Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey: No ďakujem! Teraz to tak budú robiť všetci!

Magumi: Nooo, to teda fakt neviem 205 by bol úspech.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ty vaado, nechapem jak sa da taka naloz zdvihnut nohami a este k tomu hi-bar
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

už několik tréninků ten dřep posouváš na stále vyšší level ;) "a po dlouhém období kvantity se najednou objeví kvalitativní skok..." vzal jsi to za správných konec, když jsi shazoval z těch posledních maximálek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 10, 2017 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya: Ja ti ani neviem, príde mi to ľahšie ako zdvíhať to rukami
vlk: hlavne to chcelo zmenu. Teraz len "objavujem", čo sa dá robiť na poli vyššieho počtu opakovaní Uvidíme, či mi to niečo dá, ale potrebujem sa trochu zabaliť do svalu, moje telo už veľmi nezvládalo a neposúval som sa ďalej s tou svalovou hmotou, čo som mal/mám. Ale hodne mi pomohlo ľadovanie nôh, odporúčam v rámci regenerácie, veľa opmohli aj bandáže a aflamil, poctivo patlaný na kolená.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrudník a chrbty

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
4x8x110kg a úplne s rezervou

Incline v MP:
4x10x80kg

Superset
Chest press:

4x10x90kg
+
Rozpažovanie s JČ:

4x8x12kg

Superset
Extra wide bench press:

4x6x70kg
+
Príťahy v stroji s oporou hrudníka:

4x12x102kg

Bicáky voľajaké

Hodnotenie tréningu: Pretože naposledy som mal soplík a celkovo mi bolo nevalne a v noci som vypotil Ružínsku priehradu, až som sa bál, že vlastným potom vytopím susedov, zapol som svoju Wolverinovskú regeneráciu, pomohol som jej asi tak 20násobkom dennej odporúčanej dávky vitamínu C a som fit. Síce sa cítim ako kyslá kapusta a celý deň som sa bál, že si ma niekto v práci vyžmýka do čaju, necítim inú chuť, len kyslú a zuby aj oči mi zožltli, ale inak všetko tip top.
A tak som sa pustil do bench pressu a ten šiel prekvapivo dobre, vedel som sa perfektne setupnúť, bolo aj sily nadostač, takže som dotlakoval dokonca s rezervami, čo v mojom prípade nie je pravidlom Vadik sa sťažoval, vraj načo ho volám ako dopomoc, keď mi potom ani netreba pomáhať Tak ma to mrzelo...
Incline tlaky len dopohody, nechcelo sa mi to nejako hrotiť. Samozrejme pri supersete chest pressu a rozpažovania už to bolo o inom, tam som si vypumpoval luxusné man boobs Ešte chvíľku budem takto pokračovať a náhodou si zlepším hrudník a to už by som musel Sorayu vymeniť za nejaký lepší model.
No a na záver ešte tlaky širokým úchopom, ale to už bolo príšerne vydreté, tlakové svaly všetky mŕtve ako moje vzťahy so svokrou.

Dnes sa v gyme vyskytlo pár srandovných jedincov.
Postarší futbalista: Tepláky, na nohách halové kopačky, pivné bruško a uteráčik ledabolo pohodený okolo krku. Skúšal tlaky na ramená v stroji, ale nejak mu to nešlo, naložil viac, než bolo treba. Keď si všimol, že sa dívam, zatváril sa ubolene a začal zbesilo krúžiť rukou, že ho teda akože bolí rameno, ale inak by tam rval balíky ako Magumi, keď sa utrhne z reťaze Predtým ani potom ho našťastie rameno neobmedzovalo a som si istý, že si užil skvelý workout a o rok príde zas.
Potom Pivár. Ten má bruško ešte krajšie ako Futbalista, aj keď je tak v mojom veku (čo je teda tiež pekne starý chuj), v šatni poučoval kamaráta, že na vypitie dvanástich pív za večer to chce tvrdý tréning a celý monológ zakončil blahosklonnými slovami "Aj ja som začínal ako amatér, ale pozri na mňa teraz!", na čo mi zabehol proteín a vysmrkal som kokosovo-čokoládové mlieko.

Dnes som urobil aj dobrý skutok a zachránil hromadu životov. Nebyť mňa, Štúr to má za sebou, keď sa precenil a bench mu takmer urval hlavu. G.I. Joe aka Páv aka Casanova si naložil v multiprese pri tlakoch za hlavou 140 kilo a neskočiť mu na pomoc, osa ho prereže ako žeravý nôž maslo. Ale keď cítil, že už to z neho ťahám dole, oklepal sa a ešte z toho vyťažil, magor, štyri vynútené opakovania Aspoň som pumpol biceps.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Steampunk gentleman workout s Nabukom

Drepy:
2x10x20kg
1x6x60kg
1x3x100kg
1x6x120kg cylinder, motýlik ON
https://www.instagram.com/p/BPQCnZdAxlF/?taken-by=pete_mad_lennack
1x1x140kg Belt ON
1x1x150kg
1x1x160kg
4x6x170kg

Príťahy VČ v predklone:
4x8x80kg

Pazhyby:
4x10

Veslovanie - kladka:
4x10x70kg

Príťahy k brade zhora:
4x10x50kg

Sťahovanie kladky wide grip:
4x8x70kg

Military press:
1x10x20kg
1x10x40kg
4x10x60kg PR

Hodnotenie tréningu: Tak sme si boli s Nabukom malinko zablbnúť. Energie bolo, lebo dnes som z bezpečnostných dôvodov vynechal mŕtvolu - cítil som, že spodok chrbta je rozbitý a nerád by som si niečo spravil. Aj na tie drepy to má potom impact a tomu sa rád vyhnem Takže sme sa nahodili do gala a šlo sa na vec Ani netuším, ako vznikol nápad na dnešný tréning, ale to už tak býva medzi bláznami.
Drepy v pohode, natočil som si veselé videjko z rozcvičky, ktoré som postol hore - jednak pre zábavu, jednak som zistil, že "sadám" na jednu stranu viac, predpokladám, že za to môže silnejšia - pravá - noha. Takže si na to dám do budúcna pozor.
170 už bolo kurva ťažkých, ale stále som mal dosť energie na robenie blbostí, spievanie, smiech a podobné veci, ktoré seriózny dôstojný workout pravého gentlemana sprevádzajú.
Ale keď som konečne s drepmi skončil, uľavilo sa mi, nie že nie. Ale aspoň som zistil, že drepy idú aj s klobúkom a motýlikom, pri nedoliečenom prechladnutí a so seknutým krkom, ktorý som si dnes privodil.
Príťahy nadhmatom som nerobil už hrozne dlho, tak som si ich celkom užil, bohužiaľ som necítil, ako mi zaberá chrbát, lebo hneď po rozcvičke ma mrdlo v krku, takže celý trapéz od krku až po lopatku v kŕči Ale nič, s čím by sa nedalo tvrdo odmakať nohy a potom chrbát
Na zhyby som sa ovšem necítil, tak len pazhyby a potom kladky.
Na záver šašky s military, už dlhšie mi je jasné, že desiatky so 60kilo nie sú žiadna výzva, ale doprial som si to až dnes. Keď som na to teda bol vhodne sviatočne oblečený


Inak samozrejme, vošli sme, všetky oči vypúlené naším smerom, ale kto by sa divil, že
Pobavili dvaja benchujúci drsňáci, ktorí si nás premeriavali s pohŕdaním tak očividným, že som sa obával, že si naším smerom ešte aj odpľujú. Ono ich to potom prešlo, keď som začal drepovať
Podobne som šokoval aj Dedka trénera, ktorý sa tam prišiel pomotkať, poťahať kladky a nachrchlať na mňa zo tri hrste bacilov, lebo dať si ruku pred držku pri kašli je príliš mainstream.
Inak sme ale väčšine ľudí skôr zdvihli náladu, Bacuľatý chlapec, čo už nie je bacuľatý sa osmelil, chcel odo mňa dopomoc a potom nám urobil aj fotku, čo som postol vyššie a sem tam aj pokecal. Ešte si ho nakoniec adoptujem.

Po tréningu sme obaja s Nabukom v sprche ľadovali nohy (aj keď za súčasného stavu by stačilo postaviť sa nahý vonku do záveja...) a obaja sme pri tom vydávali tak oduševnené zvuky, že ostatným v šatni to muselo pripadať ako bezbrehé análne orgie dvoch skazených chlpatých úchylov. A samozrejme by mali pravdu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a trochu hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x120kg
3x15x140kg belt on
1x11x140kg čo už

Legpress 10-15-10:
4x200kg

Superset
Predkopávanie:

4x15x40kg
+
Zakopávanie:

4x15x40kg

Superset
Bench press v MP:

4x10x80kg
+
Lýtka vsede:

4x12x40kg

Protismerné kladky:
4x10xneviem

Hodnotenie tréningu: Uáááh, uf och No to zas bol nápad. Oficiálne vyhlasujem, že čokoľvek nad 6 opakovaní je úchylné, nedobré a malo by to byť zakázané a ja viem, že sa Vlk a Magumi budú hnevať, ale stojím si za tým.
Minulý týždeň som pre chorobu šiel len zbabelé 5ky so 180, tak som si povedal, že dnes si to naopak vynahradím trošku vyšším počtom opakovaní, akože kardio a pumpička a tak. Samozrejme, keď ja niečo vymyslím, spočiatku to vyzerá ako skvelý nápad, kým nedôjde k realizácii

Prvá séria pomerne OK, prečo nie, hovorím si, to pôjde.

Po druhej sérii som začal vidieť nejak menej farieb, než obyčajne a zvuk bol viacmenej celý prekrytý šumom mora Žalúdok sa povážlivo začal dvíhať a tak som vybehol... no, odpotácal sa k recepcii a Rasputinovu kočku som poprosil o cukor do kávy Ten som do seba obrátil ako nebeskú manu a po dvoch troch minútach som zas videl úplne jasne a zreteľne všetky tie hnusné ksichty okolo mňa a mohol som ísť na tretiu sériu, hoci všetko vo mne kričalo, aby som sa radšej šiel ubiť na smrť kettlebellom.

Tá tretia séria bola najlepšia zo všetkých.

Potom ale Erik a celá motivácia odišla, lebo Erik musí ísť na futbal vždy, keď má viac ako sedem minút voľného času a hoci sa za mňa proaktívne postavil Ľudovít Štúr (v poslednom čase sme sa skrz vzájomnú dopomoc zblížili a čochvíľa budeme slamkami chlipkať proteín z jedného šejkra), už mi bolo pod tou skurvenou činkou tak nepohodlne, že som to po jedenástom musel zhodiť. Už som sa klepal, do nôh ma brali kŕče, pľúca rezignovali, core sa mi rozklepalo, začal ma bolieť chrbát a celkovo mi bolo tak nejak nevalne a celé telo proste na mňa revalo, nech to okamžite zahodím Trochu mi to pripomínalo saunu, kde sedíte, všetko je tip top, parádička, relax a regenerácia a náhle proste zo sekundy na sekundu MUSÍTE ísť von, lebo smrť a skaza.

No a tak legpress. Zatiaľčo pri drepoch som mal pauzy, že by som počas nich uštrikoval svetre pre dva detské domovy, legpress šiel v takom tempe, že sa z neho dymilo. Alebo mojich nôh, teraz už neviem, lebo som miestami strácal vedomie. Tak som si rýchlo oddýchol na supersériách predkopov a zákopov.
Niekedy v tom čase sa objavila Žula so svojou MILF mamou, chcel som na ne zapôsobiť, ale obávam sa, že ako som tam visel prehodený cez scottovku a snažil sa nenabľuť Sebedeštruktorovi do notesa, kam si zapisuje, koľko cvikov zas dojebal, neurobil som veľký dojem. Ale vyzerali baby obe veľmi dobre, hneď by som to viac ocenil, lenže môj sexuálny pud bol pohltený už len pudom sebazáchovy, ktorý mi kázal schovať sa pred ďalším tréningom nôh na strom a tak som už šiel len zľahka pumpnúť hrudník.

Ako som spomínal, Sebedeštruktor dnes cvičil fullbody. To znamená, že sa omotal opaskom a robil biceps so 70 kilami. A vyzeralo to presne tak, ako si to každý predstavuje. Hnus. Ale veľký teda je. Na jeho vek fakt ozruta. Ale ono mu to prd pomôže, ženám sa takí veľkí chlapi nepáčia, navyše to nie je žiaden Alain Delon a je charizmatický ako umývačka riadu. Ale tak zas ten jeho kamarát ho tam obdivne ohmatával, tak asi dobre.
So Štúrom sme už kamoši, lebo chcel robiť lýtka s mojou drepovou činkou, tak ju vzal zo stojana a skoro ho poskladalo ako origami, tak som ho držal pokope a potom som mu pomohol činku odložiť a kus cesty som ho odprevadil, aby sa mohol posadiť na schody.
No a Žula proste len bola tam a už samotný tento fakt ma tešil, tak som si pridal neplánovane protismerky a vôbec nie preto, že ona tam predo mnou robila výpady...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 6:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Patnáctky se sto čtyřiceti? Jsi borec, klobůk dole. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pobavil jsem se při čtení náramně... a při zápisu logu ještě více nějak jsi nám zesílil, chlapče, pamatuji ještě na tvé první desítky se 140, když jsi pronášel cosi hanlivého... dnes už bys to bral jako zahřívačku válcuješ nás kudy chodíš = jakoukoliv váhou, kterou si naložíš na chrbát

třetí lednový - januárový - týden se stává králem dřepů... opět... mister Carabas

Pajas se sice svýma dvanáctkama snažil, ale už při pondělku jsi to urval pro sebe, protože my už těžké dřepy tento týden nepojedeme... a ostatně... i kdybychom jeli
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2017 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka.

Najviac ma serie, že nech sa snažím ako sa snažím...

...o chvíľku si to práve vy dvaja budete dávať ako bežný tréning
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2017 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes oddych. Nachladenie sa zmenilo na záchvaty kasla a zasoplené fúzy Hádam zajtra sa to zlepší.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Choré kozy a chrbty a bicáky

Bench press:
2x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
1x6x100kg
3x8x110kg
1x6x100kg

Incline chest press:
4x6x90kg

Chest press:
4x10x70kg

Peck deck:
4x15x40kg

Sťahovanie kladky - wide grip:
4x10x50kg hnusne pomalé

Príťahy zhora k brade:
4x10x50kg

Bicák - kladka:
4x12x50kg

Hodnotenie tréningu: Po dňoch utrpenia som sa rozhodol ísť sa trochu rozhýbať. Zasiahla ma ohavná morová rana, ktorá mi nos premenila na usoplený zemiak a mám hlas starého prechlastaného rockera, čo kloktal Savo. Čaju som svojím telom prelial viac, než pretečie za rok vody cez Niagárske vodopády, vkuse len soplím, chrchlem alebo čúram čaj.
Tak som sa rozhodol, že to nebudem moc hrotiť. Ako vidieť, väčšina tréningu sú kladky a podobné teplošiny. Sila na benchi prekvapivo drží aj napriek tomu, že som flu positive, ale strašne rýchlo dochádzala energia, takže som sa cítil ako stará baterka v mojej Fabii, keď udrú "mrazy" pod plus 10 stupňov.
Na benchi len tri pracovné série, radšej som to zabalil skôr a presunul sa na stroje a kladky a podobné zariadenia pre deti a ženy. Nie je toho veľa na zapisovanie, fakt som sa bol len trochu ponaťahovať, nech nezakrsnem kým sa zbavím choroby. Zababušený v teplákoch a mikinách som sa potil ako keď na strednej škole pani profesorka Bodorová na matike povedala "a odpovedať pôjde..." a uprela svoje ľadové neľútostné oči mojím smerom.

Dnes vo fitku komplet plno, ľudia vypadávali z okien, zakopávali jeden o druhého aj o náčinie, na benchovaciu lavicu bol poradovník až do marca a bicepsy sa cvičili v skupinkách po ôsmich až desiatich ľuďoch podľa pokynov príslušníka polície.

Upútal bradatý ujec, od hlavy až po päty elastický funkčný kompresný termo obtiahnutý, na tom celom mal natiahnuté teplákové kraťasy, vytiahnuté až kamsi pod bradavky Bol to elegantný štramák. Spolu so Sparťanom potom odrúčkovali kamsi do romantických diaľav, kde sa spolu budú pripravovať na prekážkové behy.

So Žulou som sa akurát minul, podľa mňa by mi zakývala, keď som odchádzal, ale práve sťahovala kladku. Tomu hovorím nepriazeň osudu!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes šermbal. Prechrchlal som sa tréningom, prepotil dvanásť tričiek a dal asi rovnaký počet gólov, než som si dal vlastný Zlatý, čím som nám prehral zápas.

Jó, nie je každý deň posvícení

Zajtra vynechám tréning, potrebujem sa toho chrchlania zbaviť, nech môžem pokračovať v drepoch. Beztak mi nič iné nejde
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nohy a hrudník

Drepy:
1x10x20kg
1x3x70kg
1x3x110kg
1x1x140kg belt on
1x1x150kg
1x1x160kg
1x1x170kg
1x1x180kg
1x1x190kg
1x1x200kg
1x1x205kg PR!!
1x3x180kg

Výpady s VČ vzad:
4x10x50kg každá noha

Bulharské drepy v MP:
4x10x50kg každá noha

Bench press v MP:
4x10x90kg

Protismerky - laná:
4x8x20kg

Lýtka horizont legpress:
4x15x???

Hodnotenie tréningu: No pretože nie som ešte úplne fit po chorobe, rozhodol som sa dať len pár ťažších jednotiek, aby som sa zbytočne nevyčerpal a nezhoršil si doliečovanie
Takže šup šup som sa do toho pustil svižne a s nadšením, avšak opatrne a rozumne. Netušil som, ako na tom budem so silou, tak som postupne pridával po desiatich kilkách. Už keď som mal okolo 140 kilo, tak nejaký borec s vytetovaným maltezákom na lýtku (eh...) sa tešil z toho, ako mi to ide Maltezák je pes, keby náhodou...

Vadik poctivo chodil za mňa pri ťažších sériách, hecol, prijebal po chrbte, keď bolo treba, celkovo sa snažil. Keď som drepol 180, Maltezák s úsmevom povedal, že by som mal dať 200, tak som opatrne vyhlásil, že neviem, či sa na to cítim No, ako vidieť, 200 šlo s rezervou a tak som sa hecol a šiel do toho na plný koule. Vadik za mnou, nachystaný na to, že ma činka prelomí, ale nestalo sa to. Pomaly, ale isto to šlo hore, ani nie moc cez chrbát a keď som sa začal víťazne smiať, už vedel, že je dobre Ale bolo to ťažké, keby Vadikovi vypadol vlas a pristal na činke, utrhne mi to kvadráky a preborím sa k Vietnamcovi do kvetinárstva medzi karafiáty.
Vadik hneď Erikovi nadšene oznámil, že som drepol rekord, na čom Erik, samozrejme, nič nevidel, mávol rukou a vraj by čakal, že drepnem aspoň 220, keď sa tam furt s tou činkou jebem Erik je motivátor. Snažil som sa mu vysvetliť, že to nefunguje tak, že drepujem dvakrát týždenne a automaticky som Petráš, ale nechápal. Skúsil som mu to vysvetliť tak, že ani on nehrá za Barcelonu, hoci je vkuse na futbale, tak prikývol, ale ako ho poznám, stále si myslí, že som slabý vetchý babrák.
Má pravdu
Potom som tam dal ešte trojku so 180kou, ako som to vzal na chrbát, vôbec žiadny rozdiel oproti 200+ som necítil a bol som za tú vytrápenú trojku ozaj vďačný.
No a tak som zhodil váhy a pumpoval to ešte výpadmi a potom bulharmi, až som už veľmi ani nechcel, ale hrdosť nepustila. Podľa mňa by som mal krásne napumpované stehná, ale som chlpatý ako pavián a som rád, že je cez ten porast vôbec vidieť, že mám nohy.

Samozrejme, ako inak, počas drepov sa mi ten zblblý Sebedeštruktor napchal do stojana, aby mohol cvičiť fullbody bicepsy prd zrkadlom. Nechcel som byť hrubý a tak som radšej najprv napočítal do desať. A hneď potom som vybuchol a začal pičovať, ale mal slúchadlá a celkovo má svoj svet, takže nedbal. Aj tak nechápem. Mám osemhodinové pauzy medzi drepmi, ale ten pablb musí počkať, kým idem drepovať a potom predo mňa vskočí z tieňov ako Batman a rýchlo si začne škodoradostne kurviť úpony a kĺby a mne náladu.

Inak sa nič také veselé nedialo, svalnatý Maltezák sa smial, že dúfa, že urobí do leta formu, ako má osobný tréner Rasputin. Irónia to bola taká ostrá, že ňou mohol kostnatému Rasputinovi oholiť bradu, ale ten sa skrýval v rohu za klientku, ktorej počítal opakovania a očumoval zadok a tak bol v bezpečí.

P.S ako som písal Ripperovi, video nemám. Jednak ma nemal kto točiť, jednak som sa radšej hecoval hudbou a vtedy telefón samozrejme nerobí videá. Ale čakám na nové slúchadlá, ktoré to všetko zvládnu naraz a hádam to ešte niekedy drepnem a natočím A som si vedomý, ako povedal Vadik: "Čo nie je natočené, to sa nestalo!"

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Este raz gratulujem😊.. ano jednoznacne natocis, ale minimalne +210kg😎😈.. super progress a len tak dalej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: