deníček...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - deníček...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> deníček...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pauza na dobu neurčitou... Zápal plic.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2016 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mě mrzí Tome, měl si to dobře rozjetý.

Ty taky v práci dost lítáš venku, co?
Tohohle já se bojím jak čert kříže, dneska celý dopoledne na lešení, vymrzlej jsem jak prase.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2016 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čauec, ne ne, já nelítám dost venku... Já lítám pořád jen venku, za každýho počasí :) A z toho jsem si to taky uhnal.. Už delší dobu jsem přecházel nachlazení a minulé pondělí jsme měli v té naší kotlině -11 no a večer už jsem kašlal krev.

Díky bohu to byl zápal ,,jen" pravostraný a bakteriální, který se léží mnohem snáž než virový, takže jsem 6 dní opravdu nevytahl paty z postele, poctivě se potil, dával atb a co musim vyzdvihnout, dělal jsem si 3-4 denně ,,plnotučnej" zázvorovej čaj. To je teda hroznej očistec to do sebe dostat, ale jako, bez něj bych nevypotil ani prd. Včera kontrolní RTG, včechno čistý, atb mám sice až do pátka, ale už se cítím dobře, tak jsem se šel protáhnout.

Benč
20 x 20 kg
20 x 40 kg
10 x 60 kg
10 x 80 kg
10 x 100 kg
10 x 110 kg
10 x 120 kg

Tlaky na šikmé s JČ
4 x 10 x 30/30 kg
extrapomalá opáčka se stopkama

Stahování kladky před hlavu
20 x 60 kg
3 x 12 x 80 kg

Přítahy spodní kladky
4 x 10 x 80 kg

Tlaky na ramena v sedě s JČ
10 x 30/30 kg
3 x 10 x 35/35 kg

Kladka triceps
4 x 20 x 30 kg

Docela dobrý. Protáhl jsem tak nějak komplet vrch, divil jsem se, že silově to nebylo vůbec špatný, ale teda po každý sérii jsem byl zadejchanej jak kdybych složil vagon uhlí. Když to bude dobrý, tak možná v pátek už dám dřepy a tahy.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2016 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je dobře, že ti už je líp. Ale opatrně, neuspěchej to, ať se ti to nevrátí.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2016 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, dávám si bacha. Hlavně se ještě fakt bojím vyjít ven na studený vzduch, to mi zatím fakt nedělá dobře. Do práce půjdu radši až někdy po víkendu, protože jak víš, dělám furt venku a to fakt není dobrý to uspěchat. Fakt nechci aby se mi to vrátilo.

Dnes:

PWL dřep
10 x 60 kg
5 x 60 kg
3 x 100 kg
3 x 140 kg
3 x 170 kg
3 x 190 kg
3 x 3 x 200 kg
Tohle jsem fakt nečekal... Šel jsem se jen protáhnout, ale všchno bylo tak strašně lehký, že jsem přidával až jsem se dostal na 200. Upřímě, hned po první sérii jsem s tím chtěl dát 5 x 3, protože to bylo stále lehký, ale po třetí sérii přišel kámoš taky bývalý moto závodník, se kterým jsem se neviděl někdy od jara a zakecali jsme se přes hodinu. Ale i tak, bez bandáží a po týdnu s moribundusem fakt spokojenost. Teda až na to stálé zadýchávání zatím.

A protože jsem při dřepu od začátku cítil všechno nějak podezřele dobře bezbolestně, nikde nic netahalo, rozhodl jsem se ještě zkusit po dlouhý době sumo mrtvolu, kde mě delší dobu omezovala bolest kyčle.

sumo
5 x 60 kg
3 x 100 kg
3 x 140 kg
5 x 3 x 180 kg
SUPEEER! Moc to teda nechápu, nevím jestli jsem v tý kyčli nebo někde v okolí měl taky nějakýho ,,bacila" formou nějakýho zánětu nebo něco, protože jediný co se ted změnilo bylo, že jsem bral dvoje antibiotika, jedny ještě dobírám a vůbec nic mě nebolí! Všechno lítalo dynamicky ják blázen. V podstatě jsem tahal 180 stejnou rychlostí jako 100 kg. Mega spokojenost!! Cítím to stejně dobře jako před lety. Uvidíme co se bude dít až přiložím.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá prosinec 09, 2016 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíš to říká se, že všechno zlý je k něčemu dobrý.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2016 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus, dnes:

Ramena tlaky v multipresu před hlavu
20 x 20 kg
20 x 40 kg
12 x 60 kg
12 x 70 kg
12 x 80 kg
11 x 90 kg

Benč
20 x 60 kg
10 x 90 kg
4 x 110 kg
4 x 130 kg
4 x 150 kg

Byl jsem ve fitu o zavíračce. Úplně sám. Krásný teplíčko, žádnej debil nevětral, klídeček, fajn trénink. Až na ty bolavý lokty zas.

Přidávám video... Scénář: půlhodinový hledání ručníku, pak 4 x 150 a most muscular pro diváky nakonec

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2016 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Tahy sumo
10 x 60 kg
10 x 100 kg
1 x 140 kg
1 x 180 kg
1 x 200 kg
1 x 220 kg
1 x 240 kg
1 x 260 kg
Dobréé, kyčel nebolí. I 260 slušná rezerva. Je to přesně o čem mluvím. Díky pozici boků výš mám při sumu raketovej start. Při klasice se tam musím složit do hlubokého dřepu, abych byl schopnej zapojit moje čapí nohy a pak je to strašně těžký rozjet. Pokud to budeš číst Dejve, tak to máme přesně naopak. Ty sedáš v sumu do sklepa, já v klasice. :)

Shyby 5 x 6 opak
dalo by se říct, že silovka
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim esli este zavodis, ale nedela ti problem potom pohlidat si ty paty a hlavu u benchu ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čtu to :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Nevim esli este zavodis, ale nedela ti problem potom pohlidat si ty paty a hlavu u benchu ?


V OPEN je zvedání hlavy a stání na špičkách povolené.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so prosinec 17, 2016 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

dnes sranda soutěž v benči a mrtvole v Holýšovském fitku Maxpower, kterou pořádal oddílovej kolega Lukáš Žigmund. Výsledky zvednutá váha mínus váha závodníka.

Benč
rozcvičení
20 x 20 kg
10 x 60 kg
10 x 80 kg
3 x 100 kg
1 x 130 kg
1 x 160 kg

1.pokus 175 kg good lift
2.pokus 190 kg good lift
3.pokus 200 kg no lift

v benči čtvrté místo.

Musím teda trochu zaplakat, páč na tak na hovno lavičce jsem nikdy nebenčoval. Hrozný, žádná stabilita. Tak úzkou a měkce polstrovanou jsem v životě neviděl, prostě fitness lavička pro slečinky, nic pro PWL. V rozcvičovně se mi už od 100 kg rozjížděla zase hnusná bolest v úponu dlouhé šlachy tricepsů, kde mám už asi od r. 2009 chronické záněty, původně jsem se na to chtěl vysrat, ale pak mi kolega poradil at si zkusím půjčit druhé bandáže na zápěstí a jednoduše je omotat hned nad loktem, že to uleví bolavému úponu. A jako pomohlo, ale i tak je to bída. Silově mám natrénováno dost, jen to prodat bez bolesti.

Mrtvola sumo
10 x 60 kg
6 x 110 kg
1 x 150 kg
1 x 190 kg
1 x 220 kg
1 x 240 kg

1.pokus 260 kg good lift
2.pokus 280 kg good lift
3.pokus 290 kg no lift

v mrtvole třetí

Tady budu brečet podruhé. Tady pro změnu nejhorší osa, na které jsem kdy tahal. Nějaká strašně tlustá, rádlování úplně na hovno, hrubý, ale klouzavý, navíc ve prostřed hodně široké místo kde byla hladká nachromovaná a mě vycházel sumo úhop přes půl dlaně přesně tam. Navíc osa ohlá jak prase, že s 280 se mi to normálně pootočilo v ruce. Byly povolené trhačky a byl jsem jediný, který je nepoužil. V tomhle zastávám soutěžní pravidlo, že trhačky na soutěž nepatří a nebudu to podporovat. Nechci polemizovat kolik to komu na tak hnusé ose dalo, ale věřím, že by ostatní zdaleka takové výkony na téhle ose jinak nedali. 290 jsem nadzvedl a vysral se na to, hned od začátku jsem cítil jak mi ujeli lopatky a že bych dotahoval na prasáka.

Celkově absolutně první, Jarda Zelený před mrtvolou odstopil, natržená koza z benče.

Gut a ted už soustředění na trojboj 7.1. u nás v Domažlicích! Tam to bude o něčem jiném! Report z loňskýho ročníku zde:

http://powerlifting.ronnie.cz/c-23675-silvestrovsky-srandamac-v-silovem-trojboji-2015-reportaz.html
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2016 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čus,

dnešní pozdní trénink:

Benč lehký
20 x 60 kg
10 x 80 kg
3 x 100 kg
5 x 3 x 120 kg
20 x 100 kg

Tlaky ramena s JČ v sedě
10 x 20/20 kg
10 x 30/30 kg
10 x 40/40 kg
5 x 55/55 kg
15 x 40/40 kg

Triceps tlaky bradla stroj
5 x 120 kg
5 x 150 kg
5 x 180 kg
4 x 200 kg
20 x 120 kg

Triceps kladka
3 x 40 x 20 kg

omlouvám se všem, kterým neodpovídám na soukromé zprávy. Odpovím hned jak budu mít čas se k tomu kvalitně vyjádřit, totálně mě zasekává nečekaný předvánoční nával v práci. Nechci Vás odbýt jednoslovnou odpovědí, tak prosím o chvilku strpení.

Video se sranda soutěže v holýšovském fitku od našeho Lukáše Žigmunda. Prosím hlavně vyhlašování brát trochu s rezervou, my jinak nejsme až takový kreténi jak to vypadá.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2016 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj po vánocích. Vůbec jsem ted nestíhal zapisovat. Nějaké tréninky jsem vynechal, něco musel omezit, něco předělat, protože se mi po posledním zapsaným tréninku tak rozjeli ty karpály, že jsem nebyl schopen ničeho. Přemýšlel jsem nad tím, co tomu nejvíc škodí a došel jsem k závěru, že bohužel lowbar dřepy. Jak už jsem psal zde na začátku logu, po té dlouhé tréninkové pauze jsem u lowbaru musel začít používat pro bolest zápěstí bandy. Při higbaru zápěstí nebolí, ale zase jsem v něm výrazně slabší, ale nedá se nic dělat. Takže od ted do soutěže už jen higbar dřepy a holt teda dřepnu o pár kilo mín, ale zase mě to snad nebude trápit na benči a tahu.

Takže dnešní trénink:

Dřep pwl higbar
10 x 60 kg
5 x 100 kg
3 x 160 kg
2 x 200 kg
1 x 230 kg
1 x 250 kg

Tahy z boxů 15 cm sumo
2 x 100 kg
2 x 200 kg
2 x 240 kg
2 x 270 kg
2 x 300 kg

shyby nadhmat 5 x 8

Silově se cítím dobře. Zítra poslední těžký benče, o víkendu základy a příští víkend soutěž.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út prosinec 27, 2016 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus,

dnes:

Benc
20 x 40 kg
20 x 60 kg
5 x 80 kg
5 x 100 kg
2 x 120 kg
2 x 140 kg
2 x 160 kg
2 x 170 kg
20 x 100 kg

Tlaky na sikme s JC
3 x 10 x 55/55 kg

Protismerky
3 x 20 x 30/30 kg

Tlaky bradla stroj
5 x 20 x 105 kg

Triceps kladka
3 x 20 x 30 kg

Jo a malem bych zapomel. Chci pristi tyden startovat do 110 kg. Dnes po ranu 113,8 kg. Jde to dobre, jen jsem malinko uskrtil sachry a vyhodil pamlsky. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - deníček... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: