Společenská témata ll.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 426, 427, 428  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Společenská témata ll.  Úvodní stránka -> Události, komentáře... -> Společenská témata ll.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
čau...

to samé můžu říct o článku z novinek, kde se bagatelizuje, kde se informuje o "bezpečnosti", o "ochraně", o "vypnutých systémech"...

to je ale hovadina, jakmile máš jednou zařízení, které obsahuje veškerou tuto techniku, fakt je ten, že ji může majitel zařízení kdykoli zapnout a vypnout, aniž by o tom kdokoli věděl, oni sice informuijí o vzletech a přeletech, ale je to stejné, jako bych tě držel svázanýho ve sklepě a odpoloedne ti řekl, že večer přijdu a zastřelím tě... takovou "ochotu" asi neoceníš... oznámení budoucího aktu není otázka nebo žádost/prosba o dovolení onoho aktu, je to prostě jen oznámení.

neřeknu toho moc, a naše názory se nezmění ani nepřiblíží, jen v tomhle a ve spoustě jiných věcí vidím řízení lidí, omezování svobody, jaké je /ještě jednou opakuji/ popsáno v "1984" a já to líp nepopíšu...

v budoucnu je jediná naděje na "soukromí" v totální eliminaci používání elektronických zařízení, mobilu a počítače, auto bez elektroniky... ale kdo tak dokáže žít, uživit se? hm???

Neber si to prosím osobně, ale jsi ještě větší konzerva než já. Svět se mění, rapidně. A strašně rapidně se i mění pojem soukromí. V dnešní době tě není vůbec žádný problém sledovat (a hodně mladších lidí má soukromé věci na FB). Jediné, co tomu brání, jsou peníze na špehovací zařízení a peníze na dostatečně výkonný systém na třídění dat.

Drony má cenu používat tam, kde nelze používat levnější zařízení. A to není případ ČR. Tady by se drahým dronem dělalo něco, co se dělá mnohem levněji ze země.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:30 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

preco by si mal byt anulovany? nie si bojovnik proti systemu, si uplne nepodstatny, ako napr. ja ze zdielas par clankov z ruskych serverov? ale no
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:29 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
tys tu knížku nečetl.... nemyslím si že jsem trojhlavý drak: všichni jsme jenom červi.... napsal jsem do tohoto tématu proto, že jsem se chtěl podělit o děsivou podobnost mezi tím, co se děje kolem nás s tím, co bylo napsáno před sedmdesáti lety.... toť vše.... do třech řádků nejsem schopen popsat sílu textu obsaženého na třechstech stranách... a že nevidíš to obrovský riziko, to se nedivím a neodsuzuju tě kvůli tomu, ke svýmu závěru jsem došel po osobních zkušenostech, a po..... to je fuk.... zalízám zase do svýho kouta.....

Najdi si pojem technologická singularita a něco si o tom přečti. Třeba tady https://en.wikipedia.org/wiki/Technological_singularity, ale je toho mnohem více. Když si o tom něco načteš, asi pochopíš, jak rychle se svět v současnosti mění. Lidé se bojí, že za 10, 20 či třicet let tady budeme mít totalitu či nějaké šílené sledování. Podle tohodle, a já osobně celkem věřím technologické singularitě, si budoucnost za třicet let nedokážeme představit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
tys tu knížku nečetl.... nemyslím si že jsem trojhlavý drak: všichni jsme jenom červi.... napsal jsem do tohoto tématu proto, že jsem se chtěl podělit o děsivou podobnost mezi tím, co se děje kolem nás s tím, co bylo napsáno před sedmdesáti lety.... toť vše.... do třech řádků nejsem schopen popsat sílu textu obsaženého na třechstech stranách... a že nevidíš to obrovský riziko, to se nedivím a neodsuzuju tě kvůli tomu, ke svýmu závěru jsem došel po osobních zkušenostech, a po..... to je fuk.... zalízám zase do svýho kouta.....


tommy, ze si to ty?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
Mablung napsal:
https://en.wikipedia.org/wiki/Technological_singularity


prolítl jsem to, ale nechápu, co tím chceš říct?

Že si tu všichni hrajeme na svém písečku a myslíme si, že za dvacet let tu bude svět stejný.
Nebude. Soukromí co známe, si budeme moct strčit za klobouk.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kukam, ze Petey opat verejne napina mozgove zavity, ktore nema.

Ked obcas precitam nieco na sputniku, tak to aspon ma priamy odkaz na zdroj, logicky suvis a rozvity clanok. Asi len jeden bol premrsteny. Zatial to co mi podsuva mainstream je totalna zumpa. Zdroje typu jedna babka povedala ze SOHR v Syrii a biele prilby tvrdili. Ze mala syrcanka z Aleppa twittuje a este sa naaranzovane foti... pise stylom "toto je asi moja posledna sprava, Asad nas bombarduje, modlite sa za mna..." kazdy tyzden spravy o poslednej nemocnici v Aleppe, co bola zbombardovana. Takze ak EP tvrdi ze to je iba obyc. propaganda a chce ich zakazat sankciovat ci vselijako bojovat tak to vypada doooost komicky.

RT pred zakazom v USA bola najpozeranejsia tv cez net. Preco asi...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

classic napsal:
Mablung napsal:
classic napsal:
Mablung napsal:
https://en.wikipedia.org/wiki/Technological_singularity


prolítl jsem to, ale nechápu, co tím chceš říct?

Že si tu všichni hrajeme na svém písečku a myslíme si, že za dvacet let tu bude svět stejný.
Nebude. Soukromí co známe, si budeme moct strčit za klobouk.


Buď se bavíme každý o něčem jiném, nebo tvrdíš to samé, co já... A pokud tvrdíš to samé, co já, že soukromí jak jej známe mizí a bude mizet, tak to tvrdím taky, ale já to nehodlám přijmout, a svoje soukromí si hodlám bránit... Ne proto, že mi vadí, že někdo ví, co si píšu se ženskýma, ale z principu....

To jsem zvědavý, jak si ho budeš bránit. Třeba takový google už o tobě v určitých oblastech ví více, než tvá rodina.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
classic


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

***


Naposledy upravil classic dne út prosinec 06, 2016 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Společenská témata ll. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 384, 385, 386 ... 426, 427, 428  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: