Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to vazne funguje, nenechajte sa oklamat, ze je to loz, lebo vam len zavidia.
Ja mam svoje auto z dexcar a som nadmieru spokojny, odporucam!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fajn, co znamena tato abstraktni veta:

,,- celý systém je postaven na průchodem pořadníku, kde každý průchod pořadníkem generuje obrat a následný zisk,,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nespaltese


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 10:53 am    Předmět: Re: Odpověď na UDRŽITELNOST DEXCAR Odpovědět s citátem

Mulder napsal:
Dexcar je největší projekt na podporu prodeje nových aut v EU od krize v roce 2008. Dexcar je podporován přímo Německou obchodní komorou a má smlouvy přímo s výrobci.


Pro zajímavost, v Itálii byly společnosti úřady zavřeny kanceláře a společnost byla obviněna z podvodu.

Mulder napsal:
Financování Dexcar:
- je postaveno na základě pořadníků


To znamená, že někdo napíše pořadník a z něho pak vypadávají peníze? Co znamená "postaveno na základě pořadníků"? Neznamená to náhodou to, že každý, kdo se do něj zapíše, dá vlastní peníze, kterými se zaplatí auto pro ty, co se zapsali dříve?

Mulder napsal:
- každý klient je ve smlouvě obeznámen, že firma má 2 roky = 24 měsíců, aby klientovi, POZOR KAŽDÉMU KLIENTOVI GARANTOVALA nové auto s pronájme za jeden poplatek OPĚT NA 24 měsíců


Toto je podle mého názoru lež, stačí ty smlouvy pročíst, je tam milion výhybek, jak klientovi nic nedodat. Ale může se soudit... V Německu. Jenže podle smluv stejně nemá už dopředu šanci uspět.

Mulder napsal:
- klient nemusí NIC dělat a auto vždy dostane


Podle mého názoru lež, klient musí zaplatit vstupní poplatek, ze kterého se platí auta těm, co se zapsali dříve.
Dále klient musí platit dost tučně za ta školení, co zde níž píšeš, další zdroj příjmů pro zakladatele a další místo, kde oholit zoufalého klienta, který už je na háčku, protože zaplatil úvodní velké peníze a teď se snaží aspoň k nim nebo k těm vějičkám jako jsou poukázky na benzín dostat.

Mulder napsal:
- celý systém je postaven na průchodem pořadníku, kde každý průchod pořadníkem generuje obrat a následný zisk


Protože toto je podle mě to stejné, cos napsal o kus výš prosím vysvětlit. Kde se v pořadníku vezmou peníze? Pořadníky se uloží do krabičky, druhý den ráno se krabička otevře a tam se vylíhly peníze?

Mulder napsal:
- jak si kolaga nahoře v diskuzi myslí, není to tak jak počítá a ty čísla jsou nepravdivá


Nejsem tvůj kolega. Ta čísla jsou podle mě pravdivá. Tvrdíš opak? Dokaž to.

Mulder napsal:
- udržitelnost systému má své specifikace a pravidla


Jaká? Krom těch, že se musí zespoda do systému natáhnout dost lidí pro to, aby to zaplatilo auta těm nahoře.

Mulder napsal:
- DEXCAR je matematika nic víc nic míň


Souhlasím, popsal jsem ji v úvodu:)

Mulder napsal:
Celý systém je postaven na tom, že jeden klient může ale nemusí doporučit max. 2 klientům auto a to ještě přes svého ADVISOR PORADCE. V Dexcar je ZAKÁZANO, aby někdo prezentoval či doporučoval klienty, pokud není certifikován a nemá podepsanou smlouvu s mateřskou společností.


To je podle mě další lež jako věž. Klient musí shánět dalších lidí co nejvíc.
A ta certifikace? Ta je jen proto, abyste klienty donutili platit další školení a tu certifikaci mohli získat.
Můžeš sem napsat kolik stojí klienta, aby dosáhnul na certifikaci?

Mulder napsal:
Podívejte se do kontaktů na DEXCAR.CZ, kolik je poradců na 1.200 objednaných aut!


Mám jiná čísla. Podle informací italských úřadů bylo dodáno 84 aut celkem 23.000 zapsaným lidem.

Mulder napsal:
Dexcar není MLM ani podvod! Dexcar řeší 90% lidí problém s autem a následnými náklady.


Máš šanci to dokázat, ale nenapsal jsi jedinou věc , která by "není to podvod" dokázala. Naopak jsi tady napsal další věci, které ukazují další kličky, kudyma z důvěřivců taháte peníze.


Naposledy upravil Nespaltese dne st prosinec 21, 2016 12:44 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzell


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:03 am    Předmět: Zbyněk Čep Odpovědět s citátem

Zbyněk Čep -.....Od roku 2014 funguje dexcar (založená pravniky atd kteří jsou stíhaní pro danové uniky) stránky zablokované atd atd...nebudu tady rozebírat co už tu bylo psané...1 otázka a to zásadní ...Kolik společnost dexcar od roku 2014 rozdala aut.....jednoduchá otázka ještě lehčí odpověd...Vy jako manager projektu & zastupce Dexcar v ČR to přece musíte vědět...děkuji...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 10:44 am    Předmět: Re: Ekonomika a udržitelnost Dexcar Odpovědět s citátem

Mulder napsal:
Jmenuji se Zbyněk Čep a jsem Advisor poradce společnosti DEXCAR v ČR od 1.9.2016.


co je to za funkci Advisor poradce ? asi poradce, který umí také anglicky

taky koukám, že najednou už je to 24 měsíců a ne 10 či 6, jak je uvedeno na stránkách...

pokud ten systém funguje, tak jedině, když tam tečou peníze... ať už z nových registrací, či z původní komunity, že by se automobilkám vyplatilo dodávat každé dva roky lepší auto za jednu registraci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 7:14 pm    Předmět: Re: Ekonomika a udržitelnost Dexcar Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Mulder napsal:
Jmenuji se Zbyněk Čep a jsem Advisor poradce společnosti DEXCAR v ČR od 1.9.2016.


co je to za funkci Advisor poradce ? asi poradce, který umí také anglicky


predsa poradca poradcu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 7:31 pm    Předmět: Re: Odpověď na UDRŽITELNOST DEXCAR Odpovědět s citátem

Nespaltese napsal:

...
Mám jiná čísla. Podle informací italských úřadů bylo dodáno 84 aut celkem 23.000 zapsaným lidem...

v ramci objektivnosti, muzes to nejak dolozit?
jsem sice na tvoji strane,a le prece jenom, pokud chces po nekom, aby neco dolozil, mel by jsi byt pripraven dolozit svoje tvrzeni
( a ne prosim, na netu se da snadno dohledat a podobne, dekuji)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sk


PříspěvekZaslal: po říjen 31, 2016 9:22 pm    Předmět: Re: Odpověď na UDRŽITELNOST DEXCAR Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Nespaltese napsal:

...
Mám jiná čísla. Podle informací italských úřadů bylo dodáno 84 aut celkem 23.000 zapsaným lidem...

v ramci objektivnosti, muzes to nejak dolozit?
jsem sice na tvoji strane,a le prece jenom, pokud chces po nekom, aby neco dolozil, mel by jsi byt pripraven dolozit svoje tvrzeni
( a ne prosim, na netu se da snadno dohledat a podobne, dekuji)


bylo to v nejakem tom odkaze, kde psali jak je zrusili a zabasli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: čt listopad 03, 2016 4:48 pm    Předmět: Podvod Dexcar Odpovědět s citátem

Bohužel nemám oprávnění vkládat url, takže si zadejte do gůglu: Operazione Car dream - Truffate oltre 23mila persone, a dostanete se na stránky italské finanční stráže i s informací o 23.000 podvedených.
Druhá informace s varováním visí přímo ma stránce dexcar tečka ch.

K tomu, co napsal pan Urbánek:
Dozvěděli jsme se 2 zásadní argumenty. 1. Pan Urbánek má švagrovou Míšu. 2. Dexcar vydává karty Mastercard, a to je důkaz.
Proti bodu 1 nemám žádné výhrady, dokonce i já mám mezi příbuznými Míšu.
K bodu 2 - vzhledem k tomu, že se jedná o předplacené karty, které nejsou vázány na žádný účet a koupit si je může opravdu každý, je tento argument zcela mimo mísu.

K argumentům experta z Dexcaru:
Je fajn, že si auto může objednat kdejakej feťák, člověk s exekucemi nebo kluci co vozí auta do Albánie. Taky se mi líbí vaše představa, že my všichni blbí si kupujeme auta za katalogové ceny a vy chytří v Dexcaru jste schopni prodat auto po 2 letech s 50t km za 70% ceny, zaplatit havarijní a povinné ručení, zimní pneu, provize dealerům, polepy na auta, zisk firmě i ztráty způsobené feťáky, kteří odevzdají auto i s klíčky za 2 dávky pervitinu.

edit: A ještě k těm průchodům tabulkami. Peníze opravdu nevznikají žádnými průchody. Jediná fungující výjimka jsou prostitutky, a tam opravdu můžeme mluvit o shareconomy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
právník


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vážený pane/paní tajemný "nespaltese" jsem nezávislí,ale studoval jsem dopodrobna systém „Shareconomy“ společnosti Dexcar Autovermietung UG.Systém je geniální a co jsem si zjišťoval od kolegů v DE,tak firma řádně a legálně provozuje tento geniální systém a myšlenku.Řídí se dle německých právních forem a nemůže za kauzu v IT,itálské zákony jsou na hraně a nerespektují právní formu v rámci EU.Můj kolega v itálii řešil stejnou prověrku,jako se řeší prověrka společnosti Dexcar Autovermietung UG a zastupoval jednu významou kosmetickou společnost MARY...,která měla stejný problém se prosadit na italském trhu a byla to mlm firma ,ale společnosti Dexcar Autovermietung UG,není mlm a proto si myslím,že bude brzy tento spor uzavřen.Koukal jsme i na Vaše výpočty a jsou to prostě špatné počty a jen doměnka z Vaší strany pane/paní "nespaltese" a jednáte můžná protiprávně a firma na Vás může podat trestné oznámení za "ušlého zisku - pomluva",protože,pokud se k trestnému oznámení přidají ostatní co přišli Vašim článkem o zákaníky,budete mít možná velký problém a kriminální policie čr/sk bude muset tento Váš članek řešit.Je to jen upozornění,že můžete mít problém,protože firma neporušuje právní legislativu a i co jsem viděl tak nikdo z členů není NEspokojen,naopak mají dobrou recenzi a jsou "spolehlivá firma" ekomi.it/opinioni-dexcar-ch.html Jinak na systém „Shareconomy“ bude v roce 2018 najíždět i firma TESLA a to budete i na TESLU psát tyto články ? Judr. Sklenář
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sakra chlapi, jak muzete bejt takovy blbci?
no vlastne, rozumnej clovej by se jim neupsal, ze jo?
to mam jako verit, ze uplne nahodny kolemjdouci uvidi neco takoveho a hned zahori touhou vyjevit "zdarma" odbornou pravnickou radu? (kdyz pominu, ze si neni jisty jestli je to nebo neni protipravni jednani?
a kdy jsme u toho, jak bude nekdo dokazovat nejake usle zakazniky na zaklade tohohle???
jsou to jenom vypocty a odkazy na jiz probihajici kauzy, aby se nespalil jeste nekdo
takze si podobne vylevy nechte od cesty...pokud to nemel byt pokus o vtip vyssiho radu, protoze pk zvedam palec vzhuru, protoze jste pobavili
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právník napsal:
Vážený pane/paní tajemný "nespaltese" jsem nezávislí,ale studoval jsem dopodrobna systém „Shareconomy“ společnosti Dexcar Autovermietung UG.Systém je geniální a co jsem si zjišťoval od kolegů v DE,tak firma řádně a legálně provozuje tento geniální systém a myšlenku.Řídí se dle německých právních forem a nemůže za kauzu v IT,itálské zákony jsou na hraně a nerespektují právní formu v rámci EU.Můj kolega v itálii řešil stejnou prověrku,jako se řeší prověrka společnosti Dexcar Autovermietung UG a zastupoval jednu významou kosmetickou společnost MARY...,která měla stejný problém se prosadit na italském trhu a byla to mlm firma ,ale společnosti Dexcar Autovermietung UG,není mlm a proto si myslím,že bude brzy tento spor uzavřen.Koukal jsme i na Vaše výpočty a jsou to prostě špatné počty a jen doměnka z Vaší strany pane/paní "nespaltese" a jednáte můžná protiprávně a firma na Vás může podat trestné oznámení za "ušlého zisku - pomluva",protože,pokud se k trestnému oznámení přidají ostatní co přišli Vašim článkem o zákaníky,budete mít možná velký problém a kriminální policie čr/sk bude muset tento Váš članek řešit.Je to jen upozornění,že můžete mít problém,protože firma neporušuje právní legislativu a i co jsem viděl tak nikdo z členů není NEspokojen,naopak mají dobrou recenzi a jsou "spolehlivá firma" ekomi.it/opinioni-dexcar-ch.html Jinak na systém „Shareconomy“ bude v roce 2018 najíždět i firma TESLA a to budete i na TESLU psát tyto články ? Judr. Sklenář


Skoda, ze Vas na te VS neucili pravopis. Nejsem sice grammar nazi ani extra cestinar, ale jako "pravnik" pusobite az smesne zoufale.

Mimochodem jako "pravnik" byste si asi nemel plest pojmy typu "pravni forma" a "pravni norma". Ja mel za to, ze tohle je naprosty zaklad prava.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: ne listopad 13, 2016 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právník napsal:
Vážený pane/paní tajemný "nespaltese" jsem nezávislí,ale studoval jsem dopodrobna systém „Shareconomy“ společnosti Dexcar Autovermietung UG.Systém je geniální a co jsem si zjišťoval od kolegů v DE,tak firma řádně a legálně provozuje tento geniální systém a myšlenku.Řídí se dle německých právních forem a nemůže za kauzu v IT,itálské zákony jsou na hraně a nerespektují právní formu v rámci EU.Můj kolega v itálii řešil stejnou prověrku,jako se řeší prověrka společnosti Dexcar Autovermietung UG a zastupoval jednu významou kosmetickou společnost MARY...,která měla stejný problém se prosadit na italském trhu a byla to mlm firma ,ale společnosti Dexcar Autovermietung UG,není mlm a proto si myslím,že bude brzy tento spor uzavřen.Koukal jsme i na Vaše výpočty a jsou to prostě špatné počty a jen doměnka z Vaší strany pane/paní "nespaltese" a jednáte můžná protiprávně a firma na Vás může podat trestné oznámení za "ušlého zisku - pomluva",protože,pokud se k trestnému oznámení přidají ostatní co přišli Vašim článkem o zákaníky,budete mít možná velký problém a kriminální policie čr/sk bude muset tento Váš članek řešit.Je to jen upozornění,že můžete mít problém,protože firma neporušuje právní legislativu a i co jsem viděl tak nikdo z členů není NEspokojen,naopak mají dobrou recenzi a jsou "spolehlivá firma" ekomi.it/opinioni-dexcar-ch.html Jinak na systém „Shareconomy“ bude v roce 2018 najíždět i firma TESLA a to budete i na TESLU psát tyto články ? Judr. Sklenář


Vážený pane doktore,

já jsem sice pouhý magistr, který pracoval více než tři roky v bance jako compliance/in-house lawyer a další rok jako čistě compliance officer, přesto si dovolím několik otázek:

- co jsou to "německé právní formy"?
- co je to "právní forma v EU"?
- co to je "právní legislativa"?
- proč píšete trestnÉ oznámení, jste ze Slovenska?
- jak by se dle vašeho názoru mělo podávat trestní oznámení na ušlý zisk?
- proběhla nějaká mi neznámá radikální změna praxe na základě které je řešena případná majetková újma v rámci trestního řízení a poškozený není odkázaný na následné občanskoprávní řízení?
- můžete přiblížit v čem spočívá genialita systému, resp. jak může společnost generovat potřebný zisk když je jejím předmětem podnikání pouze dlouhodobý pronájem aut?
- jak to, že v Itálii bylo dodáno pouze 84 aut za dva roky provozu tohoto geniálního systému?
-proč má tato mamutí společnost základní kapitál 800 EUR?

(nemůžu přejít, že píšete "doměnka" "jsem nezávislÍ", je to pravděpodobně způsobeno Vašim oprávněným hněvem ...)

Lze Vaši plamennou obhajobu DexCar považovat za záruku za společnost DexCar z Vaší strany? Můžete uvést celé své jméno a pokud jste advokátem své evidenční číslo?

S pozdravem,

Mgr. Robert Nossek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nespaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože jsem v úvodním textu napsal svůj e-mail, napsalo mi docela dost lidí. některé jejich názory tu vkládám, některé z nich upřesňují tady popisované věci. Některé potvrzují jiným pohledem to co jsem napsal já, tak mi to přijde poučné pro ostatní -a taky pro ty, co si tu nově zakládají přezdívky a tvrdí, že píšu nesmysly.



















Naposledy upravil Nespaltese dne po listopad 14, 2016 2:04 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 2:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je snad horsi nez herbalife totok
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: