Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš v tom zmatek, v drtivé většině bílkovinných zdrojů žádná aminokyselina nechybí. Podstatou bílkovin, které přijímáš je to, aby bylo aminokyselinové spektrum co nejvíce totožné a tím, které tvoří kosterní svalovinu. Dále je důležitý apsket například faktická využitelnost, respektive to, jak probehne digesce a absrorpce toho zdroje v gastrointetstinálním traktu.
U rostliných proteinů je většinou problém nedostatečný leucin, lysin apod. v závislosti na typu. Když si koupíš dobře namíchaný protein - z hrachu, brusinek, amarantu, rýže etc. etc. Tak ten problém ve faktické vužitelnosti není tak vysoký.
A pokud se podíváme na syrovátkové proteiny, tam jsou taé obrovské díry, některé aminokyseliny jsou naopak třeba nadbytečné. I ty nejznámější firmy na našem a zahraničním trhu mají většinově to spektrum naprosto tristní a jeho využitelnost je nějakých 40%. Čili každá odměrka kterou vypiješ znamená, že polovina bude jenom zahnívat v tenkém a tlustém střevě.
Co z toho plyne? Pokud ti záleží na tvojich penězích, zdraví střev, na tom kolik bílkovin opravdu dokáže tvoje zažívání zpracovat, tak se nesoustřed na kraviny jako chut, rozpustnost, reklamy kulturistů a vem si kalkulačku, koukni se jak byl protein zpracován a budeš hodně překvapený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

+ ty aminokyseliny se u drtivé většiny proteinů, jak rosltinných tak syrovátkových doplňujou. Nemůžeš porovnávat výchozí surovinu s konečným proteinovým produktem. ČIli rýžový protein se nemusí nutně rovnat neplnohodnotné spektrum..... a bože jak já ten uměle vytvořený termín z minulého století nesnáším....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáš v mnoha věcech pravdu. Využitelnost proteinu ani zdaleka nezáleží jen na aminokyselinovém spektru, takže zkombinovat různé rostlinné zdroje sice řeší spektrum AMK, ale ne jiné potíže, co rostlinné bílkoviny ve vztahu k využitelnosti mají. Naopak tvrdit něco o "zahnívání poloviny odměrky syrovátkového proteinu" je absolutní neznalost a nepochopení. To stejné o "tristní spektrum aminokyselin u syrovátkového proteinu". Zcela mimo realitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mich90


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tobias92 napsal:
To je slušná cena a rozhodně lepší varianta než ten hrachovej :)

Já se totiž jen dostal do stádia kdy zjišťuju, že po letech utrácení za protein zaznamenávám daleko lepší progres když jsem jednoduše začal pořádně žrát.


Co to znamená pořádně žrát? Kolik měříš, vážíš a přijmeš kalorií?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reality napsal:
Nemáš v mnoha věcech pravdu. Využitelnost proteinu ani zdaleka nezáleží jen na aminokyselinovém spektru, takže zkombinovat různé rostlinné zdroje sice řeší spektrum AMK, ale ne jiné potíže, co rostlinné bílkoviny ve vztahu k využitelnosti mají. Naopak tvrdit něco o "zahnívání poloviny odměrky syrovátkového proteinu" je absolutní neznalost a nepochopení. To stejné o "tristní spektrum aminokyselin u syrovátkového proteinu". Zcela mimo realitu.


"Dále je důležitý apsket například faktická využitelnost, respektive to, jak probehne digesce a absrorpce toho zdroje v gastrointetstinálním traktu" se rovná odpověď na tvou druhou větu

Nikdo netvrdil, že aminokyselinové spektrum je jediný faktor , viz. odkaz na můj předešlý příspěvěk, špatně chápeš psaný text a nepochopil jsi souvislosti , jelikož tazatel zaobíral právě aminokyselinovým spektrem proteinů.
Bylo by irelevatní, někomu, kdo toho ví očividně minimum rozebrat x dalších určujících faktorů, nebo měl bych začít efektivitou tenkého střeva, dostat se přes sekreci hormonů, faktory celkového jídelníčku suplementace, problementace narušování rostlinných
buněčných bariér, zpracování proteinu a zdroje, původu, obsahu mikronutrient, proč?
Nehledě na fakt, že vytrháváš věci z kontextu a je naprostá pravda, že u většiny cvičenců a díky jejich suplementaci a soustředění se u proteinů na nedůležité věci, je faktická využitelnost okolo 50%. Chceš popírat Rubnerovy zákony a tvrdit mi, že protein od značky, která udává u proteinu udává 800mg Threoninu a 8000mg Valinu na 100g nebude mít naprosto minimální využitelnost?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ToVor


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já jsem tu ani tak nechtěl rozebírat, co lidský organismus dokáže z těchto suplementů využít a co ne. Na to ať si každý udělá svůj názor sám. Jenom mě zajímá, jak je možné, že složení rostlinného a syrovátkového produktu může být takřka identické, co se AMK týče. Vždyť původní suroviny (rýže, syrovátka) se v tomto ohledu znatelně liší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rostlinné proteiny - hrachový, sojový, konopný, rýžový Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: