Břišní svalstvo


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Břišní svalstvo  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Břišní svalstvo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
K.E.


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 9:07 pm    Předmět: Břišní svalstvo Odpovědět s citátem

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Během minulého roku jsem zhubla několik kg díky změně jídelníčku a nespočet hodin strávených v posilovně. Sice jsem se dostala na váhu, kterou jsem mít chtěla (52 kg na 160 cm), ale moje tělo vypadá jako jedna velká želatina. Ani trochu viditelného svalu, nic... Přitom cvičím cca 4x týdně zhruba hodinu v posilovně (půl hodiny cardio, půl hodiny posilování).
Jedná se mi především o břišní svalstvo. Mám posilovat každý den? Nebo stačí méněkrát. S vlastní vahou? Nebo se závažím. Zvýšit příjem bílkovin? Jak dlouho mám ještě vytrvat? Přijde mi to, jako nekonečný příběh. Už si nevím se sebou rady.
Moc děkuji za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
llllullll.hav


PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2017 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

six pack se dela v kuchyni
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olafekk


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je furt dokola, tady na webu je dost a dost článku které ti dostatečně odpoví.

Jídlo, jídlo, jídlo...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 2:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

"Posilovani" je hodne siroky pojem. Jedna vec je chodit do posilovny a druha tam delat neco co ma hlavu a patu a vede to k tvemu cili.

Sixpack se sice dela v kuchyni, ale jsou-li svaliky malinky, tak to pak po diete vypada jako kdyz na kostre visi kuze a to snad nikdo nechce.

Napis co v te posilovne vlastne delas a mozna se najde nekdo, kdo se rozepise, ci odkaze na pekny clanek.

Jsi zenska, osvalena postava stoji hodne usili. Vsechny ty svalnaty holky, crossfiterky a i "obycejne" bikiny maji takavou postavou za docela vysokou cenu (chapej to tak siroce jak to jen jde)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 8:21 am    Předmět: Re: Břišní svalstvo Odpovědět s citátem

K.E. napsal:
půl hodiny cardio, půl hodiny posilování

Problém bude tady.
Vezmi si trenéra, nech si sestavit trénink a počítej s tím, že samotnému posilování budeš věnovat tak hodinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednak by bylo nutno tu "želatinu" v módu 160/52 vidět ... s ohledem na to, že většina lidí má v těle nějaké ty kosti, vazy, chrupavky, krev, vnitřnosti, kůži a podobně, tam té želatiny zase tolik nebude. Že tam současně bude pomálu i svalů je věc druhá. Toho posilování je tam totiž opravdu málo. Dávat nějaké rady ale moc nejde, protože o skladbě tvého trenálu nevíme vůbec nic.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 1:02 pm    Předmět: Re: Břišní svalstvo Odpovědět s citátem

K.E. napsal:
Přitom cvičím cca 4x týdně zhruba hodinu v posilovně (půl hodiny cardio, půl hodiny posilování).


Bohužel, to je strašně málo. Respektive toho posilování, klidně teď kardio vynech, a cvič hodinu. Bylo o tom napsáno nespočet článků, ve velké intenzitě je ideální tak 45-60 minut, ale půl hodiny je strašně málo, to se přeci nedá ani stihnout odjet ten trénink kvalitně.

Jak tu psali kluci, břicho je o dietě. Každý člověk na světě má břišní svaly, jen jsou schované pod tukem.

K.E. napsal:
Mám posilovat každý den? Nebo stačí méněkrát.


Záleží na typu tréninku. Vysokofrekvenční splity (rozdělené partie) se cvičí víc dnů po sobě, než trénink fullbody (celé tělo v jednom tréninku), kde je potřeba druhý den regenerace, tzn. jeden den posilka, druhý den volno, pak posilka, pak volno..

Myslím že břicho se vytáhne líp úpravou jídla především, případně zkvalitněním tréninku, než tím, že se bude cvičít víc a častěji.

K.E. napsal:
S vlastní vahou? Nebo se závažím.

To je vcelku jedno, hlavně z půl hodiny je potřeba to navýšit alespoň na 45min, ale intenzivně, to znamená těžší váhy, hlavně ne takový váhy, u kterých zvládnete 15+ opakování, svalu tohle nedá skoro žádný impuls.


Teď spíš nám napište váš jídelníček, jestli není problém tam ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych že problém bude v tréninku.
Co mám odpozorováno, tak většina žen cvičí v posilovně nesmysly - půl hodinky chodí na pásu nebo na rotopedu, půl hodinky trochu šolíchají stroje na nohy nebo břicho (přednožování zanožování apod.)
A ještě u toho stihnou polovinu času prokecat...

Osobně si myslím že za půl hodiny se nedá nic moc odcvičit, ani kdyby si jela jako fretka. Pokud chceš zpevnit postavu, cvičil bych min. hodinu a to silově. Kardio bych dělal jindy, ale pokud tomu nechceš věnovat ten čas, tak třeba 15-20min kardio + hodina silový trénink.

Je fakt výjimka narazit na ženu která odcvičí kvalitní trénink.
Moc tomu nepřispívají trenérky ženy, co jsem viděl, tak většinou takový mizerný trénink sami s klientkami praktikují - asi aby se moc nenadřeli a stihli hlavně pokecat co starej, co děti atd...

Být tebou tak chodím cvičit s nějakým chlapem co tomu trochu rozumí nebo si vezmi trenéra chlapa. Ženy obvykle nedokážou cvičit tak důrazně, efektivně a tvrdě.
(neříkám že neexistuje dobrá trenérka žena, ale co jsem měl zatím možnost vidět v regionálních fitkách na dobrou trenérku jsem nenarazil, vždycky jsem měl pocit že ty ženské si do toho fitka chodí spíš pokecat, než zacvičit).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jinak samozřejmě čekáme na foto v plavkách, abychom to zde mohli kolektivně a "odborně" posoudit a dát kvalifikované rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:


Je fakt výjimka narazit na ženu která odcvičí kvalitní trénink.
Moc tomu nepřispívají trenérky ženy, co jsem viděl, tak většinou takový mizerný trénink sami s klientkami praktikují - asi aby se moc nenadřeli a stihli hlavně pokecat co starej, co děti atd...

Být tebou tak chodím cvičit s nějakým chlapem co tomu trochu rozumí nebo si vezmi trenéra chlapa. Ženy obvykle nedokážou cvičit tak důrazně, efektivně a tvrdě.
(neříkám že neexistuje dobrá trenérka žena, ale co jsem měl zatím možnost vidět v regionálních fitkách na dobrou trenérku jsem nenarazil, vždycky jsem měl pocit že ty ženské si do toho fitka chodí spíš pokecat, než zacvičit).


me naopak bylo vycteno, ze na lidi jenom rvu a ze mi chybi lidsky pristup, ze trener ma byt i psycholog, ze nekteri klienti si potrebuji i popovidat...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:


me naopak bylo vycteno, ze na lidi jenom rvu a ze mi chybi lidsky pristup, ze trener ma byt i psycholog, ze nekteri klienti si potrebuji i popovidat...


postěžovat si, jak nemůžou zhubnout, jak to mají genetický, že babka Božka a teta Jarmila jsou taky tlustý, že to mají všichni v rodině, do toho jak mají nefunkční štítnou žlázu, a že prostě po těch dvou odrozených děckách těch 30 kilo nahoru má každá..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina žen má strach používat trochu těžší váhy. Takže pokud trénuješ už dlouho a váhy nezvyšuješ, tak je nejvyšší čas. Dále necvičit jen břícho a zadek, ale cviky na celé tělo, když nabereš svaly, tak se ti pak i nakopne metabolismus a lehčeji udržíš svoji váhu.
Trénovat břicho další den by nemělo moc užitek. Pokud máš ještě volný dny na další tréninky, tak můžeš rozdělit kardio a posilovací tréninky. Díky tomu se budeš moc na oboje více zaměřit.

Druhý problém může být, že sis vysnila postavu jakou si viděla na plakátu v barevných časopisech o posilování. To je potřeba brát s rezervou, ty holky mají takový břicho jen v momentě focení a velkou roli tam hraje nasvícení.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:
Peter Ustinov napsal:


me naopak bylo vycteno, ze na lidi jenom rvu a ze mi chybi lidsky pristup, ze trener ma byt i psycholog, ze nekteri klienti si potrebuji i popovidat...


postěžovat si, jak nemůžou zhubnout, jak to mají genetický, že babka Božka a teta Jarmila jsou taky tlustý, že to mají všichni v rodině, do toho jak mají nefunkční štítnou žlázu, a že prostě po těch dvou odrozených děckách těch 30 kilo nahoru má každá..


no a pak na Manu z prace, co se vytahuje novou kabelkou, a ze kluk ve skole lajdaci, a ten jeji Pepa jenom chlasta a s nicim ji nepomuze....
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Frybis napsal:
Peter Ustinov napsal:


me naopak bylo vycteno, ze na lidi jenom rvu a ze mi chybi lidsky pristup, ze trener ma byt i psycholog, ze nekteri klienti si potrebuji i popovidat...


postěžovat si, jak nemůžou zhubnout, jak to mají genetický, že babka Božka a teta Jarmila jsou taky tlustý, že to mají všichni v rodině, do toho jak mají nefunkční štítnou žlázu, a že prostě po těch dvou odrozených děckách těch 30 kilo nahoru má každá..


no a pak na Manu z prace, co se vytahuje novou kabelkou, a ze kluk ve skole lajdaci, a ten jeji Pepa jenom chlasta a s nicim ji nepomuze....


a ideálně u toho zabrat stroj na předkopávání nebo peck-deck, v průměru tak na 20 minut :-D Tohle jsou totiž ty dva nejvytíženější stroje dámami 40+ co tak už několik měsíců pečlivě ve fitku sleduju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frybis napsal:

a ideálně u toho zabrat stroj na předkopávání nebo peck-deck, v průměru tak na 20 minut :-D Tohle jsou totiž ty dva nejvytíženější stroje dámami 40+ co tak už několik měsíců pečlivě ve fitku sleduju

Já se radši podívám na ty mladší, ale proti gustu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Břišní svalstvo Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: