Olejňasolog #makamvArene


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 68, 69, 70  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Olejňasolog #makamvArene
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roper
(ban)


PříspěvekZaslal: so únor 18, 2017 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty odřený holeně jsou základem každýho deadliftera. Například Magnússonovi z nich pokaždý teče gejzír krve.

Edit: Jinak je podle mě blbost, abys jezdil BP, SQ a DL v jeden den, byť lehce (i za předpokladu, že nacvičuješ techinku). SQ a DL by měli bejt v tréninku odděleně, oba cviky dost vysilují CNS...nevím, jestli znáš tréninkový rozpisy Borise Sheika, ten krom testu PRs, ty dva cviky oděluje benčem (že jedeš v pondělí např. BP-SQ-BP, ve středu DL z beden-BP-DL ze země, v pátek BP-SQ a podobně)...Nechápej to z mojí strany jako buzeraci, jen prostě jako postřeh či tip. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170219: Olšanka, stolní tenis + Harfa, sauna

@Roper: Ono je to trochu záměrně. Z dlouhodobějšího hlediska máš samozřejmě pravdu, ale mám vyzkoušeno, že když se adaptuji na vyšší objem, tak mi pak ta silová část jde lépe.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po únor 20, 2017 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170220: APK Jinonice (293), #1044 jakozeKorte W8D1

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x115 (OT4M)
Bench (6/ 60, 90) 6x6x100k (OT3M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
- (5/ 70, 120) 2x5x140 /bedna
-3x5x140 /kotouc
-3x5x140 (OT4M)
Shyb KB wide grip 6x6+8k (OT2M)
Farmar KB 3x3x20+20k



*/ Osmý týden objemu. Dle plánu jsem navýšil jak kila u jednotlivých cviků, tak i pauzy mezi sériemi. Zatím se zdá být vše ok. Dřepy standardně těžké, tlaky začínají také těžknout a u tahů se mi lepší horní kulacení zad při tazích ze země, s čím mi dost podle mého pomáhá farmář, kterého jsem zařadil minulý týden a díky kterému držím lépe lopatky u sebe. Začal jsem shybovat se zátěží, kdy prozatím zůstanu u šestek a uvidím, kam až to jsem schopný vyhnat. Příští týden bych chtěl už začít jezdit trojky, ale pořád váhám a nevím, jak to celé držet dál. No uvidíme...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170222: APK Jinonice (294), #1045 jakozeKorte W8D2

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x115 (OT4M)
Bench (6/ 60, 90) 6x6x100k (OT3M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
- (5/ 70, 120) 2x5x140 /bedna
-3x5x140 /kotouc
-3x5x140 (OT4M)
Shyb KB wide grip 6x6+8k (OT2M)

*/ Bleh. Dnes jsem se ráno probudil, po deseti hodinách spánku, totálně rozbitý, unavený a při pomyšlení na to, že mám jít dnes cvičit se mi udělalo fyzicky zle. To je pro mě jasný signál, že osmý týden bude týdnem posledním a následovat bude alespoň týden pauza, kdy na železo ani nehrábnu. Bohužel, bude mi 39 a tělo mi dává najevo, že těch posledních pár let, co jsem se pomátl a začal na sobě makat, není zase tak moc extra a že jsem si na takové věci měl vzpomenout tak o deset-patnáct let dříve. Nenadělám nic. Navíc jsem si v úterý cestou z práce nějak nepochopitelně zablokoval žebro, takže se poslední dva dny u všeho kroutím jako had. Kupodivu ale cvičit se s tím dalo a vše bylo technicky ok, necítil jsem při cvičení nijak zvlášť únavu, ale prostě to celé nezvládám uregenerovat. Farmáře jsem kvůli nedostatku času vynechal. Uvidím, jak se deload projeví, alespoň si promyslím co a jak dál...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vek je len číslo, dedku

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roper napsal:
Ty odřený holeně jsou základem každýho deadliftera. Například Magnússonovi z nich pokaždý teče gejzír krve.

Edit: Jinak je podle mě blbost, abys jezdil BP, SQ a DL v jeden den, byť lehce (i za předpokladu, že nacvičuješ techinku). SQ a DL by měli bejt v tréninku odděleně, oba cviky dost vysilují CNS...nevím, jestli znáš tréninkový rozpisy Borise Sheika, ten krom testu PRs, ty dva cviky oděluje benčem (že jedeš v pondělí např. BP-SQ-BP, ve středu DL z beden-BP-DL ze země, v pátek BP-SQ a podobně)...Nechápej to z mojí strany jako buzeraci, jen prostě jako postřeh či tip. :)


Pokud nejedeš těžké trojky, není to problém. Já mám nějaký druh dřepu, tlaku a (pří)tahu v každém tréninku.


Olejnas napsal:
Bohužel, bude mi 39 a tělo mi dává najevo, že těch posledních pár let, co jsem se pomátl a začal na sobě makat, není zase tak moc extra a že jsem si na takové věci měl vzpomenout tak o deset-patnáct let dříve. Nenadělám nic.


Mně bolí všechno furt, to je normální. :) Na bolístkách nezáleží, důležité je zdraví a výsledky, a ty máš obojí.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2017 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170224: APK Jinonice (295), #1046 jakozeKorte W8D3

Drep (5/ 60, 80, 100) 5x5x115 (OT4M)
Bench (6/ 60, 90) 6x6x100k (OT3M)
Deadlift - nacvik (OT3M):
- (5/ 70, 120) 2x5x140 /bedna
-3x5x140 /kotouc
-3x5x140 (OT4M)
Shyb KB wide grip 6x6+8k (OT2M)
Farmar KB 3x3x20+20k

*/ Já to prostě nechápu. Ve středu jsem po probuzení zkoušel, zda nenahmatám víko od rakve a dnes jsem vstal o dvě hodiny dříve, čilý jako rybička. V podobném duchu se pak nesl i trénink. Vše jak má být. Konzultoval jsem své divnostavy s Kejdou a vyplynulo z toho překvapivě, že jím málo. Doporučil mi o víkendu udělat refeed a postupně přitlačit na sacharidech, alespoň o 100-150g, takže budu upravovat jídelníček. Rozhodl jsem se také nezařadit zatím deload, ale jet AB trojky, s příhozy jako doposavad. Tohle jsem chtěl jet minimálně 4, ideálně 6 týdnů.

Nakonec z toho ale nebude nic, protože mě zase začalo bolet v krku a startuje mi další z Láďových viróz. Jak tomuhle předcházet vážně nevím. Sauna, vitamíny, otužování, Colostrum, Omega3, Glutamin, všechno dělám a jím a stejně jsem 2-3x do roka na týden dva mimo. Takže nakonec deload a pak zase od začátku. A to je důvod, proč se nikdy nikam neposunu...

@magumi: Vím, že jsi badass drsňák co nebrečí, ale občas to potřebuji od tebe číst. Pak si nepřipadám tak marný, když mě někde něco bolí, zatím co vy jedete IDDQD styl. Moc děkuji za povzbuzení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170306: APK Jinonice (296), #1047

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x3x120, 2x1x130, 5x100
Bench (6x60, 6x80) 6x100, 3x3x110, 2x1x120, 6x100
Deadlift (5x70) 5x5x120
Shyb wide grip 5x5 (OTM)
Farmar KB 3x2x20+20k

*/ Uplynulý týden byl ve znamení každoroční virózy, kdy jsem skončil po týdnu o tři kila lehčí. Trénink jsem proto moc nehrotil a zajímalo mě, jak se marodění odrazilo na síle. Překvapivě to nebylo zase tak strašné. U dřepu mě to sice trošku ohýbalo a obecně záda dopadla asi nejhůře, co se úbytku síly týče, avšak tlaková síla překvapivě zůstala (doposavad nejrychleji odcházela právě ona). Týden-dva si pojedu takovou pohodu na pocit a pak se uvidí. A propo, nebere tu někdo enzymy od Survival? Mám pocit, že mi způsobují dost nepříjemnou zácpu, zatímco Dygezyme od Reflexu jsou v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 08, 2017 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170308: APK Jinonice (297), #1048

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 2x120, 2x125, 2x130, 2x1x135, 3x120, 5x100
Bench (6x60, 6x80) 6x100, 6x3x110, 6x100
Deadlift (5x70, 5x120) 5x140, 5x3x160, 2x1x180

*/ Druhý trénink po nemoci. Nic nehrotím, hraji si s váhou a zaměřuji se na intenzitu, abych si navykl na vyšší čísla. Dřep je zatím dost žalostný, potřeboval bych se ráno probudil a mít místo nohou hydraulické zvedáky, jako má Carabas. No nedá se nic dělat, musím bojovat. Ze zoufalství přemýšlím, že bych zařadil nějaké doplňky na nohy, abych na ně naplácal něco málo navíc, protože s nohama jak plameňák 2x bw asi jen tak nedřepnu. Tlaky jsou v pohodě, pracuji na mostu. U tahu sice chyběla dynamika, ale od doby, co jsem se “naučil” jak na to, je to úplně jiný pohyb. Jen mě trošku mrzí, že úchop není co býval, což se projevilo u jedniček. Udržím běžně nadhmatem přes 200kg a teď jsem to měl jen tak tak. Chvíli to potrvá, než se k tomu zase propracuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá březen 10, 2017 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170310: APK Jinonice (298), #1049

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 3x110, 6x2x120, 5x100
Bench (6x60, 6x80) 6x100, 3x110, 4x2x115, 6x100
Deadlift (5x70, 120) 3x5x145
Shyb wide grip 6x5 (OTM)
Farmar KB 3x2x20+20k

*/ Třetí trénink po nemoci. Původně měl být takový lehčí, protože po středečních tazích se mi moc dobře nespalo, nicméně se to zase malinko zvrtlo. Trénuji lifterský dřep u stěny, abych se naučil zapojovat všechny svaly, kdy už to docela jde, ale s činkou to neumím ještě dost dobře aplikovat a od stovky výš je to čiré zlo. Zařadím teď dosedy, abych si zvykl na ten divnopohyb a uvidíme. U tlaků zkouším mostovat stylem, že mám obě nohy na lavici, srovnám se do mostu a pak je pokládám. Moc mi to nesedí, resp. jsem pevný jen první opakování a další už jsou takové všelijaké. U tahů jsem se nechal inspirovat novým videem od Alana Thralla a piluji setup dle jeho rad. Docela to jde. Udělal jsem si radost a koupil si nový předtréninkáč PRE-KAGED od Kaged Muscle. Podle složení by to mělo být něco hyper, super, nejvíc..no první dojmy zatím nic moc, ale uvidíme, zda se mi dnes povede usnout :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170310: APK Jinonice (299), #1050

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 5x4x110, 5x100 (OT4M)
Bench (6x60, 6x80) 6x100, 5x4x105, 6x100 (OT3M)
Deadlift (5x70, 120) 4x4x150 (OT4M)
Shyb wide grip 5x6 (OTM)
Farmar KB 3x2x24+24k


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo.... nevim jestli sem uz chvili nesledoval...
Ale prijde mi ze ty drepy ti jdou pekne! Sice to je hodne daleko od tvyho 1RM, ale za me pekny!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chippie


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Nakonec z toho ale nebude nic, protože mě zase začalo bolet v krku a startuje mi další z Láďových viróz. Jak tomuhle předcházet vážně nevím. Sauna, vitamíny, otužování, Colostrum, Omega3, Glutamin, všechno dělám a jím a stejně jsem 2-3x do roka na týden dva mimo. Takže nakonec deload a pak zase od začátku. A to je důvod, proč se nikdy nikam neposunu...


Jak vypadá tvoje otužování? Jak často chodíš do sauny?

Podle mě jsou to klíčové činnosti pro zvýšení imunity. Možná ještě aerobní pohyb (např. běh). Od té doby co se hýbu a dávám studené sprchy se mi rýmečka vyhýbá obloukem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Láďo, proč jsi opustil od Visualovy tahací techniky?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

170315: APK Jinonice (300), #1051

Drep (5x60, 5x80) 5x100, 4x110, 5x3x115, 2x2x120, 5x100 (OT3-4M)
Bench (6x60, 6x80) 6x100, 6x3x112.5, 2x1x122.5, 6x100 (OT3-4M)
Deadlift (5x70, 120) 3x5x150 (OT3-4M)
Shyb wide grip 5x6 (OTM)
Farmar KB 3x2x24+24k





@visual: Díky moc, od tebe mě to těší, pane. Co se týče vah, tak jedu s rozvahou a pomalu nahoru, protože síla mi roste rychleji, než úpony a vím, že když to napálím, za dva týdny budu kňučet. Snažím se odcvičit objem v takové intenzitě, abych si zvykl na váhy a zároveň mi to trochu rostlo, tedy ideální kompromis, kdy si dávám záležet na každém jednom opakování.
@chippie: Já jsem prostě chcípák, což nemyslím nijak zle. Je to dáno geneticky. Někdo je malý, někdo tlustý a někdo je slabý. Jako dítě jsem byl věčně nemocný, samá ozdravovna, do 25. jsem vážil 70 kilo. Tím, že jsem začal po třicítce cvičit se tělo sice vzpamatovalo a vypadám na svůj věk relativně slušně, ale ta slabost přetrvává. Stačí zatlačit na pilu víc a viróza je tu. Nepomáhá nic, otužování, sauna, colostrum, vitamíny, stejné jako ty běžné věci, kdy mám ukázkový režim, co se jídla a spánku týče. Takže si to prostě dvakrát do roka odmarodím a mám klid. Už jsem zvažoval zajít na imunologický rozbor, ale těžko říct, k čemu by to celé bylo.
@moocha: Krátká verze - mobilita, diskomfort a slabé nohy. Dlouhá verze, protože je to pro mě až tak level 5, teď jsem na levelu 1, kdy se učím zpevňovat, držet lopatky, aktivovat laty. Styl, že na sebe natáhnu činku je mi nepříjemný s mojí konstitucí mi chybí asi tak 10 cm rukou, abych byl u toho rovný a pevný. Jestli se koukneš na video, tak už mám mnohem hezčí vršek zad, zpevňuji se a celkově na tom pracuji. Ono to z toho videa nebude úplně patrné, ale zkouším také pomalu rozšiřovat postoj, kdy už teď jsem skoro v polosumu s trhovým úchopem a zapojuji třeba více zadek apod. Prostě se v tom hledám a chce to čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Olejňasolog #makamvArene Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 68, 69, 70  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: