vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magumi


PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2017 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
preco to nedate naopak ze mrtvolu na koniec?
Ja sa vzdy bojim ze si odpalim na mrtvolach stred a potom sa clovek lahsie zrani, kor pri drepoch.


Zatím jsme vždycky začínali dřepem a pak šli na tahy, ale tentokrát jsem to chtěl na zkoušku prohodit s tím, že čelňáky budou jen hi-rep doplněk. Ale je to fuška; v záloze mám hacken dřepy, kdyby to nefungovalo.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23. ledna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W2D1

MOBILITA 25 minut

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg, těžké, nemůžu se rozběhnout, pravé stehno bolí
5x 130 kg, opasek, musím pomalu, 140 by mě asi zavalilo
5x 140 kg, skoro nadoraz, pomalé, vydřené
5x 150 kg , čekal jsem 1-2 opáčka, ale i když síla nebyla, tak po jedničkách to tamšlo
9x 135 kg, 1. AMRAP, chtěl jsem aspoň deset jako minule, ale deváté mě ukončilo :/
12x 122.5 kg, 2. AMPRAP, už podle očekávaní, tři opáčka pod minule
15x 110 kg, 3. AMRAP, a lepší už to nebude, pět opáček pod minule
cítil jsem se dobře, hodně jsem o víkendu jedl, čtyři dny pauza, před tréninkem jsem uvažoval, že zkusím maxko posunout na 155... a houby, houby, byl jsem rád, že jsem nezůstal na 140 :D už od začátku jsem nemohl pořádně zadřepnout, pravé stehno bolelo a protestovalo, teprve u 130 s páskem vypnulo oranžové kontrolky a dalo se pokračovat, ale byly to pomalé, vydřené dřepy. jediné, co fungovalo, že když jsem se postavil, tak jsem byl ready na další dřep. u shazovaných se pak potvrdilo, že je to slabší než minule. Magumi se jako obvykle rozdřepoval a nakonec tam dal i tři shazované, je to borec.

CG bench-press:
5x 60 kg
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg, 4. pracovní
dynamicky, s drobnou rezervou, cca RPE8, levé předloktí pořád omezuje, tak mi ani ta malá váha nevadila.

Pendlay rows:
8x 70 kg, 1. pracovní
8x 70 kg
8x 70 kg
8x 70 kg, 4. pracovní
opět s drobnou rezervou, ale to předloktí se snad zapojuje u všech cviků :)

Trénink: 1:45, natáhli jsme to dnes... budeme ty dřepy muset urychlit

Váhovka: 93.9 kg, jak jsem říkal, jedl jsem...

podle všeho to vypadalo, že dnes to posunu trochu dál... ale zřejmě nějaké lokální silové minimum, nebo minule bylo maximum, budu muset počkat na příští týden, jak to půjde. jediné, čeho bylo míň, byl spánek, ale zase čtyři dny pauza... až až.

co všechno jste ve fitku viděli... dnes dvě holčiny, které cvičily na boxovacím pytli a to tak, že si na něj obkročmo vyskočily a nějak se protahovaly... viděl jsem poprvé :)

MČR v silovém trojboji masters (raw) - e-witch-ka je bůh :D přesto, co do svého logu píše, jak se teď asi cítí, že s rawkou nepočítala, že se jí do prahy nechtělo, že měla včera zvýšenou teplotu, že má podváhu... tak, včera měla den D, takový ten den, kdy navzdory všemu podáš excelentní výkon. všechny pokusy byly velmi jisté, i ten třetí benč nakonec vybojovala, je to absolutní královna, zametla všechny rekordy ve své váhovce a jenom tři wilksovy bodíky by jí stačily na absolutku i v open kategorii... je to paráda dívat se, jaká je to bojovnice :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25. ledna 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W2D2

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x osa
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 90 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
5x 115 kg , minule rezervička, takže +5 a ještě kilíčko-dvě by se vešlo
12x 102.5 kg, 1. AMPRAP, opáček stejně, ale +2.5 kg, Carabas sice dává dvanáctky se 110, ale co už ;)
15x 92.5 kg, 2. AMRAP, lepší než minule, +2.5 kg a +3 opáčka
15x 82.5 kg, 3. AMRAP série, žádná váha, prvních dvanáct v sérii, pak ještě tři a vytuhnul jsem
opět odpočinkový trénink, začínáme vleže, na té základní pětce bych potřeboval přihodit, abych pak nemusel takové kardio amrap jenže zatím není síla :) příště se zkusím dostat na 120.

Bulharské dřepy:
8x 22 kg, na každou nohu
8x 22 kg
8x 22 kg
8x 22 kg, 4. pracovní
legpress je proti tomuto dětská zábava. a můžete mě citovat :D

Rumunské tahy:
8x 100 kg, trhačky
8x 120 kg
8x 120 kg
5x 150 kg, nedařilo se držet rovná záda, budu muset od nižších vah
s trhačkama je to easy, ale nesmím překročit kritickou váhu, zkusím ještě těch 130.

Trénink: 1:30

Váhovka: 93.4 kg

příjemný trénink, středa je fajn, ale už bylo více sérií, tak se mi doplňky ani nechtěly.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

12x 102.5 kg, 1. AMPRAP, opáček stejně, ale +2.5 kg, Carabas sice dává dvanáctky se 110


Ako PRVÚ pracovnú sériu, nie AMRAP Neboj nič, v tlakoch ti nikam neutekám.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře makáte, pěkný tréninky

apropo rumuny nad 100kg si nějak neumím představit, to by mi utrhlo hamstringy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
apropo rumuny nad 100kg si nějak neumím představit, to by mi utrhlo hamstringy


jdou docela dobře, taky tam mám aktuálně 120, což není o moc víc, Magumi je lepší hever, a hamstringy... buď to se to po sérii snažím rozchodit nebo si sednu nebo lehnu... nebo se někam zavěsím pak jim ještě věnujeme tichou vzpomínku, když vycházíme schody z fitka a už se těšíme do práce do křesla... no, kolik lidí se takhle těší do práce
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27. ledna 2017, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, MIB III W2D3

MOBILITA 20 minut

Mrtvé tahy SUMO:
5x 60 kg
5x 100 kg, nadhmat
5x 140 kg, zámek
5x 170 kg, trhačky, touch n go
5x 190 kg opasek + trhačky, touch n go, RPE 9, na sumo asi osobák a poprvé asi 5x 2BW
13x 170 kg PR max reps , 1. AMRAP, od minula +7,5 kg, opáček stejně
10x 155 kg, 2. AMRAP, tady byla chyba, že jsem to po 10. opáčku položil... pak už nebyl morál to odlepit :/
15x 140 kg, 3. AMRAP, už bez opasku, trhačky, a stačilo, při současné kondici kardio jak blázen
na dnešní tahy jsem se těšil už od středy :) ještě ráno jsem byl naspeedovaný, jak to tam bude lítat... přešlo mě to během rozcvičky, kdy jsem zjistil, že se nedokážu rozhýbat, ale šli jsme na to. zahřívačky šly dobře, až u 190 jsem netrefil při prvním techniku a u dalších dráhu, tak mě to zklamalo, protože si v blízké budoucnosti si brousím zuby na sumo dvoukilo. přetrvávající problém je pokládání... jak to odložím, tak už to nezvednu. až bude čas, tak to začnu od lehčích vah trénovat. Magumi dnes nakřáplej, ale všechno odjel, což nevím, jestli je dobře, pokud mu začíná chřipka nebo zápal plic... ale snad ne, klep, klep a ten dnešní trénink ho udrží na dráze.

Military press:
8x 60 kg, 1. pracovní
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 60 kg, 4. pracovní
na těch 60 mě přemluvil Magumi, necítil jsem se ani na první, ale šla překvapivě dobře, užší úchop, lokty dopředu a předloktí zlobilo jenom málo, vypadá to, že se lepší. 4x8 jsem dával v dobách, kdy jsem měl sílu, tak snad je to dobré znamení :)

Hacken dřep HS stroj:
8x 80 kg
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 120 kg
4x 160 kg
měly být čelňáky a psychicky jsem byl připravený, že ty série nějak odjedu, přetrpím, zapomenu, ale když Magumi navrhnul tohleto, tak jsem si zdůvodnil, že to tělo už fakt není ve stavu, aby stabilizovalo čelňáky a že jak psal maciak, je lepší se vyhnout zranění... i když při váze, kterou jedeme, by se asi nic nestalo... no zbaběle jsem šel do stroje. a jak říká jeden trenér ve fitku... prvních dvacet let by se neměly zvedat volné váhy :D :D stroj je to zajímavý, ale napoprvé má divnou dráhu... tlačí mě do předklonu jako při dřepech a odlepoval se mi zadek. naštěstí tam stál Magumi, vše odborně zkouknul, zadek přilepit k opěrce, nohy blíž, špičky vytočit, kolena od sebe... a najednou to šlo líp :) těch 160 na závěr jsem si chtěl jenom potěžkat, ale krom negativky se to dalo i zvednout. Magumi s tím pak normálně pumpoval, sílu v nohách má abnormální. kolik váží konstrukce nevím a je to jedno, budeme se zlepšovat relativně.

Trénink: 1:50

Váhovka: 93.5 kg

uáááá... pááátek, paráda, druhý týden jsme přežili, příští týden... přidáme série? :) asi trochu přeprogramuju váhy, protože shazovat konstantních 10% se ukazuje příliš, otestuji něco jako 8-7-6-5-4% nebo tak. sumo tahy mi udělaly radost, sice to jsou polo-tahy, jak říká seeya a ještě si to odrážím, ale ten objem tělo nazvedá, tak snad to k něčemu bude.

a fakt už si objednám nějaké supple na rege, jak si pokaždé slibuju... od středy mám rozbité gluteusy a hamstringy... podezřívám balkánce, bulhary a rumuny :D a začnu brát pravidelně kreoš, ať se trochu posuneme, už toho objemu začíná být dost.

co jste ve fitku ještě neviděli... víte k čemu je boxovací pytel? dvě dívčiny ho chvíli obcházely, pak se jedna chytla, obkročmo na něj skočila a jala se protahovat, přičemž ta druhá jí pomáhala... tak tuhle funkci box-pytle jsem ještě neznal :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No super Teraz musím aj ja ťahať 190, aby si mi neutekal.

Nie, bezva, pekný osobák, kor keď viem, ako s tým sumom zvykneš bojovať.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebylo by lepsi, z pohledu siloveho progresu, to jet po celou dobu s pokladanim i na ukor toho, ze by ti to z prvu trochu ubralo na vykonu/opakovani. Jak to vidis z tveho pohledu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

balbi napsal:
A nebylo by lepsi, z pohledu siloveho progresu, to jet po celou dobu s pokladanim i na ukor toho, ze by ti to z prvu trochu ubralo na vykonu/opakovani. Jak to vidis z tveho pohledu?


tak na to bych potřeboval křišťálovou kouli... o sumo jsem se pokoušel celý loňský rok a před vánocema jsem už na něj prakticky zanevřel. byly tam ovšem občasné záblesky a začátkem tohoto roku se mi konečně podařilo objevit něco jako bod G bude to chtít ještě hodně vypilovat, ale už vím, že existuje... a která žena to o sobě může říct aktuálně jsme ve fázi programu zaměřené na objem, takže se spokojím s tím, když trefím to první opáčko a cítím, že je tam ještě rezerva. zbytek už odtahám s tím, že se to snad někde musí promítnout, když je to technicky ok. třeba dnes bych možná zvedl 190 s položením i podruhé, ale bylo by to hodně rovnání a víc už by asi nešlo. těch 170 bych s položením zvedl cca 5+ krát. výhledově na sílu asi fajn, ale z pohledu dnešního objemu by to nedostačovalo. počkám na fázi programu, kdy se to bude hodit, začnu pokládat a budu moudřejší. díky za komentář, tvé zlepšení v raw výkonech si mi líbí

decarabas napsal:
No super Teraz musím aj ja ťahať 190, aby si mi neutekal.


no... ty jo, kolik máš teď maxko, 235? aneb +15 a pohodlný náskok stejně jako u dřepů? utekl už jsi mi dost a měl by ses teď věnovat ženy-víno-zpěv, vše by ti šlo náramně

decarabas napsal:
Nie, bezva, pekný osobák, kor keď viem, ako s tým sumom zvykneš bojovať.


bojuju pořád... musím zlepšit maxko a naučit se pokládat, jinak budu pořád ten-co-si-odráží-lehké váhy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. ledna 2017, pondělí

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W3D1

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 130 kg
5x 140 kg, bez opasku, potěšilo ;)
5x 150 kg , opasek, stejná bída jako vždy... ale poprvé opasek na 4. dírku! :D
8x 140 kg, 1. AMRAP
12x 130 kg, 2. AMRAP
12x 125 kg, 3. AMRAP
8x 120 kg, 4. AMRAP, bez opasku a šlo to poznat, jak jsem se začal předklánět, nebylo se do čeho opřít
mám pocit, že mě to nikam neposouvá, ale ještě vydržím. teda těch bezpáskových 140 posun jen, ale pak už to šlo stejně špatně jako obvykle. příště budu od první shazované ubírat po 5 kg, ať ten počet opakování roste pomaleji. Magumi to dnes trefil parádně, první shazovaná mu vyšla, další už pak šel RPE 8-9, ale zase bojuje s chorobou, tak to bylo rozumnější.

CG bench-press:
5x 60 kg
8x 90 kg, 1. pracovní
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg
8x 90 kg, 5. pracovní
6x 100 kg, bonusová, ale už nebyla síla
lehká váha, až v závěru už to bylo tak akorát.

Pendlay rows:
8x 60 kg, 1. pracovní
8x 60 kg
8x 60 kg
8x 80 kg
8x 80 kg, 5. pracovní
tohle mi zatím moc nejde, asi to nedělám správně a taky to dost tahá namožené předloktí, které se pomalu lepší. Magumi si tam naložil stovku a v páté sérii už snad ani nechtěl pokračovat :)

Trénink: 1:45

Váhovka: 93.5 kg, moc se to nehýbe, na břichu nic vidět není, ale opasek na 4. dírku znamená, že něco špíčku ubylo :)

nějaký objem jsme odjeli, ale spokojený zatím nejsem, zato Magumi pořád někde přidává a zlepšuje se :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty dřepy jsou parádní. To budou objemy
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
)

nějaký objem jsme odjeli, ale spokojený zatím nejsem, zato Magumi pořád někde přidává a zlepšuje se :)


Ty se zlepšuješ; na sumu sis dal minulý pátek osobák, tlaky ti taky jdou. Dřepuješ high-bar 5 x 150 a zapomínáš, že když jsme v červnu peakovali, měl jsi na low-bar PR 8 x 150 a to jsi měl o sedm kilo víc. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. února 2017, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, World Class Václavák, W3D2

MOBILITA 25 minut

Bench-press:
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 110 kg
4x 120 kg , páté tam ještě nebylo, tak snad příště
8x 110 kg, 1. AMRAP, slabší, maxko mám desítku
9x 105 kg, 2. AMRAP
10x 100 kg, 3. AMRAP
10x 95 kg, 4. AMPRAP
benčo-forma se zlepšuje pomalu, chce to trpělivost... a když se člověk cítí silnej, stačí pár amrap sérií a ten pocit přejde :) dneska jsme ty váhy trefili skvěle... přes 10 reps jsem nešel, Magumi sice na úvodní 120 jo, ale na 105 už benčoval jako já :D pěkně si máknul!

Seated Leg-press: (HS, nezávislé pedály)
8x 80 kg
8x 120 kg
8x 160 kg
8x 200 kg
7x 240 kg, až do failu
0x 280 kg
8x 200 kg
bulhary jsme dnes zazdili, protože ta koordinace je fakt náročná, hackeny jsme si nechali na pátek, tak jsem zkusili leg-press v sedě... DEN kdy z fitka zmizely modré kotouče... (skoro), DEN kdy Magumi začal cvičit leg-press :D před cvičením si dělal legraci, že všechny nakládací tyče zaplníme... pak jsem pochopil, že to myslí vážně :D má v nohách obrovskou sílu... ani 280, které jsem nedokázal vytlačit ho neutavilo, tak jsem mu musel naložit 320 :) je to sice stroj, ale ta koordinace nohou, když se každý pedál hýbe zvlášť, má taky něco do sebe.

Rumunské tahy:
8x 100 kg, trhačky
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 100 kg
8x 120 kg, 5. pracovní
chtěl jsem rovnou 120, ale bylo to nějaké těžké, tak jsem raději dával technické stovky... Magumi opět nevěděl kdy přestat a došel až do 160... je to živý hever :D

Trénink: 1:30

Váhovka: 92.6 kg, litr vody dole a vejdu se do váhovky :)

dobrý trénink, jsem zvědavý, co nás zítra nebude bolet :D včera mi dorazila hromada supplů, ale stejně jsem ještě na něco zapomněl, tak budu muset doobjednávat. ranní koktejl je tak půl sklenice prášku :D až dojde ta hnusná kloubovka, tak toho bude míň. a díky mojí malé princezně, která mi pomáhá prášky nabírat, mám už doma i první mix :) jak chlapi nemají multi-tasking, tak jsem se zapovídal a nevšiml si, že princezna nabírá vitamín C a přemisťuje ho do pixly s kreošem :D

ps: lámu Magumiho na Ronnie sraz ve Vyškově... chystá se tam dobrá galerka, tak by bylo fajn je poznat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozepis se o te suplementaci prosim :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: