Pomoc-výživa,cvičení-hubnutí 85kg /21let



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pomoc-výživa,cvičení-hubnutí 85kg /21let  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Pomoc-výživa,cvičení-hubnutí 85kg /21let
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael7


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 4:48 pm    Předmět: Pomoc-výživa,cvičení-hubnutí 85kg /21let Odpovědět s citátem

Zdravím, dříve jsem měl přes 100kg teď mám 86kg a chtěl bych zhubnout nebo spíš nějak zpevnit nevím jak to půjde mám více tuku znáte to.. :D. Těžko říct jestli mi někdo doslova pomůže v mých problémech, takže mám celkem velkou hyperkyfozu a nevím co přesně dělat jestli mám jít na RHB nebo zkusit cvičit doma. Dám to vůbec sám? Na internetu je spoustu cviků to je jasný a receptů též. Jsem celkem dost slabej a ta páteř mi dělá dost problém mám vystouplý hrudník a hlavu spíše ve předu a celkem se mi z toho motá hlava, když třeba dělám dřepy a celkově když cvičím. Co by jste mi na tohle doporučili cvičit sám nebo RHB? Myslím, že na to mám cvičit doma sám, ale nemám žádnou zkušenost, ale na internetu umím dobře hledat třeba bych si i našel někoho podobného kdo měl takové problémy ať už ze zahraničí nebo něco v čestině.
Potom mám problém co jíst na obědy a večeře hlavně kuřecí maso už nevím jak pořádně připravit, mám ozkoušené pouze smažení a pečení. Když ho dám do ledničky tak druhý den je celkem tuhé asi ho připravuju špatně a měl bych si dát konečně záležet, většinou to dělám na rychlo, protože jsem teď zase dlouhou dobu dost přežíral asi tak 5 měsíců, ale kila nepřibily spíše narostlo břicho trochu :D.

Ráno si dám emco ovesné vločky a nebo si udělám vlastní vločky a přidám banán a 100/100 mléko voda trochu skořice.

Svačinka:110g tunák ve vlastní a třeba kaiserku nebo půlku kornbagety nebo těstoviny.

Oběd:Kuřecí prsa nevím kolik gramů, když udělám tak 520g osmažím 10ml oleje tak z toho zůstane tak 400 takže si pak dám 120g vždy na oběd i večeři ani nevím jestli je to moc a k tomu brambory 400g nebo rýži.

Svačinka:milko jogurt bez tuku 1 nebo 2 jogurty a k tomu zase kaiserku.

Potom už bych neměl mít sacharidy a s tím už teď po těch měsících ´´žraní´´ mám problém : (. Zatím jsem tohle splnil jen dneska tak si myslím, že tak to půjde i další dny+ cvičit do toho, ale zatím nevím jak, ale doma to nějak půjde. Máme výborného staršího tělocvikáře kde máme protahovací cvičení a získal jsem mnoho cviků od něj ůplně mi tohle cvičení vyhovuje. Asi by stačilo to jen trochu obohatit, když bude čas udělat nějakou omáčku z rajčat obččas a tak.. Nebo ještě si dávám šunku 96% tak 100-130g a kaiserku nebo ještě šunku a 3bílky1vejce na trošku másle uplně minimum a nebo i bez se to dá. Nevím jestli bych měl přidat tuk nebo tak něco.
Nutriční hodnoty:
B:130g , S:210g ,20g tuků asi tak. A ještě si dávám ovoce jablko nebo pomeranč,mandarinku dopoledne.
Na internetu je spustu receptů určitě bych se měl snažit víc a zkoušet a zkoušet, ale s tím masem zatím něvím no jestli dávám málo tuku nebo si jen zase zvyknout po těch měsicích :D Dřív jsem tohle maso jedl každej den asi tak 4 měsíce, denně to stejné a byl sem v klidu.
Děkuji za přečtení cením si toho, i když je to delší příběh :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je toho vazne moc
a napsal jsi to rozhazene
jidelnicek nic moc, ale muze to byt horsi
pokud udrzis aspon nejake zaklady 5x denne jsi na dobre ceste
mel by sis ujasnit, co je dobre a co spatne
maso-dobre
zelenina - dobre
prilohy - jak kdy
mimochodem, pokud budes pocitat jidlo, tak vzdycky v syrovem stavu (maso, ryze, brambory atd)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2017 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl jsi 100kg, teď máš 86kg.. zeptej se sám sebe, JAK jsi shodil těch 14kg, a jdi do toho znova, ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pomoc-výživa,cvičení-hubnutí 85kg /21let
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: