Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne leden 22, 2017 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170122: Olšanka, stolní tenis

60min

*/ Pro velký úspěch :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170123: APK Jinonice (281), #1032 jakozeKorte W4D1

Drep (5/ 50, 70, 90) 5x5x105k (OT3M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x90k (OT2M)
Deadlift - nacvik:
-2x5x100 /bedna
-5x5x100 /kotouc
-3x5x100
Shyb wide grip 5x7 (OT1:45M)






*/ Čtvrtý týden jakožeKorteho. Na dřep a tlaky jsem přihodil 2.5kg a přidal 15 vteřin pauzy. Dřepy fajn, trošku jsem po víkendovém ping-pong madness cítil nohy (především vršky stehen), ale pořád je to v normálu. Tlaky v klidu. U pozvedů jsem přihodil 10kg a jedu nácvik techniky. Potřeboval bych trošku zkrátit nohy, pak by to bylo komfortnější. Dnes jsem si v Areně připadal jako Decarabas. Ráno tam se mnou začal chodit rusky mluvící (asi) důchodce. Jak cvičí je jeho věc, ale zřejmě už se otrkal a dnes se mazácky rozhodl, že můj zvukový podkres (hiphop) není úplně jeho šálek kávy a tak se tam jal tunit tablet, ze kterého se pouští hudba. Já měl po dřepech, takže mi bylo jedno co hrálo, resp. nehrálo, neboť tablet se ukázal nad jeho síly. Zhruba po pěti minutách, kdy se snažil pustit něco přes Twitter a divil se, že to nehraje, jsem se nad ním smiloval a ukázal mu YouTube. Neměl jsem to dělat. Neměl. Čekala mě nálož 80-tkových ploužáků, které mi v hlavě spustili inferno a namísto koncentrace na trénink jsem zadržoval pláč, při myšlenkách na to, proč nemám holku, proč mám tak špatný vztah se svým otcem a proč jsem v práci na své podřízené zlý. Když dozpívali Scorpions Send Me An Angel, nebylo jiné východisko, než sebevražda činkou, což se ukázalo neproveditelné, protože benchuji příliš málo. Po Wind of Change jsem se mu se slzami v očích omluvil, přeladil zpět na uječený Female MetalCore a šel tahat. Na což mě rozbil vzápětí hláškou: “Neznám, moc nový”...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Dnes jsem si v Areně připadal jako Decarabas.


Aaaah ano ano, neopodstatnená nenávisť k nevinným ľuďom, konečne si sa pridal k Dark side

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znáš ten film z gifu? Já ho jako malej viděl aspoň stokrát.. hlavní záporák se rtěnkou a hadem svýho šéfa v uchu mě děsí dodnes

A Láďo, ty někdy zaskoč na trénink :) makam každý po/st/pá ráno mezi soukromkama, tak bys mohl pro jednou změnit lokaci :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Znáš ten film z gifu? Já ho jako malej viděl aspoň stokrát.. hlavní záporák se rtěnkou a hadem svýho šéfa v uchu mě děsí dodnes


Dungeons and Dragons
K nemu odporúčam
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170125: APK Jinonice (282), #1033 jakožeKorte W4D2

Drep (5/ 50, 70, 90) 5x5x105k (OT3M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x90k (OT2M)
Deadlift - nacvik:
-2x5x100 /bedna
-5x5x100 /kotouc
-4x5x100
Shyb wide grip 5x7 (OT1:45M)





*/ Pozn. Další den, další trénink. Docela to jde, pětky s postupným přihazováním mi svědčí a začínám cítit, že nohy (především vršky stehen, které mám jak kdybych slezl včera z vozíku) sílí. Zkouším také užší postoj. Přemýšlím, že si tohle postupné navyšování ještě pár týdnů zkusím zachovat, abych končil okolo 75-80%. Pak bych si dal dva lehčí tréninky a pak zkusil těžší dvojky. Tlak v pohodě, těžkne to a o to víc to pumpuje. Tah je běh na dlouhou trať. Mám pocit, že ten první opáčko se srovnám hezky, je to dynamické a docela i přijatelné, ale s narůstajícím počtem opakování se to kazí. Také pořád cpu kolena zbytečně dopředu, prostě to ještě potrvá. Dneska mi opět dělal parťáka Miloš Skalka klon z Kazachstánu, kdy přišel holomek schválně později, aby se se mnou nemusel přetahovat o muziku. Když jsem dotahal, došla v tabletu baterka, tak se jal ho opět tunit. Trvalo to jenom deset minut, počas kterých z repráků znělo pouze rušivé “bzzzzzzz" (asi od nějaké indukce) a pak vítězoslavně zaznělo první kvílení kytar. “Queeen, ty znájéééš?” obrátil se na mě. Řekl jsem “Da” se svým nejlepším přízvukem a vítězoslavně odkráčel do šaten. Dneska to bylo tedy o chlup...

@moocha: az bude podlaha ready, tak si dame spolecne vzdychani a poceni ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170127: APK Jinonice (283), #1034 jakozeKorte W4D3

Drep (5/ 50, 70, 90) 5x5x105k (OT3M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x90k (OT2M)
Deadlift - nacvik:
-2x5x100 /bedna
-5x5x100 /kotouc
-5x5x100 (OT3M)
Shyb wide grip 5x7 (OT1:45M)




*/ Pátek. Konečně. Už minulý trénink jsem to pozoroval, no dnes to bylo výrazně znatelnější. Mám pocit, jako by mi chyběly kvadricepsy. Za tu dobu, co jsem cvičil ne úplně dobře a všechno jsem rval hamstringy, mám vršek stehen úplně ochablý a nefunkční. Je to znatelné jak u dřepu, tak u tahu. Cítím to i po tréninku, že si horní část stehen mákla. Tak snad to poroste. Chce to čas a bude to chtít pořádně zesílit, jinak to nikam nepovede. Zkusím přihazovat i v dalším týdnu, rezerva je, nic není na krev. Dnes jsem se také dozvěděl, že Miloš Skalka klon ze Sibiře je nějaký bývalý univerzitní mistr ve vzpírání, takže odteď mu do muziky nebudu kecat, neboť v Areně odjakživa platilo, že silnější pes mrdá a to už od dob, co tam Líba dřepoval svých obvyklých 200+ a Karel Gott mu do toho sladil kávu na plné pecky, nebo Igor dělal TGU s živým člověkem a Haddaway mu do toho kňoural: "What is love, baby dont hurt me, dont hurt me, no more…”.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Libor si tam pouštěl od Gotta "To musím zvládnout sám," aby mu na tu prohnutou osu nějaké poleno nechtělo sahat. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170130: APK Jinonice (284), #1035 jakozeKorte W5D1

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x107.5k (OT3:15M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x92.5k (OT2:15M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
-2x5x110 /bedna
-5x5x110 /kotouc
-3x5x110
Shyb wide grip 6x7 (OT2M)




*/ Další týden jakožeKorteho. Dnes jsem chytil trénink Páji, Honzy Homolky (který má moc hezkou mobilitu, holomek) a Patrika, takže jsem se snažil to příliš neflákat, ale šéfová mě moc nechválila, naopak. Musím si hlídat kolena, která mi jdou trochu dovnitř u dřepu. Každopádně jsem podle plánu opět přihodil 2.5kg na dřep, stejně tak na bench a přidal 15 vteřin pauzu. Na tah standardně 10 kg a zařadil jsem OT3M. Zvažuji takhle ještě jeden týden a pak přejdu z pětek na trojky (alespoň u dřepu, jinde je ohromná rezerva) a pojedu dál lineární progres, jako doposavad. Celkově jsou na mě pětky na dřep těžké, nedokáži se tolik soustředit na všech pět opakování. U tahu se učím aktivovat latissimus dorsi, díky kterému udržím lopatky u sebe, čímž se mi srovná vršek zad. Zatím to zvládám jen z kotouče. Částečně jsem vyřešil také ta kolena před činkou, když tahám z podlahy tím, že jsem si rozšířil postoj. Uvidíme. Celkově vidím u tahů pomalý posun dopředu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem zasadne proti snizeni opakovani a prihozeni vahy.
Potrebujet si najet techniku.

...ja vim, ze me mas rad :)
...uvidis co ti reknou ostatni, ja sem tu znamej ze casto rikam co si myslim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@visual: Ja chci shazovat opakovani jen u drepu. Bojim se, ze kdyz bych zustal na 5x5 zacne to bolet z pretezovani a nebude to hezke. Preci jen jet objem na drepech dele nez sest tydnu neni to prave pro me.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemas tie lopatky prilis za osov? Sa mi zda ze trochu ides proti konstitucii stavby svojho tela. Ale ak ti to to niekto nazivo posvatil tak asi ok. Video je len video.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170201: APK Jinonice (285), #1036 jakozeKorte W5D2

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x107.5k (OT3:15M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x92.5k (OT2:15M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
-2x5x110 /bedna
-4x5x110 /kotouc
-4x5x110
Shyb wide grip 6x7 (OT2M)

*/ Poslední dva dny na mě padá hrozná únava. V práci div nespím apod. Přitom spím dobře, jím dobře a trénink zase tak těžký není. Dnes jsem si tedy přidal o dvě hodiny spánku více a šel, po více než půl roce, trénovat odpoledne. Kupodivu jak jsem měl za sebou oběd (čtyři hodiny před tréninkem), tak jsem sice krkal jak splašený, ale dřepy lítaly samy. Potěšilo mě to, protože to byly asi pocitově nejlehčí dřepy od doby, co jedu tento program. Videa jsem netočil, protože jsem tam měl dnes trojbojářku Kláru a vzpěračku Míšu, takže o zábavu bylo postaráno. Přemýšlím, jak překopat čas cvičení, s ohledem na leangains. Dneska byly ty dřepy vážně super lehké.

@seeya: Proc myslis? Pro me to je docela prirozena pozice. Mas pocit, ze jsem moc za osou?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st únor 01, 2017 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano na mna to tak posobilo.
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2017 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170203: APK Jinonice (286), #1037 jakozeKorte W5D3

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x107.5k (OT3:15M)
Bench (6/ 60, 80) 6x6x92.5k (OT2:15M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
-2x5x110 /bedna
-3x5x110 /kotouc
-5x5x110
Shyb wide grip 6x7 (OT2M)

*/ Dnes, stejně jako ve středu, jsem šel cvičit až odpoledne a stejně jako minule, i tentokrát tam bylo podezřele mnoho síly, ačkoliv cítím, že se přes mě v posledních dnech přehnala další viróza. Příští týden pojedu naposledy tohle schema a pak musím udělat úpravy, protože tento objem se tělu příliš nelíbí a tahat 10x5x60+% třikrát týdně není úplně komfortní záležitost. Uvidíme. Videa opět nemám, protože jsem tam měl zase holky, takže se více kecalo, než točilo na log.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: