Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem se z toho nejhoršího vylízala, dnes doberu antb, dolečím rýmečku a kašílek a jsem jako nová...v tu sobotu to půjdu zkusit, i když to nebude pravděpodobně nic závratného...ale moc by mě mrzelo, kdybych to aspoň nezkusila...snížím základy, váhy budu stanovovat podle pocitu v rozcvičovně, vůbec nevim co můžu očekávat , ale aspoň bude sranda ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seš teda bojovník... čekal jsem, že na tom budeš pocitově mizerně a pochopil bych, kdybys to vypustila, ale když do toho půjdeš, tak si zkusím najích chvilku a podpořit tě ;) (slíbit to nemůžu, mám toho teď dost, ale když je to za humny :))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
seš teda bojovník... čekal jsem, že na tom budeš pocitově mizerně a pochopil bych, kdybys to vypustila, ale když do toho půjdeš, tak si zkusím najích chvilku a podpořit tě ;) (slíbit to nemůžu, mám toho teď dost, ale když je to za humny :))


Díky Vlčku, hele, pocitově jsem na tom úplně v háji, každý večer když usínám,tak hodinu přemýšlím nad tím, jaký si mám dát základ, abych vůbec zapsala, a potom se mi zdá o tom, že ty základy nedám ... ale když se koukám na startovní listinu, tak to docela prořídlo, a když si vzpomenu na cíl, co jsem si stanovila po RAW oblasti - skončit do 5. místa na MČR, tak bych byla hloupá, kdybych to aspoň nešla zkusit...Doufám že si neublížím, a přinejhorším se ztrapním před celým národem, když nedřepnu 90 kg ...člověk se nemůže brát zas až tak vážně, a když se něco pos*re, tak se prostě musí jít dál ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 11, 2017 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to zkus... do 5. místa je to reálné dokonce i ta placka je skoro jistá Pavlu asi nepobiješ, sice je teď hubená a nemoci jí také dávají zabrat, jenže Pavla je nerozbitná, skoro, takže pokud dá základy, tak to má asi v kapse, ale zkušenosti říkají - kde je lidský faktor, tam se vyplatí bojovat až do posledního vzdechu pak tam vidím Moniku - neznám, ale na oblasti jste se potkaly a pokud bude ve formě, tak budeš mít aspoň motivaci zabojovat o stříbro no a taky řádí chřipka... tak snad vás tam bude aspoň do mariáše
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14.1.2017
5. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen

TH 62,4kg

Dřep
100 kg - good lift
110 kg - good lift
115 kg - no lift

Benč pres
65 kg - good lift
70 kg - good lift
75,5 kg - no lift

Mrtvý tah
120 kg - good lift
130 kg - good lift
#

Trojboj 310 kg, 335 Wilks, VT1.
2. místo v kategorii do 63 kg, 1. místo v benči, 2. místo v dřepu a mrtvole, 7. místo v absolutním pořadí (z 24).


Tak to máme za sebou...ach jo...
Ráno jsem se cítila výborně, byla jsem pozitivně naladěná, věřila jsem, že to půjde. No hned v rozcvičovně před dřepama jsem začla vnímat, že to asi nebude tak, jak bych si přála, když i 60 kg mi přišlo překvapivě těžké ...No nějak jsem se rozcvičila, vyzkoušela jsem si pro lepší pocit i základ 100 kg. Takže 100 i 110 kg v cajku, nicméně 115 kg mě zabilo, nemilé převapení...
Benče šly podobně, nahlášený základ jsem měla na 70 kg, ale po rozcvičení jsme snížili na 65....Takže 65, 70 kg zase dobré. Odhodlala jsem se na 75,5 kg - národní rekord...a zase nic . Po benčích jsem začla být už hodně, hodně unavená a začínalo mi být špatně...jediné co, tak jsem to už chtěla mít rychle za sebou.
Mrtvé tahy byly jedním slovem utrpení ... Základ - 120 byl těžkej... 2. pokus - 130 kg byl kur*vsky těžkej, byla jsem uplně mimo...při 3. pokusu se koučové pokoušeli taktizovat - pokud by soupeřka nezvedla 3. pokus - 132,5 kg, tak bych musela zatáhnout 142,5 kg abych měla 1. místo. Když jsem pak na tabuli uviděla co mi nahlásili, tak jsem dostala tak trochu histerickej záchvat a 2 minuty jsem to musela rozdejchávat, abych se tam nerozbrečela ...nicméně soupeřka 3. pokus zatáhla, takže já jsem už "naštěstí" nemusela...

Takže nějaké shrnutí - výkony byly podprůměrné - o 8 kg míň, než na oblasti a o takových 25-30 kg míň než to, co jsem si plánovala před nemocí. Ale dala jsem ze sebe všechno, moc jsem se snažila a bojovala, mohlo to být horší...na tu bídu, vzhledem k situaci jsem teda docela spokojená . A moc děkuji Vlkovi za milou podporu ...

Teď si dám chvílu oraz, doléčím se a začneme pracovat na formě do plavek . Další soutěž možnááá RAW benč v únoru a určitě EQUIP benč v březnu.

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so leden 14, 2017 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obrovska gratulace
pekne se na to kouka
tesim se na vylepsovani formy do plavek, protze zvednai nerozumim, ale na plavky mam cvicene oko
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obrovská gratulace!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nabuko


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Waw paradny vykon. Fakt pekne si tam zabojovala
_________________
Nie som povinný byť taký,aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl,nie moje zlyhanie. (R.P.Feynman)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne Scheila
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju kluci , i když mi teda příjde že gratulovat není k čemu, výkony tragické ...


Když jsem se tak koukala na záznamy, tak s tím dřepem bych fakt měla asi něco udělat ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2017 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výkony tragické a 2.místo? :D
Možná jsi čekala výkony trošku vyšší, ale dopadlo to jak dopadlo, a na to že jsi se ještě pár dní před závody potýkala s nemocí to jsou obdivuhodné výkony, za to ti tady gratulujeme :)
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.1.2017

Lehké protáhnutí fullbody - benče, předkopy, veslování v sedě, přítahy v předklonu, široké dřepy s kettlebelem, rozpažky na ramena, břicho... všechno po cca 5 seriích, 8-10 opakování, minimální váha...


Po téměř 3 týdnech konečně zase v posilce ...Teda děcka, můžu vám říct, že po té sobotě, jsem měla takovou svalovku, kterou jsem ještě v životě nezažila , hlavně místo kvadráku mi přišlo, že mám kaši a ne sval ...v neděli a v pondělí jsem téměř nemohla chodit, ze schodů to bylo peklo, po rovině se mi vždycky asi po 10 krocích začly podlamovat nohy ..úterý a středa už to bylo lepší, ale ještě dneska jsem ty nohy cítila ... Takže dneska jenom tak symbolicky, nějak jsem moc nevěděla co tam mám dělat po tak dlouhé době, navíc bylo všechno hrozně těžký a musela jsem se hodně krotit, a to mě neba ...

Teďka mám v plánu si od trojboje lehce odpočinout...chtěla bych jet dřepy 1-2x týdně, zaměřit se na rozšíření postoje o pár cm a hlavně se naučit trefovat hloubku a nechodit furt ATG - tohle mi na MČR hrozně ubralo, když jsem viděla jaké hloubky se tam uznávali ...mrtvoly pojedu 1x týdně,budu více zařazovat klasiku, to sumo mi nejde ať dělám co dělám, tak třeba mi to bude sedět více...Budu to držet na cca 70-80% maxima s 5-8 opakováními - jedničky až trojky nemůžu už ani cítit...jediné benče pojedu aspoň 3x týdně, když chci ještě na MČR v benču ...
Zařadím mnohem více doplňků, chci posílit slabiny, mám nějaké disbalance o kterých vím, zaměřit se na střed těla a mobilitu...a taky už se těším na trochu toho pumpování tricáčků, bicáčků ramínek a stehýnek apod ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20.1.2017

Protáhnutí fullbody č. 2...Nějaké dřepy (7x6x60kg), zakopy, negativní benče (5x6x50kg), goodmorningy, triceps kliky na bradlech, lýtka ve stoji, břicho...


Už to bylo mnohem příjemnější jak včera, takže spokojenost...od pondělí už najedu na nějaký program, jen ho ještě přes víkend musím vymyslet, dle zadaných parametrů - viz výše ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna civilní - plesová ...
Než jsem se začla věnovat trojboji, tak jsem chvíli závodně tancovala standardní a latinskoamerické tance...občas mi chybí ta ladnost a smyslnost pohybu, všechny ty šaty, boty, třpytky, 3 hodiny malování a česání před soutěží ve srovnání s těma grimasama, když se člověk snaží vytlačit osobák na dřep, modřinama po bandážích a snahou nepoprskat kohokoliv, kdo se nachází v popředí ...
Tak si na každém plese zavzpomínám, zamáčknu slzičku a další den už stejně myslím na to, jak si přihodím dalších 5 kg na benči ... znáte to - když to miluješ, ...

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:


_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: