Ryvaru power


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ryvaru power  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Ryvaru power
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ryvaru


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Berserk_Grom napsal:
vole na co je dobre tahat 70 kg?


o moc větší váhy si teď stejně nemůžu dovolit a je to dobrý na techniku... nebo si to aspoň myslím... potřebuju to tahat víc nohama a neohýbat záda a protože jsem tahal většinu doby napíču, tak musím začít od začátku... 70kg je sice až moc začátek, ale stejně odpočívám a větší váhy nepojedu abych si dal do kupy kosti (viz poslední odstavec zápisu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
Berserk_Grom napsal:
vole na co je dobre tahat 70 kg?


o moc větší váhy si teď stejně nemůžu dovolit a je to dobrý na techniku... nebo si to aspoň myslím... potřebuju to tahat víc nohama a neohýbat záda a protože jsem tahal většinu doby napíču, tak musím začít od začátku... 70kg je sice až moc začátek, ale stejně odpočívám a větší váhy nepojedu abych si dal do kupy kosti (viz poslední odstavec zápisu)


Za tenhle přístup zasloužíš pochvalu, dobrá technika a pohyblivost jsou základ, bez kterého buď začneš časem stagnovat nebo se zraníš. A to by byla při tvém talentu škoda.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Magumi napsal:
ryvaru napsal:
Berserk_Grom napsal:
vole na co je dobre tahat 70 kg?


o moc větší váhy si teď stejně nemůžu dovolit a je to dobrý na techniku... nebo si to aspoň myslím... potřebuju to tahat víc nohama a neohýbat záda a protože jsem tahal většinu doby napíču, tak musím začít od začátku... 70kg je sice až moc začátek, ale stejně odpočívám a větší váhy nepojedu abych si dal do kupy kosti (viz poslední odstavec zápisu)


Za tenhle přístup zasloužíš pochvalu, dobrá technika a pohyblivost jsou základ, bez kterého buď začneš časem stagnovat nebo se zraníš. A to by byla při tvém talentu škoda.


díky za reakci... přesně tak, na těhle 2 věcech bych chtěl příští přípravu stavět



rovnou napíšu dnešní "zápis"

pondělí 24.10. - trocha běhání , jenom tak pro pocit a pro radost... běhat mě baví skoro jako zvedat, škoda že to nejde moc dohromady :/ teď to už asi moc vzhledem k počasí, zaměření offseason a těm kostem zařadit nepůjde, tak možná příští rok někdy okolo léta mezi silovkama jenom tak odpočinkově nějaký sprinty a výklusy dám... běh je zrovna to na co ten talent mám, taky bych se do toho měl dostat relativně rychle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 26.10.

mrtvola sumo
3x5x55
5x75
5x85
5x95
5x105
3x10x55 malej deficit
-celkem to šlo, trochu jsem zase přidal... pořád mě omezujou trochu ty kyčle, tak jsem pak dal menší deficit aby to bylo ještě horší... tam už to byl vážně dost problém, ale snad se to bude lepšit

dřep + bench s osou
achjo... ani s tou blbou osou to nešlo normálně... u dřepu velká bolest pod levým kolenem a pod pravou kyčlí, že jsem toho musel nechat... u benche o něco lepší, ale taky nic moc... už jsem z toho vážně zoufalej a mám chuť se na to prostě vysrat... radši bych měl i tu kost zlomenou než takhle s tím mít pořád problémy... achjo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

viděl bych to na okostici... nic moc jinýho mě nenapadá

https://www.fyzioklinika.cz/clanky-o-zdravi/zanet-okostice-tibialni-syndrom

asi si to volno bohužel budu muset protáhnout, sice vážně nerad, ale ať se toho zbavím...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus, na 99% je to okostice. Trápilo mě to tuším někdy v sezoně 2009. Dopracoval jsem to do takovýho stadia, že jsem si dřepnul na bobek u kamionu, když jsem měnil žárovku a rozjela se mi z toho tak hnusná bolest, že jsem se úplně opotil a rozklepal, nacpal jsem se vším možným a modlil se at to přejde. Fakt hnus, kdo nezažil nepochopí. Každopádně mi od toho pomohl jen klid, kdy jsem na doporučení ortopeda (že mi to může přejít až do chronického stádia) dal měsíc úplnou pauzu a i jsem šetřil chůzi atd + jsem tenkrát 3 týdny v kuse užíval diclofenac 40 mg denně.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
čus, na 99% je to okostice. Trápilo mě to tuším někdy v sezoně 2009. Dopracoval jsem to do takovýho stadia, že jsem si dřepnul na bobek u kamionu, když jsem měnil žárovku a rozjela se mi z toho tak hnusná bolest, že jsem se úplně opotil a rozklepal, nacpal jsem se vším možným a modlil se at to přejde. Fakt hnus, kdo nezažil nepochopí. Každopádně mi od toho pomohl jen klid, kdy jsem na doporučení ortopeda (že mi to může přejít až do chronického stádia) dal měsíc úplnou pauzu a i jsem šetřil chůzi atd + jsem tenkrát 3 týdny v kuse užíval diclofenac 40 mg denně.


díky za rady ;) já to mám už tak 4 roky... nejdřív jsem to měl v holeních z běhání, to jsem vždycky přestal běhat a počkal než se to uklidnilo, ale zase se to vrátilo... když mě to chytlo asi po 4. tak jsem se na běhání vykašlal protože to nemělo cenu vždycky měsíc šlapat naplno a pak měsíc sotva chodit... ale nevyhnulo se mi to ani u cvičení, většinou to schytá levá ruka od zápěstí po loket... a minulou přípravu lýtko že jsem nemohl pořádně dřepovat... tuhle přípravu pro změnu lýtka obě, stehení kost i ta ruka

fakt nevím jak se tomu vyhnout, asi prostě zkrátím tu přípravu kdy pojedu naplno váhy tak na max 6 týdnů, protože jak do toho buším víc jak 2 měsíce, tak to je zlý vždycky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
Tom.K. napsal:
čus, na 99% je to okostice. Trápilo mě to tuším někdy v sezoně 2009. Dopracoval jsem to do takovýho stadia, že jsem si dřepnul na bobek u kamionu, když jsem měnil žárovku a rozjela se mi z toho tak hnusná bolest, že jsem se úplně opotil a rozklepal, nacpal jsem se vším možným a modlil se at to přejde. Fakt hnus, kdo nezažil nepochopí. Každopádně mi od toho pomohl jen klid, kdy jsem na doporučení ortopeda (že mi to může přejít až do chronického stádia) dal měsíc úplnou pauzu a i jsem šetřil chůzi atd + jsem tenkrát 3 týdny v kuse užíval diclofenac 40 mg denně.


díky za rady ;) já to mám už tak 4 roky... nejdřív jsem to měl v holeních z běhání, to jsem vždycky přestal běhat a počkal než se to uklidnilo, ale zase se to vrátilo... když mě to chytlo asi po 4. tak jsem se na běhání vykašlal protože to nemělo cenu vždycky měsíc šlapat naplno a pak měsíc sotva chodit... ale nevyhnulo se mi to ani u cvičení, většinou to schytá levá ruka od zápěstí po loket... a minulou přípravu lýtko že jsem nemohl pořádně dřepovat... tuhle přípravu pro změnu lýtka obě, stehení kost i ta ruka

fakt nevím jak se tomu vyhnout, asi prostě zkrátím tu přípravu kdy pojedu naplno váhy tak na max 6 týdnů, protože jak do toho buším víc jak 2 měsíce, tak to je zlý vždycky


tohle má úplně jednoduchý vysvětlení... Na svůj věk jedeš stále hodně velký váhy a na Tvojí muší kostře se to projevuje. Svaly sílí, ale kostra na to zatím uzpůsobená není a tak se sem tam něco nepříjemného objeví. Za mě radím na nějaký čas ubrat plyn. Tohle je fakt hodně nepříjemná záležitost a ty bolesti jsou někdy fakt urputný.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
ryvaru napsal:
Tom.K. napsal:
čus, na 99% je to okostice. Trápilo mě to tuším někdy v sezoně 2009. Dopracoval jsem to do takovýho stadia, že jsem si dřepnul na bobek u kamionu, když jsem měnil žárovku a rozjela se mi z toho tak hnusná bolest, že jsem se úplně opotil a rozklepal, nacpal jsem se vším možným a modlil se at to přejde. Fakt hnus, kdo nezažil nepochopí. Každopádně mi od toho pomohl jen klid, kdy jsem na doporučení ortopeda (že mi to může přejít až do chronického stádia) dal měsíc úplnou pauzu a i jsem šetřil chůzi atd + jsem tenkrát 3 týdny v kuse užíval diclofenac 40 mg denně.


díky za rady ;) já to mám už tak 4 roky... nejdřív jsem to měl v holeních z běhání, to jsem vždycky přestal běhat a počkal než se to uklidnilo, ale zase se to vrátilo... když mě to chytlo asi po 4. tak jsem se na běhání vykašlal protože to nemělo cenu vždycky měsíc šlapat naplno a pak měsíc sotva chodit... ale nevyhnulo se mi to ani u cvičení, většinou to schytá levá ruka od zápěstí po loket... a minulou přípravu lýtko že jsem nemohl pořádně dřepovat... tuhle přípravu pro změnu lýtka obě, stehení kost i ta ruka

fakt nevím jak se tomu vyhnout, asi prostě zkrátím tu přípravu kdy pojedu naplno váhy tak na max 6 týdnů, protože jak do toho buším víc jak 2 měsíce, tak to je zlý vždycky


tohle má úplně jednoduchý vysvětlení... Na svůj věk jedeš stále hodně velký váhy a na Tvojí muší kostře se to projevuje. Svaly sílí, ale kostra na to zatím uzpůsobená není a tak se sem tam něco nepříjemného objeví. Za mě radím na nějaký čas ubrat plyn. Tohle je fakt hodně nepříjemná záležitost a ty bolesti jsou někdy fakt urputný.


jak říkáš, bolesti jsou někdy hrozný no... a ten pocit že člověk nemůže skoro nic aby se to zase nerozjelo je ještě mnohem horší

teď je odpočinkovější část v plánu, takže plyn určitě uberu (nebo spíš už mám ubráno), chtěl jsem sice jet od listopadu naplno objemově, ale i to ještě zkrouhnu abych se z toho vyhrabal... aspoň asi budu moct zase do 82.5 i když původně jsem to chtěl směřovat už do 90ky... no uvidíme

každopádně díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2016 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak něco málo napíšu, ať to nevypadá že jsem umřel (i když by to možná bylo lepší vzhledem k tomu co teď budu psát)


odpočívám, necvičím vůbec, trochu toho pohybu mám, chodím občas na kratší procházky, ale nic náročnýho... do neděle jsem dost prasil, slavil jsem tu 18ku a tak jsem i trochu pil... od pondělí už zase jakž takž tu stravu držím, žádnej zázrak to není, ale snažím se jíst pravidelně a nejíst moc sračky kosti se postupně docela lepšej, necítím to skoro vůbec, ale ještě tomu chvilku dám, vím že kdybych zase naplno začal, tak se to hned vrátí... ale doufejme že koncem tohohle týdny, případně začátkem příštího bych něco málo zkusil, začnu určitě pomalu a koncem listopadu už bych rád jel naplno


postava se za poslední 4 týdny jednoznačně zhoršila, pas mám širší, tuk nějakej navíc, ruce mi přijdou hubenější... no prostě musím zase pořádně zabrat, jestli se nechci trápit každým pohledem do zrcadla jako doteď (s obličejem už asi hold nic neudělám, tak aspoň ať se hezky kouká na ten zbytek )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota 5.11. dneska další takovej flákačskej trénink...

bench lehce (up to 10x40+1x85), dřep s osou (10-15serií po 10-15opak), nějaký lehký blbnutí


bohužel se tělo nedalo do kupy podle představ a tak ceklem na hovno... ruce se jednoznačně zlepšili, trochu jsem to cítil, ale skoro to bude víc tím že to prostě mám v hlavě než že by tam byl nějakej problém... horší to bylo u dřepů... už od první serie s osou po pár bezbolestných dřepech to přišlo, bolest jako svině od pravý kyčle dolu... nechápu... nemyslím si že by to byla okostice, protože se to chová jinak (je to sice možný, ale spíš mi přijde jak kdyby tam bylo něco nějak skřípnutý) každopádně bolest přichází na 6-8 dřepu a postupně se zhoršuje... možná na to bude mít trochu vliv že dřepuju nakřivo kvůli jinak dlouhým kostem a i jinak vytočeným kolenům, ale nikdy jsem s tím moc problém neměl, až teď op těch závodech... fakt nevím co to může být, ale ani delší odpočinek tomu nepomohl pak taky cítím pořád levou holeň těsně pod kolenem, ale to není tak hrozný


momentálně to cvičení (právě kvůli těm neustálím problémům) nějak extra neberu, tak jsem si řekl, že se na tohle prostě vykašlu... a budu teď cvičit tak jak se mi bude chtít a tělo ať se nějak přizbůsobí... váhy pojedu nižší, cvičit asi stejně nebudu tak často, zkusím vyřešit nějak tu bolest na stehnu, ale prostě tohle mě už nebaví... tělo se bude řídit mnou, ne já tělem, to bych nemohl cvičit nejspíš do konce života... poslední měsíc je to "cvičení" jenom samí trápení a každej trénink protrpím a zkazí mi totálně náladu - já cvičím hlavně aby mě to bavilo, takže prostě buď se to dá dohromady a začátkem roku začnu přípravu nebo se na to vyseru a budu si cvičit pro sebe a tak jak mě to bude bavit... sere mě to sice fakt hodně, protože pořád mám velkej sen že budu jednou dřepovat velký rance, ale když budou prostě pořád nějaký zdravotní komplikace, tak budu čas a usilí věnovat něčemu jinýmu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cudujes sa? Ja teda absolutne nie, bolo len otazkou casu, ked to neprimerane pretazovanie a prasocvicenie telo vrati...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Cudujes sa? Ja teda absolutne nie, bolo len otazkou casu, ked to neprimerane pretazovanie a prasocvicenie telo vrati...


někomu hold nestačí dřepovat párkrát do měsíce a to s váhou stova přes BW jako tobě (nic proti, ale rýpnout jsem si musel)

(nepřijde mi že bych dřepoval špatně co se týče posledního roku... a přetěžování je samozřejmostí když chce člověk dosáhnout maximálního výkonu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
Turakam napsal:
Cudujes sa? Ja teda absolutne nie, bolo len otazkou casu, ked to neprimerane pretazovanie a prasocvicenie telo vrati...


někomu hold nestačí dřepovat párkrát do měsíce a to s váhou stova přes BW jako tobě (nic proti, ale rýpnout jsem si musel)

(nepřijde mi že bych dřepoval špatně co se týče posledního roku... a přetěžování je samozřejmostí když chce člověk dosáhnout maximálního výkonu)


kámo, rýpnuť si môžeš, v poho, mne to nevadí, cvičím viac ako máš pomaly ty rokov, asi toľko k tomu, ciele máme rôzne a mieru uvedomenia a sebareflexie tiež
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2016 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nic si z toho nerob, zranenia su sucastou nas, co tlacime za nase hranice. :)
verim ze zranenie ako rychlo pride tak rychlo aj odide, v tvojom veku si este masina :P

Tera nemas nijake sutaze, tak netlac na pilu a nerob, co ta boli, ak to neprejde po tyzdni, zajdi k lekarovi, idealne sportovemu, ak nebudes musiet 3 mesiace cakat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ryvaru power Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48, 49  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: