Regenerace po tréninku stehen


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Regenerace po tréninku stehen  Úvodní stránka -> Trénink -> Regenerace po tréninku stehen
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milda18


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když se to tu řeší máte nějaké tipy jak předcházet křečím?

Hlavně po tréninku nohou (speciálně potom kde jedu více opakování a využívám vrcholné kontrakce) tak ještě v ten den chytám do stehen křeče někdy slabší ale občas je to síla :D.
Solím myslím celkem dost,magnesium 3x denně v prášku+ještě 2xdenně dávám nexgen..
Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste draslik, bud banany nebo primo v tobolce
joa forma magnezka co beres? jestli oxid tak to rovnou vyhod
je mozny ale ze ti nepomuze nic, kdyz jsou ty nohy tak odpaleny
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
jeste draslik, bud banany nebo primo v tobolce
joa forma magnezka co beres? jestli oxid tak to rovnou vyhod
je mozny ale ze ti nepomuze nic, kdyz jsou ty nohy tak odpaleny


je to trojkombinace vápník,hořčík,fosfor
složení: fosforečnan trojvápenatý, mořské minerály Lithothamnion Calcareum – přírodní zdroj vápníku a hořčíku
V tomhle se moc nevyznám je to ok?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyjo tak to netuším, taky v tomhle moc nejedu
mozna zkus samotnej horcik, ja treba beru z lekarny primo delanej, je to "Magnesii lactas dihydricus" - ale staci se zeptat jestli delaji vlastni horcik je to s b6
a ten draslik
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2016 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milda18 napsal:
Když se to tu řeší máte nějaké tipy jak předcházet křečím?

Hlavně po tréninku nohou (speciálně potom kde jedu více opakování a využívám vrcholné kontrakce) tak ještě v ten den chytám do stehen křeče někdy slabší ale občas je to síla :D.
Solím myslím celkem dost,magnesium 3x denně v prášku+ještě 2xdenně dávám nexgen..
Díky

Možná blbá otázka, ale strečuješ je důkladně a válcuješ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Válcuje? Třeba u nás na Moravě se baňkuje ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
burnthemall


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu kompresnimu pradlu - krev tece rychlejc protoze se zuzi i cevy (prutok = obsah krat rychlost, tzn zmensime-li obsah prurezu cevy zvysime tim rychlost kdybysme na to sli fyzikalne ), rozhodne je ptakovina rict ze kompresni obleceni zvysuje tepovou frekvenci.. to si myslim teda ja.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Milda18 napsal:
Když se to tu řeší máte nějaké tipy jak předcházet křečím?

Hlavně po tréninku nohou (speciálně potom kde jedu více opakování a využívám vrcholné kontrakce) tak ještě v ten den chytám do stehen křeče někdy slabší ale občas je to síla :D.
Solím myslím celkem dost,magnesium 3x denně v prášku+ještě 2xdenně dávám nexgen..
Díky

Možná blbá otázka, ale strečuješ je důkladně a válcuješ?


Jj dynamický strečink vždy před, statický po..zkrácenej nejsem spíš bych řekl naopak..from roller nepoužívám ale slyšel sem na to chválu a taky, že to kurevsky bolí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milda18 napsal:
Mablung napsal:
Milda18 napsal:
Když se to tu řeší máte nějaké tipy jak předcházet křečím?

Hlavně po tréninku nohou (speciálně potom kde jedu více opakování a využívám vrcholné kontrakce) tak ještě v ten den chytám do stehen křeče někdy slabší ale občas je to síla :D.
Solím myslím celkem dost,magnesium 3x denně v prášku+ještě 2xdenně dávám nexgen..
Díky

Možná blbá otázka, ale strečuješ je důkladně a válcuješ?


Jj dynamický strečink vždy před, statický po..zkrácenej nejsem spíš bych řekl naopak..from roller nepoužívám ale slyšel sem na to chválu a taky, že to kurevsky bolí

Po natržení svalu fyzioterapeut vřele doporučoval válcování, s tím, že jen protahování nestačí. A co vidím lidi v posilovně, kteří to skutečně žerou, tak dost z nich válcuje. Zkus to. Nic ztratit nemůžeš.

Jinak, když se podívám na cyklisty, tak ti po výkonu ještě jedou nějakou dobu na rotopedu, aby se vyjeli a zlepšili si regeneraci. Zkus si dát po cvičení 20 min na rotopedu, svižně s lehkým převodem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2016 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo si zajít na dobrou masáž, ale to už něco stojí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2016 12:13 pm    Předmět: Re: Regenerace po tréninku stehen Odpovědět s citátem

Skalka napsal:
Zdarec, už čtyři dny mě nepřechází ohromná bolest ve stehnech, kterou jsem způsobil pondělním tvrdým tréninkem nohou. Máte nějaké osvědčené finty na regeneraci?

Díky.


viacej jednoduchych sacharidov po treningu, ladova sprcha, strecing a velmi lahke kardio/pumpovacka funguju pre mna

edit: kto sa pytal na krce: za hrst magnesia a draslika denne a solit solit, nebudes mat krce.

P.S.: k tomu valcu, vytvorte si vlastny z nejakej tvrdej rury, tie co bezne predavaju v obchodoch su makke a k hovnu pomahaju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
net40


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 10:04 am    Předmět: Re: Regenerace po tréninku stehen Odpovědět s citátem

Skalka napsal:
Zdarec, už čtyři dny mě nepřechází ohromná bolest ve stehnech, kterou jsem způsobil pondělním tvrdým tréninkem nohou. Máte nějaké osvědčené finty na regeneraci?

Díky.


Rozhodně po tréninku nohou doporučuji střečink. Mám zkušenost, že u ostatních svalových skupin se to ošidit, ale nohy bez střečniku se strašně špatně regenerují.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RagBrok


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 10:08 am    Předmět: Re: Regenerace po tréninku stehen Odpovědět s citátem

Skalka napsal:
Zdarec, už čtyři dny mě nepřechází ohromná bolest ve stehnech, kterou jsem způsobil pondělním tvrdým tréninkem nohou. Máte nějaké osvědčené finty na regeneraci?

Díky.


Jak už bylo zmíněno...strečink+foam roller....aspoň 10 minut
Foam roller je sice bolestivý pro toho který to nedělá, ale po nějaké době si tělo zvykne
Já jsem si už třeba pořídil tvrdší foam roller, protože jsem to už ani necítíl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Regenerace po tréninku stehen Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: