude mi zítra líp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem se zdravotně cítil mnohem líp než včera! Pořád to neni stoprocentní, ale veliký zlepšení, myslim, že zítra nebo pozítří, už bych mohl být úplně zdravý. Ze včerejška svalovka nohou, ale hlavně horních zad a "core" asi všechno z čelních dřepů.

dnes:

Běh 11min 2km - dal jsme o minutu víc na o stupeň nižší tempo a je to mnohem lepší, skoro bych řekl příjemný

Přemístění + pushpress
5+5x50
5+5x75
4x 5+5x85
Těžký, ale myslel jsem, že to dneska missnu, takže spokojenost. Myslím, že příště s 90 tak 1-2 sérky pushpress a pak přejdu na pushjerky, ale třeba to půjde líp, uvidíme.

Přemístění
3x90
3x95
3x100
3x105
Yes! 105 heavy, ale je to tam! Příště 3x3x105

Dotlaky
5x3x120
Nikdy jsem to necvičil a neni to úplně špatný, asi to občas zařadim. Poznámka pro mě: Stojan 6

Floor-press
10x70
4x10x85
Dobré

Krčení ramen s VČ
5x10x130
Taky gut.

Výskoky
5x5
Tohle bylo šíleně komický Skáču na okenní římsu, takže mega málo prostoru na nohy a navíc jsem výskoky nedělal tak 3-4 roky a totálně jsem na to odvykl. Prvních 5 minut jsem stál před tou římsou a vždycky, kdy jsem se už odhodlal skočit, mě pud sebezáchovy zastavil Musel jsem asi vypadat hrozně vtipně. Jakmile jsem to ale nakonec hecnul, tak to šlo pěkně a zas to určitě zařadim, bylo to super.

Kladka trajc
5s
Pumping

Zkracovačky s nohama up
5x30

Běh 11min 2km

Výbornej, ale dlouhej trénink. Dal jsem všechno, co jsem chtěl a začíná to těžknout, I like it. Zejtra sumo mrtvoly, záda, bajc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video z minulého čtvrtka, kdy jsem reprezentoval Čr v exování piva

Zdravotní stav: Už prakticky OK jen trochu rýma a zahleněnost, ale v krku už nebolí a cítím se fresh!

Dneska jsem se probudil a svalovka nohou a horních zad ještě větší než včera. Hlavně ty nohy byly fakt dost bolavý, což vzhledem k dnešním sumo mrtvolám nebylo úplně top. K tomu všemu mi ještě přibyla svalovka ramen, ideální :).

Konec keců, dnešní cvičba:

Los běhos 11min 2km

Sumo mrtvola
5x160
4x5x190
10x190 - trhačky
Trochu jsem se pořád pral s technikou, ale jinak dobrý. Desístka nebyla prdel, těch 200 dalších týden bude rozhodně zajímavé, až napínavé

Shyby - nadhmat hyperkorektně
5x5

Pullover s JR
4x12x30

Stroj pulldowns
4x12x76

Stroj rows
12x76
3x10x76

Břicho
7s

Biceps s VČ
5x40
4x4x60
4x11x40
Keeping it simple

Běh 11min 2km


Začínam bejt nějakej rozbitej, not gut, snad se to zlepší. Jinak mi teď došlo, že jsou dneska do teď mým jediným zdrojem bílkovin suplementy dostal jsem se na úctyhodných 110g bílkovin jenom z doplňků, hnus, jdu si dát maso!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Špatný, špatný, špatný. Zase nemocnej, rýma jak hovado, nemohl jsem vůbec spát. Ráno total rozbitost... špatný! Naví mam nataženej nějakej úpon v levý noze, bolí ti při chůzi do, ale hlavně ze schodů. Tváří se to ale, že mě to při dřepech omezovat nebude...

Běh 11min 2km - aktivoval semi sympatikus a rýma zmizela, tak se dalo cvičit.

Military press
5x5x70
Spokojenost

CG bench se stopkama
10x3x100
Příjemný

Tlaky s JR v sedě
4x10x27,5
Chtěl jsem jít 8, ale bylo to nějaký easy.

Face pulls s provazama
5s

Fake front levers
5x4

Skull crushers s JR
5x10x15

Shyby neutrální úchop
5x7

Kladka trajc
4s


Nakonec dobrá cvičba. Teď ale zase rýma jako prase, sere mě to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska zase zdravotně mnohem lepší, je to jak na houpačce

Běh 11min 2km

Dřep
5x120
5x5x150
Nádhera, mnohem lehčí než jsem čekal, technicky super, všechno super, paráda.

Dosedy
5x3x150

Dřep
15x120
Jen tak na dodělání

Shyby - podhmat
6xBW
8x5x15kg
6xBW
Po dlouhý době weighted shyby, dobré

Biceps s JR v pololeže
5s
Váha není podstatní

Dragon flags
5x3

Easy peasy břicho ve visu
4x20

Běh 11min 2km
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: so říjen 22, 2016 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci to zakřiknout, ale cejtim se už prakticky zdravej

Bench
3x90
5x3x110 - stopky
10x95
Čekal jsem to horší, ale pořád je to tragédie. Dávat relativně těžký trojky se 110 je strašná ubohost, leč bench je můj odvěký nemesis. Navíc se samozřejmě nechci vymlouvat ALE ta lavice co máme je nejhorší na světě, nemá mě kdo jistit a stopky mi dost ubíraj, takže bych jinak dal samozřejmě alespoň 150 10x95 tak opáčko rezerva, víc ne.

Incline bench
2x6x80
3x6x85
Super, strašně dlouho jsem nešel incline, příjemná změna. Dal bych rád někdy i decline, ale neni na to v tomhle fitku žádná lavice.

Tlaky s JR na rovný
4x13x30
Bohužel jsou 30 nejtěžší jednoručky, co tam jsou.

Rozpažky
3x17x15

Běh 22min 4km - nějak na to byla uprostřed tréninku chuť, asi jsem divnej

Tlaky v sedě s JR bez opory zad
4x8x25
Mam rád tenhle cvik

Upažování
4x12x10

Kliky mezi lavičkama
4x20
Nemáme bradla:/

Šikmý břišní s Kettlebellem
5x12x24

Pike plank
5x15


Dnešní trénink jsem si vyloženě užil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrtvý tah + shyby nadhmat
5x160
9x5x190 + 6x5, 4x, 2x3
5x200 + 4x Poslední 2 opáčka jsem už neudržel techniku, nevim jak moc to je z videa vidět, ale subjektivně jsem to cejtil dost. Jinak jsem s progresem spokojenej, dávat ty shyby do supersérky byla kokotina, příště na to kašlu hodně náročný

Military press
5x50
5x6x70 - celkem těžký

Stroj rows
5x10x76

Toes to bar
5x10 - úchop trpěl

Biceps s JR s vytáčením
5x10x20

Extenze jednoruč
4x12x12,5

Parádní cvičba. Dneska byla taky první zkouška v Německu - pediatrie, mam dobrej pocit, tak snad bude můj pocit i následně potvrzen výsledkem (bylo to písemný) :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: út říjen 25, 2016 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska obrovská svalovka spodních zad, obávám se, že pokud to tak bude i zítra a pokud se k tomu ještě přidá svalovka z dnešních dřepů, tak odzvonilo trénování 6x týdně a budu muset dát víc volných dnů... zítra teda buď pushpressy (doufam doufam) a nebo fucking volno : ( (

Dnes!

žádnej běh, měl jsem hodně zařizování ve městě a všechno jsem objezdil na kole.

Bench
4x6x105
4x5x105
Spokojenost, neměl mě kdo jistit, tak jsem pak šel radši pětky, asi bych ale nedal 8x6 a pokud jo, musel bych dávat mega pauzy a to se mi nechtělo

Čelní dřep
5x100
5x105
5x110
5x115
5x120
5x125
5x130
Good good, 130 heavy, ale jak říkám, svalovka ze včerejších mrtvol byla značná.

Ropažky incline
5x15x15

Biceps s VČ
5x10x45

Břicho
4x40


Jinak první zkouška v němčině úspěšně done! Takže odměna za zkoušku:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska jsem se vzbudil a mega svalovka, řekl jsem si, že dam volno, ale nakonec jsem to hecnul a byl to celkem good trénink, potřebuju už ale volno jako sůl, doufam, že se mi ho zejtra povede dát

Běh 11min

Přemístění + pushpress
5+5x50
5+5x80
4x5+5x90 - první sérka pushpressy, další tři už push jerky
Jsem spokojenej, technicky se do toho začínam dostávat trochu

Přemístění
3x3x105
Paráda, omezovala mě jenom svalovka hroních zad :D

Floorpress
5x100
4x4x100
se stopkama

Dřepy s výskokem
5x5x70
ani nevim proč

Trapézy s VČ
10x110
5x8x140 - úchop au au au

Výskoky
5x6

Upažování
5x10x12,5

Kladiva s JR
6x7x25

Břicho
5x12

Nakonec dobrej trénink, ale jak jsem už napsal asi 8000x potřebuju víc odpočinku jinak mi dneska kámoš ukázal že je tu jsou bradla! Nejsou ve fitku, ale 2 patra vejš u šaten a jelikož jsem vždycky chodil do šaten dolu, tak jsem si jich neměl možnost všimnout :D


Menší review proteinovejch tyčinek: Quest bar pumpkin pie - hodně sladký a umělý, ale kdo má chuť na sladký a chce jí ukojit, tak ideál 6,5/10
Quest bar strawberry cheescake - nejhorší quest bar, co jsem kdy měl. Nechutná po ničem a pak mi šly 2 hodiny nahoru umělý jahody 0/10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bastifantasty


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Quest bar.. netvrdí Eric Lilliebridge v nadsázce, že na nich vybudoval jeho výkony? Prej jich sežere neskutečnej ranec . Jinak dle mého jsou nejlepší Moroes, Oreo a Cookies.. Každopádně očividně Questky zvedaj, jinak si nedokážu vysvětlit, proč tak slabý člověk jako ty poměrně zvedá a sílí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sloty


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by to měl lilliebridge myslet v nadsázce? jinak dík si myslim, že na rozvoji mojí současné mamutí síly má větší podíl 30 vajec týdně než questka obden s příchutěma zas tolik zkušeností nemam tak si to sem tak nějak napíšu, abych už nikdy nekoupil ten shit jahodovej, fuj! Ale co si pamatuju, tak cookies n cream byl naprosto nepřekonatelenj a peanut butter příchutě taky gut, ale ne tak gut, jak bych od něčeho peanut butterovýho čekal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sloty - Strongman, trojboj, všechno bude! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: