SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
visual


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kofeinova tolerance je SILNE individualni.
Chodim cvicit 3x v tydnu rano (od 7) a na 1 ze 3 si predtim davam 1x200mg.
Kdyz jsem zkousel PR na drepu dal jsem 3 (uz jsem citil priznaky ze je to fakt moc, u me stejny jako predavkovani nikotinem)-to je asi dost maximum, energitaky nepiju a kafe max 2x tydne.

Muj drivejsi prilezitostny sparing byl schopny pred testovanim PRek (200+drepy na opakovani) dat 4x200mg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2016 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moj rekord v coffeinovych tabletkach bol 7*200mg. zaspaval som pri tom, je ale pravda ze som pil denne 2-3 turky. takze uz som mal vysoku toleranciu na coffein.
nahoru
GabrielaKukuczka


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 2:14 pm    Předmět: L-karnitin Odpovědět s citátem

L-karnitin je super, když se potřebuje člověk nějak na budit, jelikož do toho mimo jiný dávaj i kofein apod. Obecně vzato zdravý člověk karnitin nepotřebuje, jelikož si ho tělo samo vytváří, a to v játrech. Tzn. že když to do sebe někdo láduje horem dolem, je karnitinu v těle nadbytek a a pak ho vyloučí. Pocení je způsobené tím, že v tom je nějaká látka, která podporuje vylučování vody z těla. A pak tomu lidi snadno uvěřej a říkaj si potim se = palim tuk (znamý mýtus) :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LindaM


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 8:51 pm    Předmět: Spalovače a běh Odpovědět s citátem

Dobrý den. Ráda bych se zeptala zde zkušených a lidí z praxe na spalovače. Běhám pro radost, dá se říci denně. Doporučíte mi konkrétně nějaký protein a spalovač? Upustila jsem od L-Carnitinu, měla jsem od dvou výrobců a nikdy jsem nezaznamenala účinky, ze spalovačů, které jsem měla, mi je buď špatně od žaludku nebo od srdce.Můžete mi doporučit něco seriózního?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2016 8:57 pm    Předmět: Re: Spalovače a běh Odpovědět s citátem

Spalovač bude dělat svojí práci (má-li rozumné složení), jen a pouze pokud má daný člověk vše ostatní v pořádku, tzn. platí, že má větší výdej energie než příjem, tzn. "hýbe se" a "má rozumné jídlo" (psáno velmi zkratkovitě:). Nad to může být potom prima použít nějaký ze spalovačů s kombinací synephrine + kofein + bílá vrba, jednak pomáhá spalování tuků, jednak příjemně nakopne, což je prima před tréninkem a to ať už tím ve fitku, nebo právě třeba běhacím, kdy to jde člověku tak nějak lépe, rychleji a déle. :)

Úplně nejvíc klasická varianta mnou popsaného je třeba toto:
https://obchod.ronnie.cz/s-4528-thermogenic-fair-power.html

Složením výrazně lepší pak toto, ale nemyslím, že by bylo nutné po tom sahat hned:
https://obchod.ronnie.cz/s-6203-thermogenic-extreme-fair-power.html

Ale možností je nespočet, zvlášť tomu prvnímu jmenovanému je podobných hromada dalších produktů na trhu.

U všech ale bude platit to, co jsem napsal v úvodu, je to jen doplněk a nelze očekávat, že udělá práci jen tak sám od sebe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
LindaM


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 8:32 pm    Předmět: Spalovače Odpovědět s citátem

Děkuji za radu. Synephrine jsem měla cca před deseti lety, už ani nevím co to bylo za výrobce, kupovala jsem ho ve Vitalandu. Můžete mi doporučený Synephrine porovnat s tímto Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tbl?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 8:36 pm    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

Rozhodně bych dal mix synephrine + kofein + bílá vrba, nedával bych synephrine jen samostatně.

Jinak ale ten zmíněný Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tbl je určitě dobrý, stejně jako celá ta značka:), ale dal bych ho v kombinaci s uvedenými dalšími látkami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Frybis


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 8:38 pm    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

LindaM napsal:
Děkuji za radu. Synephrine jsem měla cca před deseti lety, už ani nevím co to bylo za výrobce, kupovala jsem ho ve Vitalandu. Můžete mi doporučený Synephrine porovnat s tímto Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tbl?


Synefrin jako synefrin, desítky výrobců, a žádný rozdíl ;)

V EU je norma pro dovolené dávkování tuším 10mg v tabletě, kdy doporučují 1 tabletu denně. Dá se najít hodně studií, kde se vypsáno jak synefrin funguje, že především zvyšuje bazální metabolismus, a že doporučený dávky na západě přes oceán jsou třeba 30mg, někde asi i víc. Z toho vyplývá že je to celkem velká zbytečnost, k čemu si zvyšovat bazál, když stačí sníst o půlku brambory míň (ten bazál byl v té studii v řádu pár desítek kalorií, což je, ehm, skoro nic když si to člověk představí v jídle). Ale to je pouze můj názor, taky jsem synefrinu snědl dost, ale nic jsem extra nepocítil...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pilarius


PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2016 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na mě teda synefrin funguje spolehlivě. Zvyšuje tělesnou teplotu (aspoň pocitově - nepřeměřoval jsem si ji po něm nikdy; hlavně v zimě super věc, ale před létem jako příprava na tropy taky, pak se vedra lépe snášejí) a bdělost. V kombinaci s kofeinem má pak člověk ten den pocit, že by ani nemusel jít spát. Ale jasně, každému ty věci (ne)zabírají jinak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 6:29 am    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
LindaM napsal:
Děkuji za radu. Synephrine jsem měla cca před deseti lety, už ani nevím co to bylo za výrobce, kupovala jsem ho ve Vitalandu. Můžete mi doporučený Synephrine porovnat s tímto Extrifit Syne Thermogenic Fat Burner 60 tbl?


Synefrin jako synefrin, desítky výrobců, a žádný rozdíl ;)

V EU je norma pro dovolené dávkování tuším 10mg v tabletě, kdy doporučují 1 tabletu denně. Dá se najít hodně studií, kde se vypsáno jak synefrin funguje, že především zvyšuje bazální metabolismus, a že doporučený dávky na západě přes oceán jsou třeba 30mg, někde asi i víc. Z toho vyplývá že je to celkem velká zbytečnost, k čemu si zvyšovat bazál, když stačí sníst o půlku brambory míň (ten bazál byl v té studii v řádu pár desítek kalorií, což je, ehm, skoro nic když si to člověk představí v jídle). Ale to je pouze můj názor, taky jsem synefrinu snědl dost, ale nic jsem extra nepocítil...


Právě naopak. Pokud necvičíš od rána do večera, tak má bazální metabolismus překvapivě velký podíl na celkovém energetickém výdeji člověka.

V tomto článku ( https://en.wikipedia.org/wiki/Basal_metabolic_rate ) se uvádí číslo 60-75%.

Ještě připojím dotaz. Jak je na tom rozpustná káva v porovnání s turkem co se obsahu kofeinu týče? Mám ověřeno, že mě rozpustná nakopne víc, ale všude jsem se dočetl, že obsahuje méně kofeinu. Možná je to tím, že bývá většinou připravena z robusty (vyšší obsah).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 11:56 am    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

chippie napsal:


Právě naopak. Pokud necvičíš od rána do večera, tak má bazální metabolismus překvapivě velký podíl na celkovém energetickém výdeji člověka.

V tomto článku ( https://en.wikipedia.org/wiki/Basal_metabolic_rate ) se uvádí číslo 60-75%.


Nepochopil jsi mne :) Jo, bazál má velkej podíl na celkovým výdeji, to je jasný, pro průměrnýho chlapa (80kg, 180cm) to bývá nějakých 1900kcal... no, to je jedno, jen pro představu. A to co jsem se snažil říct, že je to, že synefrin ZVYŠUJE bazál jen o pár kalorií.

Chápeš? Pokud řekněme je tvůj bazál například 1900kcal, a budeš denně brát synefrin, tak ti zvýší tvůj bazál na 1930kcal. Třeba. Každopádně takhle to je, to zvýšení je opravdu malý, četl jsem studie kde měřili tyto hodnoty a opravdu byly v řádu pár desítek kalorií.

Takže teď co, dávat synefrin a zvýšit bazál z 1900 na 1930, nebo během celýho dne si odpustit jedno nebo dvě "zakousnutí" se do jídla? Chápeš, jestli se to odečte od přijmu, nebo naopak se zvýší bazál, tak to vyjde na stejno, jde to do mínusu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 12:16 pm    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Nepochopil jsi mne :) Jo, bazál má velkej podíl na celkovým výdeji, to je jasný, pro průměrnýho chlapa (80kg, 180cm) to bývá nějakých 1900kcal... no, to je jedno, jen pro představu. A to co jsem se snažil říct, že je to, že synefrin ZVYŠUJE bazál jen o pár kalorií.

Chápeš? Pokud řekněme je tvůj bazál například 1900kcal, a budeš denně brát synefrin, tak ti zvýší tvůj bazál na 1930kcal. Třeba. Každopádně takhle to je, to zvýšení je opravdu malý, četl jsem studie kde měřili tyto hodnoty a opravdu byly v řádu pár desítek kalorií.

Takže teď co, dávat synefrin a zvýšit bazál z 1900 na 1930, nebo během celýho dne si odpustit jedno nebo dvě "zakousnutí" se do jídla? Chápeš, jestli se to odečte od přijmu, nebo naopak se zvýší bazál, tak to vyjde na stejno, jde to do mínusu.


Jasný. pokud je to tak, jak píšeš, tak to dává smysl. Na druhou stranu pokud by se ti nějakým způsobem podařilo zvýšit svůj bazál z těch 1900 třeba na 2100, tak to rozhodně není zanedbatelné a hublo by se samo. To je to, co jsem svým příspěvkem chtěl sdělit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 1:58 pm    Předmět: Re: Spalovače Odpovědět s citátem

chippie napsal:


Jasný. pokud je to tak, jak píšeš, tak to dává smysl. Na druhou stranu pokud by se ti nějakým způsobem podařilo zvýšit svůj bazál z těch 1900 třeba na 2100, tak to rozhodně není zanedbatelné a hublo by se samo. To je to, co jsem svým příspěvkem chtěl sdělit...


To s tebou samozřejmě souhlasím ;)

"The problem, though, is its effects are rather mild and inconsequential when taken by itself. We recall that 50 milligrams can increase the basal metabolic rate by 60 to 70 calories. That’s not going to move the needle much."

převzato odsud - https://legionathletics.com/synephrine/

Takže z 1900 na 2100 nikdy nedosáhneš, ale ono taky kofein a další věci taky zvyšují bazál, takže brát dohromady kofein, synefrin, a další věci může být ve finále užitečný, ale samotnej synefrin asi moc ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LindaM


PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2016 4:04 pm    Předmět: Synephrine Odpovědět s citátem

Doporučíte mi tedy něco jiného než Synephrine? Z výše doplněných příspěvků jsem nabyla dojmu že jeho účinky jsou zanedbatelné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2016 4:23 pm    Předmět: Re: Synephrine Odpovědět s citátem

LindaM napsal:
Doporučíte mi tedy něco jiného než Synephrine? Z výše doplněných příspěvků jsem nabyla dojmu že jeho účinky jsou zanedbatelné.


Dle mého zanedbatelné rozhodně nejsou, viz můj příspěvek také někde o kus výš.
Kombinace synephrine + kofein + bílá vrba je to nejlepší, co se jako základ spalovače dá sehnat (že má někdo jiný názor, chápu, můj to ale nemění). Jinak ale u většinu suplementů najdeš diskuse, kde jeden řekne A a druhý úplně opačné B. U těch, o kterých mluvíme tady, je docela výhoda, že jsou hodně levné a tak je nejlepší si udělat názor sama. Samozřejmě s realistickými očekáváním, viz také ten můj příspěvek výše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: