vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bolgi


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze zotavovaci tyzden a davate si tam osmicky na predne drepy a na sumo
Tesim sa na vas novy cyklus, predpokladam, ze to bude opat poriadne maso
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bolgi napsal:
Ze zotavovaci tyzden a davate si tam osmicky na predne drepy a na sumo


potřebujeme se trochu dostat do těch hi-reps a do objemu. za dva týdny se toho sice moc stihnout nedalo, ale přece jenom "základy" už bychom mohli dávat v pracovním objemu. a proto píšu "zotavovací", abychom zdůvodnili ty malé váhy

bolgi napsal:
Tesim sa na vas novy cyklus, predpokladam, ze to bude opat poriadne maso


první měsíc určitě ne... jsme už jak stará tavicí pec ve sklárně (návštěvu Harrachova doporučuji!), hodně dlouho se musí přikládat, než se dostane na provozní teplotu... ale pak nám to, doufám, bude tavit jedna báseň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MČR trojboj (raw), 14.01.2017, Praha

viděl jsem pouze dopolední skupiny, tedy ženy + muži do 74 kg, ale opět mě to zcela nabilo a motivovalo do dalšího cvičení, protože na ženy - lifterky, radost pohledět, a co zvedají kluci s váhou 65 resp. 70 kg... to si pak člověk opravdu při své váze připadá jako máslo, jak s oblibou říká Magumi :D

fotky mám akorát nějaké z vyhlašování, dávaly se medaile jak za celkové umístění v kategorii, tak za jednotlivé disciplíny, takže holky běžně odcházely ověšené 3-4 medailemi :) možná sem pak nějaké vyberu, abych dokumentoval všechny, kteří mě zaujali :) nyní pouze skupinová před vyhlašováním.



zleva třetí (ve světlém) je Scheila - na to, že měla tři dny po atb, tak zabojovala v kategorii -63 kg skvěle :) ostatně už vyvěsila video ze svých top-good-lift pokusů, tak můžete posoudit. do dřepu padá zbytečně hluboko, ale je to mladá žába, tak na lifterském provedení ještě zapracuje :) benč jí šel velmi dobře, až teda ten nároďák ji zavalil, ale to byla souhra okolností, bylo to tam, tahy byly opravdu poslední tažení a ten druhý pokus byl stylem "zomri tam", nechala v něm všechno a je spíš dobře, že na třetí nemusela. jednalo se totiž o pěkný duel, v němž se soupeřky bily hlava nehlava, ale Monča Vindišová z Vítkovic, která na sobě od oblasti dost zapracovala, to nakonec třetím pokusem na tahu zpečetila.

zleva druhá (v černém) je Koutňa - další napínavý duel s Hankou Takáčovou v kategorii -84 kg, který nakonec vyhrála o pouhé 2,5 kg (na Wilkse to ale bylo víc), ovšem Hanka ve svých 62 letech strčí většinu holek do kapsy :)

byly to právě tyhle duely, které mě bavily :) kategorii -72 kg nakonec vybojovala Lenka Strolená (Spartak Chodov), která vyhrála i absolutně a porazila Terezu Koreckou (Powerlifting Chodov), což je ta vysoká blondýna v bílém nalevo, při své výšce bylo až neuvěřitelné, jaké váhy dává :) velký potenciál.

v kategorii -57 kg se o první místo nebojovalo, jakási Barbora Bobálová (Powerlifting Chodov) - a pak že top lifterky nemůžou být kočky ;) - zcela dominovala, benčem 80,5 kg vyrobila nový nároďák a v absolutce skončila druhá.

ani nejtěžší kategorie +84 kg nebyla ložená... dvě super-ženy, Péťa a Zůza, si to rozdávaly až měl člověk strach se jim připlést do cesty, když odcházely z pokusů :D Petra (BW 106 kg), těsně vyhrála dřep v novém nároďáku 152.5 kg, což byla spíše nároďáková přetahovaná, Zuzka (BW 114 kg) jí to těsně vrátila na benči a pak přišel tah, kdy se opět tahaly nároďáky z kapsy až Zuzka nahlásila svůj třetí pokus a Petra - zrovna jsem byl poblíž - pronesla něco nepublikovatelného :D no Zůza zatáhla, Péťa ne, tak bylo jasno. a pokud si všimnete té vysoké brunetky v modrém ze Svitav poblíž středu, která vůbec nevypadá na svůj ročník ('81), tak ta brala alespoň bronz za tah a já si ji řadím jako další do kategorie miss-lifterky :D

muži -66 kg, Honza More, co ten při svých BW 65 kg dá, to jsem valil oči (180/127.5/230), bez konkurence, červené tepláky napravo

muži -74 kg, Tomáš Juříček, totéž a ještě více při BW 70 kg (212.5/155.5/242.5), rovněž bez konkurence, modré triko úplně vpravo

přišel jsem o Marka Koláře, -83 kg, který zatáhl 311 kg, raw, no comment...

a o fenomenálního Kubu Sedláčka, BW 90 kg, který dřepnul 305 kg a benčnul 221 kg (???).

tyhle soutěže mě baví a nabíjejí, tak doufám, že mi ta energie vydrží až do pondělka, kdy vlítneme na nový cyklus :)

ps: Scheila je moc sympatická bojovnice a věřím, že její výkonnost bude stoupat strmě vzhůru ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. ledna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 1. týden nového cyklu!

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (high-bar)
5x osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, těžké : (
5x 130 kg, opasek
5x 140 kg, tady bylo v plánu skončit, ale Magumi mě hecnul, ať to ještě zkusím...
5x 150 kg , nečekaně, tolik jsem neměl na hrbu od Mikuláše
10x 135 kg, AMRAP, čekal jsem 5+, ale Magumi stál za mnou a podle dynamiky mě hnal pořád dál
15x 120 kg, AMRAP, pak už to nešlo rozdýchat, příliš utažený opasek
20x 110 kg, PR max reps , AMRAP, opasek o dírku volněji, ale stejně jsem v závěru už jenom sípal
tak jsme si to zkusili... Magumi vyjel v pětkách výše, než čekal, já si pak díky tomu přidal jednu shazovanou sérii... asi nám nožičky poděkují :) hi-reps série jsem vůbec neměl šanci udýchat... hodně budu muset zapracovat na kondičce. obdivuji ripperra , když dal v sérii nějakých 35 reps a to měl na zádech balík nebo Carabase , když dal bez odložení 50+ reps. já při dvacátém už jenom sípal a nestíhal okysličovat ani to nejnutnější. příště už budeme vědět líp, když jsme si to nastřelili ;) Magumi se v těch dvou zotavovacích týdnech vyloženě flákal, protože dnes měl parádní sílu :D

CG bench-press:
5x osa
5x 60 kg
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg, 3. pracovní
akorát, dynamicky, předloktí jsem sice moc nezatěžoval, ale stejně bylo cítit

Pendlay rows:
3x 80 kg, e-e, moc těžké...
8x 60 kg, 1. pracovní
8x 60 kg
8x 60 kg, 3. pracovní
nezvyk, postupně se budu adaptovat a přidávat

Trénink: 1:25

Váhovka: 93.3 kg

paráda... bude to chtít začít suplovat, jinak mě to ubije :) výkonově zatím slaboučké, ale o fous lepší, než jsem čekal, tak snad to půjde nahoru. za to Magumi, i když byl při rozcvičování nějaký polámaný, tak pak mu to šlo, že jsem jenom koukal, co v něm je ;)


Naposledy upravil vlk# dne po leden 16, 2017 10:34 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli planujete kdekoliv pridavat .... tak to teda kloboucek.
Na to ze ste uz pekny dedkove tak vam to de jak nic
Takze vlastne jenom tise zavidim. Budu koukat co pojedete dal

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tie hi reps mi tiez nejdu moc do hlavy, mne zhruba pri 10 totalne dochadza stava, jedno aka je tam vaha hehe. Brutalne si zabil zasa.

A k tomu reportu zo sutaze...to je fakt s podivom coho su niektore individua schopne..to si jeden potom len vravi kde stal ked sa rozdavala tam hore sila :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

uz mate rozpis na novy cyklus? podelite sa?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy ste fakt úchyláci Toto podstupovať dobrovoľne...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
uz mate rozpis na novy cyklus? podelite sa?


Teď dáme takový krátký čtyřtýdenní minicyklus, abychom se dostali trochu do formy - třikrát týdně dřep + tlak + tah, jeden cvik hlavní nahoru do technického maxka na pět opakování a pak shazované série, plus dva pumpovací cviky po osmi opakováních a točí se to. Pak budeme pokračovat v blocích, nejspíš osm týdnů objem na asistenční cviky a pak dvanáct týdnů silový blok na lifterské cviky.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

předpočítal jsem ty shazované AMRAP série - zaokrouhleno s přesností na 2,5 kg (pouze u pár čísel kosmetická úprava, aby ty "shozy" byly rovnoměrnější)

tento týden jsou v plánu dvě, příští budou tři, pak čtyři a pět.



ps: a jak vidím, tak jsem dnes místo 120 měl jet 122,5 ale teprve to ladíme ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 18, 2017 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18. ledna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, 1. týden cyklu

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 90 kg
5x 100 kg
5x 110 kg , potěšilo a ještě drobná rezerva RPE 8-9
12x 100 kg, 1. AMPRAP, taky potěšilo, 3 opáčka pod osobákem
12x 90 kg, 2. AMRAP, nepotěšilo, ale víc tam fakt nešlo :)
dnes druhý cvik velké trojky a "odpočinkový" trénink :) na to, jak jsem se ty dva zotavovací týdny s benčem trápil, tak dnes šla technická pětka pěkně a příště zkusím přihodit. Magumi se do toho opřel dnes na max, jak do technické pětky, tak do shazovaných sérií :)

Bulharské dřepy:
8x 19.5 kg, na každou nohu
8x 19.5 kg
8x 19.5 kg
bylo nějaké těžší chytnout stabilitu :) každou sérii jsem pak dlouho rozcházel, protože stát nešlo. a maciak si to dává s třicítkama nebo kolik :)

Rumunské tahy:
8x 100 kg, nadhmat
8x 100 kg
8x 100 kg
dílo zkázy na nohách je dokonáno, ale šlo to pěkně. Magumi postupně přidával, takže ten kluk, co proti nám tahal 90, tak s každou sérií více zvedal obočí :)

Shyby, nadhmat:
5x BW
4x BW
4x BW
síla mohla být lepší, ale jinak nahouby, levé předloktí to sabotuje.

Tricepsové kliky:
12x BW
12x BW
12x BW
úplně jsem netrefil techniku páč jsem cítil ramena.

Trénink: 1:05

Váhovka: 92.3 kg, potěšilo, zóna +/-93 tedy pořád drží, i když už mám kompletní stravu, jsem zvědavý, kam to půjde ;)

příjemný trénink, málo pracovních sérií, sfoukli jsme to rychle, takže jsme ještě přidali doplňky, zatím mi ten systém vyhovuje a doufám, že na tom nějakou formu vyrobíme :) jinak ultra-maratonka mě dnes při příchodu pozdravila "dobré ráno" - naše socializace je na dobré cestě :D, když jsem odcházel do šatny, tak jsem si zapomněl boty a Magumi cestou z fitka ztratil šálu. takže dnes pozor na sluneční erekce ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19. ledna 2017, čtvrtek

MAN IN BLACK - sólo náhradní trénink za pátek, kdy nemůžu, World Class Václavák, W1D3

MOBILITA 0 minut, přes poledne není tolik času

Mrtvý tah SUMO:
5x 60 kg
5x 100 kg
5x 140 kg, dvojka nadhmat, zbytek zámkem
5x 160 kg, trhačky
5x 180 kg , opasek + trhačky, těžké to bylo, ale drobná rezerva - když se odlepí to první :)
13x 162.5 kg, PR max reps , AMRAP, +1 opáčko čistě kvůli osobáku, pak jsem odpadnul
12x 145 kg, AMRAP, kašlu na to, 1-2 opáčka pod physical failure , více než jedna amrap série by se měla zakázat :D
uff... netuším, jak budeme přidávat další amrap série a udržíme trénink v rozumné době... zřejmě bude potřeba přejít na nějaké technické amrap, protože tahy jsou zabiják a po druhé amrap může člověk klidně zabalit trénink.

Military press:
8x 50 kg
8x 50 kg
8x 50 kg
dnes zbytečné, váha malá, levé předloktí omezovalo, namrskal jsem to tam, ale stejně jsem po osmém opáčku už nemohl.

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
8x 100 kg, opasek, čelňáky po amrap tazích?
8x 100 kg, ha ha ha...
8x 100 kg, čelňáky po amrap tazích???
hnus fialovej... musel jsem se opásat, abych držel pohromadě, proti mně dřepovali dva medici, mezi sériema tak k pěti minutám, mezi tím se učili... přizpůsobil jsem se a bylo mi to jedno. první série psychický terror, ale fyzicky v pohodě, při druhé už mi v pátém opáčku došla šťáva a třetí jsem odjel na všechny dluhy, protože pak už šatna, víkend...

Trénink: 55 minut, ty čelňáky v závěru už byly fakt dlouhé

Váhovka: 92.2 kg

třetí trénink v týdnu bude asi nejhorší... amrap tahy vycucnou baterku, když skončí tachykardie, tak military a na čelňáky už není z čeho brát... přidávat další série bude slušný masochismus :) ale třeba si zvykneme. obdivuji mister bolgi , že dává hi-reps tahy a v závěru pak ještě čelňáky. loni jsme to prohodili, i když čelňáky měly být doplněk a trochu jsme se urvali a bralo to sílu na tahy, ale byla jistota, že do tahů už můžeme poslat vše, co zbylo a pak šmytec a hromada odpočinku. ale beru to, priorita jsou tahy a pokud budou výsledky, to směle do toho ;)

ps: napodruhé už je zápis stručnější, naproprvé mi to zřejmě neprošlo, což jsem si ani nevšiml a ještě jsem neměl uloženou kopii : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi borec, moc pěkně jsi to dal. :) Začínám se bát, co tam budu dělat zítra. :)) Máš pravdu, že tohle pořadí bude zabijácké, proto jsem to dal na pátek, abychom měli víc času na regeneraci. Kdyby ty čelňáky nešly, můžeme místo toho dát hackeny.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preco to nedate naopak ze mrtvolu na koniec?
Ja sa vzdy bojim ze si odpalim na mrtvolach stred a potom sa clovek lahsie zrani, kor pri drepoch.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekny fukot, tesim sa ako tam budete prihadzovat
Videl som, ze vas rozpis mal ako prve predne drepy, ale ja som to prehodil, lebo sa pri tahoch snazim ist cez nohy a zadok, pricom chrbat len staticky drzi tu vahu. Keby som mal unavene nohy, tak by som to viac rval tym chrbtom co nechcem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: