zlomená žebra



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - zlomená žebra  Úvodní stránka -> Ostatní -> zlomená žebra
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
coder


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 2:13 pm    Předmět: zlomená žebra Odpovědět s citátem

zdravím chtěl bych se zeptat zdejších doktorů nebo lidí kteři měli stejný problém jako já

před 2 týdny sem si zlomil (spíš byla mi zlomena ) dvě žebra na levé straně v normálním životě mě to nijak zvlášt neomezuje avšak v posilovně jsou věci které nedám

můžu bez větších problému cvičit :mrtvý tah,ruce,nějakým způsobem i ramena a nohy

nemůžu cvičit (respektive můžu ale se zatnutými zuby):dřep,bench,shyby,

věřím že bych nějaký trénink poskládal ale otázka je :chci samozřejmě být 100% fit co nejdřív ale taky se mi nechce jen tak sedět 4 týdny na prdeli a tloustnout u cukroví doktor mi řekl že mám mít klidový režim a při mé otázce jestli můžu do fitka prásknul dveřma a byl pryč

tudíž se ptám na váš názor jestli mi cvičení cviků při kterých mě žebra nebolí zpomalí rekonvalescenci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dogeatdog


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mel dve zebra napravo po padu na motorce... taky jsem myslel ze to je OK, pak jsem se pod bencovkou malem posral kdyz se mi to pohlo

Ja cvicil dal, ale vyhradne cviky kde me to nebolelo a jel jsem mensi vahy s vyssim poctem opakovani. Do jiste miry to byla prijemna zmena treninku, takova pumpovacka. Jaky to melo vliv na rekonvalescenci nevim, za cca mesic jsem byl v pohode.
_________________
"Expose your weaknesses and work on them." Arnold Schwarzenegger
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2016 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodně výbornej nápad cvičit hned a riskovat, že se dojebeš úplně, než si chvíli počkat 
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 3:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na toto ako doktor venujuci sa urazom nemam ani slova ... proste ked ti nejde o zivot tak nebud hlupak a necvic ked ta to boli. a ked uz sa musis dajak fyzicky zatazovat lebo si napriklad v skusobnej dobe v praci a nemozes mat PN alebo si vrcholovy sportovec a nemozes si dovolit nemat trening alebo bojujes o zivot niekde na fronte alebo si proste rad ublizujes tak aspon vezmi dajake lieky proti bolesti a snaz sa cvicit cviky a vahy aby to bolelo co najmenej.
tych liekov existuje plno lebo niekedy sa pacienti aj so zlomenymi rebrami musia kvoli zivotnej situacii namahat ale iba vtedy sa to da riesit kompromisom a nie kvoli tomu ze ty proste chces cvicit
ked tym rebram nedas pokoj tak to bude boliet zbytocne dlho a zbytocne silno a riskujes dalsie komplikacie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 6:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za odpovedi dam si oraz do ledna aspon budu mit o to vetsi motivaci do noveho roku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - zlomená žebra
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: