Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nespaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 2:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je fotka stránky www.dexcar.ch (teď je stránka nedostupná) přes archive.org:
https://web.archive.org/web/20161004000121/http://dexcar.ch/

Je to informace o zablokování stránek a číslo případu od prokuratury italské provincie Biella. Nic to nedokazuje ale dokresluje.
Pod tím je jak stránky vypadaly před zablokováním.




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nespaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 14, 2016 2:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo nějaké známé v novinách v Česku, kdo by se toho chytil napsal o tom a informoval co nejvíc lidí?

Podle toho čísla případu se dá dohledat spousta informací, třeba tohle z policejní akce
(jsou to oficiální stránky italské finanční policie)
http://www.gdf.gov.it/stampa/ultime-notizie/anno-2016/giugno/operazione-car-dream-truffate-oltre-23mila-persone

Ta pyramida je na tom videu pěkně vidět a tam ukázaná grafika nápadně připomíná to co je vidět na českých stránkách Dexcar

Nadpis toho článku je "Operace Dream car: podvedeno více než 23000 lidí"






nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
právník


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím,že si zaděláváte na velký problém pane"nespaltese",jen kopírujete nějaké informace o kterých si myslíte,že jsou nějaké stanovisko a šíříte pomluvu na firmu DEXCAR !! Pokud jste takový frajer a stojíte si za články co píšete,tak proč se skrýváte pod přezdívkou "nespaltese" .

§ 184 Trestní zákoníku č. 40/2009 Sb.

Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne pokud je to verejne na netu a je uvedeny zdroj
ale to by prece pravnik vedel
nemelo by spise onu firmu trapit to, co o ni pisi ti proradni Italove?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

právník napsal:
Myslím,že si zaděláváte na velký problém pane"nespaltese",jen kopírujete nějaké informace o kterých si myslíte,že jsou nějaké stanovisko a šíříte pomluvu na firmu DEXCAR !! Pokud jste takový frajer a stojíte si za články co píšete,tak proč se skrýváte pod přezdívkou "nespaltese" .

§ 184 Trestní zákoníku č. 40/2009 Sb.

Pomluva

(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.


Pane doktore, prosím mohl byste mi zodpovědět otázky, které jsem Vám položil na str.4 ? (Hořím nedočkavostí a své plné jméno jsem uvedl.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2016 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
ne pokud je to verejne na netu a je uvedeny zdroj
ale to by prece pravnik vedel
nemelo by spise onu firmu trapit to, co o ni pisi ti proradni Italove?


No právník by v prvé řadě věděl, že "Obětí se rozumí FYZICKÁ osoba, které bylo nebo mělo být trestným činem ublíženo na zdraví, způsobena majetková nebo nemajetková újma nebo na jejíž úkor se pachatel trestným činem obohatil."

Takže žalovat pomluvu je dosti úsměvné ... ale celkem se bavím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

právník napsal:
Vážený pane/paní tajemný "nespaltese" jsem nezávislí,ale studoval jsem dopodrobna systém „Shareconomy“ společnosti Dexcar Autovermietung UG.Systém je geniální a co jsem si zjišťoval od kolegů v DE,tak firma řádně a legálně provozuje tento geniální systém a myšlenku.Řídí se dle německých právních forem a nemůže za kauzu v IT,itálské zákony jsou na hraně a nerespektují právní formu v rámci EU.Můj kolega v itálii řešil stejnou prověrku,jako se řeší prověrka společnosti Dexcar Autovermietung UG a zastupoval jednu významou kosmetickou společnost MARY...,která měla stejný problém se prosadit na italském trhu a byla to mlm firma ,ale společnosti Dexcar Autovermietung UG,není mlm a proto si myslím,že bude brzy tento spor uzavřen.Koukal jsme i na Vaše výpočty a jsou to prostě špatné počty a jen doměnka z Vaší strany pane/paní "nespaltese" a jednáte můžná protiprávně a firma na Vás může podat trestné oznámení za "ušlého zisku - pomluva",protože,pokud se k trestnému oznámení přidají ostatní co přišli Vašim článkem o zákaníky,budete mít možná velký problém a kriminální policie čr/sk bude muset tento Váš članek řešit.Je to jen upozornění,že můžete mít problém,protože firma neporušuje právní legislativu a i co jsem viděl tak nikdo z členů není NEspokojen,naopak mají dobrou recenzi a jsou "spolehlivá firma" ekomi.it/opinioni-dexcar-ch.html Jinak na systém „Shareconomy“ bude v roce 2018 najíždět i firma TESLA a to budete i na TESLU psát tyto články ? Judr. Sklenář


Tak jestli je to vemeno, co tohle psalo pravnik, tak ja sezeru smetak.
Je neuveritelny, jakeho tance v hovnech jsou tyhle bandy vychcanku schopny.

PS: jestli mas koule na to podat zalobu za osloveni vemeno (ano, JSI VEMENO, navic s absolutne nulovou schopnosti argumentace, takze te tipuju na mizernej gympl (viz cestina), kurz nizsiho managementu a solidni mindrak), pojd do toho, bude sranda v sede podzimni nude.

PPS: alespon se nauc psat spravne titul, ty vocase.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
právník


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 11:02 am    Předmět: No právník by v prvé řadě věděl, že "Obětí se rozumí FY Odpovědět s citátem

Je vidět,že ani nevíte co tady komentujete :-D .Tajemný pán "nespaltese" v jeho hlavním článku na straně 1. naráží na FYZICKOU osobu,musíte pořádně číst pane chytrý :-D MANDOR
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 11:46 am    Předmět: Re: No právník by v prvé řadě věděl, že "Obětí se rozum Odpovědět s citátem

právník napsal:
Je vidět,že ani nevíte co tady komentujete :-D .Tajemný pán "nespaltese" v jeho hlavním článku na straně 1. naráží na FYZICKOU osobu,musíte pořádně číst pane chytrý :-D MANDOR


nicmene odpoved na primou otazku stale nikde, co???

- co jsou to "německé právní formy"?
- co je to "právní forma v EU"?
- co to je "právní legislativa"?
- proč píšete trestnÉ oznámení, jste ze Slovenska?
- jak by se dle vašeho názoru mělo podávat trestní oznámení na ušlý zisk?
- proběhla nějaká mi neznámá radikální změna praxe na základě které je řešena případná majetková újma v rámci trestního řízení a poškozený není odkázaný na následné občanskoprávní řízení?
- můžete přiblížit v čem spočívá genialita systému, resp. jak může společnost generovat potřebný zisk když je jejím předmětem podnikání pouze dlouhodobý pronájem aut?
- jak to, že v Itálii bylo dodáno pouze 84 aut za dva roky provozu tohoto geniálního systému?
-proč má tato mamutí společnost základní kapitál 800 EUR?
Lze Vaši plamennou obhajobu DexCar považovat za záruku za společnost DexCar z Vaší strany? Můžete uvést celé své jméno a pokud jste advokátem své evidenční číslo?
me osobne zajima nejvic ta zaruka a pak to cele jmeno
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vy jste volove, pravnik je alt nick Randa, a.k.a. Trubensa a zase vas poriadne trolluje. :D

Rando, Good job.

kedy sa toto forum pouci? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mandor


PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2016 12:08 pm    Předmět: Re: No právník by v prvé řadě věděl, že "Obětí se rozum Odpovědět s citátem

právník napsal:
Je vidět,že ani nevíte co tady komentujete :-D .Tajemný pán "nespaltese" v jeho hlavním článku na straně 1. naráží na FYZICKOU osobu,musíte pořádně číst pane chytrý :-D MANDOR


Leda hovno, konkrétnější argumentaci sem dávat nebudu, příště bys někam mohl přijít se sofistikovanějším podrazem, sám píšeš šíříte pomluvu na FIRMU DEXCAR (A to pomíjím fakt, že firma je jen označení obchodního jména společnosti. Za to se vyhazuje od zkoušky na které ty jsi nikdy nebyl.)

Ještě stále čekám na celé jméno a případně evidenční číslo ČAK

Bože ty jsi tragéd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maziarit


PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2016 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím že informovat lidi, že dexcar je totalní blbost je k ničemu, blbec si vždycky najde cestu jak špatně investovat své peníze, aneb za hloupost se platí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zapaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 8:35 pm    Předmět: zpráva od ZAPALTESE pro nespaltese Odpovědět s citátem

( předem se všem omlouvám všem pravopiscům za případné gramatické chyby, ano nejsem zdatný Češtinář, ve škole mě zajímali úplně jiné předměty a jsem patrně i disgrafik)

Dobrý den pane Nespaltese alias pane Pravdomluvný a Dexcar = pyramida, MLM


Jelikož se i Já aktivně zajímám o Dexcar a věci kolem ... narazil jsem na Vaše stránky FB Dexcar = pyramida, MLM , nejprve jsem kvitoval vaši aktivitu jelikož i Já sám si rád věci prověřím ze všech stran, vážně jsem vám ze začátku věřil a musím přiznat i trochu jste mě zdravě nahlodal :), ale později jsem bohužel zjistil, že nemáte přesné informace jak tvrdíte a ani jste nenastudoval řádně celou problematiku kterou tady tak rozhořčeně kritizujete. Spíš to vypadá tak, že přístup jste zvolil velmi lajdácký! Nastudoval jste velmi povrchně systém a čerpáte jen z pár drbů na internetu. Osobně jste si systém nevyzkoušel, ani neznáte osobně nikoho kým by jste byl s problematiku relevantně obeznámen. Nebo se pletu ? Nakonec a to mě mrzí nejvíce, nejste ani objektivní : ( !

Teď proč vám píšu sem a proč jsem si dal práci s tím se zaregistrovat zrovna sem.
Je to kvůli vaší objektivitě ! Zjistil jsem, že záhadně mizí komentáře na vašem FB účtu který jste založil, aby jste zbroji proti tomuto projektu... jsou blokování lidi, kteří tu vloží důkazy o tom, že nemluvíte pravdu a napíší svůj názor který s vámi nesouhlasí.... to Vám přijde objektivní ?

Na vašich FB stránkách Dexcar = pyramida, MLM jste vznesl několik dotazů, můj kamarád vám na ně odpověděl a doložil vámi žádané důkazy. .... pan Berger vložil na Váš FB účet ke komentáři 20.9.2016 důkazy ... fotky a i video automobilu od společnosti Dexcar co již úspěšně jezdí po ČR ..konkrétně fotky a video u obchodního domu IKEA na Černém mostě. ... Vy jste, ale jeho odpovědi smazal včetně videí a důkazů. Také jste ho zablokoval !!! Teď nemůže reagovat na vaše nesmysly. Mě jste také zablokoval když jsem se o tomto zmínil..... doufám tedy, že tato diskuze nepodléhá objektivní cenzuře jako Vaše FB stránky.

Odpovězte prosím na tyto otázky:
Povězte mi prosím proč jste nás zablokoval?
Zablokoval jste i další lidi co s vámi nesouhlasí?
Proč jste neobjektivní?
Jste placen konkurencí?
Proč ke studiím přistupujete tak laxně?
Znáte osobně nějakého uživatele Dexcar, který by vám mohl objektivně celou problematiku osvětlit a do projektu vás osobně zasvětit?
S kolika takovými prověřenými zástupci Dexcar jste se sešel?
Navštívil jste letos v Essenu motor show 2016 kde společnost Dexcar vystavuje a prezentuje svůj Share Economy projekt?
Z účastnil jste se nějakého předávaní aut, které jsou pravidelně každý měsíc již v několika pobočkách po celém světě?
Jak píšete ve svém příspěvku na FB stránce cituji : " že jsem neměl pár hodin nic lepšího na práci, než se těmi jejich materiály a videi propírat" ... to znamená, že problematice jste věnoval pouze jeden necelý večer místo toho, aby jste se, jak říkáte, zase doma sám nudil ... kolik tedy ta příprava vlastně zabrala hodin 1 nebo 2?


Čeho se bojíte? Že vyjde najevo jaký jste vlastně hlupák ? No a? Zmýlit se může každý, ale uznat chybu umí jen charakter ...? To vy asi nejste ....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry den, mily pane "zapaltese"
predem deklamuji svoji zaujatost z osobnich duvodu
ne proti vam, nybrz po podobnych ....... ........ ....... ......, kteri zneuzivaji duvery jinych
s vasi nezaujatosti to taky nebude tak horke, jak se snazite a ani ty smajly nepomuzou, vazne ne, zkuste to jinak, mozna ne tak obsahle, tohle stoji za...odmerku sojoveho protejnu
a taktez mam na vas nekolik otazek:
jste placen ci jinak zainteresovan spolecnosti Dexcar?
Znáte osobně nějakého uživatele Dexcar, který vám objektivně celou problematiku osvětlil a do projektu vás osobně zasvětil?
S kolika takovými prověřenými zástupci Dexcar jste se sešel?
Navštívil jste letos v Essenu motor show 2016 kde společnost Dexcar vystavuje a prezentuje svůj Share Economy projekt?
Z účastnil jste se nějakého předávaní aut, které jsou pravidelně každý měsíc již v několika pobočkách po celém světě?
Proc je u nas cele jedno vozidlo od Dexacaru? proc je jich v italii za dva roky jenom tak malo?
proc ma tak genialni firma tak mizivy pocatecni kapital?
proc na ty hodne pany a damy co chteji svym bliznim jenom pomoci k blahobytu zahajili trestni stihani?
a co je to sakra ten dvoji pruchod?

dekuji za jiste obsahle odpovedi a preji prijemny vecer
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zapaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 10:02 pm    Předmět: no pobavil jsi mě :) Odpovědět s citátem

Libí se mi ta odměrka :) taky jím sojový protein od skvělé MLM společnosti mWay,
jsou to skvělé proteiny a ještě na jejich konzumaci vydělávám .... :D kdyby jste měl zájem o tvorbu distribuční sítě MLM mohu Vám s tím pomoci :D

Mám rád smajlíky proto je píšu ... jsem ve svobodné zemi, tak se mě prosím nesnažte omezovat v mém projevu, taky Vás nijak neomezuji.


musím úvodem pogratulovat patrně to bude tím proteinem, že jste se zmohl zkopírovat pouze moje otázky ... zkuste něco originálního ... :)

jak jsem psal úvodem, zajímají mě pouze odpovědi pana NESPALTESE, proto jsem si vyhradil svůj drahocenný čas k registraci ,,, jsem rád, že jsem zatím nebyl zcenzurován jako na jeho :D objektivních FB stránkách :D

Nejsem tu pro to abych zodpovídal hloupé dotazy ... udělejte si prosím pane přípravu a ptejte se rozumně, pak možná rozvinu konverzaci i s vámi ... nebo se s vámi sejdu osobně a pokud vás téma opravdu zajímá, můžeme pohovořit :)


Rozhodl jsem se i přesto na důkaz své dobré vůle, zodpovědět nějaké vaše otázky :

jste placen ci jinak zainteresovan spolecnosti Dexcar ?

-nejsem placen Společností Dexcar ..ano jsem velmi spokojený zákazník, tak mohu být zainteresován, jelikož jsem JENOM zákazník, nemám důvod k dalšímu náboru, tabulkami pořadníku procházím bez dalších aktivit :D ( a teď my Vy vysvětlete kde je to MLM pokud víte co to je ? )


Znáte osobně nějakého uživatele Dexcar , který vám objektivně celou problematiku osvětlil a do projektu vás osobně zasvětil?
ANO samozřejmě znám!

S kolika takovými prověřenými zástupci Dexcar jste se sešel?
S 3-mi

Navštívil jste letos v Essenu motor show 2016 kde společnost Dexcar vystavuje a prezentuje svůj Share Economy projekt? Nenavštívil, nemám tu potřebu, projetu věřím, mám informace přímo od zdroje :)

Z účastnil jste se nějakého předávaní aut, které jsou pravidelně každý měsíc již v několika pobočkách po celém světě? ....nemám tu potřebu, projetu věřím, mám informace přímo od zdroje :) krom toho Youtube je plné těchto příspěvků.

Proc je u nás cele jedno vozidlo od Dexacaru? proc je jich v Itálii za dva roky jenom tak malo?
Tady si dovolím otázku..... čemu říkáte tak málo ? Proč si myslíte, že je v ČR jen jedno auto ?,


proc ma tak genialni firma tak mizivy pocatecni kapital?
A jaký má kapitál ?

proc na ty hodne pany a damy co chteji svym bliznim jenom pomoci k blahobytu zahajili trestni stihani?
Které pány máte na mysli, povězte mi prosím, které pány někdo stíhá ? Ukažte prosím zdroj Vašeho tvrzení :) moc se těším na tuto odpověď :D


a co je to sakra ten dvoji pruchod?
Nevíte co je dvojí průchod ? to mě mrzí, asi jste na to moc mladý, aby jste toto věděl :D :D :D možná nevíte ani co je první průchod že :D

Také předem děkuji za jistě obsáhlé odpovědi a přeji příjemný večer :) Nezapomeňte mi prosím vysvětlit jak je možné, že procházím tabulkami aniž bych registroval nebo doporučil jakéhokoliv jiného člena (zákazníka) když jde o MLM !!! Který MLM systém tuto možnost nabízí ? Vysvětlete mi prosím co je podle Vás MLM :)

jsem s pozdravem a ZAPALTE SE !!!!!!!!!!! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR ! DEXCAR !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: