Kulich už zase skáče přes kaluže


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulich už zase skáče přes kaluže
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kulíšku, není ti to vůči těm chlapům blbý?!

Ne, samozřejmě obrovská gratulace :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2016 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, díky :)

Bylo to moc fajn, vážně jsem měla radost, že se to tak pěkně povedlo.Uvidíme, co bude dál... jsem rozbitá, jak cikánské hračky a už se začínám pěkně vybarvovat zase



Jinak jsem furt nějaká nakřplá. Ani nevím, nepřijdu si uplně nemocná, jen prostě tak nějak celkově slabá, spavá, ani hlad nemam a tak si myslím, že to bude nějaký smrtelný moribundus
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak hrejivku neporadis, ok:D nevadi:D

hele a kdyz te trenuje vic lidi, nemuze se stat, ze se na necem neshodnou?



Hřejivku používám tu thajskou, klasickou :D

Ne, každý můj trenér je zaměřený trochu na něco jiného a pokud se v něčem překrývají, tak to spolu komunikují :) Stejně je to o tom - ukusíš a funguje, zkusíš, nefunguje, zkoušíš to jinak...
Stále nemám trenéra na wrestling : (


Jinak minulý týden klasický, jen čtvrtek jsem ležela marod... pátek sparringy, vyběhání a v sobotu turnaj v grapplingu. Vyhrála jsem kategorii "muži do 61kg" (ženská kategorie prostě nebyla, tak jsme šly normálně s chlapama :))

Deset lidí ve váze, tři zápasy, tři výhry - první obrácený armbar po 30s, druhý RNC po dvou minutách a třetí na body s holčiou, co má modrý pásek v BJJ a letos medaile z ME. Nasadila jsem jedinou utočnou bodovanou techniku celého zápasu - north-south choke, který jsem sice nedotahnula, ale byl tam a díky za něj :) Celkem radost :)

Lehce pomuchlaný ksicht :D


Aktuální forma :D



hustyyyyyy!!!
do 61:D tak to uz chapu, ze do 63 budes v pohode:D a taky uz to chapu, mit rekordy ve vic vahovkach je cool:))

skoda ze nemas nejaky videa z tech zapasu:) musi byt podivana jak od tebe chlapi dostavaji na prdel:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá prosinec 02, 2016 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ono to je tak, že holky, co závodily, šly o váhu níž, nic méně se teď pohybuju po ránu tak nějak kolem 64... to bych chtěla teď ustálit a s tím nějak pracovat.... Po Novém roce to asi ještě o kilčo sundam a budu držet...uvidíme, ale nechci už teď hubnout nějak razantně... BTW mě strašně překvapilo, kolik mi to sebralo na fýze. Síla ku podivu drží, stále dřepu +/- na pohodku 120x2, benčuju 70x5, taham 140+, ale na kondici totálně chcípam. Je pravda, že jsem to dělala tím nejhorším způsobem (opravdu málo jsem jedla, stahla jsem i tuky fakt na minimum), ale já prostě musela. Inu... teď budu ještě chvilku trpět, ale věřím, že to naskočí...

Jinak stále dřu, hlavně techniku a fýzu. Na činku se dostanu max jednou do týdně, plus za celý minulý jsem měla jeden jediný trénink, protože jsem marodila a moc pracovala....

Tenhle týden zase jedu na 100%, tak v neděli pošlu plánek :)

Mějte se

Jo a videa mam, ale posílat nebudu. Kdo chce vidět, bude muset dojít do Areny
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže včera na mčr low kick jsem opět zůstala bez soupeřky. Tak jsme si zase pokecali s trenery a oni došli k závěru, že bych měla ještě dvě kilča sundat a držet si 63kg tak, abych si prostě mohla vybírat váhovky, zároveň chodit box a vůbec všechno, co bude k mání tak nějak bez stresu. Na druhou stranu představa sundavat a držet ještě další dvě kila, no.. ech.. tak :D

Teď už do konce roku nic není, 14.1. je MČR v trojboji, které bych ráda šla. Tedy pokud nebudu až tak uplně marná a tak jsem si řekla, že teď zase polezu chvilku na nějaké činky malinko. Jednou týdně je fakt málo, pozvedy jsem nebyla zase ani nepamatuju :))

Dneska jsem byla zase po době dřepy a benče a zase takové trágo to nebylo, ale ta hlava si prostě na ty těžké činky strašně snadno odvykne, no
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2016 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes super den :)

Ráno gymnastika, kompenzačky a rozběhání. 40 minut práce v tempu, spíše příprava na to, co přijde :)

Pak postoj u Lojzika. Za tu dobu, co tam chodím, jsem udělala fakt mega moc práce. Dneska na mě koukal Petr Kareš a nešetřil pochvalami a komplimenty, tak mě to fakt moc potěšilo.

No a večer MMA po dlouhé době na Kladně. Sparringy parádní, příjemná změna.

Zítra ráno činka, pak box a odpo semnář BJJ. Těšánkuju se
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Takže včera na mčr low kick jsem opět zůstala bez soupeřky. Tak jsme si zase pokecali s trenery a oni došli k závěru, že bych měla ještě dvě kilča sundat a držet si 63kg tak, abych si prostě mohla vybírat váhovky, zároveň chodit box a vůbec všechno, co bude k mání tak nějak bez stresu. Na druhou stranu představa sundavat a držet ještě další dvě kila, no.. ech.. tak :D

Teď už do konce roku nic není, 14.1. je MČR v trojboji, které bych ráda šla. Tedy pokud nebudu až tak uplně marná a tak jsem si řekla, že teď zase polezu chvilku na nějaké činky malinko. Jednou týdně je fakt málo, pozvedy jsem nebyla zase ani nepamatuju :))

Dneska jsem byla zase po době dřepy a benče a zase takové trágo to nebylo, ale ta hlava si prostě na ty těžké činky strašně snadno odvykne, no


no, pravda, ze ted pred vanocema je hubnuti jeste o trochu slozitejsi nez normalne:D
nebo se vzepres trenerum a prdis na to?:D
a republika v 63, to budou novy narodacky ze?:P
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vánoce, nevánoce, já mám hlad furt teď
Hubnutí je náročnější, čím méně máš co hubnout. Já mám aktuálně už zase pod 10% tuku a nejde o to jen zhubnout, ale tu váhu dlouhodobě držet. Upřímně bych se nejraději zbavila svalů, ale to mi nejde už vůbec....

Jinak trojboj - těžko říct. Ani nevím, kolik tam ted rekordy jsou a ani nad tím nějak nebádám. Prostě si půjdu zazávodit. Tedy pokud trenéři neřeknou jinak. Ona je ten den totiž liga v boxu
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera opět fajné. Boxík s Řezničkama, fofr silovka a večer seminář s black beltem prof. Braulio Estima :)

Jsem byla protekčně umístěna přesně doprostřed :D


A náš Arena team s oběma black belty. Mimochodem ten druhý, u nás bude učit :)


A box :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný. :)

Mmch, jak se cítíš, když to musíš držet tak nízko? S tou dietou se pak chci s tebou poradit, až budeš mít někdy čas.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
Vánoce, nevánoce, já mám hlad furt teď
Hubnutí je náročnější, čím méně máš co hubnout. Já mám aktuálně už zase pod 10% tuku a nejde o to jen zhubnout, ale tu váhu dlouhodobě držet. Upřímně bych se nejraději zbavila svalů, ale to mi nejde už vůbec....

Jinak trojboj - těžko říct. Ani nevím, kolik tam ted rekordy jsou a ani nad tím nějak nebádám. Prostě si půjdu zazávodit. Tedy pokud trenéři neřeknou jinak. Ona je ten den totiž liga v boxu


sundat svaly?:D vyrad bilkoviny, jez jen jednou denne a prestan chodit na cinku. garantuju ze svaly pujdou dolu:D ale to prosim nedelej, ta vaha za to fakt nestoji:D

wow, liga v boxu, to zni taky dobre. no otazka je, co je dlouhodoba priorita pro tebe, ne pro trenery:) co si myslis, ze ti udela vetsi radost nebo vic sedne do soucasnych planu. ale chapu, tezky rozhodovani:)

a ta skupinovka je pecka:D cervena hlava uprostred, uplne jako takova trochu zamackla tresnicka na dortu:D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
sundat svaly?:D vyrad bilkoviny, jez jen jednou denne a prestan chodit na cinku. garantuju ze svaly pujdou dolu:D ale to prosim nedelej, ta vaha za to fakt nestoji:D

wow, liga v boxu, to zni taky dobre. no otazka je, co je dlouhodoba priorita pro tebe, ne pro trenery:) co si myslis, ze ti udela vetsi radost nebo vic sedne do soucasnych planu. ale chapu, tezky rozhodovani:)

a ta skupinovka je pecka:D cervena hlava uprostred, uplne jako takova trochu zamackla tresnicka na dortu:D


Ne, nejdou. Jím jednou denně, bílkoviny mám fakt velmi, velmi nízko, na čince jsem poslední měsíc byla tak dvakrát a to velmi lehce... fakt to nejde... genetiku neošálíš....

Já budu chodit všechno, co se namane a bude plně kontaktní... :) Teď tu za mnou byl Pavel Dostál (trenér boxu repre ženských) a furt mě do toho tlačí, abych dělala jen box, ale mě zase baví kopat a hlavně zem, že jo :)

Jsem dostala čestné místo, no :D


@ Magumi: Cítím se aktuálně velmi, velmi hladově :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lordofbuch


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
sundat svaly?:D vyrad bilkoviny, jez jen jednou denne a prestan chodit na cinku. garantuju ze svaly pujdou dolu:D ale to prosim nedelej, ta vaha za to fakt nestoji:D

wow, liga v boxu, to zni taky dobre. no otazka je, co je dlouhodoba priorita pro tebe, ne pro trenery:) co si myslis, ze ti udela vetsi radost nebo vic sedne do soucasnych planu. ale chapu, tezky rozhodovani:)

a ta skupinovka je pecka:D cervena hlava uprostred, uplne jako takova trochu zamackla tresnicka na dortu:D


Ne, nejdou. Jím jednou denně, bílkoviny mám fakt velmi, velmi nízko, na čince jsem poslední měsíc byla tak dvakrát a to velmi lehce... fakt to nejde... genetiku neošálíš....

Já budu chodit všechno, co se namane a bude plně kontaktní... :) Teď tu za mnou byl Pavel Dostál (trenér boxu repre ženských) a furt mě do toho tlačí, abych dělala jen box, ale mě zase baví kopat a hlavně zem, že jo :)

Jsem dostala čestné místo, no :D


@ Magumi: Cítím se aktuálně velmi, velmi hladově :D


tak to promin:D ale je huste, ze jsi az takovej genetickej freak:D jestli jsi fakt nemela jit na prkna, tam by se ti svaly hodily:D nicmene zbyva jeste renalni selhani, sepse nebo multiorganova dysfunkce. ale to je asi trochu neprakticky a zas ne moc kompatibilni s treninkem...:D

tak to je jasne, ze te vsichni treneri chteji jen pro sebe:D takovy odhodlani, nasazeni a snad i trochu talentu v jedne osobe, to se jen tak nevidi:)

delat jen box by byla asi nuda ne?:) nicmene zkusenost z ligy zas taky neni k zahozeni ze?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lordofbuch napsal:
tak to promin:D ale je huste, ze jsi az takovej genetickej freak:D jestli jsi fakt nemela jit na prkna, tam by se ti svaly hodily:D nicmene zbyva jeste renalni selhani, sepse nebo multiorganova dysfunkce. ale to je asi trochu neprakticky a zas ne moc kompatibilni s treninkem...:D

tak to je jasne, ze te vsichni treneri chteji jen pro sebe:D takovy odhodlani, nasazeni a snad i trochu talentu v jedne osobe, to se jen tak nevidi:)

delat jen box by byla asi nuda ne?:) nicmene zkusenost z ligy zas taky neni k zahozeni ze?


To je v pohodě, s tímhle určitě nejsem jediná, ale když jsem tenkrát byla u Grznára, tak mi říkal, že jsem největší genetický nesmysl, co kdy viděl. Já jsem hrdá a stojím si za tím, že celý život jedu na čisto, nikdy jsem nesypala... on tenkrát rozjel myšlenkové pochody o tom, jak bych asi tak vypadala, když bych tam něco pustila :D Ale být velká mě nikdy nelákalo a lákat ani nebude :) Já jsem jemné děvče a chci, aby to tak zůstalo :D

BTW včera dorazil na mma do areny můj brácha a všichni na něj zírali, jaké to má pracky. Tak říkám že to má z toho, jak běhá ty ultra překážkové maratony :D On na činky nesahne a má pracky, jak nějaká pumpička.... prostě brácha své ségry :D

Box je jediná olympijská disciplína z plnokontaktních sportů. Líbí se mi dost, ale ráda kopu. Jak píšeš, budu teď prostě sbírat zkušenosti a pak se uvidí :)

No a jinak... myslím, že je to o mé osobnosti (veselý magor :D), ale hodně o tom, jakou mám ránu. Pravdou je to, že dát ránu do lap/pytle je jedna věc a mlátit se s někým věc druhá... :)

Bráška maratonec uplně vlevo a já byla moc rychlá, takže mě vytahovali kvůli fotce ze sprchy, no :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RagBrok


PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2016 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
lordofbuch napsal:
tak to promin:D ale je huste, ze jsi az takovej genetickej freak:D jestli jsi fakt nemela jit na prkna, tam by se ti svaly hodily:D nicmene zbyva jeste renalni selhani, sepse nebo multiorganova dysfunkce. ale to je asi trochu neprakticky a zas ne moc kompatibilni s treninkem...:D

tak to je jasne, ze te vsichni treneri chteji jen pro sebe:D takovy odhodlani, nasazeni a snad i trochu talentu v jedne osobe, to se jen tak nevidi:)

delat jen box by byla asi nuda ne?:) nicmene zkusenost z ligy zas taky neni k zahozeni ze?


To je v pohodě, s tímhle určitě nejsem jediná, ale když jsem tenkrát byla u Grznára, tak mi říkal, že jsem největší genetický nesmysl, co kdy viděl. Já jsem hrdá a stojím si za tím, že celý život jedu na čisto, nikdy jsem nesypala... on tenkrát rozjel myšlenkové pochody o tom, jak bych asi tak vypadala, když bych tam něco pustila :D Ale být velká mě nikdy nelákalo a lákat ani nebude :) Já jsem jemné děvče a chci, aby to tak zůstalo :D

BTW včera dorazil na mma do areny můj brácha a všichni na něj zírali, jaké to má pracky. Tak říkám že to má z toho, jak běhá ty ultra překážkové maratony :D On na činky nesahne a má pracky, jak nějaká pumpička.... prostě brácha své ségry :D

Box je jediná olympijská disciplína z plnokontaktních sportů. Líbí se mi dost, ale ráda kopu. Jak píšeš, budu teď prostě sbírat zkušenosti a pak se uvidí :)

No a jinak... myslím, že je to o mé osobnosti (veselý magor :D), ale hodně o tom, jakou mám ránu. Pravdou je to, že dát ránu do lap/pytle je jedna věc a mlátit se s někým věc druhá... :)

Bráška maratonec uplně vlevo a já byla moc rychlá, takže mě vytahovali kvůli fotce ze sprchy, no :D


Až ti z toho vyskákali žíly na nohách a zbarvily se do modra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulich už zase skáče přes kaluže Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: