příloha k jídlu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - příloha k jídlu  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> příloha k jídlu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rebeka21


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
no pokud si měla doteď jako přílohu jen grilovanou zeleninu, počítal bych s nemalým kalorickým nárustem :) .

K otázce: cokoliv od rýže, těstoviny přes brambory po luštěniny. Nakonec je to uplně jedno, vyber si "sacharid" který ti chutná :)




Jo počítám s tím, že tam bude nějaký ten kalorický nárůst. Jelikož, ale potřebuji, co to nabrat, tak by to až takový problém být neměl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebeka21


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No_pain napsal:
Zkus rýži "Basmati" já už ani jinou nejím, ale leže do peněz. Výborná je treba s kořením nebo do ní přimíchej třeba kukuřici. Nemám rýžovar, dělám ji v pánvi pod poklicí pomalu



Kde se dá prosím tě koupit, běžně v supermarketu? Neboť mně osobně ta značka nic neříká.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to nie je znacka, to je druh ryze, kupis ju hocikde, napr. v bille, v tescu,etc
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebeka21


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

gesag napsal:
Janekk napsal:
Rebeka21 napsal:
no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?


Tak kuskus je zrovna největší sajrajt.


Tvuj deda je nejvetsi sajrajt.




proč je podle tebe kuskus sajrajt?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rebeka21


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Za mě je potřeba rozlišovat přílohu a přílohu.

ZELENINA není příloha, to je prostě zelenina, která se hodí celodenně ke každému jídlu; přes den barevná, k večeři už jen zelená (bez cukru, v barevné je).

PŘÍLOHA jsou sacharidy. Všiml jsem si, že jsi psala, co si dělat za "jinou přílohu, než zeleninu", a začala jsi mluvit o rýži. To je velký rozdíl. Zelenina = ta se jí hlavně kvůli vláknině, minerálům a vitamínům, a přílohy jako rýže/brambory/těstoviny hlavně kvůli sacharidům.

Někdo může k dennímu jídlu přihodit třeba celozrnné těstoviny, s myšlenkou, že je to super oživení a zdravé, ale bum - je to jen docela velká várka sacharidů = víc kalorií = ukládá se do tuku. Pokud to člověk nemá vypočítané, že.




No já například zeleninu chápu v dietě jako přílohu :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebeka21 napsal:
No já například zeleninu chápu v dietě jako přílohu :-)


zelenina je prostě zelenina, jak už bylo uvedeno :) v restauraci tomu říkají příloha.

a Basmati je v různých cenových relacích, dá se pořídit i velký pytel, který v přepočtu vyjde levněji, ale výsledek a chuť je o něco horší než např. z půlkilového pytlíku se zipem. klidně experimentuj, kupuj různé rýže a porovnávej konzistenci a chuť, rozdíly jsou opravdu velké a při ceně a výživnosti rýže se vyplatí připlatit si za to, co chutná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2017 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rebeka21 napsal:
gesag napsal:
Janekk napsal:
Rebeka21 napsal:
no zvažovala jsem kuskus nebo nějaké ty celozrnné těstoviny, tak asi zkusím koupit a takové že hráškové, celerové atd pyré jako příloha může být?


Tak kuskus je zrovna největší sajrajt.


Tvuj deda je nejvetsi sajrajt.




proč je podle tebe kuskus sajrajt?

Nevim jestli sajrajt, ale je vyroben ze semoliny, je to to same, jako vetsina testovin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - příloha k jídlu Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: