Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ideš si pekne, pomaly postupne krok za krokom stabilný progres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 23, 2017 11:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ty tady děláš lazara a pak si dřepneš osobáček a metu zaslíbenou, vytouženou, na kterou my chudí svalem toužebně vzhlížíme, necháš hluboko daleko za sebou...

GRATULACE!!! už si začínej zvykat, že dvě kila budou standard, který dřepneš i o půlnoci v noční košili ;)

ps: video by bylo fajn, ale netřeba, teď nedávno na Mikuláše jsem na vlastní oči viděl, jak jsi tam poslal dvěstě, takže si živě dokážu představit, jak jsi zabojoval ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obrovská gratulace. Na high-bar a bez band to je nadstandartní výkon!

PS. nevím, zda budu reagovat na tvou výzvu na instagramu :D
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkné, pěkné. :) A půjde to nahoru, vidím v tvé budoucnosti 220. :)
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k tomu dřepu - když jsem se před 3 roky přeučoval na lowbar, taky jsem šel s maximálkou o 10 kg dolů, ale pak to vyladíš a jde to. Nepřemýšlíš o změně?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dante Flyshit napsal:
Ideš si pekne, pomaly postupne krok za krokom stabilný progres.

Ja by som aj zrýchlil, ale nedá sa Takže musím takto. Ovšem maxká neboli v pláne, len som po chorobe nechcel dávať 6-8 opakovaní, to je pre mňa oveľa náročnejšie. Teraz sa už vrátim normálne k 6-10 ešte na cca mesiac a potom začnem uberať opakovania a prihadzovať váhu.

vlk# napsal:

GRATULACE!!! už si začínej zvykat, že dvě kila budou standard, který dřepneš i o půlnoci v noční košili ;)

Bodaj by si mal pravdu Ale obávam sa, že to ešte chvíľku potrvá. Hlavne hlava je problém - ten psychický blok, že už máš na chrbte niečo, čo začína 2kou. To a slabé nohy

Dave1913 napsal:
Obrovská gratulace. Na high-bar a bez band to je nadstandartní výkon!

PS. nevím, zda budu reagovat na tvou výzvu na instagramu :D

Vďaka a budeš. Hrdosť nepustí

Magumi napsal:
Pěkné, pěkné. :) A půjde to nahoru, vidím v tvé budoucnosti 220. :)

Hej, v skoku do diaľky možno

Dave1913 napsal:
Ještě k tomu dřepu - když jsem se před 3 roky přeučoval na lowbar, taky jsem šel s maximálkou o 10 kg dolů, ale pak to vyladíš a jde to. Nepřemýšlíš o změně?

Zatiaľ k tomu nemám dôvod a nemá ma to ani kto naučiť. Myslím, že som si našiel momentálne vyhovujúci štýl drepu. Aj keď do budúcna to nevylučujem, aj o sume som si myslel, že to nebudem robiť a ajhľa. Ale tým, ako sa nechystám na súťaže a súperím len sám so sebou (a občas s tebou, či Vlkom, svojho času s Diamondom ), tak som zatiaľ vcelku OK.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A včerajšia forma stehien
https://www.instagram.com/p/BPnit6cA6PK/?taken-by=pete_mad_lennack

Vrch tela tradične nič, nenapnutý a nepumpnutý. Nie že by to bolo potom lepšie
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út leden 24, 2017 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vetsina lidi si picha Synthol do rukou, Decarabas do stehen, koňonoh
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To se dalo čekat, když jede mrtvolu sumem a dřepy highbar ;) fakt dobrý
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hodně dobrá forma na dřepech poslední dobou, sleduju a závidím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
hodně dobrá forma na dřepech poslední dobou, sleduju a závidím


Díky moc Pajas, nie je čo závidieť, je to len taký záchvat sily, to zas prejde

Hrudník a trochu chrbát a trochu ruky

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x6x80kg
2x10x100kg
2x8x100kg
2x1x120kg
1x6x100kg

Incline tlaky v MP:
4x8x90kg

Chest press:
4x10x70kg

Protismerky - lano:
4x10x15kg

Predpažovanie do kríža s JČ:
4x10x10kg

Superset
Tlaky za hlavou v MP:

4x15x50kg
+
Veslovanie - kladka:

4x15x70kg

Superset
Biceps kladka:

4x10x60kg
+
Triceps kladka:

4x10x60kg

Hodnotenie tréningu: Jajaaaaj dnes to nešlo nijak raz
Bol som sám, čiže žiaden spotter a tým pádom mi nemal kto podať činku (žiaľ toto na našej novej lavičke je fakt nahovno). Tak som si povedal, že nepôjdem cez 100 kilo, aby som si to vedel sám zobrať zo stojana. Ale aj tak, proste mi to odoberanie činky stále rozbije postavenie lopatiek a uberie silu. Navyše som biedna princeznička v baletnej sukničke z morskej peny a letnej dúhy, takže mi sila na benchi odchádza neuveriteľne rýchlo Dve desiatky a čau. Možno by som ešte niečo vycukal v ostatných sériách, ale bez spottera tam nebudem riskovať zával, nič by mi to neprinieslo a nerád by som si vyrazil zuby Navyše Žula sa neustále pozerala mojím smerom a tak som sa nechcel strápňovať srdcervúcim plačom pod činkou a volaním o pomoc.
Ale zas aby som nebol za úplného chudáka, mal som aj hodne krátke pauzy a verím, že toto sa tiež podpísalo na detskom výkone. Tak či onak, čestne priznávam, že dnes by ma na benchoch Vlk zjedol aj s topánkami.
Nakoniec sa dovalil Štúr, tak som ho využil, aby mi podal aspoň 120ku. Tak som tam šupol iba dve jednotky, len tak, aby som si trošku po čase zas obchytal nejakú váhu. A aj preto, že na viac som nemal silu Pri prvej 120ke zo mňa vyšlo len "No doboha"
Ale to, čo mi sedí na drepoch na rozvoj - vyššie počty opakovaní - mi rozhodne nesedí na benchi. Bohužiaľ, tam to budem musieť vydumať inak a trochu zvýšim váhy a pôjdem šestky.
Dnes som zaradil aj "trochu iné" protismerky a predpažovanie, podľa tohto borca:


A musím priznať, že to chytalo pekne. Povenujem sa tomu dlhšie a uvidíme, čo to prinesie.

Žula dnes zas priniesla celý svoj zadok v legínách a dokonca mi zamávala a v jeden moment sa trochu ako keby usmiala. Alebo jej len zabehli BCAA, blbo vidím do diaľky, tak neviem. Trochu jej zadkovo konkurovala Rasputinova holka, ale na ňu som nesmel pozerať, lebo ju prísne strážil a bol by ma uriekol. Navyše vo vlnenej čiapke v prekúrenom fitku vyzeral fakt drsne a nechcel som riskovať, že by sa na mňa zamračil alebo nedajbože ukázal prstom.

Keď hovoríme o drsnosti, zjavila sa aj kinder mafia, samé vyholené hlavy, lacné tetovačky na ramenách a lýtkach, hrubé zlaté reťaze, nekonečná energia, investovaná do hrudník-biceps splitu, voľné tepláčky, ktoré zakrývali nôžky jedenásťročných dievčatiek, veľa debát o proteínoch a každá končila írečitým "do piči!". Nesmela chýbať ani skupinová polonahá kontrola "formy" pred zrkadlom, ukončená opäť hromadným "do piči!" a potom dôsledný rozbor poslednej párty, na ktorej každý zbalil a vojel nejakú povoľnú mladistvú šľapku. Pravdepodobne všetci tú istú. Po ďalšom "do piči!" dopili proteín a zmizli.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2017 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super slohovka jako obvykle ;) a desítkové série na benči bych nedal, to já vytrápím jen tu jednu amrap a pak rychle shazuju :) ale jednou... jednou až si dáš rok pauzu od cvičení, tě dobenčnu :D zatím špekuluju, co s tím dřepem, kde jsi mi utekl o dva světelné roky :' (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2017 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera hodina a pol šermbal.

Konečne sme vyhrali, s Dominikom sme vytvorili smrtiace (a smrdiace) kombo a zničili sme Sorayin team Tá ma samozrejme nenávidí, lebo ju bijem vo FIFE na Xboxe a šermbal je jediná šanca, ako mi to oplatiť. Nuž, nevyšlo

Takže sme vyhrali a Rišo sa ma spýtal "Pepek, kedy prvýkrát vydali Kamasutru?", čo ma rozsekalo, než som si uvedomil, že ma asi pokladá za pamätníka, ktorý vydanie zažil osobne

Zlá správa je, že mám natiahnutý hamstring a vzpriamovače, ako som sa niekde počas zápasu moc rozkekešil. Aký to bude mať dopad na dnešné mŕtvoly a drepy sa ešte uvidí, ale zabojujem.

Jo a Vadik mi včera písal, ze Sebedeštruktor drepoval 8 opakovaní s 200 kilami, tak buď tá technika bola nahovno, alebo sa spotter fakt nadrel, alebo ten chlapec začal žrať plutónium
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 28, 2017 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuž a mám za sebou

Chrbát a nohy a ramená

Sumo mŕtvola:
2x6x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
4x5x185kg belt ON
https://www.instagram.com/p/BP0TBirgvP_/?taken-by=pete_mad_lennack
Cítil som ale ten hamstring, takže technika je taká ako keby...

Drepy:
2x10x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg belt ON
1x1x140kg
1x1x160kg
2x3x170kg
1x5x170kg hecol som sa
1x3x170kg

Zhyby:
4x6xCarabas

T-tyč:
4x10x70kg

Superset
Príťahy zhora k brade:

4x10x70kg
+
Veslovanie - kladka:

4x10x70kg

Military press:
1x6x40kg
1x5x60kg
4x5x70kg

Upažovanie - stroj:
4x12x30kg pauzy 10 sekúnd

Klokov press:

4x10x20kg pauzy 10 sekúnd

Hodnotenie tréningu: Ah jaj, ale že mi ten ubolený hamstring narobil šarapatu Ako som písal, včera pri šermbale som ho nejak chujovo natiahol a tak som bol celkom zvedavý, nakoľko ma obmedzí v tréningu.
No, pri mŕtvole bolel, ale nejak sa to dalo so zaťatými zubami zvládnuť. Ale pri drepoch to bol fakt pain in the ass. Nijak raz sa to nedalo ojebať a tak som ostal len pri pár trojkách so 170 kilami, akurát v jednej sérii ma moja nemohúcnosť tak nasrala, že som urobil 5 opakovaní Ale fakt číra bieda a hanba, našťastie bolo fitko poloprázdne a nikto nevidel, že drepujem ako Steven Hawking.
T-tyč som nešiel asi tak dvanásť rokov, takže veľká zmena a chrbát poplašene bolel a prekrvoval sa a nechápal, čo sa deje. V tomto spokojnosť a chvíľku to ozaj vyzeralo, že som to aj pumpol.
Ramená boli jediné, čo mi robili fakt radosť. Military šlo tak akčne, až mi padali slúchadlá z uší

Vadik nevie počítať. Keď mi zreferoval, koľko akých kotúčov mal teda včera Sebedeštruktor na činke, vyšlo z toho "len" 180 kilo. Uľavilo sa mi, ale aj tak je ten chlapec nenormálny Myslím Sebedeštruktora, nie Vadika

Jeden trouba od nás z práce prišiel cvičiť a pretože má vyžratý želé bachor ako Santa, ľahol si do stredu gymu vedľa drepovacieho stojana a robil brušáky ako o život, keď mal pauzu, ostal ležať s rukami za hlavou ako na pláži v Bulharsku a slnil sa v žiare lampy, my ostatní sme ho museli obchádzať a keď som si nakladal činku, trochu som sa pohrával s myšlienkou, že mi náhodne spadne kotúč na jeho hlavu, ale nakoniec som ho udržal

Po dlhom čase opäť Jalovica, hopsajúce vemená robia radosť. Až takú, že mi ľadovanie nôh po tréningu prišlo veľmi vhod. Zameral som sa hlavne na ... hamstring, takže miesto natiahnutého svalu mám v nohe cencúľ. Tak hádam sa zahojím dosť rýchlo, aby som v pondelok mohol niečo poriadne drepnúť.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: po leden 30, 2017 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dřepne moje aktuální maxko na 5RM se zraněným harmstringem a po tazích a připadá si jako Stephen Hawking :). To ti teda pěkně děkuju, náčelníku.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: