Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků  Úvodní stránka -> Trénink -> Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zegi


PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2016 10:55 pm    Předmět: Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků Odpovědět s citátem

Ahoj, je možné vyváženou stravou a správně nastaveným trèningem u endomorfa nabírat svalovinu a zároveň spalovat tuky?

Doteď jsem cvičil doma pouze s vlastní vahou. Myslím, že už je správný čas na fitko.

Po objemovém cvičení chci jít ještě na 30min. na pás, mám tělu doplnit po objemovce ihned sacharidy nebo až po pásu?

Díky za odpovědi k tématu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 8:22 am    Předmět: Re: Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků Odpovědět s citátem

zegi napsal:
Ahoj, je možné vyváženou stravou a správně nastaveným trèningem u endomorfa nabírat svalovinu a zároveň spalovat tuky?


ano.

zegi napsal:

Po objemovém cvičení chci jít ještě na 30min. na pás, mám tělu doplnit po objemovce ihned sacharidy nebo až po pásu?


po pase
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zegi


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky to mi prozatím stačí :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zegi napsal:
Díky to mi prozatím stačí :).


Jde to ale chce to striktne drzet stravu. Sam tento zpusob jedu jiz 8 mesicu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zegi


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já stravu striktně dodržuji cca 2 měsíce. Dobré je, že se nemusím nutit. Už jsem si na to prostě zvykl i alkohol jsem přestal pít. Za dva měsíce zhubl 8kg a i se cviky s vlastní vahou hmota přibyla. Jen mi trochu dělá potíže kolik proteinů zařadit do stravy, jestli se držet 1.5g x 1Kg váhy nebo více. Všude je to napsané jinak. Vážím 98 KG a sním 140g +-. Kolik sacharidů denně spořádáš?

edit: nikdy jsem žádnou dietu nedržel a ani nijak nesportoval, teď se hubnutí zbrzilo, váha jde dolu pomalu, ale svalstvo lehce nahoru, tělo se celkově zpevnilo jenže viky s vlastní vahou už nic moc, proto chci popojít o "LEVEL" výš, fitko...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mia.cw


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zegi napsal:
Já stravu striktně dodržuji cca 2 měsíce. Dobré je, že se nemusím nutit. Už jsem si na to prostě zvykl i alkohol jsem přestal pít. Za dva měsíce zhubl 8kg a i se cviky s vlastní vahou hmota přibyla. Jen mi trochu dělá potíže kolik proteinů zařadit do stravy, jestli se držet 1.5g x 1Kg váhy nebo více. Všude je to napsané jinak. Vážím 98 KG a sním 140g +-. Kolik sacharidů denně spořádáš?

edit: nikdy jsem žádnou dietu nedržel a ani nijak nesportoval, teď se hubnutí zbrzilo, váha jde dolu pomalu, ale svalstvo lehce nahoru, tělo se celkově zpevnilo jenže viky s vlastní vahou už nic moc, proto chci popojít o "LEVEL" výš, fitko...



Jestli teď budeš cvičit ve fitku s činkama a víc silově, určitě bych se nebála dát ty bílkoviny vyšší (1,8 g/kg).
_________________
Bc. Daniela Krčová
Nutriční terapeutka & Osobní trenérka
http://www.danielakrcova.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
FrantaatnarF


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zegi napsal:
Já stravu striktně dodržuji cca 2 měsíce. Dobré je, že se nemusím nutit. Už jsem si na to prostě zvykl i alkohol jsem přestal pít. Za dva měsíce zhubl 8kg a i se cviky s vlastní vahou hmota přibyla. Jen mi trochu dělá potíže kolik proteinů zařadit do stravy, jestli se držet 1.5g x 1Kg váhy nebo více. Všude je to napsané jinak. Vážím 98 KG a sním 140g +-. Kolik sacharidů denně spořádáš?

edit: nikdy jsem žádnou dietu nedržel a ani nijak nesportoval, teď se hubnutí zbrzilo, váha jde dolu pomalu, ale svalstvo lehce nahoru, tělo se celkově zpevnilo jenže viky s vlastní vahou už nic moc, proto chci popojít o "LEVEL" výš, fitko...


Tréninkový den: 3 615 Kcal 463 S 218,4 (175,7) B 95,3 T
42,5 5,44 2,56 (2) 1,12 g/kg

Netrénikový den mám o 200 Kcal min, bílkoviny o 30 dolů, sachry o 20 nahoru a tuky cca 15 miň. Jinak pokud si dobře a chutně nastavíš jídlo, žádný cheat nepotřebuješ, a to jsem se tehdy před cvičením na jídle jako lev nešetřil, denně sladkosti, smažený apod, taky toho sportu bylo dost, tak to nevadilo. Pití nepiju, chodím se bavic víc než je zdrávo, ale o vodě je ještě větší zábava, je to jen v hlavě no :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zegi


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo těch sachrů máš dost já se držím do 300g, energie je, ale s fitkem asi budu muset přidat, uvidím co to bude dělat. Pitný režim cca 4-6 litrů čisté vody, sem tam čaj a tak 1-2 kafata denně (které řádně zapiju). No v neděli jdu poprvé v životě do fitka teším se i netěším :D.


edit: To množství sacharidů jsem zvolil taky kvůli tomu, že mám sedavé zaměstnání, cca 12 hodin denně jsem na židli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Endomorf: nabírání hmotyxspalování tuků
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: