Supplementy pro auto

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Supplementy pro auto  Úvodní stránka -> Ostatní -> Supplementy pro auto
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JPS1 napsal:
jenom poupravím chronologii.
první Tigra, desetitisíce v tuningu. kola jsem drbal malým kartáčkem i zevnitř. Nano na všem. úpravy motoru..vlastní garážový box.
druhý Mercedes, žádný tuning, jen maximální péče aby vypadal. Ruční mytí, spousta vosků, z motoru se můžeš najíst.
Ale to všechno sežere spoustu času. Když jsem pak po prodeji viděl Tigru jak dopadla reznoucí u chodníku, bylo to smutný.
S rodinou a duševně dospělej koupíš obyčejný auto a bude ti stačit, že bude čistý. Ale nestrávíš leštěním každou sobotu.
Proto mám dokkra. Služební + rodinné a udržuju v elementární čistotě. myčka, vysavač.

Já netrávím leštěním každou sobotu, já jezdím do bezkontaktní myčky, kde vím, že lak nedojde k úhoně. Až budu auto prodávat, lak bude v daleko lepším stavu, než kdybych jezdil na kartáče.
A u tebe stačilo říct: mám dělníka, lak neřeším.
A tuning mně víc zajímá z hlediska funkčního, než vizuálního.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1

PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mám, ale nebylo to tak vždy. to jsem chtěl říct.
došlo to tak daleko, že jsem se tím jeden čas i živil. leštění, broušení, aplikace serepetiček..

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Supplementy pro auto Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: