Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
hezky ty dřepy pořád hrneš, dobrá forma


No uvidíme, uvidíme. Chodím rozbitý jak cigánska hračka, svalovica permanentne a keď sa na mňa Soraya lepí, miesto "bolí ma hlava" používam "mal som drepy"
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a trochu chrbát a málinko aj biceps

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x6x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x8x120kg ale posledné dopomoc, škoooda
3x5x120kg
1x1x130kg + 1x6x100kg

Incline v MP:
4x6x100kg

Tlaky v stroji:
4x10x60kg

Príťahy s oporou hrudníka:
4x10x102kg


Peck deck:
4x12x40kg

Bicák voľajaký

Hodnotenie tréningu: Saaakra, táákto tesne mi unikol osobák ôsmich opakovaní so 120kou Ale nejak ma to nemrzí, to sa poddá.
Inak celý tréning navlas to isté, čo minulý týždeň, snažím sa vybudovať si silový základ, aby som mohol neskôr uberať z opakovaní, keď pridám váhu na činke. Zatiaľ som spokojný, hoci by to mohlo byť stále lepšie, čo si budeme klamať.
Inak nič také špeciálne sa nedialo ani počas tréningu ani pred ním, ba ani po ňom Akurát, že som seriózne vážne intenzívne cvičil aj biceps, čo je veľká rarita a je z toho dokonca aj fotka!
Aha, Soraya mi povedala, že v supermanskom tričku vyzerám nejaký malý, takže odteraz už nenosím supermanské tričko Bez toho trička som podľa nej zas tučný, tak neviem už Podľa mňa som úplný fešák a s Vlkom v jednej váhovke pre poriadnych urastených chlapov, takže nechápem, v čom je problém!

A pretože sa veľmi teším do tej Prahy, tak to tu proste musím roztancovať (masters kategória si to istotne bude pamätať, takže blahoželám k narodeninám, Pajas )
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2016 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkně ses rozbenčoval, je z Tebe mašina :)

váhovku teď sice máme podobnou, ale Ty si ten "urastený" a ja som ten "tučný" ;) potřebuji ještě o dost níž, abych začal trochu vypadat jako sportovec a nedělal vám "urasteným" ostudu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2016 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chrbty a nohy zľahka a ramená

Drepy:

1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
4x6x140kg belt on

Zhyby:
1x3xCarabas
1x3xCarabas + 20kg
1x3xCarabas + 25kg
1x3xCarabas + 30kg
1x2xCarabas + 40kg

Superset zhyby + pazhyby:
4x6xCarabas + 4x10

Veslovanie - kladka:
4x20x50kg

Krčenie ramien s kotúčmi:
4x20x25kg

Military press:
1x10x20kg
1x3x40kg
1x3x50kg
1x3x60kg
1x3x70kg
1x3x80kg
1x1x90kg
1x6x60kg

Pushpress:
4x2x90kg

Hodnotenie tréningu: Ľahší posledný tréning pred Prahou. Vynechal som mŕtvoly, nech pošetrím CNS a spodné chrbty. Či to niečomu pomôže, to uvidím až v utorok, keď ma prizabije činka v Eagli
Drepy sa rozbiehali hooodne ťažko. Prvá šestka mi vzala chuť na čokoľvek ďalšie, ale potom sa to rozjelo a poslednú sériu som tam nasekal ako keby som na chrbte nič nemal. No, ani som nemal vlastne
Zhybov sa mi nechcelo robiť veľa, tak som na seba navešal čo najviac železa a robil som len po troške s tým. A potom som aj tak robil plno zhybov a ešte v supersete s pazhybmi Ale chrbát solídne na cucky a keď som šiel na kladku, natrápil som sa viac, než som čakal. Krčenie ramien bol už len bonus a trapézy mi stuhli ako výraz mojej šéfky, keď som jej v piatok na otázku "Ako to zvládate?" dal odpoveď "To je pekne debilná otázka", pretože miesto siedmich ľudí sme v teame traja a musíme stíhať všetku tú robotu.
Na záver militárko a pushpressko, ale to len tak málinko, aby som pumpol ramená a bola mi dobrá košeľa, čo som si kúpil.

Inak gym totálne prázdny, všetci normálni ľudia vedia, že je cez víkend dôležité byť so svojimi blízkymi, s rodinou a užívať si krásne chvíle, pretože život je krátky a treba ho naplniť láskou a zážitkami. Ja, naopak, som strávil celý deň s bandou hulvátskych zarastených chlapov a hodnú časť z toho zaberal bolestivý a nič mi nedávajúci tréning

Organizačné pokyny:
Do Prahy vyrážam nočákom zajtra. Čiže v pondelok som tam od cca šiestej rána V pondelok netuším, čo budem robiť, tak sa pokojne ozvite, keď má niekto chuť niečo podniknúť.
Tréning bude v utorok , vyzerá to tak, že o 11:00 v Eagle fitness . Zatiaľ viem, že by sa mal dostaviť Magumi a Vlk, Pajas ešte uvidí, ako sa mu to podarí stihnúť. Tuším ešte Visual a Olejnas sa rozhodne. Inak ale poteší ktokoľvek iný, tak dúúúfam!
Po tréningu nejaké to pivko a ja potom asi naberiem smer stanica a idem zas domov a06*

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice mě to strašně sere, protože na tohle setkání jsem se dlouho těšil, ale zítra 11:00 hod nedávám ani náhodou. Táhnu 2 stavby po kolegovi, který je na operaci s kolenem a mám zítra 2 kontrolní dny, na kterých musím být.

Tak si to užijte, snad někdy příště.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to ma mrzí Pajas, tiež som sa tešil Počítam,že nejaké pivko a jedlo po tréningu asi tiež nestíhaš?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se na tebe s Vlkem těšíme. Domluvili jsme se, že abychom ti zítra stačili, budeme zvedat jako tým a naše výkony sčítat. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Carabas nezabudni na slubene foto!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2016 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Maciak: nasilu to nezvládnem
Vlk & Magumi: no nepreháňajte
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2016 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikulášské zvedání v Eagle s Magumim, Vlkom a Olejnasom

Drepy:
3x5x100kg
1x1x120kg stopka
1x1x140kg stopka
1x1x160kg stopka belt on
1x1x170kg stopka
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg z hecu na Olejnasovo naliehanie
2x2x190kg Pr na objem pri druhom opakovaní druhej série mi Vlk pomohol,ale neviem ako veľmi
1x10x140kg

Bench:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x3x110kg
1x3x120kg
1x3x130kg
3x5x120kg
1x4x120kg uuuž hotovo

Deadlift:
1x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x210kg
1x1x220kg
1x0x230kg aaani hovno po tých drepoch

Zhyby:
1x6xcarabas +24kg
1x4xcarabas +32kg
1x2xcarabas + 40kg
2x6xcarabas

Hodnotenie tréningu: píšem z telefónu,takže sa ospravedlňujem za prípadné chyby. No,tak po včerajšku,kedy som zjedol polovicu mäsových zásob celej Prahy dnes konečne tréning. Šlo to celkom príjemne. Len pre info, presne pred rokom som v Prahe posunul maxko v drepe na 190kg. A dnes... Dnes... Skoro žiaden progres
Chlapi inak makali brutálne. Magumi došiel neskôr, ale hneď sa rozcvičil (a na jeho pomery asi fakt hneď) a drepovalo sa. Apropos Magumi... Na fotku som ho neukecal,ale čo sa formy týka,brutalita. Žily na ramenách,6pack,vysekanosť taká,že Wolverine môže závidieť,než ho Magumi pretrhne na polovicu. Fakt neskutočné - keď mu vybehli po jedle žily na predlaktí, čakal som,že príde Phil Heath a začne mu ich oblizovať. Vlk zhodil a omladol,sila ale ostala,takisto buldočia bojovnosť a spolu s Magumim si držia skvelú drepovaciu techniku. Boli v Eagli tri prdele ženských,ale ja som mal oči len pre nich Olejnas je parťák veselý, drepy ešte vychytával,ale keď došlo na zhyby,len som čumel. To je zver. S Magumim si dali neoficiálny závod,ktorý skončil remízou 3 zhybov so 48kilami. S Vlkom sme už len zbožne čumeli.
Potom jedlo, to už sa pridal aj Diamond. Zas je väčší,netuším,čo mu doma sypú do vody. Je to už fakt kusisko chlapa a nie ten nohatý chudý neborák.

Díky všetkým zúčastneným, bolo to bezva, Olejnasovi zvlášť dík za pozvanie na potréningové jedlo. Dúfam,že sa mi podarí v blízkej dobe si to zopakovať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 3:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za report, muselo byt super.
Podla tvojho popisu magumiho je asi dobre ze nieje fotka, akurat by som chytil depresiu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Dik za report, muselo byt super.
Podla tvojho popisu magumiho je asi dobre ze nieje fotka, akurat by som chytil depresiu


Ja nechcem nijak spochybňovať tvoju formu, ale Magumi u mňa rozhodne presiahol všetky očakávania. Ako ma v júli zarazilo, že má ramená ako obor Atlas, tak teraz prvé čo mi udrelo do očí bolo, ako má prepadnutú tvár a ako sa celá tá jeho muskulatúra zrazila. Ako som povedal už včera, vyzerá ako koncentrát Magumiho - zaleješ vodou a máš ho normálne v plnej veľkosti Fakt paráda a dobre, že Mag nechodí na bazén, to by sme my, bežní ľudia, boli hoooodne nešťastní a dievčatá by po ňom hádzali plavky. A najviac ma nasralo, že ešte aj silu drží perfektne.

Nooo a pretože som na PC konečne, trochu som dospal, tak sa malinko rozpíšem.

Prvý deň mi cesta do Prahy trvala o 5 hodín dlhšie a mohlo to byť aj horšie, ale nevydržal som s nervami a preskočil na iný vlak, kde už stewardka nemala silu čokoľvek namietať proti môjmu nalodeniu Vyzeral som asi pomerne rozčertene, tak ma nechala sedieť pri hajzloch v zime, než sa uvoľnilo miesto, kde som sa mohol šťastne zvaliť. Tak som dorazil do prahy s 5 hodinovým meškaním a hladný tak fatálne, že som v Prahe skoro zjedol bezdomovca, keď mi neprezieravo ukázal odkrytý chrbát, lebo sa zohol po špak. Našťastie moja skvelá ex sa o mňa postarala (ako, skrz jedlo, nie že postarala), takže som s ňou orazil pár podnikov, kde som zožral asi tri kravy a sedem kusov hydiny, poctivo preliatych pivkom, nejakou kávou a aj nejaký milkshake tam kdesi do toho vletel.
Vedel som, že na druhý deň potrebujem silu, tak som si v neďalekom ronnieshope kúpil nový shaker a pár vzoriek BCAAčiek. Shaker tečie a BCAAčka boli hnusné, ale nevadí Mám fotku pred ronnie, takže fajn, pamätné miesto navštívené.
Ďalší deň som sa cítil fajn, tak som skočil na raňajky do neďalekej prvorepublikovej kaviarne. Naložená smažená slanina, párky, vajíčka, croissanty, dvojité presso a šup šup na trenál. Jasne, že mi bolo na blití až po prvú sériu drepov, ale s tým sa dalo rátať
Dorazil som do Eaglu, kde mi David Lupač za pultom povedal "sto korun", čím ma načisto vyľakal, lebo aj posediačky je vyšší ako ja, široký, že som ani nedovidel, takže som mu na pult vysypal celý obsah peňaženky a pre istotu pridal aj hodinky. Potom v šatni som zistil, že nie len k nám do gymu chodia magori. Nejaký starší týpek sedel v šatni a pozeral sa na svoju bosú nohu. Ja som sa prezliekol, pozriem naňho a on sa stále díva na svoju bosú nohu. Potom nohu schoval a bežal k zrkadlu, začal si trhať chlpy z nosa a pri tom kričal. Povedal som si, že OK, hneď sa cítim ako doma a šiel som dolu, kde už Olejnas s Vlkom pracovali na rozcvičke, celkom záhadne ale každý sám a zrejme o sebe vôbec nevedeli

Olejnas mi nedal moc času na rozcvičku a rovno som začal drepovať. Slanina sa drala na povrch, tak som musel drepovať rýchlejšie, aby sa spálila skôr, než ju začnem grcať. Taktika zafungovala a postupne som sa teda dostal k poriadnym váham (pre mňa poriadnym) na činke. Medzitým sa zjavil Magumi a ako som písal, má v sebe taký Wolverinovský nádych, akurát Wolverine je oproti nemú teplý baleťák v ružových silónkach, ktorému z rúk miesto nožov vystreľujú lízanky. Vlk inak viditeľne zhodil tiež, ale aj tak som si medzi nimi pripadal taký malý a ničotný voľajaký
200 kilo nebolo v pláne, ale po prvej zastreľovacej 190ke som videl, že sila tam je, Vlk je skvelý spotter, Olejnas hecuje odušu, pred Magumim človek tak nejak musí zabrať, tak som si povedal, že skúsime, no... Tak padlo to tam, Olejnas má z toho video, hádam sa s nami podelí. Trochu boli mžitky pred očami, ale šlo to. Tak ešte pár dvoják so 190 a po slanine ani chýru, skôr ma začal chytať hlad
Olejnas je čistý ajťák, toľko dumania a analýzy pre drepe som ešte nevidel Ja obyčajne proste prídem, vezmem činku a drepnem. On to tak analyzoval, až som ani nevedel, koľko vecí pri drepe nevedomky robím. Ale chrbát má už lepší a začína to byť pekný drep, hĺbka fajn, ešte kolená tlačiť von a bude to OK, silu má. Magumi s Vlkom drepovali absolúúútne krásne. Fakt som zboku pozeral a krásne rovný chrbát obaja, sila v nohách neuveriteľná, kor keď uvážim, že obaja diétujú.
Pri benchoch sa ukázal Boris Orava, aj Zlata, tak sme očumovali raz jeho, raz ju, dúfam, že sme Borisovi moc neskurvili videá, ktoré natáčal, lebo medzi sériami sme sa dosť dobre bavili Dúfam, že ak to bol videolog, bude nás tam vidieť a v diskusii schytáme za techniku benchov Ale pomohol som mu hodiť činku hore po jednom závale, tak mi dúfam odpustí, že som mu robil v gyme bordel. Zlatke sme nenahodili nič, len sme sa neisto zahabnene pýrili a pozerali zdiaľky ako panicovia s rovnátkami bez sebavedomia na školskom plese. Olejnas pozeral zjavne zamilovaný, ja som jej proste závidel ramená a ruky
Benche len z povinnosti, trápilo ma trochu rameno, Magumi sa nudil, tak keď sa nikto nedíval, trochu priložil a niečo málo potlačil.
Mŕtvoly po drepoch boli dosť ťažké, ale všetci do toho šli s vervou, tak som nechcel byť za slovenskú princezničku, beztak sme ako národ uplakaný už dosť. Po jednotkách som vyšiel k 230, ale to už nešlo, nohy totálne vypľuté a nebola teda žiadna opora. S veselým "jebal pes" som to hodil na zem. Magor Olejnas ťahal nadhmatom ešte 200 kilo, to mi fakt hlava neberie. Vlk skvelo po 210, v poslednom čase v logoch spomína, ako mu ťahy nejdú a potom toto... Klamár. Magumi trochu strongmansky, ale predsa - 230 padlo.
Zhyby na záver len čerešnička. Mag síce z opatrnosti tvrdil, že zhyboval naposledy pred rokom, ale nakoniec skončil na troch zhyboch so 48 kilami Teda zhodne s Olejnasom, ktorý keď sa zavesil, tak cez jeho chrbát do gymu nesvietilo slnko a museli sme rozsvietiť. Vlk bol tiež hodne opatrný, ale nakoniec zhyboval úplne parádne, tuším aj jeho to zaskočilo.

No a potom žranica, kam sa dovalil aj Diamond. Dokonca si pokecali aj s Olejnasom a teraz sú isto už najlepší kamaráti

Btw Olejnas má 38 rokov, ja som myslel, že je max v mojom veku Asi málo ejakuluje, takže vyzerá mlado ako Rando
Čiže som bol zas najmladší, najmenší a najslabší Mal by som s tým niečo robiť. Asi zostarnem!

Ale bezva vejlet, páčilo sa mi, stihol som aj Prahu pochodiť, dačo som pojedol aj zacvičil, keď sa nič neposerie, ešte sa niekedy zastavím, hádam aj v lepšej forme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc pěknej report .
Gratulace k osobáku na dřep, super výkon.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a já si Zlatky ani nevšim, jak jsem vám furt spottoval... ale neva, zatím jsme ještě ve fázi, kdy chodíme do fitka cvičit, až začneme převážně očumovat...

a do příště si připravím lepší formu, ať to nemáš tak easy ;) letošní rok byl trochu experimentální - asi jako všechny předtím a potom :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paradny report, muselo to byt super. Velka skoda, ze ste to dali az utorok, ja som bol v Prahe cez vikend a v pondelok som isiel dom. Aspon Vlka som stretol, nazivo je to este vacsi sympatak ako na fore. Tak dufam, ze na nejakej dalsej session v Blave
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: