Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje  Úvodní stránka -> Ostatní -> Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zapaltese


PříspěvekZaslal: po listopad 21, 2016 10:15 pm    Předmět: Pro všechny zájemce o auta Dexcar Odpovědět s citátem

Pro všechny zájemce o auta s reklamou za 0 Kč měsíčně od společnosti Dexcar.

Máme jedinečnou příležitost. Dexcar se již po druhé představí v Essenu na Autosalonu.

ESSEN AUTOSALON 26.11. - 04.12.2016
Dexcar Autovermietung UG

vystavovat budou: Hala 2.0, stánek A114

Pro všechny zájemce právě zde je možné osobně se s auty od Dexcar potkat

I♡Dexcar !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

geniální systém, nemám potřebu prověřovat, systému věřím. a vysvětlení dvojího průchodu to je na metál.
Budíte důvěru kudy chodíte. Tohle už je skoro na zamčení tématu ne?
p.s. ji, a nikdy jsem netoužil po ničem víc, že se skutečně naživo setkat se skutečným polepeným autem Dexcar. To totiž zaručeně potvrdí genialitu systému.
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je tazka soda, tu sa nechytaju ani ovb jehovisti...to su zmrdi toto
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:24 am    Předmět: Re: no pobavil jsi mě :) Odpovědět s citátem

dobre, budu prechazet, ze v otazce vyzivy patrne nejste odbornik, takze tu narazku na sojovy protejn neocenite, ale predpokladam, ze jini ano
(ve zkratce, sojovy protejn je lepsi nez zadny, ale je velmi, ale velmi nizko na zebricku kvality, a je totalne jedno, jaka firma ho nabizi, protoze za cenu vic nez 100Kc/kg je to predrazene, pokud nedoplnuji nekompletni aminove spektrum umele)
vase otazky jsem kopiroval, protze jsem byl zvedavy na odpovedi, a na vetsinu z nich jsem dostal odpovedi dle sveho predpokladu

primarne me zajima ten pruchod tabulkama a narazka na vek, no taaaak, zkusme hovorit aspon zdanlive v profesionalni rovine
to ze jsem se zajimal o vase spojeni spojeni s Dexacarem a jeho pracovniky je snad jasne, jenom jsem spis cekal trosku jinou pozici nez jenom zakaznika, ta ucast v Essenu me nezajima vubec
Kolik je tedy v CR predanych vozidel Dexacaru za dobu pusobeni?
je v rozporu, ze v cele italii je jich mene nez 100 za dva roky?
neni pravda o trestnim stihani v italii na Dexacar?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se omlouvám, že tu možná někomu házím vidle do plodné diskuze, ale fakt tady musí takováhle ptákovina být? Na to, že to je totální snad stačí první dvě stránky, zbytek mi přijde jako bičování ne jen mrtvého koně, ale už koňského salámu. Po průchodu trávicím traktem.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov si nejspis poridil metacku hrachu a k tomu kybl cukru na nervy :)

Ja bych to nezamykal, ten tanec v hovnech ktery tady Dexcar predvadi ma pomerne solidni vypovidaci hodnotu. Ukazkovy priklad nalesteneho prdu a naproste neschopnosti reagovat na jine otazky nez vseobecne kydy z katalogu, ktere jim nalili do hlav pri zaskoleni.

"Dvoji pruchod" v podani tech vemen tipuji na "vyjebeme s vami do obou otvoru".
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzell


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 2:00 pm    Předmět: zapaltese...hahaha Odpovědět s citátem

Měl jsem možnost si vyslechnout přednášku známého..dobře jim vypláchnuli mozečky..Samozřejmě pokud jsem hnup a zaplatím ty prachy tak už svoji debilitu musím at chci nebo nechci obhajovat nebot bez přísunu ovcí se nikam nehnu..
Psal jsem jednomu přímo z dexcaru rikam kolik aut už společnost rozdala...odpověd byla že to neví přesně...opravdu odpověd ...kdy si lidi uvědomí, že nikdo nedá nic zadarmo? Mělo by být pro ně aspon alarmující složení osazenstva...2 italové stihaní pro danové uniky takovým lidem věříte??...tady nějakej jakoby právník bude pindat o trestním oznámení pro pomluvy atd...jen at ho dá za svojím názorem si stojím je to letadlo..Nikdo v čR ještě auto nedostal podle všeho čekáš 1-2 roky...haha dostali max šek na benzin a to jen do auta ktere jednou možna dostanou jinak ho vyčerpat nemůžete a lidi jsou spokojení prece už něco dostali.."o))))Viděl jsem tu paní na facebook jak živě a radostně rozdělává obálku to překvapení v očičkach radost udív co to vlastně dostala......pak se proklikáš a zjistíš že je ve skupince těch hlavních...Smekám před propracovaností tohoto systému..jak dokáží lidem vymastit hlavu...věřím že se najde dost naivních, kterí do toho ty svoje prachy dají...hold komu neni radno tomu není pomoci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
... Po průchodu trávicím traktem.


Dvojitém!!
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:34 pm    Předmět: Dexcar Odpovědět s citátem

K předaným autům: Ano, 1 auto s nálepkou Dexcar bylo viděno v České Republice. Ano, na FB je několik desítek fotek aut s logem Dexcar.
Problém je, že vzhledem k tomu, že členů Dexcar je jen v Itálii 23.000, tak by se těch aut mělo předávat už 12 měsíců minimálně 63 denně, a to se jaksi neděje.

Dexcar je samozřejmě podvod, který u nás propaguje a řídí paní *** *** (jednatelka Dexcar s.r.o. SK).
Na YouTube najdete její předchozí podnikatelský pokus jménem Niki & Sofinka.
Videa jsou mimibazarhardcore, takže jen pro drsné povahy.
Kdyby její hloupost nadnášela, tak by YouTube dnes ani jindy nespadl.

Jinak prosím vysokoškolsky vzdělané poradce Dexcar (je jich 5), aby odnesli svoje diplomy, maturitní vysvědčení a vysvědčení od 3. třídy základní školy do nejbližšího sběrného dvora (modrý kontejner).

--
Anonymizováno adminem.
Historie společnosti dohledatelná třeba zde:
https://finstat.sk/46537015/obchodny_register
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzell


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 12:12 pm    Předmět: Mike0007 Odpovědět s citátem

*** *** (smazáno jméno příjmení) .Advisor @ Dexcar Autovermietung UG Weidkamp 180 45356 Essen ve společnosti Dexcar ČR + SK
Předtím pracoval (a) jako Founder pro Niki & Sofinka
Předtím pracoval (a) jako Owner/Director pro Trinity Commodities
Předtím pracoval (a) jako Owner/Director pro Mejer spol sro
Předtím pracoval (a) jako Model/fashion designer/marketing pro Edenstyle llc
Studuje Business Law & Finance na škole CUNY (The City University of New York)
Studoval (a) obor Marketing, Advertising and Public Relations na škole The Central College of London
Chodil (a) do školy Gymnázium Boskovice
Vypadá teda brutálně, už ji vidím jak tam někde mele ty otřepané fráze...
Nevím o co vlastně šlo Niki & Sofinka...nějak jsem to nepochopil neumím moc dobře anglicky bohužel .....podstatné je, že když si dá člověk do google dexcar všude mu vyskakuje jakej je to shit a hlavně v německu ..Když si vezmete ,že v Italii se chytlo 23000 u nás tomu asi nebude jinak...když jsem se díval na ty tvaře co dexcar u nas ukazuje na ty jejich slogany jak chtějí lidem pomoci jak jsou ušlechtilí,jak se fotí 30 lidi před jedním autem nebo ukazují nějake platební karty aby vytvořili pozlátko toho nesmyslu se mě normálně zvedl žaludek...bože jak ti lidi jsou manipulovatelní...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 1:37 pm    Předmět: Dexcar Odpovědět s citátem

Niki a Sofinka je projekt, kde paní *** vystavuje svoje 2 děti na youtube a snaží se prodávat připotroublé anglické písničky pro děti, plné hezkých výrazů jako je např. gentleness, kindness, tenderness s tím, že je jimi schopna ovlivňovat DNA dětí. Společnost Mejer skutečně vlastnila, ale v r. 2013 ji převedla na nového majitele a ten ji přejmenoval na Trinity. Podle výsledků z OR to bylo o ničem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hanzell


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 1:50 pm    Předmět: Mike0007 Odpovědět s citátem

Aha tak to díky za vysvětlení mě to hlava nebrala ted už si to v hlavě trošku spojuji ta angličtina je u mě špatná .. ...ona bude taky pěkné kvítko...nikde dlouho nevydrží tak jak pan ČEP co se tu prezentoval....střídají společnosti jako ponožky.."o)) KOnečně našel to nejlepsí Dexcar.."o)))

Velká praxe s auty..viz manažer AAA auto

Manažer ve společnosti BEP Fuel International s.r.o.
Jednatel ve společnosti Chytreuspory
prodejce ve společnosti Toyota Česká republika
Fleet Co-Ordinator ve společnosti Renault
Obchodní zástupce ve společnosti Hilton Prague
Předtím pracoval (a) jako Hudební manager & Produkce pro Tokhi Music
Předtím pracoval (a) jako Obchodní ředitel divize Teambuilding-cz pro Agentura Xact
Předtím pracoval (a) jako Produkce Jířího Krampola pro Nikdo není dokonalý Speciál
Předtím pracoval (a) jako majitel pro Paintball Milovice
Předtím pracoval (a) jako prodejce pro Lexus
Předtím pracoval (a) jako Manažer pro AAA Auto
Chodil (a) do školy SZ Pernink
Žije v Mělník
Pochází z Abertamy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne s pani *** moc nemluvte, aby vam svou reci nepreprogramovala DNA..

https://youtu.be/O0LF50Aeq08?t=1m36s
(pozor, video pro opravdu otrle)
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike0007


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, tak už jsem našel i manžela *** (můžete prosím někdo vypnout ten nesmyslný zákaz vkládání webových adres? Stejně to sem nějak propašuju, tak o co jde?)

Citace:
Fundovane skomponovaná myšlienková foma pôsobí na subatomárnej a atomárnej úrovni, následne na molekulárnej, celulárnej a finálne na úrovni orgánov a systémov nášho organizmu. Na to , aby sme vedeli pracovať s našou mysľou na tejto úrovni, potrebujeme však mať manuál na ľudské vedomie.
__________________
Možná byste se tady na fitness fóru mohli zamyslet nad tím, jestli není zbytečné chodit do fitka, když stačí sedět v hospodě a myslet nad manuálem ľudského vedomia.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je to docela kadr, nestacim hledet.

2000 certifikát Kozmo eniopsychológia – Akad. Prof. Albert Ignatenko DrSc./UKR
2002 Diplom Grand Master of Cosmo Eniopsychology Sciences – International Informatization Academy
2003 Diplom laureát ceny Kozmohumanizmu v oblasti vedy a vzdelávania-Zlatý Rád, posvätený Praha/ČR
2004 zakladateľ a coprezident vôbec prvej Akadémie Kozmohumanizmu – Bratislava/SR
2005 diplom Doctor of Cosmo Eniopsychology- International Informatization Academy
2006 medzinárodný VIP program výuky psycho-informačných technológií s prof.Ignatenkom - London / UK

Holt, Akademie Kozmohumanismu je uplne jinej level, rekl bych az astralni.
Ona programuje DNA, on ridi vesmir.
Zavrete oci, meditujte a opakujte si: Dexcar... Dexcar... Dexcar...
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Auto "zadarmo" z Dexcar - jak to funguje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: