SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105, 106  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Ve Francii a v Austrálii byl kreatin zakázán jako karcinogen. Kdyby sem přišel nějaký frantík a začal vykřikovat, že všichni zhebnem, protože žerem kreatin, asi by měl brzo tolik fanoušků co Rando. V UK je naopak třeba efedrin volně prodejný na chřipku a nachlazení, podobně jako u nás pseudo. Varovat před spalovači na bázi ephedry, které už dávno neobsahují tu účinnou (tj. ephedra sinica) ale nějaké s daleko menším obsahem, pokud vůbec nějakým, je legrační. Ano, nesmí se prodávat, ano, skoro nic nedělají, nicméně třeba chuť k jídlu docela potlačují. Synefrin mi nedělá skoro nic, mimochodem není nic lehčího, než ho sežrat, pokud se tělesná teplota před a po nezmění, je termogenní účinek nulový.
Jestli seš buřt tak to máš nejspíš podobný problém jako všichni buřti - honí tě mlsná a cokoliv ti sníží chuť k jídlu se hodí, některé spalovače to umí docela slušně. Najdi ten, co na tebe funguje nejvíc.
Děkuju za smazání neurvalého příspěvku, umím to napsat i lépe, to je pravda:)

tak to bych mel kouzelny prasek na odstraneni chuti k jidlu (celaskon)
10min pred kazdym jidlem si jeden vezmi a zapij dvema sklenicemi vody ( 2x 300ml)
uvidis, jak klesne chut na jidlo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
S tou Francií a kreatinem si jsi jistý?
http://www.fitness-shop.fr/47-creatine
http://www.bodysport.fr/11/Creatines.html
http://www.bsa-shop.fr/84-creatine


Byl zabanovanej, ale v roce 2001 nebo tak nějak, dokonce i v Irsku

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11317142

tady se píše proč, respektive .. "The short of it is that it is produced from sarcosine which might originate from cow, and the fear of the so called mad-cow disease which was then very much of a concern, together with that some "contaminants", namely dicyandiamide, dihydrotriazines, creatinine, ions, are or might be formed during the production process."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
S tou Francií a kreatinem si jsi jistý?
http://www.fitness-shop.fr/47-creatine
http://www.bodysport.fr/11/Creatines.html
http://www.bsa-shop.fr/84-creatine


Aktuálně povolen, ale na krabici musí být výslovně uvedeno denní dávka max. 3 g.
Ano, aktuálně povolen je, šlo spíš o absurditu celé situace. V Austrálii tuším do roku 2012 zakázán, teď povolen... Ephedra spalovače dávno neobsahují chvojník čínský, ale jiné chvojníky se stopovým množstvím účinné látky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Hulkie napsal:
Ve Francii a v Austrálii byl kreatin zakázán jako karcinogen. Kdyby sem přišel nějaký frantík a začal vykřikovat, že všichni zhebnem, protože žerem kreatin, asi by měl brzo tolik fanoušků co Rando. V UK je naopak třeba efedrin volně prodejný na chřipku a nachlazení, podobně jako u nás pseudo. Varovat před spalovači na bázi ephedry, které už dávno neobsahují tu účinnou (tj. ephedra sinica) ale nějaké s daleko menším obsahem, pokud vůbec nějakým, je legrační. Ano, nesmí se prodávat, ano, skoro nic nedělají, nicméně třeba chuť k jídlu docela potlačují. Synefrin mi nedělá skoro nic, mimochodem není nic lehčího, než ho sežrat, pokud se tělesná teplota před a po nezmění, je termogenní účinek nulový.
Jestli seš buřt tak to máš nejspíš podobný problém jako všichni buřti - honí tě mlsná a cokoliv ti sníží chuť k jídlu se hodí, některé spalovače to umí docela slušně. Najdi ten, co na tebe funguje nejvíc.
Děkuju za smazání neurvalého příspěvku, umím to napsat i lépe, to je pravda:)

tak to bych mel kouzelny prasek na odstraneni chuti k jidlu (celaskon)
10min pred kazdym jidlem si jeden vezmi a zapij dvema sklenicemi vody ( 2x 300ml)
uvidis, jak klesne chut na jidlo


velké množství vody doporučuje Jurgen jako recept číslo jedna na roztažení žaludku a zvýšení chutě k jídlu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok ok, díky. Že byl kdysi tenkrát v nějaké zemi (zemích) vím, ale že by i teď, mi přišlo divné, resp. v rámci EU nepravděpodobné (s tím, jak je legislativa v tomhle relativně sjednocená).

Btw. nařízení EU 432/2012 naopak říká, že aby se u kreatinu mohlo uvádět zdravotní tvrzení, musí být denní dávka 3 gramy denně, při nižším dávkování se účinky (vliv na výkonnost) nemohou uvádět. Ale nechci se přít, jestli to mají ve Francii jinak, netuším (byť tohle je pro celou EU, ale nikdy neříkej nikdy, že jo).


Naposledy upravil Ronnie dne st leden 04, 2017 7:08 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Peter Ustinov napsal:

tak to bych mel kouzelny prasek na odstraneni chuti k jidlu (celaskon)
10min pred kazdym jidlem si jeden vezmi a zapij dvema sklenicemi vody ( 2x 300ml)
uvidis, jak klesne chut na jidlo


velké množství vody doporučuje Jurgen jako recept číslo jedna na roztažení žaludku a zvýšení chutě k jídlu...


beru to za sebe, jak u jidla piju, snim toho o dost min
(ale hlavne to bylo mysleno jako for)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Ok ok, díky. Že byl kdysi tenkrát v nějaké zemi (zemích) vím, ale že by i teď, mi přišlo divné, resp. v rámci EU nepravděpodobné (s tím, jak je legislativa v tomhle relativně sjednocená).

Btw. nařízení EU 432/2012 naopak říká, že aby se u kreatinu mohlo uvádět zdravotní tvrzení, musí být denní dávka 3 gramy denně, při nižším dávkování se účinky (vliv na výkonnost) nemohou uvádět. Ale nechci se přít, jestli to mají ve Francii jinak, netuším (byť tohle je pro celou EU, ale nikdy neříkej nikdy, že jo).


http://www.nutraingredients.com/Regulation-Policy/France-sets-limits-for-caffeine-carnitine-creatine-lycopene
bez záruky ovšem

UK e-shopy běžně nabízí SARMs od amerických výrobců, jejichž držení je u nás od dvou kusů trestným činem. V maďarských e-shopech se dají naprosto v pohodě koupit všechny možné spalovače včetně gerania. Co kdo porušuje bůh suď.


Naposledy upravil Hulkie dne st leden 04, 2017 7:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st leden 04, 2017 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Hulkie napsal:
Peter Ustinov napsal:

tak to bych mel kouzelny prasek na odstraneni chuti k jidlu (celaskon)
10min pred kazdym jidlem si jeden vezmi a zapij dvema sklenicemi vody ( 2x 300ml)
uvidis, jak klesne chut na jidlo


velké množství vody doporučuje Jurgen jako recept číslo jedna na roztažení žaludku a zvýšení chutě k jídlu...


beru to za sebe, jak u jidla piju, snim toho o dost min
(ale hlavne to bylo mysleno jako for)


dodatečně se směju:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MMarek


PříspěvekZaslal: ne březen 05, 2017 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, píšu si zase o radu....

Po 12ti týdnech jsem na tom perfektně s fyzičkou i váhou. Po 12ti týdnech každodenním kombinace buď tréninku, cvičení, nebo posilky jsem dole naprosto viditelně tělesně. Váhově o 13,5 kg níž než na začátku. Jediné, čím jsem si v průběhu pomohl bylo: protein 70gr./100gr. + Thermogenic Fair Power a tento měsíc dobírám Thermogenic Extreme Fair Power. Jinak nic. Vše jsem vždy snášel OK.

Potřebuji/chci jít ještě s váhou dolů o 6 kg. Což nevím jestli se zadaří (za další 2-3 měsíce) kvůli nárůstu svalové hmoty, ale jdu do toho na 100%.

Potřebuji jednu radu. Když si koupím další balení Thermogenic Extreme Fair Power, bude to OK? Nevadí doufám ničemu prodloužení jeho užívání o měsíc. Mám doma tento spalovač: L-carnitine 100000 Extra Strong od fy. Holma. Zatím nerozdělaný. Můžu kombinovat nebo zatím nemám stále rozdělávat? Povzbuzovače před cvičením nepotřebuji. Spalovat mám stále co na těle. Hledám co si ještě pozobávat k tomu spalovači, protože mě to zkrátka začalo bavit jak vypadám teď.

Děkuji všem zase předem za info. Jsem lepší jen díky Vám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi,
kamarád běhá (+občas cvičí v posilovně) a chce po mě preworkout. Je pro běžce ideální klasický preworkout s těmito látkami?

4 g kreatinu
400 mg kofeinu
4 mg aminokyselin bcaa (2:1:1 leucin, izoleucin, valin)
1,5 g beta alanin
1,5 g citrulin

Myslím že by to nebyl problém. Preworkout je primárně určený do posilovny, bude to mít přínos i pro dálkové běžce? (ne ultramaratonce, cca 10-20km)

Díky za případné odpovědi.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jim1282


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ahoj lidi,
kamarád běhá (+občas cvičí v posilovně) a chce po mě preworkout. Je pro běžce ideální klasický preworkout s těmito látkami?

4 g kreatinu
400 mg kofeinu
4 mg aminokyselin bcaa (2:1:1 leucin, izoleucin, valin)
1,5 g beta alanin
1,5 g citrulin

Myslím že by to nebyl problém. Preworkout je primárně určený do posilovny, bude to mít přínos i pro dálkové běžce? (ne ultramaratonce, cca 10-20km)

Díky za případné odpovědi.


Zda to bude fungovat, to musí vyzkoušet. Při delším běhu mě tyto přípravky po určité době hodí spíše do útlumu. Také jsem zažil, že někomu se během běhu po tomto udělalo pěkně nevolno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Davide já bych to před vyběhnutím (většinou) nedával, dělám to spíš tak, že před vyběhnutím řeším jen nějaké cukry a potom v průběhu závodu u sebe nějaký nakopávač mám a použiju ho třeba tak po polovině trati, aby se tam dostal až k závěru. Ono kdyby člověk dal hned před začátkem, trochu bych se bál, že ten začátek přepálí (tím, jak bude nabuzený) a potom o to víc unavenější v druhé půli závodu, navíc v tu chvíli už ani ten nakopávač (použitý před startem) moc práce neudělá, takže unavenější ještě víc. Takže buď bych zvolil maličkou dávku a nebo něco prostě slabšího před a potom něco pořádnějšího v průběhu (takhle to dělám tam, kde mi o výsledek hodně jde), a nebo jenom něco v průběhu. Jinak ale upozorni ho, že jakmile tam dá stimulanty s kofeinem a podobně, o to víc z něho bude mizet voda a bude mít tendenci ke křečím a obecně potížím při běhu, tzn. o to víc bych myslel na jednak minerály před během a potom i pitný režim v průběhu.

Jo a ještě dvě věci - nepoužívat pravidelně, pokud to budedávat před každým tréninkem, není to ono. Ale na druhou stranu, rozhodně neudělat to, že to použije poprvé až na závodě, je rozhodně potřeba si to včas nanečisto na tréninku vyzkoušet, kdyby mu to nesedlo, aby přišel jen o trénink a ne o závod.

Celé to, co jsem napsal, je vztaženo na třeba půlmaraton, kdyby to byla jen desítka, ano, tam bych to dal hned před startem, protože za chvíli je už cíl. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ahoj lidi,
kamarád běhá (+občas cvičí v posilovně) a chce po mě preworkout. Je pro běžce ideální klasický preworkout s těmito látkami?

4 g kreatinu
400 mg kofeinu
4 mg aminokyselin bcaa (2:1:1 leucin, izoleucin, valin)
1,5 g beta alanin
1,5 g citrulin

Myslím že by to nebyl problém. Preworkout je primárně určený do posilovny, bude to mít přínos i pro dálkové běžce? (ne ultramaratonce, cca 10-20km)

Díky za případné odpovědi.


Jen doplním Ronnieho.

Kofein
- pokud to není piják kávy, co dá za den 6 šálků, snížil bych dávku kofeinu na polovic. Pokud je to nepiják kávy, tak bych šel maximálně na 100 - 150 mg v jedné dávce. Moc kofeinu může rozhodit CNS a zneefektivní tak ekonomiku pohybu (platí pro běh). Navíc velká jednorázová dávka sice hodně nabudí, ale o to větší útlum pak přijde. Kort pokud ten pre-workout chce používat i před během.

- kreatin bych zvážil, protože pro aerobku je to zbytečná látka, která bude navíc s jejím pravidelným užíváním zvyšovat tělesnou hmotnost. Takže kreatin před fitkem - ANO. Kreatin pro běhání - NE.

- to samé platí pro beta-alanin, pro vytrvalostní věci, kde se nepůjde do submaxima až maxima, zbytečná látka, která bude akorát "štípat", navíc její benefit přichází až s dlouhodobým užíváním (není to jako bikarbonát, kde se projeví jeho účinky hned)

- L-citrulinu bych dal alespoň dvojnásobek

- aminokyseliny dle délky trvání zátěže, do jedné hodiny zbytečná věc
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
máte někdo tip na ACETYL-L-karnitin v KAPSLÍCH - sháním docela velké množství a každoměsíčně je to palba. Všude je tartrát, který obsahuje hromadu vápníku, který si teď nemůžu úplně dovolit. Bázi nechci - ani nic tekutého. Za každý tip budu rád (klidně p.m.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: út květen 16, 2017 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Ahoj,
máte někdo tip na ACETYL-L-karnitin v KAPSLÍCH - sháním docela velké množství a každoměsíčně je to palba. Všude je tartrát, který obsahuje hromadu vápníku, který si teď nemůžu úplně dovolit. Bázi nechci - ani nic tekutého. Za každý tip budu rád (klidně p.m.)


275 kč / 100 tab
1 tab = 500 mg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thermogenic Fair Power ® | Survival
Účinná kombinace synefrinu, kofeinu, L-karnitinu a dalších látek do redukce hmotnosti.
399 Kč
Agrezz ® | Extrifit
Maximálně napumpované svaly, dokonalá koncentrace na trénink, skutečná intenzita!
699 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SPALOVAČE a STIMULANTY (kofein, synephrine, ...) Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105, 106  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: