Subtilní postava = HGH jako řešení?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Subtilní postava = HGH jako řešení?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Subtilní postava = HGH jako řešení?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIA


PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2016 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nathan napsal:
Koukám, že se nic nezměnilo za ty roky. Jen osazenstvo a stejně se řeší co tam poslat aby to "rostlo".

Orální sekretagog růstového hormonu je Ibutamoren, nebo-li MK677, který je analogem ghrelinu a stimuluje tak výdej GH (growth hormon) v hypofýze. Dle preklinických studií zvedá hladinu IGF asi o 70% při dávce 25mg na den. Zatím nemá zjištěné vedlejší účinky, krom účinků ze zvýšení GH (syndrom kapálního tunelu, retence tekutin, ale v malé incidenci), s dobou užívání se účinek zvyšuje. Nicméně je na dopingové listině. Stejně tak zmíněný LDG4033 aj. který však působí přes androgenní receptory, nicméně selektivně pro sval.

Naturální limit je v soutěžní formě pro průměrnou genetiku (kterou má 66% lidí a zbytek se dělí o lepší a naopak horší půl na půl) výška v cm-98-102, takže při 183 cm to je soutěžních 81-85kg. S 10% tuku 90kg... to je už pěkná postava, není to kulturista z časopisu, ale na bazénu vás nepřehlédnou. Stojí vám to za to? Navíc jak vysadíte, vše nad váš naturální limit zmizí spolu s látkami co opustí vaše tělo. Žádné trvalé zisky nejsou, když dojde na krájení chleba vždy dostanete jen svou porci. A genetika je klíčová, z někoho kdo má IQ 100 nikdy nový Einstein nebude, stejně jako z typického ektomorfa další Jablonický (tím že kočka bude trhat a jíst psy z ní tygr nevyroste).


Tak nějaké dojmy z toho, co jsem to zkoušel. Bral jsem to asi měsíc a něco (MK677 a LGD4033). Nejdřív jsem začal brát MK (20mg na noc) a pak 8mg LGD (4 ráno, 4 večer).

Ve zkratce jednoduše to funguje a nemá to alespoň na mě v tomhle minimálním množství téměř žádné negativní účinky. Jediným negativním účinkem, co asi pozorovalo spíš moje okolí bylo, že jsem byl nasraný víc než obvykle, protože se zvyšuje hladina kortizolu.

Prvních pár dní (4-5) ten GH dost rozesere spaní, pak se ale spánek dramaticky zlepší. Celkové víc vydžíte, spíte 4-6 hodin a jste v pohodě, já jsem byl vždycky normálně po pár dnech K.O, unavenej večer apod.. Ten GH sám o sobě mi přijde, že nemá takové účinky na svaly, spíš že se zlepší kvalita vlasů, vousů, spánek a možná i další věci, kterých jsem si ani nevšiml.

Docela by mě lákalo to zkusit vzít ve větším množství, třeba zdvojnásobit dávkování, co by se stalo.

Bohužel jak psal Nathan po vysazení se zase všechno vrátí do starých kolejí. Osobně bych to klidně bral dlouhodobě, ale asi to není dobrý, protože ten LGD prý úplně vypíná vlastní tvorbu TST.

No mohl bych o tom psát ještě dál, ale nebaví mě to :).

Výsledek: Jako nevyplatí se to, protože z dlouhodobého hlediska to nemá žádný efekt a jsou to teda akorát vyhozené ne úplně malé prachy měsíčně, pokud si to seženete od někoho serioznějšího a ne nějakého random neznámého PL eshopu, kde vám pošlou nějaké placebo.

EDIT: ten LGD jsem přidal k tomu MK později a bral ho zároveň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ta opravim. Brat MK677 dlhodobo v nizsich davkach sa ti oplati ak na to mas peniaze. Nathan narazal snad na to, ze pomocou istych latok mozes preliezt latku, ktora ti urcuje kolko naturalne mozes mat na sebe svalovej hmoty. Ty si sa s k nej 100% ani nepriblizil toboz nie za tak kratku dobu. Tyzden dva trva nez to zacne poriadne ucinkovat a ty si to vysadil o tyzden a pol na to. Zmenu si nemohol vidiet nie to este pisat ze si nazad kde si bol predtym.

Tu druhu vec co si bral netusim co je a ani ma to netankuje. Zvysovanie na 40mg za den by si rad skusil hej? Nuz tak si najprv pohladaj na nete ako nadherne vypada gynekomastia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no, bral to total na hovno, ale aspon ho to odradilo od dalsich experimentu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2016 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
no, bral to total na hovno, ale aspon ho to odradilo od dalsich experimentu...


Tak jako tím líp, že vím, že se od toho dají čekat lepší výsledky, tím spíš to ještě zkusím :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alx3


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 8:23 pm    Předmět: Black Mamba vs. Ibutamoren - zkušenosti? Odpovědět s citátem

Ahoj, prosím může někdo porovnat kdo samozřejmě sám obojí vyzkoušel - Black Mambu vs. Ibutamoren jak působí na tělo?

Vím, že jedno je spalovač druhý SARMS. Vyzkoušel jsem spalovač Black Mambu a nesedí mi, i po 1 tabletě mi je špatně, jak kdyby to mělo semnou každou chvíli seknout. Asi citlivost.
Tak chci vyzkoušet SARMS. Zda MK677 nemá podobné učinky nebo naopak je v pohodě, abych nevyhodil další peníze.

Díky za inteligentní odpovědi! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gesag
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj, zkousel jsem jet autobusem a sralo me to, misto toho budu hrat pozemni hokej, nevite, jaky to je? Abych nevyhodil dalsi penize.

Diky za inteligentni otazky! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berserk_Grom


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gesag napsal:
ahoj, zkousel jsem jet autobusem a sralo me to, misto toho budu hrat pozemni hokej, nevite, jaky to je? Abych nevyhodil dalsi penize.

Diky za inteligentni otazky! :)


:D :D :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Subtilní postava = HGH jako řešení? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: